Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (14665)
KONARSKI Marian (Marzyn) (1909 - 1998)
PROJEKT SCHODÓW VIII, 1937
Ołówek na papierze.
Wymiary: 25,5 cm x 36,5cm, (w oprawie 52,5 cm x 63 cm), sygnowany i datowany ldr: Konarski 37. WYSTAWIANY: Marian Konarski (1909- 1998) - Szczepowy Rogatego Serca. Malarstwo, rysunek,rzeźba. 11.IV - 24.V.2015.MN Toruń.

8 500 zł

29-06-2017
Nowość
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
STAŻEWSKI Henryk (1894 - 1988)
nr 50A , 1976
Nr 50a
Rozmiar: 22×22
Technika: relief
Rok: 1976
29-06-2017
Nowość
Artzone Studio
ENS Karl
Dwa rajskie ptaki, figurka porcelanowa
porcelana z ręcznie wykonaną malaturą, przedstawiająca dwa rajskie ptaki z niemieckiej wytwórni Karla Ensa, założonej w 1899 r. w Volkstedt w Turyngii, sygnowana na spodzie

1 370 zł

29-06-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Panorama
Śniadaniówka, Miśnia, Rote Rose
porcelana ręcznie malowana, złocona
filiżanka (śr. 9 cm, wys. 6 cm), spodek (śr. 14 cm, wys. 3 cm), talerzy śniadaniowy (śr. 18 cm, wys. 2 cm)

530 zł

29-06-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Panorama
Śniadaniówka, Rote Rose

530 zł

29-06-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Panorama
porcelana biała ze złoceniami
filiżanka (śr. 6 cm, wys. 7,5 cm)
spodek (śr. 12 cm)

530 zł

29-06-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Panorama
Zastawa śniadaniowa, Miśnia, Rote Rose

5 480 zł

29-06-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Panorama
masa: 3221 g
wymiary: dł. 64 cm, szer. 44 cm
próba: 915

9 200 zł

29-06-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Panorama
masa: 115 g
wymiary: dł. 17,5 cm
próba: 915

350 zł

29-06-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Panorama
/1630
liczba obiektów: 14665