Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (14365)
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
Perseusz , 1998
Brąz / trawertyn 48 x 27 cm ED . A 744 / 1000 /cena na www.tabot.pl
26-03-2017
Nowość
Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
WOŹNIAK Dominik (ur. 1983)
"Martynka" 2012, olej płótno, 120x80cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOSCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
26-03-2017
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
złoto próby 585, porcelana, szkło; śr. 5,5 cm., 94,8 g. sygn.: Na kopercie : w okręgu korona | w owalu: AUDEMARS FRERES | GENEVE &BRASSUS, w stojącym owalu: wiewiórka - punca szwajcarska dla próby złota Próba : 56|0,585 i numer 143218 . Stan bardzo dobry

9 500 zł

25-03-2017
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
porcelana kremowa, śr.33 cm., Rajskie ptaki, sygn. drukiem zielenią chromu: korona/ Rosenthal/ SELB – Germany Winifred 1948 r. Niemcy, Selb (Bawaria), koncern Rosenthala model Winifred

200 zł

25-03-2017
Nowość
ULBRICH Hugo (1867-1928)
"Widok Niemczy" , 1915
akwaforta na papierze o wym. 29 x 24,5 cm ( w świetle passe- partout). Po lewej remarka z przedstawieniem Gaspara von Lohensteina. Sygnowana na płycie p/d monogramem AU i datowana 1915 oraz l/d ołówkiem.

800 zł

25-03-2017
Nowość
Antykwariat Garbary
ŁĄTKOWSKI Piotr (czynny 1900 - 1944)
srebro złocone próby 84 (0,875), waga 247g; cechowana: w owalu P.Ł (Piotr Łątkowski) oraz oznaczenie próby srebra „Sr84”Warszawa,Piotr Łątkowski lata 1915-1920

700 zł

25-03-2017
Nowość
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
25-03-2017
Nowość
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
25-03-2017
Nowość
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
"Nasze rendez-vous" 2016, olej płótno, 73x54cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria @tadeo-art.pl
tel.602183303
25-03-2017
Nowość
/1597
liczba obiektów: 14365