17 Aukcja Młodej Sztuki

23 marca 2018 | piątek, godz. 19:00

NEXT Aukcje Sztuki

ul. Poznańska 31

85-129 Bydgoszcz

14 - 23 marca 2018

Szukaj w tym katalogu
1 zł
5 400 zł

Obiekty w katalogu (90)

/5

1. LEWANDOWSKI Juliusz (Juliusz MARTWY, pseud.) (ur. 1977, Warszawa)

Para z jabłkami i bukietem, 2018 r.

akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany na odwrocie: ‘Juliusz Lewandowski 2018’

cena sprzedaży: 5 400 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

2. KIMURA Lia (ur. 1992, Shingu, Japonia)

I have nothing to say. Just feel it, 2017 r.

olej na płótnie, 100 x 81 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘K LIA KIMURA "JUST FEEL IT" 2017’

cena sprzedaży: 3 800 zł

3. NOWACKI Adam (ur. 1967, Bydgoszcz)

Hippy Chic No. 4, 2017 r.

technika mieszana na płycie, 70 x 50 cm
sygnowany l. g. róg: ‘Adam Nowacki’17 Hippy Chic =No4 1078/28/17’

cena sprzedaży: 1 300 zł

4. WARZECHA Filip (ur. 1994, Dębica)

Pireneje, 2017 r.

akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg i na odwrocie: ‘Filip Warzecha, 2017r. Warszawa’

cena sprzedaży: 1 800 zł

5. TOMALAK Stanisław (ur. 1955, Brzeg Dolny)

Fragment 475 z cyklu Archeologia, 2017 r.

akryl, technika własna na płótnie, 50 x 65 cm
sygnowany p. d. róg: ‘S. J. A. Tomalak’
opisany na odwrocie: ‘S. J. A. Tomalak Fragment 475, Brzeg Dolny/lipiec/2017 z cyklu Archeologia’
oprawiony

cena sprzedaży: 700 zł

6. RYTEL-SKOREK Magdalena (ur. 1976)

Drzewo 388, 2018 r.

akryl na płótnie, 110 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Magdalena Rytel-Skorek 2018 r.’

cena sprzedaży: 700 zł

7. JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

W konflikcie z cyklu Portret emocjonalny, 2017 r.

olej na płótnie, 100 x 150 cm
sygnowany na odwrocie: ‘Łukasz Jankiewicz Portret emocjonalny 2017 WROCŁAW’

cena sprzedaży: 1 200 zł

8. BEDNARSKA Kamila (ur. 1983, Rzeszów)

Dłonie, 2017 r.

technika mieszana na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany na odwrocie: ‘Kamila Bednarska’

cena sprzedaży: 600 zł

9. TCHÓRZ Katarzyna (ur. 1986)

Psychosis I, 2016 r.

akryl na płycie, 88 x 58 cm

niesprzedane

10. KURAN Tomasz (ur.1971)

Pod parasolem wiele rzeczy uchodzi bezkarnie, 2017 r.

akryl na płótnie, 80 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘T. KURAN 2017’
opisany na odwrocie: ‘T. KURAN 2017 Pod parasolem wiele rzeczy uchodzi bezkarnie’

cena sprzedaży: 1 100 zł

11. BANASZKIEWICZ Piotr (ur. 1981)

Pierwszy dzień sierpnia, 2018 r.

olej na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘PB2018’
opisany na odwrocie: ‘Piotr Banaszkiewicz 2018’

niesprzedane

12. WITKOWSKA Ewa (ur. 1984, Siemianowice Śląskie)

Cubs, 2014 r.

technika mieszana na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘ Ewa Witkowska 2014’

niesprzedane

13. ZIELASKOWSKA Gossia (ur. 1983, Poznań)

Powidoki, 2015 r.

akryl na płótnie, 81 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘"POWIDOKI II" 2015 100 x 81 cm
Gossia Zielaskowska’

cena sprzedaży: 700 zł

14. ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)

Bez tytułu 132, 2009 r.

olej, akryl na płótnie, 40 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz’
nalepka autorska na odwrocie: ‘Wojciech Ćwiertniewicz, Bez tytułu (132), 2009 r 40 x 50, olej i akryl na płótnie’

cena sprzedaży: 500 zł

15. ŻYCHLIŃSKA Agata (ur. 1992)

The kiss 2, 2017 r.

technika mieszana na płótnie, 40 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘The kiss 2 Agata Żychlińska 2017 r.’

cena sprzedaży: 500 zł

16. STĘPIŃSKI Bartosz (ur. 1992, Częstochowa)

Two edged 1, 2016 r.

grafika cyfrowa, druk na płycie PCW, 50 x 70 cm
sygnowany na odwrocie.
oprawiony

niesprzedane

17. PIECZYŃSKA Katarzyna (ur. 1989, Szczecin)

Alicja, 2018 r.

olej na płótnie, 92 x 73 cm
sygnowany na odwrocie: ‘"Alicja" 01/2018 Pieczyńska’

niesprzedane

18. DELIŃSKA Iwona (ur. 1963)

Jeszcze raz, 2017 r.

akryl na płótnie, 40 x 40 cm
opisany na odwrocie: ‘Jeszcze raz, once again Iwona Maria Delińska’

niesprzedane

19. CIEŚLA Maciej (ur. 1988, Szczecin)

Dziewczyna i czort na polu, chmury burzowe, 2017 r.

olej, akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Maciej Cieśla’
opisany na odwrocie: ‘Maciej Cieśla 2017’

cena sprzedaży: 700 zł

20. PSZON Bartosz (ur. 1988, Elbląg)

Bez tytułu, 2017 r.

olej na płótnie, 65 x 65 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Bartek Pszon, Bez tytułu, 65 x 65, olej na płótnie, 2017’

niesprzedane

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 90