15 Aukcja Sztuki Młodej

16 maja 2018 | środa, godz. 19:30

Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny

ul. Hoża 51

00-681 Warszawa

11 - 16 maja 2018
Showroom przedaukcyjny:
12 - 13 maja 2018
sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

tel.: 22 818 94 68, tel. kom.: 693 108 148

Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 800 zł

Obiekty w katalogu (58)

/3

1. MALINOWSKI Jacek (ur. 1969, Zielona Góra)

Toskania II, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2018

cena sprzedaży: 600 zł

cena wywoławcza: 500 zł

2. DZIEWANOWSKA Jagoda (ur. 1991, Bydgoszcz)

Moon, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm
sygn. p.d.: monogramem

niesprzedane

cena wywoławcza: 500 zł

3. KLECZEWSKA Eliza

Pierwsza miłość, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm
sygn. p.d.: E. Kleczewska 0'18, opisany na odwrocie: "Pierwsza miłość" akryl E. Kleczewska 2018

cena sprzedaży: 1 600 zł

cena wywoławcza: 500 zł

4. ŁOZIŃSKI Filip (ur. 1986)

Targ, 2018

olej, płótno, 60 x 80 cm
opisany na odwrocie: F. ŁOZIŃSKI 2018

niesprzedane

cena wywoławcza: 500 zł

5. GIERSZ Paulina (ur. 1991)

Azure wave, 2018

akryl, płótno, śr. 90 cm
opisany na odwrocie: Paulina Giersz "Azure wave" 2018 r.

cena sprzedaży: 600 zł

cena wywoławcza: 500 zł

6. RUKSZAN Małgorzata (ur. 1986)

Let's jump, 2018

akryl, płótno, 100 x 90 cm
sygn. p.d.: M.Rukszan .IV.2018, opisany na odwrocie: M. RUKSZAN 'LET'S JUMP' AKRYL + WERNIKS SATYNOWY OLSZTYN 2018

cena sprzedaży: 1 300 zł

cena wywoławcza: 500 zł

7. WIRPSZO Andrzej

Dym na wodzie, 2018

akryl, płótno, 80 x 120 cm
sygn. l.d.: WIRP 2018, opisany na odwrocie: "DYM NA WODZIE" AKRYL 80x110 ANDRZEJ WIRPSZO

cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

8. NOGA Monika

Bez tytułu IV, 2016

olej, płótno, 100 x 80 cm
opisany na odwrocie: Monika Noga

niesprzedane

cena wywoławcza: 500 zł

9. SZYNAL Natalia

Pejzaż 14, 2017

olej, płótno, 100 x 130 cm
opisany na odwrocie: Szynal 2017

cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

10. SZUMSKA Joanna (ur. 1965)

Apartament z widokiem, 2017

akryl, płótno, 100 x 130 cm
sygn. p.d.: Joanna Szumska

cena sprzedaży: 1 000 zł

cena wywoławcza: 500 zł

11. WINIARSKI Tomasz (ur. 1982, Bielsko-Biała)

Z cyklu Perpetuum mobile LXIII, 2014

mezzotinta, sucha igła, papier, 100 x 70 cm, ed. AP IV/VI
sygn. u dołu: z cyklu "Perpetuum mobile": LXIII AP IV/VI Tomasz Winiarski 2014, opisany na odwrocie: Z cyklu "Perpetuum mobile": LXIII mezzotinta, sucha igła AP IV/VI 2014 Tomasz Winiarski

niesprzedane

cena wywoławcza: 500 zł

12. ZIÓŁKOWSKI (pseud. MARZ) Marcin (ur. 1967)

Akt 196, 2018

olej, płótno, 89.50 x 74.50 cm
opisany na odwrocie: AKT 196 MARZ

cena sprzedaży: 900 zł

cena wywoławcza: 500 zł

13. OLSZEWSKI Zbigniew (ur. 1955, Świdnik)

Przedwiośnie, 2018

olej, płótno, 92 x 73 cm
sygn. p.d.: OLSZEWSKI'18, opisany na odwrocie: "PRZEDWIOŚNIE" 2018 92x73 ZBIGNIEW OLSZEWSKI

niesprzedane

cena wywoławcza: 500 zł

14. CYGANEK Jacek Dominik (ur. 1961)

Piosenka o dziewczynie, 2018

tempera żółtkowa, płótno, 80 x 100 cm
sygn. l.d.: Jacek Cyganek

cena sprzedaży: 700 zł

cena wywoławcza: 500 zł

15. OLECH Agnieszka (ur. 1976)

Przystań, 2018

akryl, płótno, 73 x 54 cm
opisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH "PRZYSTAŃ" akryl na płótnie 2018

cena sprzedaży: 1 300 zł

cena wywoławcza: 500 zł

16. NIEMIRSKA Urszula

Little trip, 2014 - 2018

akryl, kolaż, płótno, 60 x 50 cm
opisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA 2014 R. 2018 "LITTLE TRIP" 60x50 cm.

niesprzedane

cena wywoławcza: 500 zł

17. HORHOL Olena

Dark one, 2018

olej, płótno, 60 x 60 cm
sygn. p.d.: HORHOL18

cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

18. LEDZION Paulina

Astrologia 1, 2016

akryl, płótno, 80 x 120 cm
sygn. p.d.: Paulina Ledzion

cena sprzedaży: 800 zł

cena wywoławcza: 500 zł

19. BIEL Aneta

Między nocą a dniem IV, 2016

olej, płótno, 100 x 70 cm kompozycja, 105 x 75 cm w oprawie
sygn. p.d.: AB

cena sprzedaży: 900 zł

cena wywoławcza: 500 zł

20. PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)

Róża, 2018

olej, płótno, 30 x 24 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "RÓŻA" OLEJ NA PŁÓTNIE 30x24 cm 2018

cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

Brak aukcji

/3
liczba obiektów: 58