19 Aukcja Sztuki Młodej

23 maja 2018 | środa, godz. 19:30

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

16 - 23 maja 2018
showroom kolekcjonerski:
19 maja (sobota) w godz. 12:00 - 16:00
20 maja (niedziela) w godz. 12:00 - 16:00

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

Szukaj w tym katalogu
1 zł
3 000 zł

Obiekty w katalogu (96)

/5

1. JAKUBOWSKA Katarzyna

Kobieta, 2017

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 600 zł

cena wywoławcza: 500 zł

2. NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Krowa Ankole-Watussi, z seri Safari, 2018

ceramika szkliwiona i złocona, 36 x 29 x 22 cm, sygn. od spodu 1/2018

cena sprzedaży: 650 zł

cena wywoławcza: 500 zł

3. ŁODYGOWSKA Małgorzata (ur. 1976, Warszawa)

Nenufary, 2018

akryl, płótno, 70 x 80 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 500 zł

4. RUKSZAN Małgorzata (ur. 1986)

Nieskończona liczba wyrażeń, 2018

akryl, szpachla, werniks, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.

cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

5. MALINOWSKI Jacek (ur. 1969, Zielona Góra)

Wenecja

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

6. KURZEJA Radosław

Wyspy

cienkopis, brystol, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 500 zł

7. MARSZAŁŁ Marta (ur. 1991, Ostrów Wielkopolski)

REM, 2018

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 500 zł

8. DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)

Muza

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

9. SZYNAL Natalia

Pejzaż 03

olej, płótno, 90 x 130 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 650 zł

cena wywoławcza: 500 zł

10. BASAJ Karolina (ur. 1991, Warszawa)

bez tytułu, 2018

olej, płótno, 75 x 100 cm, sygn.u dołu

cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

11. WORONIEC Piotr (ur. 1981, Rzeszów)

Skjar, 2018

akryl, technika mieszana, płyta, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

12. GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)

Myszołów, 2018

akryl, olej, płótno, 73 x 50 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

13. KARCZ Łukasz (ur. 1981)

bez tytułu

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.

niesprzedane

cena wywoławcza: 500 zł

14. CYGANEK Jacek Dominik (ur. 1961)

W moim ogrodzie, 2018

tempera żółtkowa, płótno, 50 x 50 cm, sygn. l.d.

cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

15. KIZLICH Krzysztof (ur. 1953)

Rest

brąz, szlagmetal, kamień, 20 x 11 x 30 cm, sygn. na spodzie

cena sprzedaży: 650 zł

cena wywoławcza: 500 zł

16. PIASECKI Robert

Pieśń Humbaka, 2018

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 750 zł

cena wywoławcza: 500 zł

17. DYBOWSKI Marcin

Ślady Czasu 08, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.

cena sprzedaży: 700 zł

cena wywoławcza: 500 zł

18. HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)

Pferd

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 750 zł

cena wywoławcza: 500 zł

19. ŻYLIŃSKA-JESTADT Mariola (ur. 1973)

Tańczące, 2018

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.

niesprzedane

cena wywoławcza: 500 zł

20. ZAWADZKI Piotr (ur. 1971)

Szumy miasta, NYC - królestwo słońca #26, 2018

akryl, płótno, 100 x 150 cm, sygn. p.d.

cena sprzedaży: 1 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 96