4 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

04 października 2017 | środa, godz. 19:30

Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny

ul. Hoża 51

00-681 Warszawa

22 września - 4 października 2017, w godz. 12:00 - 19:00
showroom kolekcjonerski:
30 września - 1 października
czynny: sob. 11.00-18.00,
nd. 12.00-18.00

Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 600 zł

Obiekty w katalogu (56)

/3

1. ZIELASKOWSKA Gossia (ur. 1983, Poznań)

MTM Map, 2017

akryl, płótno, 81x100 cm
opisany na odwrocie: MTM MAP 2017 Poznań Gossia Zielaskowska 100x81 cm akryl

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 500 zł

2. STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu z cyklu Kobety w chustach mężczyźni w hełmach, 2017

technika mieszana, olej, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH, MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2017

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 500 zł

3. GORLAK Zbigniew (1955)

10_10 Hora & Flora I z cyklu Hora Melancholica, 2015/2017

akryl, kolaż, płótno, śr. 50 cm
sygn. z prawej strony: Gorlak 2017, opisany na odwrocie: 2015 → 2017 10 10 cykl (HORA MELANCHOLICA) HORA & FLORA I Gorlak ac/on canvas 50

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 500 zł

4. OLSZYNA Zbigniew

Kerlingarfjoll, 2016

akryl, płótno, 110x130 cm
sygn. p.d.: Z. Olszyna 2016, opisany na odwrocie: Zbigniew Olszyna 2016

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 500 zł

5. ADAMEK Jakub (ur. 1975)

Reklama, 2008

olej, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: J. Adamek / "Reklama" 2008 r.

cena sprzedaży: 1 500 zł

cena wywoławcza: 1 500 zł

6. NOSOWICZ-RUIZ Anna

Interactions VI, 2016

olej, płótno, 70x100cm
opisane na odwrocie: „INTERACTIONS VI" ANNA NOSOWICZ 2016 WROCŁAW/PL

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 500 zł

7. ŻOCHOWSKA Ewa (ur. 1976)

Bez tytułu 11, 2007

olej, płótno, 150x120,5 cm
sygn. l.d.: Ewa Żo. 2007, opisany na odwrocie: Ewa Żochowska "Bez tyt. 11" 120x150 cm olej na pł. 2007

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 500 zł

8. DANIEC Magdalena (ur. 1974, Kraków)

Pierwsza niedziela czerwca, 2017

olej, płótno, 68x60 cm
sygn. p.d.: Magdalena Daniec 2017, opisany na odwrocie: M. Daniec Pierwsza niedziela czerwca 2017

cena sprzedaży: 1 500 zł

cena wywoławcza: 1 500 zł

9. KARP-SOJA Małgorzata (ur. 1967)

Jajogłowi, 2017

olej, płótno, 55x80 cm
sygn. l.d.: JAJOGŁOWI, p.g.: M. KARP-SOJA/2017

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 500 zł

10. KOZERA Elżbieta (ur. 1976 r. Katowice)

Dziewczyny z Krzeszowic, 2010

tempera, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: Elżbieta Kozera Dziewczyny z Krzeszowic 2010

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 500 zł

11. RUDZKA Izabela (ur. 1964)

Pionowy horyzont 3, 2016

akryl, płótno, 150x90 cm
sygn. p.d.: I. Rudzka, opisany na odwrocie: IZABELA RUDZKA "VERTICAL HORIZON 3" POZNAŃ ACRYLIC ON CANVAS 90x150 cm

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 500 zł

12. KARABOWICZ Tomasz (ur. 1971, Karczunek)

Sogo selfie, 2017

olej, płótno, 92x65 cm
sygn. p.d.: TK 2017 TOMASZ KARABOWICZ, opisany na odwrocie: SELFI TK 2017 TOMASZ KARABOWICZ KARCZUNEK

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 500 zł

13. FINCEK Ziemowit (ur. 1988, Kalisz)

Kotara, 2016

olej, płótno, 129x125 cm
opisany na odwrocie: KOTARA Ziemowit Fincek 2016

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 500 zł

14. ŚWINIARSKI Tadeusz (ur. 1961)

Zielona głowa, 2017

olej, płótno, 80x70 cm
sygn. u góry: Świniarski 17, opisany na odwrocie: "Zielona Głowa" Świniarski Tadeusz 2017

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 500 zł

15. ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Z cyklu Materia ciszy, 2017

technika własna, płótno, 70x80 cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - MATERIA CISZY 2017

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 500 zł

16. MACIUSZKIEWICZ Roman (ur. 1955)

Zagubione wejście, 1997

gwasz, tektura, 49,5x69,5 cm
sygn. p.d.: Maciuszkiewicz ‘97

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 500 zł

17. FRONCZAK Andrzej (ur. 1959, Brześć Kujawski)

Paryska impresja..., 2017

technika własna, płótno, 70x100 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak 17 r.

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 500 zł

18. KORTYKA Stanisław Ryszard (ur. 1943)

Kamienie rzymskie VI, 2017

olej, płótno, 60x50 cm, w oprawie 64x54 cm
opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA "Kamienie rzymskie VI" 2017 olej 70x50

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 500 zł

19. ROŚCIECHA Agata (ur.1968 r.)

Z cyklu 27G_1, 2017

technika mieszana, płótno, 130x50 cm
sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-K Z cyklu 27G_1 tech. mieszana na płótnie 130x50 cm 2017 Rościecha

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 500 zł

20. LUTOMSKI Patryk (ur. 1973, Kraków)

Cienie, 2017

olej, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: Lutomski ‘17, opisany na odwrocie: "Cienie" 2017 Patryk Lutomski

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 500 zł

Brak aukcji

/3
liczba obiektów: 56