Aukcja VARIA 20

21 października 2017 | sobota, godz. 17:00

Sopocki Dom Aukcyjny - Galeria Gdańsk

ul. Długa 2/3

80-827 Gdańsk

30 września - 21 października 2017

Szukaj w tym katalogu
1 zł
19 000 zł

Obiekty w katalogu (264)

21. STAŃKO Leszek (1925 - 2011)

Duch gór w Tatrach, 1992 r.

olej, tektura, 32 x 46 cm
sygn. i dat. p. d.: LESZEK Stańko 1992

* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite

cena sprzedaży: 2 500 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

22. STAŃKO Leszek (1925 - 2011)

Zakopane, 1977 r.

olej, płótno, 50 x 70 cm
sygn. i dat. p. d.: LESZEK STAŃKO/ZAKOPANE 1977 R.

niesprzedane

23. ARTYSTA nieokreślony, XIX w.

Pejzaż ze starym drzewem

olej, płótno, 82 x 102 cm
syn. i dat. p. d.: nieczytelnie/1865

niesprzedane

24. LASOCKI Kazimierz (1871-1952)

Orka

olej, płótno, 38 x 53 cm
sygn. l. d.: K. Lasocki
na odwrocie fragment naklejki z nazwiskiem autora i tytułem

niesprzedane

25. LEIBER Otto Ferdinand (1878 Strassburg - 1958 St. Georgen (Szwajcaria))

Pejzaż, 1945 r.

olej, płyta, 34 x 49 cm
sygn. i dat. p. d.: Otto Leiber/6.VI.45

niesprzedane

26.

K. Aleksejew (1 poł. XX w.)

Chata w ogrodzie, 1919 r.
olej, płótno, 50 x 67 cm
sygn. i dat. l. d.: K. Aleksejew/1929 g

cena sprzedaży: 1 900 zł

27. Malarz nieokreślony, 1 poł. XX w.

Pejzaż z wrzosami

olej, płótno, 61 x 92 cm
sygn. p. d. nieczytelnie

cena sprzedaży: 2 800 zł

28. ROBERTSON Roy

Pejzaż z kościołem w tle, 1921 r.

olej, płótno, 36 x 49 cm
sygn. i dat. p. d.: Roy/Rohe/Robertson/21

niesprzedane

29. HEBENSTREIT Mieczysław Karol (1887 - 1932)

Polana w lesie, 1920 r.

akwarela, papier, 60 x 46 cm
sygn. i dat. l. d.: K.Hebenstreit 1920

niesprzedane

30. BARANOWSKI Henryk (1932 Starogard Gdański - 2005 Gdynia)

Zimowy pejzaż

akwarela, papier, 24,2 x 71,5 cm
sygn. p. d.: H. Baranowski

cena sprzedaży: 3 600 zł

31. NEPPEL Heinrich (1874 Monachium - 1936 tamże)

Pejzaż z bydłem

olej, płótno, 40 x 60 cm
sygn. p. d.: H. Neppel

niesprzedane

32. SOHLER Mathilde (1883-1964)

Ostróżki polne, 1922 r.

olej, tektura, 98 x 68 cm
sygn. i dat. p. d.: M. Sohler 22

niesprzedane

33. FLECK Wojciech Otton (1903-1972)

Wazon z kwiatami

olej, tektura, 35 x 25 cm
sygn. p. d.: Woj. Fleck

niesprzedane

34. BRANDT Nikolai (1917 Sankt Petersburg - 1975 tamże)

Bzy

olej, płótno, 56 x 75 cm
sygn. p. d.: Brandt

niesprzedane

35. BRANDT Nikolai (1917 Sankt Petersburg - 1975 tamże)

Kwiaty w wazonie

olej, płótno, 80 x 49,5 cm
sygn. p. d.: Brandt

niesprzedane

36. BARON Francois (1879 - 1963)

Para dzieci, 1901 r.

olej, płótno dublowane, 38 x 46 cm
sygn. i dat. p. śr.: FBaron 1901

cena sprzedaży: 1 300 zł

37. ROSSMANN Augusta Charlotte Cornelie (1863 Gandawa - 1895 Bazylea)

Martwa natura z dzbanem

olej, płótno naklejone na karton, 38,5 x 49, 5 cm
sygn. p. d.: A. Rossmann

cena sprzedaży: 2 900 zł

38. SĘK Stanisław (XIX/ XX w.)

Kobieta w czerni, 1906 r.

olej, płótno dublowane, 135,5 × 98,5 cm
sygn. p. d.: St. Sęk 1906

niesprzedane

39. ARTYSTA nieokreślony, 1 poł. XX w.

niesprzedane

40. ARTYSTA nieokreślony, XIX w.

Święta Cecylia

olej, blacha, 19,5 x 14,5 cm

niesprzedane

Brak aukcji

liczba obiektów: 264