Aukcja Prac na Papierze

21 marca 2018 | środa, godz. 19:00

Sopocki Dom Aukcyjny Galeria Warszawa

ul. Nowy Świat 54/56

00-363 Warszawa

10 - 21 marca 2018

Szukaj w tym katalogu
1 zł
40 000 zł

Obiekty w katalogu (264)

/14

1. REDLICH Henryk (1838 Łask - 1884 Berlin)

W parku

tusz, papier, 13 x 19 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: Henryk Redlich

niesprzedane

cena wywoławcza: Wykup abonament

2. RIDINGER Johann Elias (1698 - 1767)

Scena myśliwska (Die Vorsuche mit den Leit)

miedzioryt, papier, 32,5 x 48 cm w świetle passe-partout, sygn. na płycie l.d.: Joh. El. Ridinger

niesprzedane

3. MUCHARSKI Arkadiusz (1853-1899)

Amazonka na koniu, 1882 r.

akwarela, gwasz, papier, 35 cm x 48 cm w świetle pass -partout, sygn. i dat. p.d.: Mucharski/1882 r.

niesprzedane

4. JORIS Pio (1843 - 1921)

Akty - szkice, 1870 r.

ołówek, papier, 42 x 28 cm, sygn. i dat. p.śr.: P. Joris 1870, uszkodzony p.g. róg

niesprzedane

5. REJCHAN Stanisław Józef (1858 - 1919)

Akt na kanapie

akwarela, papier, 62 x 78 cm, sygn. l.śr.: St. Rejchan

niesprzedane

6. BAKAŁOWICZ Władysław (1833-1903)

Akt

pastel, papier, 72 x 31 cm w świetle passe-partout, sygn. l.d.: LBakałowicz

niesprzedane

7. MICHAŁOWSKI Piotr (Kraków 1800 - Krzyżtoporzyce k. Krakowa 1855)

Młody góral z koszem na plecach, około 1835 - 1840 r.

akwarela na szkicu ołówkowym, papier, 42 x 26,5 cm w świetle passe-partout, na odwrocie stempel: WYSTAWA/ AUKCJA OBRAZÓW i DZIEŁ SZTUKI/KRAKÓW/malarz i dzieło Piotr Michałowski/"Chłopiec [wpis atramentem]/Nr katalogu 191/-V/30 atestowne[wpis atramentem];
Ekspertyza p.Adama Konopackiego

niesprzedane

8. SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)

Tryptyk huculski, 1907 (?)

gwasz, papier, 3 x 23,5 x 18,5 cm w świetle oprawy, sygn. i dat. prawa część p.d.: Sichulski / 1907 (?)

cena sprzedaży: 20 000 zł

9. KOSSAK Karol (1896 Lwów – 1975 Ciechocinek)

Tatarów, 1937 r.

akwarela, papier, 27 x 36 cm, sygn. i dat. p.d.: Karol Kossak/Tatarów 1937 r.

niesprzedane

10. KOTOWSKI Jan Erazm (1885 - 1960)

Orka

ołówek, papier, 26 x 37 cm w świetle oprawy, sygn. p.d.: JanKotowski

niesprzedane

11. CZAJKOWSKI Stanisław (1878-1954)

Para w strojach ludowych

akwarela, papier czerpany, 20 × 30 cm, na odwrocie: nr inw. St.Cz. / inw. 441

niesprzedane

12. SOPOĆKO-WĄSOWICZ Maria (1896 Warszawa - 1987 Warszawa )

Łowiczanka

akwarela, papier, 32 x 22,5 cm w świetle passe-partout, sygn. l.d.: M Wąsowicz-Sopoćko

niesprzedane

13. JANKOWSKI Stanisław (1876-1948)

Pejzaż górski - Kosów, 1928 r.

akwarela, papier, 24 x 34 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: Kosów 1928 / Stanisław Jankowski

cena sprzedaży: 2 600 zł

14.

S. FILIPOWICZ (I poł. XX w.)

Góral z owcami
akwarela, papier, 35 x 44 cm, sygn. p.d.: S. Filipowicz

niesprzedane

15. SKOCZYLAS Władysław (1883 Wieliczka -1934 Warszawa)

akwarela, papier, 29 x 41 cm w świetle passe-partout, sygn. l.d.: W. Skoczylas

cena sprzedaży: 2 800 zł

16. AXENTOWICZ Teodor (1859 - 1938)

Starość i młodość

pastel, tektura, 100 x 69,5 cm,
na odwrocie pieczęć ze składu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz w Krakowie

niesprzedane

17. KOSSAK Juliusz (1824-1899)

Czterech Kozaków w pochodzie, 1898 r.

akwarela, papier, 15,2 x 24,3 cm w świetle passe-partout, sygn. i dat. : Juliusz Kossak / 1898, uszkodzenie papieru w lewym górnym rogu.

niesprzedane

18. KOTOWSKI Jan Erazm (1885 - 1960)

Oficer na koniu

ołówek, papier, 29 x 38,5 cm, sygn. p.d.: Jan Kotowski

niesprzedane

19. JEGOROW AFANSJEWICZ Andrej (1878 - 1954)

Sanie jadące przez wieś

gwasz, papier, 23,7 x 31 cm, sygn. p.d.: A.Jegorow

niesprzedane

20. KAMOCKI Stanisław (1875 - 1944)

Studium głowy konia

akwarela, ołówek, papier, 17 × 22 cm w świetle passe-partout

niesprzedane

Brak aukcji

/14
liczba obiektów: 264