Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (14330)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
"Bez tytułu"
druga połowa lat 50., olej na płótnie, wymiary 46z62 cm
27-04-2017
Nowość
Galeria Giza
BRZOZOWSKI Tadeusz (1918-1987)
"Głowa kobiety"
30.IV.1940, akwarela, tusz, wymiary, 19,6x14,8 cm, sygnowany i datowany na odwrocie, Tade Brzozowski, dopisek "Ohej załoga"
27-04-2017
Nowość
Galeria Giza
"Głowa" , 1940
miękki ołówek, wymiary, 19,8x14,8 cm, sygnowany i datowany
na odwrocie, Tade Brzozowski, dopisek "Ohej załoga"
27-04-2017
Nowość
Galeria Giza
"Trzy akty 2" T.Brzozowski , 1941
miękki ołówek, wymiary, 18x21 cm, sygnowany na odwrocie,
T.Brzozowski
27-04-2017
Nowość
Galeria Giza
BORCZ Rafał (ur. 1973)
Krajobraz z łódką , 2016
Olej na płótnie, 70 x 60 cm, sygnowany

3 900 zł

27-04-2017
Nowość
Olsztyńska Galeria Sztuki
KOPERA Tomasz Alen (ur. 1976, Kożuchów)
"AU03" 2016, olej płótno, 50x70cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
100% SATYSFAKCJI
GALERIA@TADEO-ART.PL
TEL.602183303
27-04-2017
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
Bez tytułu , 2008
tech. własna 19 x 24 cm
27-04-2017
Nowość
Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
STOKFISZ-DELARUE Jan
"Jack Daniels" 2017, olej płótno, 50x100cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
100% SATYSFAKCJI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
27-04-2017
Nowość
LASZCZKA Konstanty (1865-1956)
Wazon z pająkami, lata 20-te.
1 ćw. XX w.
Ceramika – terakota,  szkliwiona.
Prawdopodobnie wykonana w fabryce Józefa Niedźwieckiego w Dębnikach pod Krakowem.
Niesygnowany.
Stan bardzo dobry.
Wymiary: wys. 22 cm, szer. 34 cm.

3 700 zł

27-04-2017
Nowość
Galeria D.A.S.
/1593
liczba obiektów: 14330