Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (14294)
ŻEGALSKI Leszek (pseud. Maestro) (ur. 1959, Śląsk Cieszyński))
"Akt" 2016, olej płótno, 30x80cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
20-02-2017
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
TCHÓRZEWSKI Jerzy (1928, Siedlce-1999, Warszawa)
„Ja już niedługo odfrunę” , 1987
akryl na papierze, wymiary 70×100 cm, /37, / obraz jest reprodukowany w katalogu „Jerzy Tchórzewski” , wydanego z okazji Wystawy w Galerii Opera, Warszawa, 23. 03 – 16.05. 2015
20-02-2017
Nowość
Galeria Giza
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
„Pączkująca” , 1970
olej na płótnie, wymiary 197×147 cm, / obraz jest reprodukowany w katalogu, „Moje lata sześćdziesiąte i siedemdziesiąte”, „Art NEW media S.A.Warszawa
20-02-2017
Nowość
Galeria Giza
FRAGET Józef (1797-1867)
plater sygn. Warszawa|Fraget|Plaqeue|, znak firmowy w owalu dwa skrzyżowane młoteczki, numer katalogowy 2293 i 118, w prostokącie Galw, w owalu N kabaret-solniczka. Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. Fraget, Lata 1851-1870

550 zł

20-02-2017
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
FRAGET Józef (1797-1867)
plater, mosiądz srebrzony, złocony, ażurowy, wym.36x23x6 cm. Puncowana; w owalu FRAGET / litera N / PLAQUE, znak firmowy skrzyżowane młoteczki i model nr.1165. Warszawa Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. Fraget lata 1896-1939

850 zł

20-02-2017
Nowość
ROGALEWSKA-KUKOWSKA Ewa (ur. 1976)
„Akt 2″ olej na płycie wym.120x80cm
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867

info@galeria-quantum.pl

20-02-2017
Nowość
Galeria Quantum
PAMUŁA Jan (ur. 1944, Spytkowice koło Wadowic)
Seria komputerowa I 2015/6 , 2015
akryl, płótno
60 x 60 cm
20-02-2017
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS
A.Winkler "Nazaret", 1835 r.
Staloryt, sygnowany.

250 zł

19-02-2017
Nowość
Staloryt, sygnowany.

350 zł

19-02-2017
Nowość
/1589
liczba obiektów: 14294