14 Aukcja Młodej Sztuki

25 listopada 2017 | sobota, godz. 16:00

Dom Aukcyjny DESA

Floriańska 13

31-019 Kraków

20 - 25 listopada 2017

Szukaj w tym katalogu
1 zł
500 zł

Obiekty w katalogu (68)

/4

1. TRIGUB Swietlana (ur. 1983)

Ciepłe wspomnienie 2017

Olej, płótno, 80 x 75 cm,
sygn. i opisany na odwrocie.

cena wywoławcza: 500 zł

2. WHITE Inez (ur. 1966, Wrocław)

Anioł Błękitny 2017

Olej, płótno, 60 x 60 cm, syg. na odwrocie: I. White / Anioł błękitny / 2017.

cena wywoławcza: 500 zł

3. KAPPA Alicja (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Zapach lata 2017

Olej, akryl, szlag metal, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. p.d.: A.Kappa oraz na odwrocie: Alicja Kappa 2017 r.

cena wywoławcza: 500 zł

4. MASIUL-GOZDECKA Anna M.

Marzenie 2017

Olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: A.Gozdecka 17 i opisany na odwrocie.

cena wywoławcza: 500 zł

5. PALUCH Gabriela (ur. 1984)

Olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: GP.

cena wywoławcza: 500 zł

6. MISZTAL Joanna (ur. 1967)

Słodki aromat jabłek 2017

Olej, akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: J. Misztal 2017.

cena wywoławcza: 500 zł

7. RUMAN Agata (ur. 1985)

Po deszczu 2017

Olej, płótno, 160 x 80 cm,
sygn. p.d.: A. Ruman 17.

cena wywoławcza: 500 zł

8. TOMALAK Stanisław (ur. 1955, Brzeg Dolny)

Fragment 478 z cyklu Archeologia

Akryl, technika własna z zastosowaniem minerałów i oryginalnych patyn, płótno, 80 x 100 cm, opis autorski na odwrocie.

cena wywoławcza: 500 zł

9. SHUTY Sławomir (ur. 1973)

Dym/Smoke 2017

Olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Sławomir Shuty, 2017.

cena wywoławcza: 500 zł

10. SUŁEK-MALINOWSKA Joanna (ur. 1969, Bielsko-Biała)

W drodze na Elbę 2017

Akryl, płótno, 45 x 78 cm,
sygn. p.d.: JSM 2017 r., opis autorski na odwrocie.

cena wywoławcza: 500 zł

11. ŚLIWA Marika (ur. 1984)

Lepszy dzień. Flaming 2017

Akryl, płótno, 70 x 80 cm,
sygn. p.d.: MS 2017.

cena wywoławcza: 500 zł

12. MŁYNARCZYK-GEMZA Aleksandra (ur. 1988, Żywiec)

Goddesses 2017

Olej, płótno, 125 x 125 cm,
sygn. na odwrocie Ola Młynarczyk Gemza.

cena wywoławcza: 500 zł

13. FORYŚ Ilona, Jadwiga, Ilafo, pseud. (ur. 1980)

Jump

Olej, spray, płótno, 75 x 200 cm,
opis autorski na odwrocie.

cena wywoławcza: 500 zł

14. JARZYMOWSKA Anna (ur. 1988, Rybnik)

Bez tytułu 2017

Olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska, bez tytułu, 2017.

cena wywoławcza: 500 zł

15. ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Orator 2017

Akryl, olej, płótno, 100 x 110 cm,
opis autorski na odwrocie.

cena wywoławcza: 500 zł

16. ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)

Bez tytułu (39) 2016

Akryl, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz 16, na odwrocie: 39, 15/5/16 oraz naklejka autorska.

cena wywoławcza: 500 zł

17. GLENSZCZYK Angelika (ur. 1991, Chorzów)

Karuzela 2016

Technika mieszana, płótno, 70 x 70 cm,
opisana na odwrocie.

cena wywoławcza: 500 zł

18. MILIONERBOY (ur. 1982)

NFZ

Technika mieszana, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. i opisany na odwrocie.

cena wywoławcza: 500 zł

19. DOMŻALSKI Andrzej (ur. 1945 r.)

Manekin z cyklu Czerwone latarnie 2017

Olej, akryl, płótno, 130 cm x 80 cm,
sygn. p.d.: Andrzej Domżalski 2017 i opisany na odwrocie.

cena wywoławcza: 500 zł

20. RÓŻYC Dariusz Franciszek (ur. 1978, Sosnowiec)

Exordium I z cyklu Początek 2017

Olej, akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: Różyc 2017.

cena wywoławcza: 500 zł

Brak aukcji

/4
liczba obiektów: 68