Aukcja VARIA 20

21 października 2017 | sobota, godz. 17:00

Sopocki Dom Aukcyjny - Galeria Gdańsk

ul. Długa 2/3

80-827 Gdańsk

30 września - 21 października 2017

Szukaj w tym katalogu
1 zł
19 000 zł

Obiekty w katalogu (264)

/14

1. ARTYSTA nieokreślony 2 poł. XIX w.

Pejzaż górski

olej, płyta, 59 x 72 cm

niesprzedane

cena wywoławcza: Wykup abonament

2.

Ferdinand Feldhütter (1842 Monachium - 1898 tamże) - przypisywany

Pejzaż romantyczny
olej, płótno, 65,5 x 86,5 cm
sygn. l. d. nieczytelnie

niesprzedane

3. FOLEY Henry (1848 - 1876)

Pejzaż z mostem

olej, płótno naklejone na deskę, 50 x 75,5 cm
sygn. l. d.: H. Foley

niesprzedane

4. ARTYSTA nieokreślony, XIX w.

Pejzaż włoski

olej, płótno, 32 x 43,5 cm
sygn. p. d. nieczytelnie

niesprzedane

5. ARTYSTA nieokreślony, XVIII/XIX w.

Kościół Sakramentek na Nowym Rynku w Warszawie

olej, płótno, 60 x 100 cm
opis. l. d.: Varsavia/Zamek Królewski, p. d.: INV. No 437 fam. Pankratoff

niesprzedane

6.

Jean Baptiste Camille Corot, krąg (XIX/XX w.)

Letni pejzaż z rzeką
olej, płótno, 37 x 52 cm

niesprzedane

7. Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)

Łodzie przy brzegu

olej, płyta, 36,5 x 50 cm
sygn. l. d. nieczytelna

niesprzedane

8. SZWARZ Robert (1899 Duisburg - 1962 Düsseldorf)

Akt w plenerze, 1944 r.

olej, płótno, 120 x 140 cm
sygn. i dat. p. d.: R. Schwarz 44

niesprzedane

9. PRIEBE Rudolf (1889-1956 Rudolfstadt)

Łodzie rybackie

olej, płótno, 60 x 80 cm
sygn. p. d.: Priebe

* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite

cena sprzedaży: 3 500 zł

10. DILL Ludwik (1848 Gernsbach - 1940 Karlruhe)

Łodzie

olej, płótno, 59 x 78 cm
sygn. u dołu: L.DILL

niesprzedane

11. HARDY Thomas Bush (1842 Sheffield - 1897 Londyn)

Żaglowce na morzu

olej, płótno, 51 x 76 cm
sygn. p. d.: T…Hardy

niesprzedane

12. BEEST Jacob Eduard Heemskerk van (1828 Kampen - 1894 Haga)

Okręty na otwartym morzu

olej, płótno, 43,5 x 74,5 cm
sygn. p. d.: E. v. Heemskerk v. Beest

niesprzedane

13.

M. Vitalta (XX w.)

Pejzaż śródziemnomorski
olej, płyta, 33 x 41 cm
sygn. p. d.: M. Vitalta

niesprzedane

14. DZIERZENCKI Eugeniusz (1905 Warszawa - 1990 Sopot)

W zatoce, 1958 r.

olej, płyta, 35 x 50 cm
sygn. l. d.: E. Dzierzencki
na odwrocie nalepka BWA z Wystawy 1-majowej z 1959 r.

cena sprzedaży: 2 000 zł

15. SCHULTZ Harry (1874 Elbląg - 1958 Schliersee)

Widok na Jezioro Pakoskie

olej, płótno naklejone na tekturę, 41 x 53 cm
sygn. l. d.: Harry Schultz
na odwrocie nalepka z wystawy "Malarze w Kraju Warty 1943" w języku niemieckim oraz odręczny podpis z tytułem obrazu

niesprzedane

16. NEUMANN Abraham (1873 Sierpc (Mazowsze) - 1942 Kraków)

Dzieci na brzegu morza, 1912 r.

olej, płótno 61,5 x 78 cm
sygn. i dat l. d.: A. Neumann 1912

niesprzedane

17. LASZENKO Aleksander (1883 Annówka pow. Wołczański, gub. Charkowska - 1944 Włocławek)

Arab na wielbłądzie, 1935 r.

olej, płótno naklejone na deskę, 35,5 x 50,5 cm
sygn. i dat l. d.: A. Laszenko/El Karaima 35

cena sprzedaży: 3 400 zł

18. ŻMURKO Franciszek (1859-1910)

Portret kobiety

olej, płótno, 85 x 71 cm
sygn. p. g.: F. Żmurko (zatarta)

niesprzedane

19. SZEWCZENKO Konstanty (1910-1991)

Zalotnicy

olej, płótno, 49 x 39,5 cm
sygn. p. d.: K. SZEWCZENKO

niesprzedane

20. SOUKUP František Ladislav (1888 Praga-1954 tamże)

Akt leżącej kobiety

olej, płyta, 52 x 65 cm
sygn. l. d.: F. L. Soukup

niesprzedane

Brak aukcji

/14
liczba obiektów: 264