Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (14948)
Iwona Konarzewska
Krajobraz beskidzki z Ochodzitą, 2006 r.
Olej/płótno, 50 x 70 cm

4 000 zł

25-05-2018
Nowość
Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
Kazimierz Gulik (1894 – 1948)
Cygan
Akwarela/papier, 34×26 cm
Sygnowany p.d.:, Gulik’

2 500 zł

25-05-2018
Nowość
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Wrzenie , 2012
120x80 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

16 000 zł

25-05-2018
Nowość
Galeria Foksal 17
Teryna rokokowa, Berlin, 1775 r.
Teryna sygn. Berlin, 1775-80, model Neuglatt.

Królewska Manufaktura Porcelany. Wymiary: szerokość 25 cm, wysokość 17 cm.

5 900 zł

25-05-2018
Nowość
25-05-2018
Nowość
CONNAISSEUR
25-05-2018
Nowość
CONNAISSEUR
25-05-2018
Nowość
CONNAISSEUR
SAJEWSKI Andrzej (ur. 1957)
"Song to the Siren", olej na płycie, 80x60cm
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
25-05-2018
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
25-05-2018
Nowość
/1661
liczba obiektów: 14948