Aukcja 162 - Malarstwo, grafika, fotografia, rzemiosło artystyczne

24 czerwca 2017 | sobota, godz. 16:00

Dom Aukcyjny DESA

Floriańska 13

31-019 Kraków

19 - 23 czerwca 2017, w godz. 11:00 - 19:00
24 czerwca 2017 (w dniu aukcji) w godz. 10:00 - 14:00

Organizator aukcji dolicza do wylicytowanej ceny opłatę organizacyjną w wysokości 15% oraz opłatę do 5% z tytułu droit de suite.

Droit de suite zostanie doliczona do poz.: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 12, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51,57, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 66,67,68, 69, 70, 71.

Szukaj w tym katalogu
1 zł
180 000 zł

Obiekty w katalogu (92)

/5

1. RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)

Olej, tektura, 16 x 23 cm,
sygn. p.d.: Rychter Janowska.

cena wywoławcza: Wykup abonament

2. SERAFIN Władysław (1905 - 1988)

Kutry rybackie w zatoce Gdańskiej

Pastel, papier, 31,5 x 48,5 cm,
sygn. p.d.: W. Serafin.

3. KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)

Patrol ułanów

Olej, tektura, 33 x 49 cm,
sygn. l.d.: Jerzy Kossak 1930.

4. PAUTSCH Fryderyk (1877 - 1950)

Pejzaż górski

Olej, tektura, 15 x 21,5 cm,
sygn. p.d.: F. Pautsch.

5. JAXA-MAŁACHOWSKI Soter (1867 Wolanów -1952 Kraków)

Łodzie na brzegu morza

akwarela, gwasz, papier, 33,5 x 47,5 cm,
sygn. p.d.: S. Jaxa 1929.

6. OBST Seweryn (1847-1917)

Leniwcy

Olej, płótno, 7x15 cm,
sygn. p.d.: Sewer

7. SERAFIN Władysław (1905 - 1988)

Widok na Bielany

Pastel, papier, 41,5 x 27 cm,
sygn. p.d.: W. Serafin

8. MAKAREWICZ Juliusz (1854 Synowódzko Wyżne koło Stryja - 1936 Kraków)

Zadumana

Olej, płótno, tektura, 52 x 39 cm,
sygn. p.d.: J. Makarewicz.

9. KONARSKI Marian (Marzyn) (1909 - 1998)

Deszcz na szybie

Olej, płótno, 48 x 64 cm,
sygn. p.d.: M. Konarski 1950.

10. KONARSKI Marian (Marzyn) (1909 - 1998)

Mogiła intelektualisty

akwarela, gwasz, tektura, 48 x 63 cm,
sygn. p.d.: M.Konarski XI 61.

11. ARTYSTA nieznany

Widok na rynek krakowski

Olej, blacha cynkowa, 34,5 x 48 cm, poł. XIXw. niesygn.

12. STAŃKO Michał (1901-1969)

Zimowy pejzaż

Olej, tektura, 29,5 x 39,5 cm,
sygn. p.d.: M. Stańko (1)954.

13. ARTYSTA nieznany

Pejzaż z ruinami świątyni

Gwasz, akwarela, papier, 31,5 x 44 cm, XIX w. opis autorski: "Tempio del Gigante vicino a Cuma", niesygnowana.

14. ARTYSTA nieznany

Grota

Gwasz, akwarela, papier, 32,5 x 44 cm, XIXw. opis autorski: "Grotta di Pozzuoli da Ponende... Presso Jerdinando Roberto strada Toledo Numero 56", niesygnowany.

15. BRZOZOWSKI Feliks (1836-1892)

Pejzaż ze sztafarzem

Olej, płótno, 32,5 x 41 cm,
sygn. p.d.: F Brzozowski, 1871 r.

16. KOSSAK Wojciech (Paryż 1856 - Kraków 1942)

Przy studni

Olej, płótno na desce, 50 x 40 cm,
sygn. l.d.: Wojciech Kossak 1930.

17. WYGRZYWALSKI Feliks Michał (1875 - 1944)

Brzeg morza

Olej, tektura, 33 x 48 cm,
sygn. l.d.: F.M. Wygrzywalski Senior, la tramontana.

18. SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)

Zaprzęg

Olej, płótno, 58 x 98 cm,
sygn. p.d.: Juliusz Słabiak

19. FILIPKIEWICZ Mieczysław (1891-1951)

Pejzaż górski

Akwarela, papier, 32,5 x 48,5 cm,
sygn. p.d.: Mieczysław Filipkiewicz.

20. TRUSZ Iwan (1869 Wysocko-1940 Lwów)

Olej, tektura, 15 x 20 cm,
sygn. p.d.: Iw Trusz.

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 92