166 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

21 października 2017 | sobota, godz. 17:00

Dom Aukcyjny OSTOYA

Gen. J. Zajączka 8

01- 518 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 15% opłatę do ceny sprzedaży.

Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%.

Szukaj w tym katalogu
1 zł
35 000 zł

Obiekty w katalogu (247)

/13

1. JAROCKI Władysław (1879-1965)

KOŚCIÓŁ MARIACKI W KRAKOWIE

Akwarela, papier; 49 x 39 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: Wład. Jarocki

*opłata droit de suite

cena sprzedaży: 2 800 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

estymacja: 3 500  - 4000.00

2. LEWKOWICZ Leon (1888 lub 90 Rawa Mazowiecka – 1950 Czimkent (Kazachstan)

CYGANKA

Olej, tektura; 70 x 50 cm
Sygnowany p.d.: L. Lewkowicz

*opłata droit de suite

cena sprzedaży: 3 500 zł

estymacja: 8 000  - 10000.00

3. POCHWALSKI Władysław Jan (ur. 14.04.1861 w Krakowie - zm. 1.11.1924 tamże)

DZIEWCZYNKA Z KOZĄ PRZED CHATĄ

Olej, płótno; 50 x 80 cm
Sygnowany p.d.: Wł.Pochwalski

niesprzedane

estymacja: 5 500  - 6000.00

4. OBST Seweryn (1847-1917)

ŁĄKA

Olej, płótno, 57 x 42 cm
Sygnowany l.d.d.: Sewer. Obst

niesprzedane

estymacja: 7 000  - 8000.00

5. RUBCZAK Jan (Dubczak) (Stanisławów 1884 - 1942 Auschwitz)

PEJZAŻ GÓRSKI

Akwarela, karton; 36 x 50,5 cm
Sygnowany p.d.: Jan Rubczak

niesprzedane

estymacja: 8 000  - 9000.00

6. CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)

SANNA

Olej, płótno; 25,5 x 35,5 cm
Sygnowany p.d.: Wł. Chmieliński

*opłata droit de suite

niesprzedane

estymacja: 8 000  - 9000.00

7. CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)

SANIE NA PLACU ZAMKOWYM W WARSZAWIE

Olej, płótno; 51 x 70,5 cm

*opłata droit de suite

niesprzedane

estymacja: 13 000  - 15000.00

7A. SUNDERLAND Franciszek (1. poł. XX w.)

Plac ZAMKOWY, ok. 1930

Akwarela, papier; 27 x 32 cm
Sygnowany p.d.: Franciszek Sunderland

cena sprzedaży: 1 000 zł

estymacja: 1 200  - 1400.00

8. KASPROWICZ Jan Maksymilian (1906 - 1986)

MYŚLIWI W SANIACH

Olej, płótno; 63 x 93 cm
Sygnowany p.d.; J.M. Kasprowicz

*opłata droit de suite

cena sprzedaży: 3 500 zł

estymacja: 5 000  - 6000.00

9. WOLSKI Jan (XIX/XX w.)

DWIE PĘDZĄCE TRÓJKI, ok. 1900

Olej, deska; 18,5 x 31,5 cm
Sygnowany p.d.: J. Wolski

niesprzedane

estymacja: 5 000  - 6000.00

9A. AUTOR nierozpoznany

KLASZTOR, poł. XX w.

Akwarela, papier; 16 x 24 cm
Sygnowany p.d. nieczytelnie

niesprzedane

estymacja: 800  - 900.00

10. RAWICZ Jan (XX w.)

MARIENSZTAT, 2 poł. XX w.

Olej, płótno; 35,5 x 26 cm
Sygnowany p.d.: Jan Rawicz

*opłata droit de suite

cena sprzedaży: 3 200 zł

estymacja: 2 500  - 3000.00

11. WĄSOWICZ Dariusz (1910 Warszawa - 1973)

TRYPTYK WARSZAWSKI, przed 1951

Kamienne schodki, Kościół św. Anny, Widok na Rynek
Akwaforta, akwatinta kolorowana akwarelą, 12 x (9; 15; 9) cm (w świetle p-p), współoprawne
Sygnowany ołówkiem pod środkową kwaterą Dwąsowicz

cena sprzedaży: 900 zł

estymacja: 600  - 700.00

12. RAWICZ Jan (XX w.)

WARSZAWSKIE NOWE MIASTO, 2 poł. XX w.

Olej, płótno; 26 x 35,5 cm
Sygnowany p.d.: Jan Rawicz

*opłata droit de suite

cena sprzedaży: 2 000 zł

estymacja: 2 500  - 3000.00

13. WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852-1936)

KRUCYFIKS KRÓLOWEJ JADWIGI Z KATEDRY NA WAWELU, 1915

Litografia, papier, 61 x 44 cm
Sygnowany z płyty p.d.: L. Wyczoł
Odbito w litografji Jana Cotty

cena sprzedaży: 3 500 zł

estymacja: 5 000  - 6000.00

14.

Z. WĘGLIŃSKI

KOŚCIÓŁ ŚW. ANNY W WARSZAWIE, ok. 1930
Akwarela, gwasz, papier; 34,5 x 25 cm
Sygnowany l.d.: Z. Węgliński

cena sprzedaży: 600 zł

estymacja: 800  - 900.00

15. CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)

PLAC ZAMKOWY W WARSZAWIE

Akwarela, gwasz, papier; 17 x 24 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: Wł. Chmieliński

*opłata droit de suite

cena sprzedaży: 1 000 zł

estymacja: 1 300  - 1500.00

16.

A. TORRINI, XIX/XX w.

GRA W KARTY
Olej, płótno; 70 x 55 cm
Sygnowany l.d.: A. Torrini

niesprzedane

estymacja: 3 000  - 3200.00

17. SZCZERBIŃSKI Marian (1900 - 1981)

CERKIEW W CHOTYŃCU, 1935

Akwarela, karton; 35 x 50 cm
Sygnowany l.d.: MSzczerbiński 1935.

*opłata droit de suite

niesprzedane

estymacja: 2 500  - 2700.00

17A.

J.GÓRSKI

KOŚCIÓŁ ŚW. ANNY OD MARIENSZTATU, ok. 1930
Akwarela, papier; 29 x 22 cm
Sygnowany l.d.: J.Górski

cena sprzedaży: 600 zł

estymacja: 800  - 900.00

Brak aukcji

/13
liczba obiektów: 247