4 Aukcja Sztuki Nowoczesnej Art Invest

20 października 2017 | piątek, godz. 19:00

NEXT Aukcje Sztuki

ul. Poznańska 31

85-129 Bydgoszcz

Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 500 zł

Obiekty w katalogu (72)

41. MILIONERBOY (ur. 1982)

Awanturka, 2017r.

technika mieszana na płótnie, 160x120 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Maciej Zych MILIONERBOY, GALLERY ON FB, 606 420 123, AWANTURKA DWOJE WŚCIEKŁYCH NIEBIESKICH LUDZI’

cena wywoławcza: 1 500 zł

42. JEŻEWSKA-DESPERAK Joanna (ur. 1969)

Cinque Terre w błękitach, 2017r.

olej na płótnie, 70x100cm
Sygnowany p. d. róg: ‘JDesperak
Opisany i sygnowany na odwrocie: ‘Joanna Jeżewska-Desperak, Cinque Terre w błękitach, olej na płótnie, 70 x 100 cm, 2017 JDesperak’

cena wywoławcza: 1 500 zł

43. KOZIEŁ Urszula (ur. 1977)

Z cyklu Geometria ujarzmiona, 2017r.

akryl, kredka na płótnie, tryptyk, całość 100x170 cm
Sygnowany i opisany na blejtramie: ‘URSZULA KOZIEŁ z cyklu "Geometria ujarzmiona", 2017 ROK’

cena wywoławcza: 1 500 zł

44. FRONCZAK Andrzej (ur. 1959, Brześć Kujawski)

Urbet densitate, 2016r.

technika własna na płótnie, 70x100 cm
Sygnowany p. d. róg: A. Fronczak 16

cena wywoławcza: 1 500 zł

45. OLSZEWSKI Zbigniew (ur. 1955, Lublin)

Hellevator, 2017r.

olej na płótnie, 80x120 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘OLSZEWSKI ‘17’
Opisany na odwrocie: ‘ZBYSZEK OLSZEWSKI "HELLEVATOR" 2017 80x120cm’

cena wywoławcza: 1 500 zł

46. MISTAK Tomasz (ur. 1978, Sanok)

Lewiatacja, 2017r.

akryl na płótnie, 90x130 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘LEVIATON AKRYL MISTAK 2017’

cena wywoławcza: 1 500 zł

47. PLESZYŃSKI Grzegorz (ur. 1955, Olsztyn)

1708 z serii: INDUSTRIALNE, 2016r.

akryl, spray na płótnie, 60x80 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘GR. PLESZYŃSKI BERLIN’ acryll, spray’

cena wywoławcza: 1 500 zł

48. TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Ciekawość, 2017r.

olej na płótnie, 60x80 cm
Sygnowany l. d. róg: monogram
Na odwrocie: pieczątka autorska

cena wywoławcza: 1 500 zł

49. WALCZAK Cezar

Nowy York, 2017r.

akryl na płótnie, 90x70 cm
Sygnowany p. d. róg: CEZAR 2017

cena wywoławcza: 1 500 zł

50. RYFA Krzysztof (ur. 1959, Jelenia Góra)

Impresje cmol, 2013r.

akryl na płótnie, 100x100 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘K. Ryfa 2013r.’
Opisany i sygnowany na odwrocie: ‘K. Ryfa 2013r. TRYPTYK: "Impresje cmol"’
oprawiony

cena wywoławcza: 1 500 zł

51. MICHALSKA Sylwia (ur. 1978, Poznań)

Nowe spojrzenie, 2017r.

olej na płótnie, 100x100 cm
Sygnowany l. d. róg: S. Michalska

cena wywoławcza: 1 500 zł

52. KAPPA Alicja (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Włoskie wakacje, 2017r.

olej, szlagmetal (złoto, miedz) na płótnie, 100x100 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘A. Kappa’

cena wywoławcza: 1 500 zł

53. NAWROCKA Danuta

Impresje z Kalkuty, 2015r.

akryl na płótnie ,100x70 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘DaNa 2015’
Opisany na odwrocie: ‘DANUTA NAWROCKA, AKRYL, 2015’
Oprawiony

cena wywoławcza: 1 500 zł

54. REĆKO-RAPSA Krzysztof (ur. 1959, Koszalin)

Bez tytułu,1990r.

akryl na płótnie, 80x80 cm
Sygnowany l. d. róg: ‘Rećko’ i na odwrocie: ‘Krzysztof Rećko - Rapsa’

cena wywoławcza: 1 500 zł

55. JARZYMOWSKA Anna (ur. 1988, Rybnik)

Bez tytułu, 2017r.

olej na płótnie, 120x120 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Anna Jarzymowska, Bez tytułu, 2017r.’

cena wywoławcza: 1 500 zł

56. JAXA KWIATKOWSKI Tomasz (ur. 1966, Warszawa)

Cristal Ocean II, 2017r.

olej na płótnie, 100x100 cm
Sygnowany l. d. róg: T. Kwiakowski

cena wywoławcza: 1 500 zł

57. JUŁGA Justyna (ur. 1969)

Nadwiślańskie łąki, 2013r.

olej na płótnie, 115x 150 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘J. Jułga 13’
Opisany na odwrocie: Justyna Jułga, Nadwiślańskie łąki, olej na płótnie, 150x115cm, 2013r.
Oprawiony

cena wywoławcza: 1 500 zł

58. DYDO Mariusz (ur. 1979)

Żubr XXL model Matisse, 2016r.

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie i podszkliwnie, 44x53x33cm

cena wywoławcza: 1 500 zł

59. ADAMCZAK Małgorzata (ur. 1975, Kozienice)

Parallel, 2004r.

olej na płótnie, 103x130 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Parallel, Adamczak’

cena wywoławcza: 1 500 zł

60. ANDRYCHOWSKI Andrzej (ur. 1959, Warszawa)

Eva 2 z cyklu Pop Art, 2017r.

fotografia, papier fotogr. Canon IJM 263, gramatura 260g/m2, 73x60cm
Sygnowany na passe-partout: ‘Andrychowski 2017’
Oprawiony

cena wywoławcza: 1 500 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 72