Aukcja VARIA 20

21 października 2017 | sobota, godz. 17:00

Sopocki Dom Aukcyjny - Galeria Gdańsk

ul. Długa 2/3

80-827 Gdańsk

30 września - 21 października 2017

Szukaj w tym katalogu
1 zł
19 000 zł

Obiekty w katalogu (264)

61. PROCAJŁOWICZ Antoni (1877-1949)

Zakole rzeki

olej, tektura, 20 x 27 cm
sygn. p. d.: A. PROCAJŁOWICZ

* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite

cena sprzedaży: 2 300 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

62. ROLL Alfred Philippe (1846 Paryż - 1919 tamże)

Pejzaż wiejski

olej, tektura, 25,5 x 31,5 cm
sygn. p. d.: A. Roll

cena sprzedaży: 1 000 zł

63. ARTYSTA nieokreślony, XIX/XX w.

Pejzaż z kościołem, 1923 r.

olej, płyta, 21 x 31 cm
sygn. nieczytelnie p. d., dat. p. d.: 1923

niesprzedane

64.

William Shayer (1788-1879) - przypisywany

Pejzaż z krowami
olej, płótno, 45,5 x 60,5 cm
sygn. p. d.: S

cena sprzedaży: 2 500 zł

65. SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)

Odpoczynek podczas orki

pastel, płyta, 70 x 104 cm
sygn. p. d. (sygnatura słabo widoczna)
na odwrocie fragment nalepki z wystawy w TPSP we Lwowie (?)

cena sprzedaży: 18 000 zł

66.

E. Marcinkowska (1 poł. XX w.)

Portret Stanisława Sawiczewskiego, 1920 r.
kredka, papier, 40 x 34,2 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: E. Marcinkowska/1920

cena sprzedaży: 350 zł

67.

M. F. Larsen (1 poł. XX w.)

Fontanna Caritas w Kopenhadze
akwaforta, papier, 24,8 x 20 cm
sygn. p. d.: MF. Larsen

niesprzedane

68.

M. F. Larsen (1 poł. XX w.)

Pomnik konny biskupa Absalona w Kopenhadze
akwaforta, papier, 24,6 x 20 cm
sygn. p. d.: MF. Larsen

niesprzedane

69. JÓZEFOWICZ Józefa Maria (1900 - ?)

Starzec, 1928 r.

pastel, papier, wym. 23 x 15 cm
sygn. i dat l. d.: M. Józefowicz/1928

niesprzedane

70. ARTYSTA nieokreślony, XX w.

Martwa natura z kwiatami

akwarela, gwasz, papier, 49 x 55 cm
sygn. i dat. p. d. nieczytelnie
papier uszkodzony przy prawej krawędzi

cena sprzedaży: 400 zł

71. SCHONK Jan (1889 Schiedam - 1976 Soest)

Martwa natura z kaktusem

drzeworyt barwny, papier, wym. komp. 39 x 30 cm
sygn. p. d.: JS

cena sprzedaży: 300 zł

72. ANISZEWSKI Zenon (ur. 1948, Grudziądz)

Amazonka na koniu

akwarela, papier, 40 x 30 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: Zaniszewski

niesprzedane

73. KAPELYAN Joseph (ur. 1936, Białoruś)

Okno i drzwi

akryl, płótno, 75,5 x 80 cm
sygn. l. d.: Y. Kapelyan
pochodzenie: kolekcja Fundacji Signum

niesprzedane

74. KISLING Mojżesz (1891-1953)

Cyganka

litografia barwna, papier, wym. komp. 58,8 × 47,7 cm
sygn. na kamieniu l. d.: Kisling, numeracja odbitki ołówkiem l. d.: 95/150 oraz sucha pieczęć p. d.: ATELIER/KISLING z odręcznym podpisem: Jean Kisling [syn artysty]

cena sprzedaży: 1 700 zł

75. KISLING Mojżesz (1891-1953)

Ewa

litografia barwna, papier, wym. komp. 55 x 46,5 cm
sygn. na płycie l. d.: Kisling, numeracja odbitki ołówkiem l. d.: 95/150 oraz sucha pieczęć p. d.: ATELIER/KISLING z odręcznym podpisem: Jean Kisling [syn artysty]

cena sprzedaży: 2 700 zł

76. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

Billie Holiday

gwasz, papier, 41 x 28 cm
sygn. l. d.: ŚWIERZY

cena sprzedaży: 8 000 zł

77. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

Jazz Jamboree 1988

gwasz, papier, 40 x 28 cm
sygn. l. d.: ŚWIERZY

niesprzedane

78. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

Vernissage, 2008 r.

gwasz, papier, 31 x 42 cm
sygn. l. d.: Świerzy
opisany i datowany na odwrocie: vernissage/2008

niesprzedane

79. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

Thelonious Monk

gwasz, papier, 40 x 28 cm
sygn. l. d.: ŚWIERZY

niesprzedane

80.

Ikona Chrystusa w otoczeniu świętych

Rosja, XIX w.
tempera, deska z kowczegiem, 30 x 26 cm

cena sprzedaży: 900 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 264