8 Aukcja Sztuki Młodej

20 września 2017 | środa, godz. 19:30

Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny

ul. Hoża 51

00-681 Warszawa

12 - 20 września 2017, w godz. 12:00 - 19:00
showroom kolekcjonerski:
16 - 17 września
czynny: sob. 11.00-18.00,
nd. 12.00-18.00

Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 600 zł

Obiekty w katalogu (72)

/4

1. PELC Wojciech (ur. 1984, Brzozów)

Siostry 4 2017

akryl, papier, 100x70 cm, w oprawie 100x80 cm
sygn. p.d.: WOJCIECH PELC 2017

cena sprzedaży: 800 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

2. KARWOWSKA Magdalena (ur. 1986, Ruda Śląska)

Miasto 2010, 2017

akryl, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 2010 2017.

niesprzedane

3. PORADA Paweł (ur. 1985)

Kobiecość II, 2017

akryl, płótno, 100x80 cm
sygn. p.d.: Porada 2017

niesprzedane

4. KONIECZNY Marta (ur. 1969)

Bio-manty, 2013

olej, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: BIO-MANTY Marta Konieczny 2013

cena sprzedaży: 500 zł

5. JARZYMOWSKA Anna (ur. 1988, Rybnik)

Bez tytułu, 2017

olej, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2017 r.

niesprzedane

6. STAŃCZAK Kamil (ur. 1980 r., Puławy)

Nautica V, 2017

akryl, płótno, 60x97 cm
opisany na odwrocie: K. STAŃCZAK NAUTICA V ‘2017 AKRYL oraz pieczątka autorska

cena sprzedaży: 800 zł

7. PAPIEROWSKA Marta

Miasto klocki II, 2015

olej, płótno, 40x30 cm
sygn. p.d.: MP, opisany na odwrocie: Marta Papierowska

niesprzedane

8. MALINOWSKI Jacek (ur. 1969, Zielona Góra)

Buonanotte Toscana, 2017

olej, płótno, 60x70 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2017

niesprzedane

9. MĄDZELEWSKA Edyta (ur. 1988, Warszawa)

Zobacz więcej!, 2016

olej, płótno, 50x70 cm
sygn. p.d.: E.M’17r. SICILIA - IT, opisany na odwrocie: Edyta Mądzelewska 2016 r. Sicilia "Zobacz więcej!"

cena sprzedaży: 600 zł

10. ŚLIWA Aneta (ur. 1990, Kraków)

Krab, 2017

ceramika szkliwiona, muszla, 14x34x20 cm

cena sprzedaży: 900 zł

11. SIENKIEWICZ Katarzyna (ur. 1991, Hajnówka)

Moose love with the rising sun, 2017

technika mieszana, płótno, 3x (30x60) cm
opisany na odwrocie: Katarzyna Sienkiewicz "MOOSE LOVE WITH THE RISING SUN"  technika mieszana na płótnie 2017 tryptyk 60x90 cm

niesprzedane

12. PÓŁKOŚNIK Joanna (ur. 1981, Hajnówka)

Tańce, 2016

akryl, płótno, 100x80 cm
sygn. p.d.: J.P.’16, opisany na odwrocie: J. Półkośnik 2016 "Tańce"

niesprzedane

13. POLSKI THOMAS (Maciej Cieśla) (ur. 1988, Szczecin)

Materia 13 twór biologiczny 2, 2017

akryl, płótno, 101x151 cm
sygn. p.d.: P. THOMAS Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2017 P. THOMAS "Materia"

niesprzedane

14. ROZPARA Hanna (ur. 1990, Sosnowiec)

Lunaris, 2017

olej, płótno, 75x75 cm
sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "LUNARIS" 2017

niesprzedane

15. HORHOL Olena

Blue forest, 2017

olej, płótno, 60x60 cm
sygn. p.d.: HORHOL ‘17, opisany na odwrocie: HORHOL OLENA "Blue forest" 2017 oil, canvas

niesprzedane

16. CICHOŃ Anna (ur. 1982)

Baletki XI, 2016/2017

olej, płótno, 80x60 cm
opisany na odwrocie: ANNA CICHOŃ Baletki XI ol/pł 80x60 2016/2017

niesprzedane

17. ZABŁOCKA Barbara

Pod stopami, 2017

akryl, płótno, 70x100 cm
sygn. p.d.: BZ 2017

cena sprzedaży: 700 zł

18. CZERWIŃSKA Joanna Merkuria

Apes / orange, 2016

akryl, spray, płótno, 65x160 cm
opisany na odwrocie: MERKURIA APES/ORANGE 2016

cena sprzedaży: 800 zł

19. PIĘTKA Krzysztof (ur. 1990, Oświęcim)

Bez tytułu, 2016

olej, płótno, 40x50 cm
opisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA

niesprzedane

20. CYGANEK Jacek Dominik (ur. 1961)

Wielkie wyprawy, 2016

olej, płótno, 50x70 cm
sygn. p.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: "WIELKIE WYPRAWY" Jacek Cyganek

niesprzedane

Brak aukcji

/4
liczba obiektów: 72