Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (15655)
KIERZKOWSKI Bronisław (1924-1993)
Relief , 1973
technika własna, relief, drewno, olej, płyta paździerzowa, gwoździe, pasy skórzane, 126 × 58,5 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: „KIERZKOWSKI | aalborg 1973”

oferty zgłaszać można pod adresem: info@artlibra.pl
lub numerem telefonu: +48 660 299 91

19 000 zł

18-12-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Libra
ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)
Znak , 1964
olej, płótno, 94 × 94 cm
sygnowany na odwrocie: „ROMAN ARTYMOWSKI | ZNAK – 1964 | 94 × 94”

lub numerem telefonu: +48 660 299 912
https://www.artlibra.pl/

22 000 zł

18-12-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Libra
BERDYSZAK Jan (Zawory, 1934-2014, Poznań)
Całość , 2008
akryl, płótno, deska; 63 × 27,5 cm
sygnowany, zatytułowany i datowany na odwrocie „Całość / Jan / BER / DYSZ / AK / 2008 / akryl”

https://www.artlibra.pl/

23 000 zł

18-12-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Libra
KOSSAKOWSKI Eustachy (1925 - 2001)
Fotografia z pracowni rzeźbiarza Augusta... , 1990
autorska odbitka z negatywu małoobrazkowego,
30,7 × 23,6 cm
na odwrocie nalepki: „Photographe E. KOSSAKOWSKI”

https://www.artlibra.pl

3 000 zł

18-12-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Libra
VILENCHYTS Wladimir
Zima , 2017
Vladimir Vilenchyts
Zima
olej na płótnie
70/50 cm, z ramą 76/56 cm
sygnatury, certyfikat

2 200 zł

18-12-2017
Nowość
Galeria Maya
BRZOZOWSKI Tadeusz (1918-1987)
Szatan , 1963
tusz, akwarela, papier; 48 x 26,5 cm
sygnowany p.d. „T.B. 63” p.g.: „Szatan”

https://www.artlibra.pl/

8 500 zł

18-12-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Libra
MŁODOŻENIEC Stanisław (ur. 1953)
Pocztówka z Rzymu , 2002
olej, karton; 50x60 cm

https://www.artlibra.pl/

7 500 zł

18-12-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Libra
NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
Portret ślubny , 1998
serigrafia, papier; 87,5x70 cm
edycja 11/50
praca posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich

https://www.artlibra.pl/

10 000 zł

18-12-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Libra
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Bez tytułu (postać) , 1956
akwarela, tusz, papier milimetrowy; 37 × 25 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: „II/56”

https://www.artlibra.pl/

12 980 zł

18-12-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Libra
/1740
liczba obiektów: 15655