Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (14745)
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
"Mej Muzie", olej płótno (w ramie 80x70), 50x40cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
22-08-2017
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
CZEPITA Wiktor Michał (1884-1941)
Dziewczyna z dzbankiem
Akwarela, papier, 65x48 cm, sygn. p.d. Michał Czepita 1939

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie:

www.MalarstwoPolskie.pl
22-08-2017
Nowość
Malarstwopolskie.pl
WĄSOWSKA Beata (ur. 1955, Orzesze)
Lotnia , 2012
olej na płótnie
60 x 50 cm
22-08-2017
Nowość
Galeria SD
Zabawa , 2008
olej na płótnie
80 x 100 cm
22-08-2017
Nowość
Galeria SD
KIEŁBIŃSKI Czesław (Cieszek z Zamościa) (1908 Zamość - 1992 Kraków)
"Portret Jacka Stwory"
olej na płótnie, 76 x 62,5 cm, sygnowany w prawym, górnym rogu: "CZ. KIEŁBIŃSKI".

2 200 zł

22-08-2017
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Pytanie o drogę"
olej na dykcie, 49 x 69 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Jerzy Kossak". Na odwrocie słabo czytelna, autorska pieczęć: "Stwierdzam autentycz | ność tego obrazu | Jerzy Kossak".

18 000 zł

22-08-2017
Nowość
"Pościg za bolszewikiem" , 1938
olej na tekturze, 1938 rok, 39 x 29,5 cm, sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Jerzy Kossak 1938". Na odwrocie autorska pieczęć: "Stwierdzam autentycz | ność tego obrazu | Jerzy Kossak".

14 500 zł

22-08-2017
Nowość
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
"Targowica we Lwowie"
olej na płótnie, 51,5 x 74 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu: "EErb".

16 500 zł

22-08-2017
Nowość
NOWICKI Marian (1904 - po1939)
"Wesele pod Tatrami"
olej na płótnie, 50 x 80 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Marian Nowicki".

3 200 zł

22-08-2017
Nowość
/1639
liczba obiektów: 14745