Aukcja VARIA 17

11 maja 2017 | czwartek, godz. 19:00

Sopocki Dom Aukcyjny Galeria Warszawa

ul. Nowy Świat 54/56

00-363 Warszawa

24 kwietnia - 11 maja 2017

Do wybranych obiektów - oznaczonych w katalogu * - zostanie doliczona opłata wynikająca z tzw. droit de suite, tj. prawa twórcy i jego spadkobierców do otrzymywania wynagrodzenia z tytułu dokonanych zawodowo odsprzedaży oryginalnych egzemplarzy dzieł. Opłata będzie obliczana gdy równowartość kwoty wylicytowanej przekroczy 1000 zł. Do 500 000 zł wynosi 5% od kwoty wylicytowanej, a powyżej 500 000 wynosi 3% od kwoty wylicytowanej.

Szukaj w tym katalogu
1 zł
70 000 zł

Obiekty w katalogu (291)

/15

1. ŻABOKLICKI Wacław (1879-1959)

Zakola rzeki

pastel, papier, 40 x 52 cm, sygn. p.d.: Żaboklicki

niesprzedane

cena wywoławcza: Wykup abonament

2. LISOWSKI Ludwik (1907 - 1943)

Pejzaż leśny

olej, papier, 49 x 69 cm, sygn. l.d.: L.Lisowski

niesprzedane

3. ZIOMEK Teodor (1874 Skierniewice - 1937 Warszawa)

Zachód słońca nad rozlewiskiem

olej, tektura, 15 x 21,5 cm, sygn. p.d.: T.ZIOMEK

cena sprzedaży: 3 600 zł

4. KACZOR-BATOWSKI Stanisław (1866 Lwów -1946 Lwów)

Potyczka ułanów z bolszewikami

olej, płótno, 53 x 72 cm, sygn. l.d.: S.Batowski

niesprzedane

5. KORZENIEWSKI Stanisław (1882 Kowieńszczyzna - 1942 Monachium)

Kampanule, 1949 r.

olej, tektura, 55 x 67 cm, sygn. l.d.: KORZENIEWSKI, na odwrocie dopisek autorski ołówkiem: St. von Korzeniewski / München ...49

niesprzedane

6. JAGODZIŃSKI Lucjan (1897 - 1971)

Portret blondynki, 1935 r.

olej, płótno, 42 x 32 cm, sygn. i dat. l.d.: Lucjan Jagodziński / 1935

cena sprzedaży: 3 200 zł

7. GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)

Góralka w białej chuście

pastel, papier, 36 x 26,5 cm, sygn. l.śr.: St Górski

cena sprzedaży: 2 600 zł

8. WODZINOWSKI Wincenty (1866-1940)

Polna droga

olej, tektura, 67 x 47 cm, sygn. p.d.: W.Wodzinowski

cena sprzedaży: 7 000 zł

9. KORECKI Wiktor (1890-1980)

Nokturn z głuszcem

olej, płótno, 49,5 x 60,5 cm, sygn. l.d.: WIKTOR / KORECKI

niesprzedane

10. KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)

Ułan na patrolu, 1933 r.

olej, sklejka, 40 x 29 cm, sygn. i dat. l.d.: Jerzy Kossak / 1933

cena sprzedaży: 14 000 zł

11. KORECKI Wiktor (1890-1980)

Nokturn zimowy

olej, tektura, 30 x 40 cm, sygn. l.d.: Wiktor Korecki

cena sprzedaży: 4 000 zł

12. ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)

Stragan zimą

olej, tektura, 25 x 35 cm, sygn. l.d.: E Erb

cena sprzedaży: 5 000 zł

13. SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)

Po polowaniu

olej, płótno, 44,5 x 90 cm, sygn. l.d.: A.Setkowicz

niesprzedane

14. BARANOWSKI Henryk (1932 Starogard Gdański - 2005 Gdynia)

Redłowo

olej, płótno, 60 × 70 cm, sygn. p.d.: H. Baranowski/Redłowo

cena sprzedaży: 4 000 zł

15. WYGRZYWALSKI Feliks Michał (1875 - 1944)

Przed burzą, 1932 r.

olej, płótno, 54 x 75 cm, sygn. i dat. l.d.: Przed burzą / F.M.Wygrzywalski 1932

niesprzedane

16. ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA Zofia (1886 Klagenfurt - Austria - 1971 Lwów)

Fiołek alpejski

olej, płótno, 24 x 29 cm, sygn. p.d.: Zofia Albinowska

niesprzedane

17. ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA Zofia (1886 Klagenfurt - Austria - 1971 Lwów)

Fiołek alpejski

olej, płótno, 30 x 32 cm, niesygnowany

niesprzedane

18. HOFMAN Wlastimil (1881-1970)

Portret dziewczynki, 1935 r.

olej, tektura, 54,5 x 49 cm, sygn. i dat.: 1935 / Wlastimil Hofman

niesprzedane

19. SOLO Donald (1919 Śmiła - 2010 Warszawa)

Pejzaż wiejski, 1960 r.

olej, tektura, 33,5 x 27,5 cm w świetle oprawy, sygn. i dat. p.d.: Solo 60.

niesprzedane

20. REICHSTEIN Max

Widok na Śnieżkę w Karkonoszach, 1928 r.

olej, tektura, 29 x 44,5 cm, sygn. l.d.: Max Reichstein, na odwrocie opisany i datowany 1928

niesprzedane

Brak aukcji

/15
liczba obiektów: 291