XXV Aukcja Wielkiego Serca

19 listopada 2016 | sobota, godz. 16:00

Stowarzyszenie WIELKIE SERCE

ul. Szwedzka 42

30-324 Kraków

Miejsce aukcji:
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej "Manggha"
ul. M. Konopnickiej 26, Kraków
12 - 18 listopada 2016
Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie
ul. Św. Wawrzyńca 15

tel.: 22 818 94 68, tel. kom.: 506 122 445 lub 693 108 148

Szukaj w tym katalogu
1 zł
30 000 zł

Obiekty w katalogu (254)

1. AXENTOWICZ Teodor (1859 - 1938)

Bez tytułu, ok. 1910 r.

miedzioryt, 11/14, 50 x 35 cm, sygn.
Dar Wnuka Artysty.

cena sprzedaży: 4 000 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

2. AMBROZIAK Sylwester (ur. 1964)

Bez tytułu, 2005 r.

technika własna na papierze, 42 x 29,5 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 700 zł

3. Agma

Kompozycja, 2015 r.

akryl na płótnie, 60 x 40 cm, sygn.

cena sprzedaży: 500 zł

4. WEŁMIŃSKI Andrzej

Interpretacja snów, 2016 r.

tusz, pastel, 22,5 x 29 cm, sygn.

cena sprzedaży: 400 zł

5. BACA Michał (ur. 1958r.)

Słoneczniki, 2014 r.

olej na płótnie, 30 x 54 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 300 zł

6. BALEWSKA Marzena (ur. 1955r. Aleksandrów Kujawski)

Donjon w Beaugency, 2011/12 r.

olej na desce, 36 x 25 cm., sygn.

cena sprzedaży: 1 000 zł

7. BANASZEWSKI Roman (ur. 1932 r.)

Duo, 2013 r.

olej na płycie aluminiowej, 28 x 40,5 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 400 zł

8. KOLATA Bartosz (ur. 1979 Toruń)

Up on the sky, 2015 r.

olej na płótnie, 30 x 24 cm, sygn.

cena sprzedaży: 500 zł

9. BAUER Anna Maria (ur. 1956 r., Warszawa)

Naczynie pełne cudów, 1997 r.

technika własna, 21 x 15 cm, sygn.

cena sprzedaży: 400 zł

10. BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Martwa natura światopoglądowa, 2013 r.

olej na tekturze, 70 x 19,5 cm, sygn.

cena sprzedaży: 900 zł

11. BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)

Bez tytułu, 5. 01. 2015 r.

odbitka wykonana w Muzeum Historycznym w Sanoku z oryginalnego zapisu Zdzisława Beksińskiego.
Nakład limitowany, 15/60, 48,2 x 33 cm.
Dar Muzeum Historycznego w Sanoku.

cena sprzedaży: 4 500 zł

12. REBROW-BERDAK Janina (ur. 1933, Zamość)

Widok z drzewami, 2014 r.

akryl na bristolu, 31 x 48 cm, sygn.

cena sprzedaży: 600 zł

13. BERDAK Stefan (ur. 1927r)

Pogodny dzień, 2016 r.

olej na kartonie, 100 x 70 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 200 zł

14. BERDYSZAK Jan (1934 Zawory - 2014 Poznań)

Reszty po...c, 2010 r.

akryl, kredka na kartonie, 56 x 75, 8 cm, sygn.
Dar Rodziny.

cena sprzedaży: 5 000 zł

15. BERDYSZAK Marcin (ur. 1964r. Poznań)

The orange is orange, 2005 r.

fotografia barwna, 70 x 100 cm, sygn.

cena sprzedaży: 800 zł

16. BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Czajnik 2015, 2015 r.

olej na płótnie, 60 x 50 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 000 zł

17. BONNARD Pierre (1867-1947)

La Rue, ok. 1950 r.

grafika z teki "Un moment de l'Art Francais". Editions Cercle d'Art Paris, 21,5 x 32 cm.
Dar osoby prywatnej.

cena sprzedaży: 1 100 zł

18. BORYSŁAWSKA Elżbieta

Ul. Mikołajska, Kraków, 2009 r.

olej na płótnie, 40 x 30 cm, sygn.

cena sprzedaży: 700 zł

19. BROSZKIEWICZ Marek (ur. 1987)

Bez tytułu, 2015 r.

olej na płótnie, 100 x 80 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 000 zł

20. BRZOZOWSKI Tadeusz (1918-1987)

Bez tytułu (z obrazów niedokończonych), ok. 1986- 87 r.

olej na desce, 22 x 20 cm, autentyczność potwierdzona przez Syna Artysty.
Dar Rodziny.

cena sprzedaży: 6 500 zł

21. BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

Wieszak, 2016 r.

ołówek na papierze, 42 x 42 cm, dołączony certyfikat autentyczności Autora.

cena sprzedaży: 5 500 zł

22. BUNDZEWICZ Małgorzata (ur 1951r.)

Miasto

olej na płótnie, 33 x 41 cm, sygn.

cena sprzedaży: 300 zł

23. BUNSCH Franciszek (ur. 1926r.)

Oliwki, 2004 r.

linoryt barwny, 17 x 21 cm, sygn.

cena sprzedaży: 600 zł

24. BUTKIEWICZ Piotr

Zostań, 2013 r.

cena sprzedaży: 800 zł

25. CHAGALL Marc (1887-1985)

Chagall, 1977 r.

grafika, okładka "Derriere Le Miroir", nr 225, sygnowany w płycie - Marc Chagall.
Dar osoby prywatnej.

cena sprzedaży: 1 000 zł

26. CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Bez tytułu, 2013 r.

ołówek, węgiel na papierze, 47 x 59 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 600 zł

27. CHOŁDA Igor (Aqualoopa) (ur. 1978)

Tribal Trance, 2015 r.

akryl na płótnie, 46 x 33 cm, sygn.

cena sprzedaży: 400 zł

28. CHROMY Kinga (ur. 1971 r., Kraków)

Bez tytułu, 2016 r.

technika własna na płótnie, 45 x 45 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 700 zł

29. CHWILCZYŃSKI Bartłomiej (ur. 1987)

Początek, 2014 r.

olej na płótnie, 95 x 125 cm, sygn.

niesprzedane

30. SZAJNA Józef (1922, Rzeszów - 2008, Warszawa)

Bez tytułu, 2001 r.

kredka czarna, tusz lawowany na papierze, 19,7 x 14,7 cm, sygn.
Dar Rodziny.

cena sprzedaży: 2 800 zł

31. CZECH Katarzyna (ur. 1985)

Abstrakcja, 2015 r.

olej/szpachla na płótnie, 60 x 80 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 000 zł

32. CZECHOWSKA-ORLIŃSKA Bogna (ur. 1962)

Bez tytułu, 2012 r.

pastel olejna, 35 x 50 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 300 zł

33. JAKSA CZOBA Mariusz

Pejzaż podkrakowski, 2014 r.

olej na płótnie, 40 x 50 cm, sygn.

cena sprzedaży: 600 zł

34. CZYCZ Dawid (ur. 1986)

Idę tam gdzie idę, 2013 r.

akryl na papierze, 15 x 21 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 300 zł

35. ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)

Dwie butelki, 1972 r.

tempera na tekturze, 33,5 x 24 cm, sygn.

cena sprzedaży: 900 zł

36. DALI Salvador (1904-1989)

Z cyklu: Biblia Sacra Veni Domine Jesu,

oryginalna litografia barwna+ złoto, papier specjalny "Iconorex", 105/105, 19 x 28 cm, sygn. i datowana w płycie, dołączony certyfikat w języku francuskim.
Dar osoby prywatnej.

cena sprzedaży: 4 500 zł

37. DAWIDEK-GRYGLICKA Małgorzata (ur. 1976)

Z cyklu: Ponglish - safety shoes/ sejfciaki, 2014 r.

ołówek, kredka na papierze, 42 x 59 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 500 zł

38. DITTWALD Jacek (ur. 1959, Warszawa)

Ocean miłości 7, 2016 r.

akryl na płótnie, 80 x 80 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 300 zł

39. DMITRUK Aleksander

cena sprzedaży: 1 200 zł

40. DMITRUK Jerzy (ur. 1960, Sępopol)

Z cyklu: Drzewa Objawień Łono natury, 2011 r.

akwaforta z akwarelą, 1/1, 50 x 35,5 cm, sygn.

cena sprzedaży: 900 zł

41. JENTA-DMITRUK Małgorzata (ur. 1959 r.)

Pożałowania godne przypadki, 1993 r.

pastel na papierze, 70 x 100 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 000 zł

41.

Henricus Hondius (1597-1651), Jonas Scultetus (1603-1664)

Mapa Księstwa Głogowskiego, Amsterdam 1655 r.; miedzioryt kolorowany w epoce, wym. 38,2 x 47 cm (odcisk płyty)

niesprzedane

42. DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu, 1993 r.

pastel, 50 x 70 m, sygn.

cena sprzedaży: 2 800 zł

43. DOMINIK Jakub (ur. 1956)

Jesień,

grafika komputerowa, e/a, 60 x 57,5 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 100 zł

44. DOMINIK Rafał (ur. 1985, Warszawa)

Underwater, 2015 r.

lamba print, 29 x 27,5 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 600 zł

45. DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu,

miedzioryt, 23,5 x 23,5 cm, sygn.
Dar Rodziny.

cena sprzedaży: 4 000 zł

46. DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Nowy Świat, 2015 r.

litografia, 8/8, 50 x 74 cm, sygn.

cena sprzedaży: 500 zł

47. DOUSA Stefan

Nadzieja II, 2014 r.

brąz lany na wosk tracony, brąz patynowany, 30 x 25,5 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 600 zł

48. DREJAS Kazimierz

Naprzeciw siebie VI, 2014 r.

olej na płótnie, 65 x 73 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 400 zł

49. DRÓŻDŻ Stanisław (1939 - 2009)

Bez tytułu (pół na pół), 1998 r.

technika własna na papierze, 30 x 21 cm
(potwierdzona autentyczność).
Dar Pani Anny Dróżdż.

cena sprzedaży: 6 000 zł

50. DUDEK Blanka (ur. 1983, Opole)

Gdzieś już to widziałam, 2007 r.

olej na płótnie, 100 x 60 cm, sygn.

cena sprzedaży: 400 zł

51. DUDEK Mariusz

Chaccona, 2016 r.

monotypia, e/a, 35 x 93 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 600 zł

52. DUDZIAK Joanna

Chłopiec z latawcem,

olej na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.

cena sprzedaży: 500 zł

53. DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)

Złote tulipany, 2016 r.

olej na płótnie, 30 x 30 cm, sygn.

cena sprzedaży: 5 500 zł

54. DYDO Mariusz (ur. 1979)

Żubr Duży - model: Panek, 2012 r.

ceramika szkliwiona, nr 143, 23 x 29 cm, sygn.

cena sprzedaży: 4 000 zł

55. DZIELAWSKI Arkadiusz

Królowa, 2016 r.

wydruk giclee na płycie, 2/10, 66 x 75 cm, sygn.

cena sprzedaży: 400 zł

56. EJSMOND-ŚLUSARCZYK Marek (ur. 1974)

Nokturn (1), 2011 r.

akryl na płótnie, 70 x 70 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 200 zł

57. FIJAŁKOWSKA Grażyna

Kot w dzikich różach, 2016 r.

pastel, 50 x 70 cm. sygn.

cena sprzedaży: 600 zł

58. FIJAŁKOWSKI Stanisław (ur. 1922)

Bez tytułu, 2014 r.

grafika komputerowa, e/a, 34 x 25,5 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 500 zł

59. FINCEK Ziemowit (ur. 1988, Kalisz)

Zielona martwa natura, 2010 r.

technika własna na płótnie, 80 x 60 cm, sygn.

cena sprzedaży: 900 zł

60. FIREK Marek (ur. 1958, Kraków)

Jasne pastelowe kolory..., 1999 r.

akryl na kartonie, 32 x 60 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 600 zł

61. FOGLER Janusz

Paryż,

fotografia barwna, 60 x 42 cm.

cena sprzedaży: 600 zł

62. FOLFAS Andrzej (ur.1948r. w Witowie na Podhalu)

Bez tytułu, 2016 r.

olej na płótnie, 55 x 85 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 400 zł

63. FRANASZEK Andrzej (ur. 1964)

Ostatnia chwila, 2014 r.

akryl na płótnie, 160 x 120 cm, sygn.

cena sprzedaży: 900 zł

64. GARBACZEWSKA Marta

Akt 10, 2010 r.

linoryt, 5/10, 73 x 53 cm, sygn.

cena sprzedaży: 600 zł

65. GAWDZIK-BRZOZOWSKA Barbara (Katowice, 1927-2010, Zakopane)

Domicela, 1996 r.

piórko, tusz na papierze, 46 x 35 cm, sygn.
Dar Rodziny.

cena sprzedaży: 600 zł

66. GEDROYĆ Magdalena (ur. 1975 Zamość)

Amorosa, 2013 r.

olej na płótnie, 80 x 100 cm, sygn.

cena sprzedaży: 3 000 zł

67. GENEW Simeon (ur. 1973, Wrocław)

Stare Miasto, 2016 r.

cena sprzedaży: 1 700 zł

68. GERLACH Eugeniusz (ur. 1941, Bieniawa k. Tarnopola)

Przyjaciółki, 2015 r.

pastel na kartonie, 86 x 61 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 800 zł

69. GIEROWSKI Stefan (ur. 1925, Częstochowa)

Bez tytułu, 2013 r.

akwarela, 65 x 50 cm, sygn.

cena sprzedaży: 10 000 zł

70. GIERYSZEWSKI Ryszard (ur. 1936)

Podział, 2013 r.

linoryt, 64,5 x 43,5 cm, sygn.

cena sprzedaży: 700 zł

71. GŁOWA Kasia

Runo, 2014 r.

akryl na płótnie, 92 x 73 cm, sygn.

cena sprzedaży: 300 zł

72. GOCEK Krzysztof (ur. 1964)

W Parku I, 2016 r.

technika mieszana na tekturze, 24 x 18 cm, sygn.

cena sprzedaży: 600 zł

73. GÓRECKI Ryszard (ur. 1956)

Pizza soldier 80, 2015 r.

akryl, kredka, collage na papierze, 29,5 x 21 cm, sygn.

cena sprzedaży: 600 zł

74. GRZYB Edyta (ur. 1984)

Flowing thoughts, 2016 r.

akryl na płótnie, 120 x 100 cm, sygn.

cena sprzedaży: 4 000 zł

75. GRZYB-JARODZKA Bożena (ur. 1959)

Pollution, 2016 r.

akryl, szablon na tekturze, 30 x 40 cm, sygn.

cena sprzedaży: 500 zł

76. HAŁAS Józef (Nowy Sącz 1927-2015 Wrocław)

Bez tytułu, 2002 r.

technika własna na papierze, 76 x 56 cm, sygn.

cena sprzedaży: 4 200 zł

77. HARAŃCZYK Grażyna

Bez tytułu, 2016 r.

akryl na płótnie, 60 x 30 cm, sygn.

cena sprzedaży: 400 zł

78. HARTWIG Edward (1909-2003)

fotografia barwna, 54 x 64 cm, sygn.
Dar Rodziny.

cena sprzedaży: 2 000 zł

79. HARTWIG Helena (1910-1998)

fotografia czarno - biała, 38 x 27 cm, sygn.
Dar Rodziny.

cena sprzedaży: 1 500 zł

80. HARTWIG-FIJAŁKOWSKA Ewa

Paryż lata 50- te

fotografia czarno - biała, 42 x 37 cm, sygn.

cena sprzedaży: 600 zł

81. HERC Ilona (ur. 1972, Chrzanów)

Przystań, 2016 r.

cena sprzedaży: 1 900 zł

82. HOFFMANN Adam (Kraków 1918 - Kraków 2001)

Bez tytułu, 1958 r.

rysunek węglem na papierze, 65 x 48 cm, sygn.
Dar Rodziny.

cena sprzedaży: 3 800 zł

83. HOROWITZ Ryszard (ur. 1939)

Feathery Egg |69,

cena sprzedaży: 8 000 zł

84. HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Bez tytułu, 2015 r.

tempera na tekturze, 22 x 33,5 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 700 zł

85. STOŻEK Joanna (ur. 1948, Kraków)

Mała Madonna, 2009 r.

akryl na płycie, 77 x 50 cm, sygn.

cena sprzedaży: 900 zł

86. JAŁOWCZYK Kazimierz (1949)

Portret, 2015 r.

akryl na kartonie, 32 x 28,5 cm, sygn.

cena sprzedaży: 700 zł

87. JARMOLIŃSKA Karolina

Bez tytułu, 2010 r.

olej na płycie, 13 x 18 cm, sygn.

cena sprzedaży: 400 zł

88. JARODZKI Konrad (ur. 1927)

Bez tytułu, 1968 r.

monotypia, 56 x 75,5 cm, sygn.

cena sprzedaży: 600 zł

89. JARODZKI Paweł (ur. 1958)

Na wojne, 2016 r.

akryl, szablon na papierze, 30 x 40 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 000 zł

90. JAROSIEWICZ Jadwiga Maria

Akt (Odwrócona II), 2014 r.

olej na płótnie, 70 x 50 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 200 zł

91. JARZEMSKA-MISZTALSKA Bogna (ur. 1979)

Pomarańczowy ptak, 2013 r.

emalia na blasze, 44 x 44 cm, sygn.

cena sprzedaży: 3 800 zł

92. KAŁUCKI Jerzy (ur. 1931r.)

Punto, 2016 r.

akryl na płótnie, 70 x 60 cm, sygn.

cena sprzedaży: 30 000 zł

93. KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)

Szachy, 2015 r.

olej na płótnie, 54 x 65 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 900 zł

94. KARASIŃSKA Natalia (ur. 1987, Sosnowiec)

Kompozycja liniowa II, 2011 R.

kolagrafia, 53 x 74 cm, sygn.

cena sprzedaży: 400 zł

95. KARP-SOJA Małgorzata (ur. 1967)

Sinusoida uczuć, 2015 r.

cena sprzedaży: 800 zł

96. KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)

Anioł, 2016 r.

olej na płótnie, 27 x 18 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 000 zł

97. KIERSKA-HOFFMANN Ewa (ur. 1923)

Pielęgniarka

olej na płótnie, 97 x 76 cm, sygn.
Dar

cena sprzedaży: 5 500 zł

98. KITA Izabela (ur. 1978)

Z cyklu: Koncert, 2016 r.

akryl na płótnie, 90 x 90 cm, sygn.

cena sprzedaży: 4 000 zł

99. KOBA Stanisław (ur. 1957, Przemyśl)

Portret mężczyzny z podbitym okiem, 2012 r.

akryl na kartonie, 28 x 35 cm, sygn.

cena sprzedaży: 800 zł

100. KOCHANEK-ZBROJA Marta (ur. 1979, Warszawa)

Bez tytułu, 2016 r.

akryl na płótnie, 40 x 30 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 400 zł

101. KOŁODZIEJCZYK Tomasz (ur. 1976, Szczecin)

Para, 2016 r.

akryl na płótnie , 50 x 70 cm, sygn.

cena sprzedaży: 3 800 zł

102. KONICZEK Krzysztof

Nostalgia..., 2013 r.

akryl, technika własna na płótnie, 70 x 70 cm, sygn.

cena sprzedaży: 800 zł

103. KONIECZNY Marta (ur. 1969)

Wytrwały, 2014 r.

olej na płótnie, 100 x 100 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 300 zł

104. KOPIK Piotr (ur. 1979)

Bez tytułu, 2016 r.

rysunek, 42 x 29,5 cm, sygn.

cena sprzedaży: 400 zł

105. KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Voyage a Rome IV, 1998 r.

olej na sklejce, 88 x 86 cm, sygn.

cena sprzedaży: 800 zł

106. KORMAN Aleksander Marek (1953 - 2017 Wrocław)

Grotesk, 2010 r.

pastel, 70 x 100 cm, sygn.

cena sprzedaży: 300 zł

107. KOSEK Marta

Przy oknie

olej na płótnie, 80 x 65 cm, sygn.

cena sprzedaży: 500 zł

108. KOT Małgorzata

Owca - model: Picasso, 2016 r.

ceramika szkliwiona, nr 7, 25 x 33 cm, sygn.

cena sprzedaży: 3 500 zł

109. KOTKOWSKA-RZEPECKA Teresa

cena sprzedaży: 800 zł

110. KOWALSKI Antoni (ur. 1957 r.)

Drzewo żywota - zakazany owoc, 2014 r.

mezzotinta, 25 x 18 cm, sygn.

cena sprzedaży: 500 zł

111. KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)

Manuskrypt chiński, 2006 r.

tempera na kartonie, 62 x 49 cm, sygn.
Dar Rodziny.

cena sprzedaży: 2 200 zł

112. KROPIOWSKA Anna

Huśtawka, 2002 r.

akryl na płótnie, 98 x 130 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 600 zł

113. KRÓL Krzysztof Sławomir

Zwycięstwo, 2016 r.

tempera, pastel na papierze, 40 x 30 cm, sygn.

cena sprzedaży: 300 zł

114. KRUSZAK Anna (ur. 1982)

Stocznia,

technika mieszana na płótnie, 60 x 73 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 500 zł

115. KULON Stanisław (ur. 1930, Sobiesk - kresy wschodnie)

Kapliczka, 2013 r.

rzeźba drewniana, wys. 40 cm, sygn.

cena sprzedaży: 3 200 zł

116. KURYLUK Ewa (ur. 1946, Kraków)

Autoportret, 1961 r.

olej na tekturze, 38 x 27 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 600 zł

117. LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Z cyklu: Getto warszawskie, 1959 r.

tusz, gwasz na kartonie, 35 x 50 cm, sygn. "Piotrowi - Zdzisek I".
Dar osoby prywatnej.

cena sprzedaży: 2 400 zł

118. LIPOWCZAN Jacek (Jack) (ur. 1951, Istebna)

rysunek, kredka na papierze, 51 x 82 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 600 zł

119. LUTCZYN Edward (ur. 1947)

Bez tytułu, 2013 r.

tusz, akryl na kartonie, 41 x 29 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 500 zł

120. ŁOZOWSKI Krzysztof (ur. 1970 Sosnowiec)

Miasto koloru, 2016 r.

olej na płótnie, 40 x 55 cm, sygn.

cena sprzedaży: 900 zł

121. MACHOWINA Kazimierz (ur. 1938r.)

Bez tytułu, 2009 r.

ołówek, 42 x 29,5 cm, sygn.
Dar Rodziny.

cena sprzedaży: 500 zł

122. MACIUSZKIEWICZ Roman (ur. 1955)

Tam IV, 2007 r.

akryl na płótnie, 110 x 80 cm, sygn.

cena sprzedaży: 3 500 zł

123. MAŁOTA Zofia

Oko Cyklonu, 2006 r.

pastel, 51 x 60 cm, sygn.

cena sprzedaży: 400 zł

124. MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)

Ciężkie życie marzyciela, 2004 r.

cena sprzedaży: 3 000 zł

125. MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

szkic ołówkiem na papierze, 24,5 x 33 cm, sygn.
Dar Rodziny.

cena sprzedaży: 400 zł

126. MARKOWSKI Eugeniusz (1912 Warszawa - 2007 Warszawa)

tempera na papierze, 30 x 21 cm, sygn.
Dar Rodziny.

cena sprzedaży: 2 400 zł

127. MAŚLANKIEWICZ Jacek (ur. 1955)

Z cyklu: Baltica Na latarnie

olej na płycie, 45 x 58 cm, sygn.

cena sprzedaży: 500 zł

128. MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)

Turyści w Jaworzynce, 2015 r.

akwarela, 25 x 35 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 400 zł

129. MATISSE Henri (1869-1954)

Tancerka, 1952 r.

issued for "Derriere Le Miroir", nr 46/52, Paris, 37 x 27 cm, sygn. p.d. H. Matisse 49.
Dar osoby prywatnej.

cena sprzedaży: 6 500 zł

130. MAZUREK Joanna

Zegar, 2013 r.

akryl na płótnie, 70 x 100 cm, sygn.

cena sprzedaży: 600 zł

131. MIERZEJEWSKI Mariusz (ur. 1981, Warszawa)

Stacyjka, 2016 r.

olej na płótnie, 23 x 23 cm, sygn.

cena sprzedaży: 600 zł

132. MILIŃSKI Dariusz (ur.1957r.)

Przyjaciel na ból zęba, 2016 r.

cena sprzedaży: 1 000 zł

133. MINCIEL Eugeniusz (ur. 1958)

Z cyklu: Eurotyki, 2015 r.

pisak na kartonie, 35 x 50 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 300 zł

134. MŁODOŻENIEC Jan (Warszawa 1929 - Warszawa 2000)

gwasz, 30 x 21 cm, sygn.
Dar Rodziny.

cena sprzedaży: 4 000 zł

135. MŁODOŻENIEC Piotr (ur. 1956, Warszawa)

technika własna na talerzu ceramicznym, średnica 25 cm, sygn.

cena sprzedaży: 500 zł

136. MŁODOŻENIEC Stanisław (ur. 1953)

Kompozycja, 2011 r.

olej na papierze, 32,5 x 45 cm, sygn.

cena sprzedaży: 3 000 zł

137. MODZELEWSKI Jarosław (ur. 1955, Warszawa)

Motywy sandomierskie, 2014 r.

akwarela (szkic do obrazu), 38 x 56 cm, sygn.

cena sprzedaży: 3 500 zł

138. MOTELSKI Robert (ur. 1977)

Światło 2 lipca 23:09, 2016 r.

olej/akryl na płótnie, 40 x 53 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 000 zł

139. MRÓZ Daniel (1917-1993)

Ilustracja do powieści s-f Człowiek ze stali, 1966 r.

cienkopis na papierze, 24 x 22 cm.
Dar Pani Łucji Mróz.

cena sprzedaży: 900 zł

140. MURAWSKA Beata (ur. 1963)

25 tulipanów, 2016 r.

olej na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.

cena sprzedaży: 3 800 zł

141. NATALIA LL (Natalia Lach-Lachowicz) (ur. 1937)

Consumer Art, 1972/1991 r.

Black & white photography on paper, edycja 3/6, 26 x 38 cm, sygn.

cena sprzedaży: 15 000 zł

142. NIEDOBA Andrzej (ur. 1960)

olej na płótnie, 118,5 x 118,5 cm, sygn.

cena sprzedaży: 600 zł

143. NIEDŹWIEDZKA Elżbieta

Krzesławice, 2016 r.

olej na płótnie, 27 x 33 cm, sygn.

cena sprzedaży: 500 zł

144. NIKT Yolanta (ur. 1961 r., Wrocław)

Na poły realne, 2015 r.

technika mieszana na papierze, 50 x 70 cm, sygn.

cena sprzedaży: 600 zł

145. NITKA Zdzisław (ur. 1962)

Otto Mueller, 2013 r.

tempera na papierze, 59,5 x 81 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 700 zł

146. NITSCH Krzysztof

Z cyklu Mój Kraków

brąz patynowany, wys. 36 cm, nr 2, sygn.

cena sprzedaży: 2 400 zł

147. NOSEK Agnieszka (ur. 1987, Kraków)

Hide and seek, 2015 r.

olej na płótnie, 50 x 40 cm, sygn.

cena sprzedaży: 700 zł

148. NOWORÓL Jadwiga

Magnolia, 2014 r.

akryl na płótnie, 24 x 18 cm, sygn.

cena sprzedaży: 300 zł

149. NOWOSIELSKA Agata (ur. 1982)

Równina, 2016 r.

gwasz na płótnie, 30 x 40 cm, sygn.

cena sprzedaży: 300 zł

150. NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)

Jean Cort du Pel, 1945 r.

gwasz na papierze, 29,5 x 21,4 cm, sygn.

cena sprzedaży: 16 000 zł

151. OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)

Bez tytułu, 1994 r.

litooffset, 70 x 46,5 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 200 zł

152. ORZECH Lucjan (ur. 1946r.)

Hortensje, 2015 r.

akryl na płótnie, 65 x 65 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 600 zł

153. OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)

Neo V, 2016 r.

sucha igła, mezzotinta, korund, 70 x 100 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 400 zł

154. PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Mercury Excursion, 2014 r.

grafika pigmentowa, 52,5 x 43,9 cm, nakład 2/4, sygn.

cena sprzedaży: 1 000 zł

155. PAŁYS Joanna (ur. 1981 r., Świdnica)

Element modernistyczny - Kadr 18B, 2015 r.

akryl na płótnie, 20 x 20 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 000 zł

156. PAMUŁA Jan (ur. 1944, Spytkowice koło Wadowic)

Guanlan 2, 2015 r.

serigrafia, 15/25, 120 x 80 cm, sygn.

cena sprzedaży: 800 zł

157. PĘDZIAŁEK Leonard

xyz, 2016 r.

technika mieszana, tusz na papierze, 70 x 50 cm, sygn.

cena sprzedaży: 800 zł

158. Pi (Π)

Bez tytułu, 2015 r.

akryl na płótnie, 90 x 120 cm, sygn.

cena sprzedaży: 800 zł

159. PICASSO Pablo (1881-1973)

Z cyklu: Gakilla de fabulas sin amor Wojownik Hektor (28 rysunek z cyklu 30- tu powstałych w ciągu jednego dnia), 1965 r.

barwna litografia oprawiona w muzealne passe - partout, wydanie antykwaryczne w ilości 2135 egz., sygn. na kamieniu.
Dar osoby prywatnej.

cena sprzedaży: 2 400 zł

160. PIERŚCIŃSKI Paweł (Kielce, 1938-2017, Kielce))

Z cyklu: Puszcza Jodłowa Ramiona 1960 r., odbitka wykonana w 2012 r.

fotografia czarno - biała, 39 x 30 cm, sygn.

cena sprzedaży: 600 zł

161. PODHORECKI Adam (1898 - 1977)

Ornament, 1950 r.

akwarela na kartonie, 43 x 20 cm, sygn.
Dar osoby prywatnej.

cena sprzedaży: 600 zł

162. POLANIAK Stanisław

Madonna, 2016 r.

akryl, olej na desce, 69 x 26 cm, sygn.

cena sprzedaży: 900 zł

163. POLANIAK Agnieszka (ur. 1973)

Anioł Stróż, 2016 r.

akryl, olej na desce, 40 x 18 cm, sygn.

cena sprzedaży: 900 zł

164. PONIEWIERA Ludwik (ur. 1935, Awirs – Belgia)

Kama....2, 2005 r.

Dar Rodziny.

cena sprzedaży: 7 000 zł

165. POPIOŁEK-RODZIŃSKA Irena (ur. 1939)

Portret, 2012 r.

akwarela, 50 x 65 cm, sygn.

cena sprzedaży: 700 zł

166. REJ Aleksandra (ur. 1974r.)

Z cyklu: Organika, 2016 r.

linoryt, e/a, 50 x 70 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 600 zł

167. REJS Mikołaj (ur. 1984)

W sercu umysłu, 2016 r.

olej, akryl na płótnie, 30 x 30 cm, sygn.

cena sprzedaży: 400 zł

168. RENOIR Auguste Pierre (1841 - 1919)

Baigneuse debout, ok. 1950 r.

grafika z teki "Un moment de l'Art Francais- seize gravures en couleurs", editions cercle d'Art Paris, 32 x 21, 5 cm.
Dar osoby prywatnej.

cena sprzedaży: 600 zł

169. REZA Feliks

Martwa natura ze skrzypcami

olej na płótnie, 65 x 80 cm, sygn.

cena sprzedaży: 300 zł

170. ROCH-ROWIŃSKA Barbara

Brzask poranka, 2016 r.

tempera na papierze, 29,5 x 42 cm, sygn.

cena sprzedaży: 300 zł

171. RODZIŃSKI Stanisław (ur. 1940 r.)

Śmierć malarza

gwasz na kartonie, 47 x 63 cm, sygn.

cena sprzedaży: 3 500 zł

172. ROJKOWSKA Hanna (1955)

Bez tytułu, 2015 r.

olej na płycie, 30 x 30 cm, sygn.

cena sprzedaży: 600 zł

173. ROZTOCKI Gracjan

Wesoła rzeka, 2016 r.

cena sprzedaży: 300 zł

174. RUDOWICZ de RUDEE Małgorzata

De Nouveau Art Nouveau I, 2010 r.

litografia, 7/21, 50 x 70 cm, sygn.

cena sprzedaży: 800 zł

175. RUTA Dominika (ur. 1978, Chełmno)

Butla intencji, 2016 r.

tusz na płótnie, 50 x 20 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 100 zł

176. RYCHLIK Renata

Ponte Pietra w Weronie, 2012 r.

akryl na płótnie, 30 x 40 cm, sygn.

cena sprzedaży: 400 zł

177. RYVZ Gregor

Problem solved, 2/3/2016 r.

grafika cyfrowa na papierze fotograficznym, 60 x 60 cm, sygn.

cena sprzedaży: 300 zł

178. RZĄSA Marcin (ur. 1965)

rzeźba drewniana, wys. 29 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 100 zł

179. RZEPKA Allan (ur. 1940r.)

Qui male dicit, male facit, 2012 r.

tempera grattier na płótnie i tekturze, 40 x 49 cm, sygn.

cena sprzedaży: 300 zł

180. SACHA Marcin

Pochód, 2014/2016 r.

wydruk (fotografia czarno - biała), seria limitowana, 3/20
50 x 50 cm, sygn.

cena sprzedaży: 400 zł

181. SADLEY Tomasz (ur. 1964r.)

Ognie, 2013 r.

olej na płótnie, 40 x 60 cm, sygn.

cena sprzedaży: 300 zł

182. SADLEY Wojciech (ur. 1932 Lublin))

Kolekcja nocnych motyli, 2011 r.

tempera na papierze czerpanym, 52 x 71 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 000 zł

183. SADURA Adam (ur. 1960, Mysłowice)

Brama niebios, 2015 r.

cena sprzedaży: 800 zł

184. SAJEWSKI Andrzej (ur. 1957)

Ulotne Marzenia, 2016 r.

olej na płótnie, 69 x 51 cm, sygn.

cena sprzedaży: 700 zł

185. SANDOMIERZ Agnieszka (ur. 1978, Warszawa)

Bez tytułu, 2015 r.

olej na płótnie, 30 x 25 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 000 zł

186. SARAPATA Beata (ur. 1957 r.)

Z cyklu: Słońca, 2016 r.

olej, akryl na płótnie, 80 x 80 cm, sygn.

cena sprzedaży: 800 zł

187. SARAPATA Jerzy

Opera nocą - Sydney, 2016 r.

fotografia barwna, 28 x 40 cm, sygn.

cena sprzedaży: 800 zł

188. SARAPATA Joanna (ur. 1962)

cena sprzedaży: 4 200 zł

189. SASNAL Wilhelm (ur. 1972, Tarnów)

Bez tytułu, 2013 r.

linoryt, e/a, 1/7, 50,5 x 42 cm, sygn.

cena sprzedaży: 19 000 zł

190. SICHEL Stefan

Il mio campo di grano gioca col cielo, 2014 r.

olej na płótnie, 60 x 80 cm, sygn.

cena sprzedaży: 300 zł

191. SIENICKI Jacek (1928 Warszawa - 2000 Warszawa)

Owoce na stole

olej na płótnie, 33 x 46 cm, sygn.
Dar Pani Wandy Sienickiej.

cena sprzedaży: 15 000 zł

192. SIKORA Monika (ur. 1988)

Miasto 005, 2013 r.

olej na płótnie, 70 x 100 cm, sygn.

cena sprzedaży: 500 zł

193. SKOCZEK-WOJNICKA Mira (ur. 1959, Kraków)

Z cyklu: Street art - movie, 2016 r.

tusz, ecolina, sangwina na papierze, 49,5 x 34,5 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 600 zł

194. SKÓRCZEWSKI Krzysztof (ur. 1947r. Kraków)

Gniazdko V, 2015 r.

miedzioryt, 13 x 16 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 400 zł

195. SŁOMKOWSKI Jakub (ur. 1982)

Świt, 2015 r.

olej na płótnie, 125 x 180 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 200 zł

196. SŁUCHOCKA Katarzyna

Interpretacja, 2015 r.

akryl na płótnie, 130 x 50 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 200 zł

197. SOBCZYK Marek (ur. 1955, Warszawa)

Głody sensoryczno- motoryczne ( Picasso) , 2000 r.

tempera jajkowa na tekturze, 50 x 70 cm, sygn.

cena sprzedaży: 3 000 zł

198. SOBOCKI Leszek (ur. 1934r.)

Dyptyk: Rodząca, 1966 r.

tusz na papierze, 43 x 57 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 000 zł

199. SORDYL-GĄSKA Agnieszka

Biżuteria

a. naszyjnik + bransoletka- koral naturalny błękitny, kremowy, muszla cięta, srebro
b. naszyjnik + bransoletka - koral naturalny, bursztyn naturalny, granaty, hematyty, kwarce dymne, miedź oksydowana, kauczuk, srebro pozłacane
c. naszyjnik+ bransoletka - ametyst, kwarc szlachetny, srebro pozłacane

cena sprzedaży: 500 zł

200. STAJUDA Jerzy Adam (1936 Falenica- 1992 Warszawa)

akwarela, 29 x 25,5 cm, sygn.
Dar Pani Aleksandry Semenowicz.

cena sprzedaży: 1 200 zł

201. STANKIEWICZ Beata (ur. 1962)

Pokój do wynajęcia numer 17

olej na płótnie, 140 x 73 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 000 zł

202. STAROWIEYSKI Antoni (ur. 1973r.)

Horyzont, 2012 r.

olej na płótnie, 38 x 50 cm, sygn.

cena sprzedaży: 6 000 zł

203. STAROWIEYSKI Franciszek (1930, Bratkówka koło Krosna-2009, Warszawa)

kredka na papierze, 21 x29,5 cm, sygn.
Dar Pani Teresy Starowieyskiej.

cena sprzedaży: 3 200 zł

204. STERN Jonasz (1904-1988)

technika własna na papierze, 19, 5 x 51 cm
(potwierdzona autentyczność).
Dar Pani Barbary Jaroszyńskiej - Stern.

cena sprzedaży: 5 500 zł

205. STĘPNIAK Małgorzata (ur. 1973, Częstochowa)

Karty, 2012 r.

olej na płótnie, 40 x 24 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 200 zł

206. STĘPNIAK Rafał (ur. 1953)

Chwile szczęścia, 2016 r.

olej na płótnie, 50 x 70 cm, sygn.

cena sprzedaży: 700 zł

207. STROKA Andrzej (ur. 1953)

Invasion 2 - Barbarella, 2015 r.

olej na płótnie, 81 x 65 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 300 zł

208. KRZAKIEWICZ Monika

Soczysta chwila, 2016 r.

olej na płótnie, 80 x 60 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 600 zł

209. SULARZ Maria

Pejzaż zimowy, 2013 r.

olej na płótnie,13 x 18 cm, sygn.

cena sprzedaży: 700 zł

210. SZEMIET Siergiej

Anioł , 2016 r.

olej, płótno na desce, 60 x 30 cm, sygn.

cena sprzedaży: 400 zł

211. SZTWIERTNIA Grzegorz (ur. 1968)

Lekcje cięcia, 2014 r.

ołówek na papierze, 41,8 x 29,5 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 400 zł

212. SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Bez tytułu, 2001 r.

technika mieszana na papierze, 22 x 11 cm, sygn.
Dar Rodziny.

cena sprzedaży: 700 zł

213. ŚLUSARSKI Dariusz ( ur. 1979, Częstochowa)

Skala szczęścia

akwaforta, e/a, 50 x 35 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 300 zł

214. ŚWIECIMSKI Jerzy (ur. 1927 r. Warszawa)

Bramy, mury, 2010 r.

olej na płycie, 60 x 40 cm, sygn.
Dar Pani Małgorzaty Prajer.

cena sprzedaży: 3 800 zł

215. TARASIN Jan (1926-2009)

serigrafia jednobarwna, 46 x 63 cm,
(potwierdzona autentyczność).
Dar Pana Jakuba Tarasina.

cena sprzedaży: 1 900 zł

216. TATRZAŃSKA Urszula

Bez tytułu, 2011 r.

ołówek, cienkopis na papierze, 20 x 15 cm, sygn.

cena sprzedaży: 300 zł

217. TCHÓRZEWSKI Jerzy (1928, Siedlce-1999, Warszawa)

Bez tytułu, X/XI 1999 r.

gwasz, 21 x 10 cm, sygn.
Dar Rodziny.

cena sprzedaży: 6 000 zł

218. SAWICKA Jadwiga (ur. 1959, Przemyśl)

Brudne jedzenie, 2009 r.

akryl na papierze, 30 x 40 cm, sygn.

cena sprzedaży: 3 800 zł

219. THE KRASNALS Grupa

Małpy z białymi bananami, 2010 r.

serigrafia na płótnie, 55 x 55 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 200 zł

220. LAUTREC-TOULOUSE Henri de (1864-1901)

La charrette anglaise, ok. 1950 r.

grafika z teki "Un moment de l'Art Francais - seize gravures en couleurs", editions cercle d'Art Paris, 21, 5 x 32 cm, sygn. w płycie.
Dar osoby prywatnej.

cena sprzedaży: 2 400 zł

221. TUKAN-WOLSKI Eugeniusz (ur. 1928 Pińsk)

technika własna na kartonie, 19 x 15 cm, sygn.
Dar Antykwariatu Widurscy.

cena sprzedaży: 600 zł

222. WALAS Zuzanna (ur. 1990, Kraków)

Higuma, 2008 r.

akryl na płótnie, 60 x 60 cm, sygn.

cena sprzedaży: 300 zł

223. WALCZAK Ireneusz (ur. 1961, Świdnica)

Pułapka, 1988 r.

akwaforta, sucha igła, technika mieszana na papierze, e/a, 49 x 64 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 600 zł

224. WANIEK Eugeniusz (1906 - 2009)

Wisła pod Wawelem, 1986 r.

akwarela, 21,4 x 29 cm, sygn.
Dar Fundacji "Eugeniusz Waniek Fundacja".

cena sprzedaży: 1 300 zł

225. WARPECHOWSKI Zbigniew (ur. 1938)

Dyptyk: Twarze, 1955 r., Twarze, 1995 r.

akwarele, 2 x 21 x 30 cm, sygn.

cena sprzedaży: 2 000 zł

226. WARZECHA Marian (ur. 1930)

Bez tytułu, 2002 r.

collage na kartonie, 60 x 41 cm, sygn.

cena sprzedaży: 4 500 zł

227. SOBOL-WEJMAN Anna (1946)

Kropla drąży skałę, 2014 r.

akwaforta z akwatintą, e/a, 57 x 78 cm, sygn.

cena sprzedaży: 500 zł

228. WEJMAN Stanisław (ur. 1944)

Natura, 2013 r., Sjesta, 2010 r

"Natura", 2013 r.,
akwaforta z akwatintą, e/a, 13 x 12 cm, sygn.
"Sjesta", 2010 r
akwaforta z akwatintą, e/a, 12,5 x 9 cm, sygn.

cena sprzedaży: 800 zł

229. WIECZOREK Tadeusz

Kompozycja A03, 2016 r.

cena sprzedaży: 1 100 zł

230. WILK Urszula (ur. 1959)

Tryptyk: z cyklu: Komety

technika mieszana na papierze, 31 x 41 cm, sygn.

cena sprzedaży: 1 200 zł

231. WILKOŃ Józef (ur. 1930)

technika własna na papierze, 33 x 49 cm, sygn.

cena sprzedaży: 5 000 zł

232. WOJTYSEK Tomasz (ur. 1983, Częstochowa)

cena sprzedaży: 600 zł