65 Aukcja Młodej Sztuki

26 stycznia 2017 | czwartek, godz. 19:00

Sopocki Dom Aukcyjny Galeria Warszawa

ul. Nowy Świat 54/56

00-363 Warszawa

12 - 26 stycznia 2017

Szukaj w tym katalogu
1 zł
8 000 zł

Obiekty w katalogu (80)

/4

1. PELIPAS Olga (ur. 1988, Symferopol (Ukraina))

Karnawał, 2016

akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. l.d.: Pelipas

cena sprzedaży: 3 600 zł

cena wywoławcza: 500 zł

2. SMORODIN Artem (ur. 1981)

Rose and Mimi on a walk, 2016

technika własna, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Smorodin 2016

cena sprzedaży: 600 zł

cena wywoławcza: 500 zł

3. DERWISZ Jarosław (ur. 1964)

Akt leżący, 2016

olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 100 zł

cena wywoławcza: 500 zł

4. KOPCZYŃSKI Piotr Ignacy

CI SARA, 2016

olej, akryl, lakier, płyta, 100 x 100 (w oprawie: 114 x 114 cm),
sygn. na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 500 zł

5. OCHEREDKO Kateryna (ur. 1985, Kijów)

Night, 2016

olej, płótno, 90 x 65 cm,
sygn. p. g.: Ocheredko K.

cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

6. BORCZ Anna

Hawaje, 2012

olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: AB oraz na odwrocie: Anna Borcz, Hawaje, 2012

cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

7. MASIUL-GOZDECKA Anna M.

Akt z niebieskim kolczykiem, 2016

akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 500 zł

8. DAŁEK Monika (ur. 1981)

Portret bez kochanka, 2016

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p. d.

cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

9. FOX Karolina (ur. 1988, Warszawa)

Lady Barbara and Dominic, 2016

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Karolina Fox, 2016

cena sprzedaży: 1 000 zł

cena wywoławcza: 500 zł

10. FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)

Bez tytułu, 2016

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p. d.: Figurska

cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

11. KURCZYŃSKA Marta (ur. 1978, Warszawa)

Japanese Bride IV, 2016

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. l.d.: MK oraz na odwrocie

cena sprzedaży: 800 zł

cena wywoławcza: 500 zł

12. DANIELAK Maria (ur. 1987)

Podwieczorek, 2016

olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Maria Danielak | "Podwieczorek" | 2016

cena sprzedaży: 700 zł

cena wywoławcza: 500 zł

13. FARON Barbara

Siesta, 2012

olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p. d. oraz na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 500 zł

14. STRYJSKA Ewa

Czerwona, 2013

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p. d.: E. Stryjska

niesprzedane

cena wywoławcza: 500 zł

15. PORCZYŃSKA Barbara (ur. 1982, Rzeszów)

Za plecami, 2013

olej, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. l.g.: Szal-Porczyńska 2013 oraz na odwrocie

cena sprzedaży: 700 zł

cena wywoławcza: 500 zł

16. MISZTAL Joanna (ur. 1967)

Pastelowa zaduma, 2016

olej, akryl, 80 x 80 cm,
sygn. p. d.

cena sprzedaży: 8 000 zł

cena wywoławcza: 500 zł

17. PERCZAK Sylwia (ur. 1977)

Wrzeciono, 2016

olej, szlagmetal, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 800 zł

cena wywoławcza: 500 zł

18. CICHOŃ Anna (ur. 1982)

Baletki, 2016

olej, płótno, 40 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 800 zł

cena wywoławcza: 500 zł

19. KAPPA Alicja (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Letni poranek, 2016

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p. d.: A. Kappa

cena sprzedaży: 1 700 zł

cena wywoławcza: 500 zł

20. MAGIERA Janusz (ur. 1972, Nowy Targ)

REVERIE V, 2016

olej, płótno, 130 x 160 cm,
sygn. l. d.

cena sprzedaży: 6 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

/4
liczba obiektów: 80