Silent Selling - wystawa połączona ze sprzedażą

24 sierpnia 2019 | sobota, godz. 15:00

Dom Aukcyjny REMPEX

Karowa 31

00-324 Warszawa

Prezentujemy Państwu kolejną wakacyjną ofertę Domu Aukcyjnego Rempex – wystawę wybitnych dzieł sztuki i antyków „Silent Selling”.

Wystawa tych prac trwać będzie w dniach: 12 lipca – 24 sierpnia 2019 r. w siedzibie DA Rempex, przy ul. Karowej 31 w Warszawie.

W katalogu wystawy wartość przedstawionych obiektów prezentujemy w formie estymacji.

W trakcie ekspozycji zbierane będą oferty na zakup poszczególnych prac.

Przypominamy, że zgodnie z generalnie obowiązującą w Domu Aukcyjnym Rempex zasadą, do zaoferowanych cen będzie doliczana opłata organizacyjna w wysokości 18%.

Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 500 000 zł

Obiekty w katalogu (64)

/4

1. TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Trzech Artystów, 1985

olej, płótno; 120 x 170 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TOMASZ TATARCZYK / "TRZECH ARTYSTÓW" - "THREE ARTISTS" / VERNANAS 1985.

estymacja: 200 000  - 280000.00

2. WINIARSKI Ryszard (1936 Lwów - 2006 Warszawa)

Para projektów we wspólnej oprawie, 1987

technika mieszana, ołówek, papier, tektura; 29 x 29 cm i 29 x 30 cm;
sygn. i dat. wraz z opisem na jednym z projektów l. d.: Skala 1/10 / Winiarski '87.

estymacja: 20 000  - 26000.00

3. NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)

Zielony pejzaż, 1985

olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1985;

estymacja: 120 000  - 190000.00

4. TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 1993

olej, płótno, 130 x 190 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: LEON TARSEWICZ 1993 / WALIŁY 2/ 16-040 GRÓDEK / 130 x 170.

estymacja: 90 000  - 120000.00

5. GĄBKA Maciej (ur. 1993)

Fragmentation of the point III, 2017

serigrafia na pleksi (unikat); 104 x 109 x 0,4 cm.

estymacja: 4 500  - 6500.00

6. DŁUŻNIEWSKI Andrzej (1939 - 2012)

Uraz, 2011

akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na blejtramie: A. Dłużniewski "Uraz" 2011.

estymacja: 17 000  - 23000.00

7. MODZELEWSKI Jarosław (ur. 1955, Warszawa)

Chodź, 1991/1992

olej, płótno; 136 x 180 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jarosław Modzelewski 1991/1992 (w okręgu) / „Chodź” / 136 x 180 cm, olej

estymacja: 60 000  - 80000.00

8. MODZELEWSKI Jarosław (ur. 1955, Warszawa)

Wyrób obuwia, 1995

olej, płótno; 106 x 153 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jarosław Modzelewski 1995 (w okręgu) / „Wyrób obuwia” / 106 x 153 cm, olej

estymacja: 45 000  - 75000.00

9. MODZELEWSKI Jarosław (ur. 1955, Warszawa)

Barak, 1995

olej, płótno; 136 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jarosław Modzelewski 1995 (w okręgu) / „Barak” / 136 x 150 cm, olej

estymacja: 45 000  - 75000.00

10. SROKA Jacek (ur. 1957)

Bez tytułu, 1989

olej, płótno; 131 x 101 cm;
sygn., dat. i opisany na blejtramie: 131 x 101 1989 SROKA

estymacja: 8 000  - 12000.00

11. X Y (ankamierzejewska) (ur. 1970)

Bez tytułu [She is hot], 2008

technika własna, płótno; 130 x 120 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 2008 / MIERZEJEWSKA / ANKA.

estymacja: 7 000  - 9000.00

12. CIEŚNIEWSKI Wojciech (ur. 1958)

Zaśnięcie, 2005

olej, płótno; 137 x 73 cm;
opisany na odwrocie: WOJCIECH CIEŚNIEWSKI / "ZAŚNIĘCIE" / 142X70 cm
(sic!) OL.PL / 2005 ROK; na odwrocie owalna nalepka wystawowa z Włoch oraz stempel wywozowy.

estymacja: 10 000  - 14000.00

13. FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Bez tytułu, 2004

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: A.S.Fogtt 2004.

estymacja: 12 000  - 16000.00

14. PĄGOWSKA Teresa (1929 Warszawa - 2007 Warszawa)

Pies i Pies, 1989

olej, płótno; 114 x 114 cm;
sygn. i dat. l. d.: TP 89;
opisany na odwrocie: TERESA PĄGOWSKA 1989 / PIES I PIES / 114 x 114.

estymacja: 130 000  - 18000.00

15. TCHÓRZEWSKI Jerzy (1928 Siedlce - 1999 Warszawa)

Płonąca przestrzeń, 1979

olej, akryl, płótno; 65 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: J. Tchórzewski 79. / "PŁONĄCA PRZESTRZEŃ" / akryl-olej.

estymacja: 60 000  - 90000.00

16. TCHÓRZEWSKI Jerzy (1928 Siedlce - 1999 Warszawa)

Bez tytułu, 1976

olej, płótno; 110 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Tchórzewski 76.
sygn. i dat. na odwrocie: J. Tchórzewski 76.

estymacja: 80 000  - 95000.00

17. ORBITOWSKI Janusz (1940 Kraków - 2017 Kraków)

Z cyklu: Ślady, 15/97, 1997

akryl, płótno; 110 x 80 cm;

estymacja: 40 000  - 55000.00

18. DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Zima - z cyklu: Cztery pory roku, 1993

olej, płótno; 81 x 101 cm
sygn. p. d.: Dominik
na odwrocie napis autorski: Dominik 1993/ OIL ON CANVAS 32 x 40 (81x101)/ FOUR SEASONS - WINTER/ (ZIMA)

estymacja: 40 000  - 55000.00

19. DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Para, 1987

olej, płótno; 89 x 116 cm;
sygn. i dat. l. g.: DUDA GRACZ 1987;
na odwrocie napis: 1203/87 / 89 x 116;

estymacja: 90 000  - 110000.00

20. OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)

Sen o pegazie, 2019

akryl, płótno; 83 x 66 cm;
sygn. p. d.: Olbiński.

estymacja: 55 000  - 75000.00

Brak aukcji

/4
liczba obiektów: 64