Aukcja Dzieł Sztuki

10 października 2017 | wtorek, godz. 19:00

POLSWISS ART

ul. Wiejska 20

00-490 Warszawa

15 września - 10 października 2017

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

Szukaj w tym katalogu
1 zł
2 950 000 zł

Obiekty w katalogu (89)

/5

90. MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974r.)

BETON, LUDZIE, ZIELEŃ, WODA (ANALIZA LEVERKUSEN), 2001

olej, płótno, 44,5 x 50 cm
sygn. i opisany na odwrocie: MARCIN MACIEJOWSKI / 2001 R. / "BETON, LUDZIE, ZIELEŃ, WODA" / (ANALIZA LEVERKUSEN)

cena sprzedaży: 40 000 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

estymacja: 50 000  - 70000.00

89. SZLAGA Radek (ur. 1979)

DIASPORA, 2013

olej, płótno, 120 x 140 cm
sygn. i opisany na odwrocie: monogram artysty PAN RDK / 2013 / R. Szlaga / DIASPORA / 120 x 140 / oil/canvas

niesprzedane

estymacja: 35 000  - 40000.00

88. MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)

LE GREPOL, OK. 1978

brąz patynowany, wys. 30 cm
sygn. u dołu: Mitoraj
edycja autorska: E/A

cena sprzedaży: 30 000 zł

estymacja: 35 000  - 40000.00

87. MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)

CENTURION II, 1987

brąz patynowany, wys. 19 cm
edycja: H.C. 79/1500
sygn. oraz opisany: u podstawy: MITORAJ, oraz H.C. 79/1500

cena sprzedaży: 31 000 zł

estymacja: 28 000  - 30000.00

86. TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU, 2008

akryl, deska, 50 x 50 cm
sygn. na odwrocie: L. Tarasewicz 2008 / 50x50 cm akryl

niesprzedane

estymacja: 25 000  - 30000.00

85. DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA

olej, płótno 85 x 120 cm
sygn. l.d.: Dominik

niesprzedane

estymacja: 50 000  - 60000.00

84. DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 1979

akryl, płótno, 97 x 125 cm
sygn. p.d.: Dominik
opisany na odwrocie: DOMINIK 1979 /PEJZAŻ 97 X 125 / AKRYLE

PROWENIENCJA:
kolekcja prywatna, Warszawa
lata 90. XX w. - kolekcja prywatna, Szwajcaria
kolekcja prywatna, Francja

sprzedaż warunkowa: 130 000 zł

estymacja: 120 000  - 160000.00

83. DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)

BŁĘKITNE FALE, 1992

olej, płótno, 74 x100 cm
sygn. p.d.: E DWURNIK
opisany na odwrocie: 1.III.92 / E.DWURNIK / NR:XX.25 / 1767

niesprzedane

estymacja: 20 000  - 25000.00

82. MARKOWSKI Eugeniusz (1912 Warszawa - 2007 Warszawa)

MICHAEL JACKSON W WARSZAWIE

tech. własna, płótno, 132 x 132 cm
sygn. u góry: Warszawa. E. Markowski

niesprzedane

estymacja: 38 000  - 45000.00

81. PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)

DZIENNIK NR 35, 1992

olej, płótno, 165 x 135 cm
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK DZIENNIK NR 35 / 165 x 135 / 1992 / 182-303

cena sprzedaży: 55 000 zł

estymacja: 50 000  - 80000.00

80. TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

BEZ TYTUŁU, 2002

olej, papier, 70 x 100 cm
sygn. p.d.: TOMASZ TATARCZYK / 2002

sprzedaż warunkowa: 30 000 zł

estymacja: 35 000  - 40000.00

79. PĄGOWSKA Teresa (1929 Warszawa - 2007 Warszawa)

MEMOIRE TRZYNASTY 67, 1967

olej, płótno, 170 x 138 cm
sygn. i opisana na odwrocie: TERESA PĄGOWSKA 1967 / MEMOIRE 172 X 140 / TRZYNASTY 67

PROWENIENCJA:
kolekcja prywatna, Warszawa
lata 90. XX w. - kolekcja prywatna, Francja
lata 80. XX w. - kolekcja prywatna, Szwajcaria

cena sprzedaży: 225 000 zł

estymacja: 220 000  - 250000.00

78. SIENICKI Jacek (1928 Warszawa - 2000 Warszawa)

MARTWA NATURA, 1998

olej, płótno, 55 x 46
sygn. p.d.: 98/J.SIENICKI

Jacek Sienicki. Malarstwo. Prace wybrane, Galeria Kordegarda, Warszawa, 7 czerwca - 2 lipca, 2017.

niesprzedane

estymacja: 50 000  - 55000.00

76. BERDYSZAK Jan (Zawory, 1934-2014, Poznań)

PASSE-PAR-TOUT III, 1990-1992

akryl, płótno naklejone na płytę, 123 x 114 cm
sygn. na odwrocie JAN / BER / DYSZ / AK / PASSE - PAR - TOUT III / 1990 1992

niesprzedane

estymacja: 75 000  - 95000.00

75. NOWACKI Andrzej (ur. 1953, Rabka)

RELIEF, 2009

akryl, relief, sklejka, 96 x 96 cm
sygn. i opisany na odwrocie: 15.10.09. / A.NOWACKI 2009

cena sprzedaży: 28 000 zł

estymacja: 30 000  - 40000.00

74. KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

DWAJ MNISI, 2004

z serii: Wędrowiec
technika własna, 73,5 x 103 cm
sygn. na odwrocie: Koji Kamoji z serii Wędrowiec Dwaj Mnisi / 2004

cena sprzedaży: 54 000 zł

estymacja: 55 000  - 65000.00

73. ABAKANOWICZ Magdalena (1930 Falenty - 2017 Warszawa)

KATHARSIS, 1985

teka 7 grafi k (6 grafi k + 1 grafi ka ilustracyjna na stronie tytułowej)
edycja: 94/100
litografi a, papier, 75 x 56 cm (płyta) 64 x 48,5 cm (odcisk)
wszystkie sygnowane ołówkiem l.d.: 94/100, p.d.: M. Abakanowicz 1985

cena sprzedaży: 30 000 zł

estymacja: 40 000  - 60000.00

72. ABAKANOWICZ Magdalena (1930 Falenty - 2017 Warszawa)

STEEL EMBRYOLOGY, 2007 - 2008

stal nierdzewna spawana,
8 obiektów o wymiarach: 10 x 10 cm, 20 x 20 cm, 22 x 18 cm, 30 x 18 cm, 52 x 23 cm, 75 x 44 cm, 100 x 53 cm, 104 x 47 cm
sygn. na 6 elementach monogramem wiązanym artystki: AM 07

Magdalena Abakanowicz - Ślady istnienia, Galeria Dworcowa, Wrocław, 2017
Centrum Rzeźby Polskiej, Orońsko, 2013
Galeria ZPAP, Warszawa, 2012
Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofi a, Madryt, 2008

cena sprzedaży: 1 050 000 zł

estymacja: 1 000 000  - 1500000.00

71. ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

PEJZAŻ 27, 1970

olej, płótno, 82 x 65 cm
sygn. p.d.: R. ZIEMSKI 70
opisany na odwrocie: RAJMUND ZIEMSKI 82 X 65 PEJZAŻ 27/70

cena sprzedaży: 25 000 zł

estymacja: 25 000  - 30000.00

70. MUSIAŁOWICZ Henryk (1914 Gniezno - 2015 Warszawa)

Z CYKLU: REMINESCENCJE, 1982

tech. własna, płyta, 52 x 39 cm
sygn. z prawej strony: MUSIAŁOWICZ
opisany na odwrocie: Z CYKLU / REMINESCENCJE / 1982 / 52x39 / MUSIAŁOWICZ

cena sprzedaży: 8 000 zł

estymacja: 9 000  - 12000.00

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 89