8 Aukcja Sztuka Aktualna

11 stycznia 2017 | środa, godz. 19:30

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

5 - 11 stycznia 2017 r.
showroom kolekcjonerski:
7 stycznia (sobota) w godz. 11:00 - 16:00
8 stycznia (niedziela) w godz. 12:00 - 18:00

Szukaj w tym katalogu
1 zł
7 500 zł

Obiekty w katalogu (51)

/3

3. THE KRASNALS Grupa

cena sprzedaży: 7 500 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

24. ZBIOK (CZAJKOWSKI Sławomir) (ur. 1982)

From Liberations Serie Untitled (Chemical Demons), 2016

akryl, płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 7 000 zł

20. BUCZEK Bartek (ur. 1987)

Czarny Charakter IX, 2014

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 5 500 zł

7. NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

bez tytułu, 2015

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 2 400 zł

35. TARKOWSKI Piotr (ur. 1977)

bez tytułu, 2014

olej, płyta MDF, 85 x 59 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 2 400 zł

5. TSOY Nikita (ur. 1991, Kijów)

Kiss in the garden, 2016

olej, płótno, 100 x 75 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

cena sprzedaży: 2 200 zł

40. SUROWIEC Łukasz (ur. 1985)

Przedwojenna, drewniana kostka podłogowa z fabryki Oscara Schindlera, 2015

cena sprzedaży: 2 200 zł

14. SKROBISZEWSKA Katarzyna (ur. 1976r.)

bez tytułu, z cyklu Patrzcie, 2005

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 2 000 zł

15. POŁACIK Magdalena (ur. 1980)

Georgi nadaje ton, 2012

olej, płótno, 79,5 x 70 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 000 zł

27. ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)

bez tytułu, 2013

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 500 zł

44. OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)

bez tytułu

serigrafia, papier, e.a. 1/3, 67 x 49 cm (w świetle passe-partout), 85 x 66 cm (oprawa), sygn. p.d.

cena sprzedaży: 1 500 zł

1. PICZ Jaremi (ur. 1955, Lewin Brzeski)

Epicentrum II, 2015

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 400 zł

43. ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

bez tytułu z cyklu Materia ciszy, 2016

olej, płótno, 70x80 cm, sygn. opisana na odwrocie

cena sprzedaży: 1 300 zł

10. PIETRZYKOWSKA Agnieszka (ur. 1978)

Na plaży, 2014

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.

cena sprzedaży: 1 200 zł

11. KOWALSKI Piotr C. (ur. 1951r., Mieszków)

Dwie piły na górze a jedna piła sama na dole, 2015, 2016

rdza, ołówek, akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.

cena sprzedaży: 1 200 zł

42. ŚWINIARSKI Tadeusz (ur. 1961)

bez tytułu, 2015

olej, płótno, 120 x 95 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 200 zł

9. TOMALAK Stanisław (ur. 1955, Brzeg Dolny)

Fragment 399, 2016

technika własna, akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

cena sprzedaży: 1 000 zł

23. RADEL Jarosław (ur. 1973, Olsztyn)

bez tytułu, 2016

akryl, płótno, 140 x 200 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 000 zł

25. MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Deska z kościółkiem z czerwonym dachem, 2016

olej, akryl, płótno, 70 x 90 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 000 zł

26. BOŻEK Kacper (ur. 1974, Kraków)

Maniakalna potrzeba komfortu, 2016

akwaforta, mezzotinta, akryl, 11/100, 290 x 692 mm odcisk płyty, 480 x 785 arkusz sygn., dat. i tyt. ołówkiem.

cena sprzedaży: 1 000 zł

/3
liczba obiektów: 51