8 Aukcja Sztuka Aktualna

11 stycznia 2017 | środa, godz. 19:30

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

5 - 11 stycznia 2017 r.
showroom kolekcjonerski:
7 stycznia (sobota) w godz. 11:00 - 16:00
8 stycznia (niedziela) w godz. 12:00 - 18:00

Szukaj w tym katalogu
1 zł
7 500 zł

Obiekty w katalogu (51)

1. PICZ Jaremi (ur. 1955, Lewin Brzeski)

Epicentrum II, 2015

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 400 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

2. WINIARSKI Tomasz (ur. 1982, Bielsko-Biała)

Perpetuum mobile LXXX, 2015

mezzotinta, papier, 1/30, 70 x 100 cm, sygn.

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

3. THE KRASNALS Grupa

cena sprzedaży: 7 500 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

4. SZWABE Piotr (vel Pisz) (ur. 1975 Gdynia)

Drgaj i pozwól śnić. Nie przechodź w obojętność.

technika własna (farba silikatowa, kolaż), płyta, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

5. TSOY Nikita (ur. 1991, Kijów)

Kiss in the garden, 2016

olej, płótno, 100 x 75 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

cena sprzedaży: 2 200 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

6. NOWOSADZKI Zbigniew (ur. 1957)

Syros, 2015

olej, płótno, 46 x 38 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

7. NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

bez tytułu, 2015

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 2 400 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

8. MIRCZAK Jacek (ur. 1968, Częstochowa)

20150216, 2015

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

9. TOMALAK Stanisław (ur. 1955, Brzeg Dolny)

Fragment 399, 2016

technika własna, akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

cena sprzedaży: 1 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

10. PIETRZYKOWSKA Agnieszka (ur. 1978)

Na plaży, 2014

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.

cena sprzedaży: 1 200 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

11. KOWALSKI Piotr C. (ur. 1951r., Mieszków)

Dwie piły na górze a jedna piła sama na dole, 2015, 2016

rdza, ołówek, akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.

cena sprzedaży: 1 200 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

12. ŻUGAJ Paweł (ur. 1979, Ostrowiec Świętokrzyski)

Fala, 2008

olej, płótno, 120 x 150 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

13. PELC Wojciech (ur. 1984, Brzozów)

Źródło, 2013

akryl, papier, 100 x 70 cm, sygn.

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

14. SKROBISZEWSKA Katarzyna (ur. 1976r.)

bez tytułu, z cyklu Patrzcie, 2005

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 2 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

15. POŁACIK Magdalena (ur. 1980)

Georgi nadaje ton, 2012

olej, płótno, 79,5 x 70 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

16. ZEN Bogusław (ur. 1963)

Olmek, 2016

rzeźba kamienna, 28 x 23 x 10 cm, sygn.

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

17. BADOWSKA-TWAROWSKA Wanda (ur. 1950, Ostrowiec Świętokrzyski)

Pawana, 2014

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

18. SOWIAK Radosław (ur. 1950)

Sen o Kazimierzu M, 2016

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

19. ROKOWSKI Adam

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

20. BUCZEK Bartek (ur. 1987)

Czarny Charakter IX, 2014

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 5 500 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

21. JĘDRCZAK Michał (ur. 1955)

Morze X (10), 2015

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

22. KARABOWICZ Tomasz (ur. 1971, Karczunek)

Borys, 2013

olej, płótno, 160 x 80 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

23. RADEL Jarosław (ur. 1973, Olsztyn)

bez tytułu, 2016

akryl, płótno, 140 x 200 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

24. ZBIOK (CZAJKOWSKI Sławomir) (ur. 1982)

From Liberations Serie Untitled (Chemical Demons), 2016

akryl, płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 7 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

25. MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Deska z kościółkiem z czerwonym dachem, 2016

olej, akryl, płótno, 70 x 90 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

26. BOŻEK Kacper (ur. 1974, Kraków)

Maniakalna potrzeba komfortu, 2016

akwaforta, mezzotinta, akryl, 11/100, 290 x 692 mm odcisk płyty, 480 x 785 arkusz sygn., dat. i tyt. ołówkiem.

cena sprzedaży: 1 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

27. ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)

bez tytułu, 2013

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 500 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

28. MOSUR Piotr (ur. 1990, Sosnowiec)

bez tytułu, 2014

technika mieszana, płyta, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

29. MROCZKA Michał (ur. 1984)

Ojciec Walta Disneya, 2016

technika własna, 90 x 160 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

30. POWAŁKA Krzysztof (ur. 1985, Będzin)

Niebieski węzeł, 2016

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d." K.POWALKA16 oraz na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

31. KREIGER Stefan (ur. 1981, Salzburg)

bez tytułu, z cyklu Franchise, 2012

akwaforta, akwatinta, papier, 4/9, 14,5 x 10,2 cm (odcisk płyty), 23,5 x 16,7 cm (arkusz), sygn. p.d.

cena sprzedaży: 1 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

32. MISTAK Tomasz (ur. 1978, Sanok)

bez tytułu, 2016

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

33. MICHALIK Borys (1969)

W przestworzach, 2016

pastel, papier, 43,5 x 62,5 (w oprawie: 67 x 86,5 cm) sygn. l.d.

cena sprzedaży: 1 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

34. KWASZKIEWICZ Marek (ur. 1943)

bez tytułu, 2008

olej, płótno, 70,5 x 70,5 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

35. TARKOWSKI Piotr (ur. 1977)

bez tytułu, 2014

olej, płyta MDF, 85 x 59 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 2 400 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

36. ŻOCHOWSKA Ewa (ur. 1976)

Bezsenność 3, 2008

olej, płótno, 110 x140 cm, opisany na odwrocie

cena sprzedaży: 1 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

37. FINCEK Ziemowit (ur. 1988, Kalisz)

Krokosmos

olej, sklejka, 50 x 120 cm, sygn.

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

38. SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)

2015 8

technika własna, 73 x 43 cm, sygn. u dołu

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

39. BATOR Andrzej (ur. 1951, Łódź)

Przenikanie, 1989

akryl, płótno, 96 x 90 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

40. SUROWIEC Łukasz (ur. 1985)

Przedwojenna, drewniana kostka podłogowa z fabryki Oscara Schindlera, 2015

cena sprzedaży: 2 200 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

41. KACZMARCZYK-HUDZIK Jagoda (ur. 1966)

Pejzaż mentalny XVIII, 2016

olej, płótno, 85 x 85 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

42. ŚWINIARSKI Tadeusz (ur. 1961)

bez tytułu, 2015

olej, płótno, 120 x 95 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 200 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

43. ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

bez tytułu z cyklu Materia ciszy, 2016

olej, płótno, 70x80 cm, sygn. opisana na odwrocie

cena sprzedaży: 1 300 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

44. OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)

bez tytułu

serigrafia, papier, e.a. 1/3, 67 x 49 cm (w świetle passe-partout), 85 x 66 cm (oprawa), sygn. p.d.

cena sprzedaży: 1 500 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

45. ROŚCIECHA Agata (ur.1968 r.)

z cyklu Muzy Operowe, 2016

technika mieszana, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

46. JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)

Żywioł 2

olej, płótno, 120 x 90 cm, sygn. p.d.

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

47. FRONCZAK Andrzej (ur. 1959, Brześć Kujawski)

Mglisty dzień, 2016

technika własna, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

cena sprzedaży: 1 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

48. RACZKO Magda (ur. 1967)

z cyklu Przestrzenie błękitu XVII, 2006

olej, płótno, 80 x 61 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

49. KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

Story about, 2014

olej, akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

50. KORENKIEWICZ Małgorzata (ur. 1968 r.)

W strumieniu info

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

51. CICHECKI Jerzy (ur. 1960, Trojanów)

Game level, 2016

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

liczba obiektów: 51