8 Aukcja Sztuka Aktualna

11 stycznia 2017 | środa, godz. 19:30

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

5 - 11 stycznia 2017 r.
showroom kolekcjonerski:
7 stycznia (sobota) w godz. 11:00 - 16:00
8 stycznia (niedziela) w godz. 12:00 - 18:00

Szukaj w tym katalogu
1 zł
7 500 zł

Obiekty w katalogu (51)

/3

51. CICHECKI Jerzy (ur. 1960, Trojanów)

Game level, 2016

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: Wykup abonament

50. KORENKIEWICZ Małgorzata (ur. 1968 r.)

W strumieniu info

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.

niesprzedane

49. KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

Story about, 2014

olej, akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

48. RACZKO Magda (ur. 1967)

z cyklu Przestrzenie błękitu XVII, 2006

olej, płótno, 80 x 61 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

47. FRONCZAK Andrzej (ur. 1959, Brześć Kujawski)

Mglisty dzień, 2016

technika własna, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

cena sprzedaży: 1 000 zł

46. JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)

Żywioł 2

olej, płótno, 120 x 90 cm, sygn. p.d.

niesprzedane

45. ROŚCIECHA Agata (ur.1968 r.)

z cyklu Muzy Operowe, 2016

technika mieszana, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

44. OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)

bez tytułu

serigrafia, papier, e.a. 1/3, 67 x 49 cm (w świetle passe-partout), 85 x 66 cm (oprawa), sygn. p.d.

cena sprzedaży: 1 500 zł

43. ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

bez tytułu z cyklu Materia ciszy, 2016

olej, płótno, 70x80 cm, sygn. opisana na odwrocie

cena sprzedaży: 1 300 zł

42. ŚWINIARSKI Tadeusz (ur. 1961)

bez tytułu, 2015

olej, płótno, 120 x 95 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 200 zł

41. KACZMARCZYK-HUDZIK Jagoda (ur. 1966)

Pejzaż mentalny XVIII, 2016

olej, płótno, 85 x 85 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

40. SUROWIEC Łukasz (ur. 1985)

Przedwojenna, drewniana kostka podłogowa z fabryki Oscara Schindlera, 2015

cena sprzedaży: 2 200 zł

39. BATOR Andrzej (ur. 1951, Łódź)

Przenikanie, 1989

akryl, płótno, 96 x 90 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 000 zł

38. SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)

2015 8

technika własna, 73 x 43 cm, sygn. u dołu

niesprzedane

37. FINCEK Ziemowit (ur. 1988, Kalisz)

Krokosmos

olej, sklejka, 50 x 120 cm, sygn.

niesprzedane

36. ŻOCHOWSKA Ewa (ur. 1976)

Bezsenność 3, 2008

olej, płótno, 110 x140 cm, opisany na odwrocie

cena sprzedaży: 1 000 zł

35. TARKOWSKI Piotr (ur. 1977)

bez tytułu, 2014

olej, płyta MDF, 85 x 59 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 2 400 zł

34. KWASZKIEWICZ Marek (ur. 1943)

bez tytułu, 2008

olej, płótno, 70,5 x 70,5 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

33. MICHALIK Borys (1969)

W przestworzach, 2016

pastel, papier, 43,5 x 62,5 (w oprawie: 67 x 86,5 cm) sygn. l.d.

cena sprzedaży: 1 000 zł

32. MISTAK Tomasz (ur. 1978, Sanok)

bez tytułu, 2016

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 000 zł

Brak aukcji

/3
liczba obiektów: 51