II Aukcja Biżuterii i Sztuki

11 października 2017 | środa, godz. 19:00

Dom Aukcyjny Panorama

Al. Witosa 31 lok 122

00-710 Warszawa

12 września - 11 października 2017

Do wylicytowanej ceny doliczana jest opłata aukcyjna w wysokości 12% + VAT.

W przypadku obiektów oznaczonych symbolem * doliczona zostanie opłata droit de suite.

Szukaj w tym katalogu
1 zł
130 000 zł

Obiekty w katalogu (235)

/12

507.

Fotel i stolik owalny w stylu Ludwika XVI, Europa środkowa, ost. ćw. XIX w.

wymiary: stolik - 70 x 79 x 44,5 cm; fotel - 99,5 x 62,5 x 54,5 cm

niesprzedane

cena wywoławcza: 6 000 zł

506.

Zegar konsolowy w typie Boulle'a, Francja, ok. 1880

drewno, brąz złocony, mosiądz, szkło
wymiary: 62,5 x 31 x 15 cm

niesprzedane

cena wywoławcza: 26 000 zł

505. WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)

Kobieta, 2011

brąz, wys. 28 cm
sygn. na podstawie: 'Stan/Wys/HC/2011'

cena sprzedaży: 2 400 zł

cena wywoławcza: 2 400 zł

504. SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)

Don Kichot

brąz/drewno, 41 x 31 x 16 cm
sygn: 'Sętowski'
pochodzenie: kolekcja prywatna

niesprzedane

cena wywoławcza: 6 500 zł

503. RZECZKOWSKI Piotr T. (ur. 1955, Warszawa)

Piłkarz, 2010

brąz/granit, 16 x 20 x 12 cm
sygn.: 'PR'
pochodzenie: pracownia artysty; projekt pomnika przeznaczonego na stadion narodowy, ukazujący piłkarza, Kazimierza Dayna

niesprzedane

cena wywoławcza: 4 000 zł

502. RZECZKOWSKI Piotr T. (ur. 1955, Warszawa)

Ignacy Rzecki, 2009

brąz/granit, 16 x 20 x 12 cm
sygn.: 'PR'
pochodzenie: pracownia artysty

niesprzedane

cena wywoławcza: 4 000 zł

501. RZECZKOWSKI Piotr T. (ur. 1955, Warszawa)

Byk, 2009

brąz/granit, 16 x 20 x 12 cm
sygn.: 'PR'

niesprzedane

cena wywoławcza: 4 000 zł

453.

Zastawa srebrna, Czechy, l. 20. XX w.

dzban, cukiernica, mlecznik/uchwyty z kości
mlecznik i cukiernica wewnątrz złocone
próba: 800
znaki złotnicze: czeska punca państwowa z głową kobiety z cyfrą 3 oraz znak warsztatowy złotnika 'FB'
masa łączna: 980 g
dzban: wys. 24 cm; mlecznik: wys. 13 cm; cukiernica: wys. 15 cm, śr. 9,5 cm

niesprzedane

cena wywoławcza: 5 500 zł

452.

Zastawa srebrna, D. J. Albert and Sons, Holandia (Haga/Voorburg), 2. poł. XX w.

dzban do kawy, imbryk do herbaty, mlecznik, cukiernica/uchwyty drewniane, czernione
masa łączna: 1568 g
dzban do kawy: wys. 20 cm, imbryk do herbaty: wys. 19 cm, mlecznik: wys. 12 cm, cukiernica: wys. 6,5 cm, szer. 10,5 cm, gł. 9 cm

niesprzedane

cena wywoławcza: 6 500 zł

451.

Zastawa srebrna, A. Corradini, Włochy (Bolonia), 2. ćw. XX w.

dzban do kawy, imbryk do herbaty, mlecznik, cukiernica dwuucha
cukiernica i mlecznik wewnątrz złocone
masa: 1230 g
cukiernica: wys. 15 cm, śr. 7,5 cm, mlecznik: wys. 11 cm, imbryk do herbaty: wys. 18 cm, dzban do kawy: wys. 21 cm

niesprzedane

cena wywoławcza: 5 000 zł

450.

Kandelabry srebrne, Hiszpania, XX w.

2 sztuki
próba: 925
masa: 4855 g (srebro dociążone)
wys. 45 cm, szer. ramion: 38 cm

niesprzedane

cena wywoławcza: 24 000 zł

449.

Żardiniera, Jean François Veyrat, Francja (Paryż), ok. 1840

próba: 950
masa: 2525 g
znaki złotnicze: francuska punca państwowa z głową Minerwy z cyfrą 1 oraz znak warsztatowy złotnika 'Veyrat' (Jean François Veyrat, czynny w latach 1832 - 1840)
wys. 16 cm, dł. 47,5 cm, szer. 33 cm

niesprzedane

cena wywoławcza: 18 000 zł

448.

niesprzedane

cena wywoławcza: 2 000 zł

447.

Szkatuła ORNO srebrna, Adam Jabłoński, 2 poł. XX w.

próba: 800
masa łączna: 3433 g
znaki złotnicze: znak orno, cecha probierni państwowej z kobiecą głową, cyfrą 3 i literą 'W', cecha dodatkowa, znak warsztatowy Jakubowskiego
wymiary: 30 x 23 x 6 cm

niesprzedane

cena wywoławcza: 18 000 zł

446.

niesprzedane

cena wywoławcza: 400 zł

445.

Soliczka srebrna, François-Auguste Boyer-Callot, Francja (Paryż), 2. poł. XIX w.

próba: 950
znaki złotnicze: francuska punca państwowa z głową Minerwy z cyfrą 1, znak warsztatowy złotnika 'BC' z koroną i kielichem
masa: 39 g
wys. 3,5 cm, śr. 4 cm

niesprzedane

cena wywoławcza: 200 zł

444.

próba: 950
masa: 27 g
wys. 3,5 cm, śr. 4 cm

niesprzedane

cena wywoławcza: 200 zł

443.

Solniczki srebrne, Ernest Cardeilhac, Francja (Paryż), 2 poł. XIX w.

2 sztuki
próba: 950
znaki złotnicze: francuska punca państwowa z głową Minerwy z cyfrą 1, znak warsztatowy złotnika 'EC'
masa łączna: 50 g
wys. 3 cm, śr. 4 cm

niesprzedane

cena wywoławcza: 400 zł

442.

Kubek srebrny, złocony, Francja, XX w.

próba: 950
masa: 47 g
wys. 5,5 cm, śr. 5,5 cm

niesprzedane

cena wywoławcza: 300 zł

441.

Kubek srebrny, Rosja (Moskwa), pocz. XX w.

wewnątrz złocony
próba: 875
masa: 87 g
wys. 6 cm, śr. 5,5 cm

niesprzedane

cena wywoławcza: 500 zł

Brak aukcji

/12
liczba obiektów: 235