Aukcja Charytatywna na rzecz Fundacji Synapsis

10 maja 2015 | niedziela, godz. 19:00

Fundacja SYNAPSIS

ul. Ondraszka 3

02-085 Warszawa

Miejsce aukcji:
Regent Warsaw Hotel
ul. Belwederska 23
00-761 Warszawa
w dniu aukcji (10 maja) od godz. 12:00
Regent Warsaw Hotel
ul. Belwederska 23
00-761 Warszawa

Termin płatności za zakupione obiekty wynosi 10 dni od daty aukcji.

Szukaj w tym katalogu
1 zł
4 500 zł

Obiekty w katalogu (95)

61. LUTOMSKI Patryk (ur. 1973, Kraków)

Symbol II, 2002

linoryt, papier, 100x70 cm, nakład: 8/10
sygn. suchą pieczęcią

cena sprzedaży: 100 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

62. KONIECZNY Marta (ur. 1969)

Słoneczna polana, 2007

olej, płótno, 130x89 cm
sygn. p.d.: Marta Konieczny, opisany na odwrocie: "SŁONECZNA POLANA" 2007 Marta Konieczny

cena sprzedaży: 500 zł

63. BUCZKOWSKA Dorota (ur. 1971)

z cyklu Sanatorium, 2014

kolaż, fotografia, papier, 23x32 cm
opisany na odwrocie: DBuczkowska 2014

cena sprzedaży: 600 zł

64. PALA Dariusz (ur. 1967, Częstochowa)

Prysznic, 2014

Ołówek, papier, 22x32 cm
Sygn. u dołu: "PRYSZNIC" PALA 2014

cena sprzedaży: 200 zł

65. FILIPOWICZ Andrzej (ur.1974)

bez tytułu, 2014

olej, płótno, 60x70 cm
sygn. u dołu: Andrzej Filipowicz, opisany na odwrocie: Andrzej Filipowicz 2014 60x70

cena sprzedaży: 1 100 zł

66. FOLFAS Andrzej (ur.1948r. w Witowie na Podhalu)

bez tytułu, 2006

olej, płótno, 60x81 cm
sygn. u dołu 2006 Folfas

cena sprzedaży: 1 600 zł

67. GĄSIOROWSKA Hanna (ur. 1986)

Bez tytułu, 2009

technika metalowa, papier, 51x39 cm
sygn.. p.d.: Hanna Gąsiorowska /tech. metalowa/ 2009, nakład 9/11, opisany na odwrocie: Hanna Gąsiorowska 2009

cena sprzedaży: 100 zł

68. GĄSIENICA-SETLAK Emilia (ur. 1986)

Camille Claudel, 2013

akryl, płótno, 65x92 cm
sygn. p.d.: Emilia Gąsienica-Setlak 2013 r., opisany na odwrocie: EMILIA GĄSIENICA-SETLAK AKRYL 2013 r. "CAMILLE CLAUDEL"

cena sprzedaży: 100 zł

69. KOCHANEK-ZBROJA Marta (ur. 1979, Warszawa)

Spacer, 2013

akryl, płótno, 40x40 cm
opisany na odwrocie: MARTA KOCHANEK-ZBROJA 2013

cena sprzedaży: 700 zł

70. KEMPA Adrian (ur. 1989)

Starówka 4, 2010

olej, płótno, 50x80 cm
opisany na odwrocie: A. Kempa

cena sprzedaży: 100 zł

71. PAŁYS Joanna (ur. 1981 r., Świdnica)

Bunkier, 2007

sucha igła, papier, 53x97 cm, egz. autorski
sygn. u dołu: "Bunkier" Sucha Igła E/A Joanna Pałys 2007

cena sprzedaży: 200 zł

72. KARASIŃSKA Natalia (ur. 1987, Sosnowiec)

Sensual, 2009

akryl, płótno, 65x82 cm
sygn. p.d. Natalia Karasińska 2009, opisany na odwrocie: NKARASIŃSKA

cena sprzedaży: 100 zł

73. SZCZESNA Lena (ur. 1979)

Universe 22, 2013

Ekolina, marker, papier, 28,7 cmx38,7 cm
sygn.

cena sprzedaży: 700 zł

74. GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)

W pracowni artysty, 2014

olej, płótno, 81x100 cm
opisany na odwrocie: W pracowni Mmm Gazelle 2014

cena sprzedaży: 200 zł

75. JĘDRCZAK Michał (ur. 1955)

Podróż III, 2010

kredka, tempera, papier, 35x47 cm
sygn. p.d.: Michał Jędrczak Podróż III 05I2010, na odwrocie nalepka autorska

cena sprzedaży: 200 zł

76. BRYJANOWSKA Renata (ur. 1969)

Korale?, 2010

olej, płótno, 60,5x40,5 cm (dyptyk)
opisany na odwrocie: R. BRYJANOWSKA KORALE ? 60x40 (60x80)
OLEJ

cena sprzedaży: 200 zł

77. MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Po wietrze, 2013

litografia barwna, papier, 50x78 cm, nakład: 5/20
sygn. u dołu: Po wietrze litografia 5/20 Tomasz Matczak 2013

cena sprzedaży: 100 zł

78. JAWORSKI Robert (ur. 1968)

bez tytuł¨, 2014

olej, płótno, 46x61 cm
sygn.

cena sprzedaży: 300 zł

79. WILK Urszula (ur. 1959)

bez tytułu, 2002

olej, papier, 58x74 cm
opisany na odwrocie: Urszula Wilk

cena sprzedaży: 200 zł

80. WĄSOWSKI Artur (ur. 1967)

Iluzoryczna rzeczywistość, 2013

technika własna, płótno, 2x(40x40) cm
opisany na odwrocie: 2013 Artword Artur Wąsowski iluzoryczna rzeczywistość

cena sprzedaży: 200 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 95