Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
ul. Stefana Batorego 2
31-135 Kraków
+ 48 12 341 47 37
biuro@polskidomaukcyjny.com.pl
pon. - pt.: 10:00 - 17:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (126)
KAŁUCKI Jerzy (ur. 1931r.)
Prognose , 1999
serigrafia, papier, wym.: 80,3 x 60 cm, sygn. i dat. p. d.: "J. Kałucki 1999" (ołówkiem)

napis u dołu: "serigraphié" (ołówkiem),
opis i oznaczenie egzemplarza l. d.: „Prognose” 9/35 (ołówkiem)

* doliczana opłata droit de suite

5 000 zł

04-12-2018
NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
Wnętrze sakralne
technika mieszana/papier; 33 x 23,3 cm w św. p-p., sygn. p. d.: „J. N.”

8 500 zł

20-12-2018
Szkice
ołówek/papier; 13,5 x 19,5 cm w św. p-p., sygn. l. d.: „J. N.”,
na odwrocie autorskie rysunki ołówkiem

7 200 zł

20-12-2018
Półakt kobiecy
tusz/papier; 11,7 x 8 cm w św. p-p., sygn. prawy bok (wzdłuż bocznej krawędzi): "J. N." (ołówkiem).

Praca posiada szkło muzealne.

5 200 zł

20-12-2018
Projekt wnętrza
tusz/papier; 21 x 29,2 cm w św. p-p., sygn. p. d.: „J. Nowosielski”

7 000 zł

20-12-2018
Projekt sakralny
długopis/papier; 13,5 x 15,3 cm w św. p-p., sygn. p. d.: „J. N.”

Praca posiada szkło muzealne.

4 200 zł

20-12-2018
Projekt kościoła
ołówek, kredka/papier; 11,8 x 12 cm w św. p-p., sygn. p. d.: „J. N.”

3 500 zł

20-12-2018
Projekt
tusz/papier; 21 x 27 cm w św. p-p., sygn. p. d.: „J. N.”

6 800 zł

20-12-2018
PANEK Jerzy (1918-2001)
Niebieski portret , 1960
akwarela, tusz/papier, wym.: ok. 23,6 x 18,7 cm

1 800 zł

03-12-2018
PANEK Jerzy (1918-2001)
Czarny portret
akwarela/papier, wym.: ok. 23,6 x 19 cm

1 800 zł

03-12-2018
SKARŻYŃSKI Jerzy (1924 - 2004)
Przy księżycu , 1958
akwarela, tusz/papier, wym.: 30 x 46 cm w św. p-p., sygn. i dat p. d.: "Skarżyński / 58", sygn. i dat. na odwrocie: "Jerzy Skarżyński / 1958 / przy Księżycu”

4 000 zł

25-02-2016
RÖDER Jochen (ur. 1935)
Texturale , 2006
akryl/płyta, wym.: 49,7 x 49,7 cm

na odwrocie nalepka z opisem: "Jochen Röder / Wilhelmstrasse 6 J. Ro... 56626 Andernach / Titel: Texturale Kompas. / Jahr 2006"

2 500 zł

27-06-2017
BEUYS Joseph (1921 - 1986)
Documenta 7 Expects Everybody To Do His Duty , 1982
offset/papier; wym.: 36,8 x 59,6 cm w św. p-p.; sygn. p. d.: "Joseph BEUYS" (długopisem)

4 100 zł

08-11-2016
CHEŁMOŃSKI Józef (1849-1914)
Kaczki nad wodą , 1886
olej/płótno; wym.: 66 x 90,3 cm; sygn. i dat. l. d.: "JÓZEF CHEŁMOŃSKI / 1886" (ostatnia cyfra słabo czytelna)

Obraz posiada ekspertyzę Agencji Art Konsultant Pana Adama Konopackiego.

660 000 zł

10-11-2016
ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)
Układy
technika mieszana, kolaż, wym.: 53,3 x 34,8 cm w świetle ramy, sygn. p. d.: "J. ROBAKOWSKI"

9 200 zł

12-04-2018
ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)
Przyjaciele , 1980
fotografia czarno-biała, wym.: 45,2 x 56,3 cm w świetle ramy, sygn. i dat. na odwrocie: "J. Robakowski / 80"

2 950 zł

11-05-2016
ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)
Portret podwójny , 1980
fotografia czarno-biała, wym.: 46,5 x 56,5 cm w świetle ramy, sygn. i dat. na odwrocie: "J. Robakowski / 80"

2 950 zł

11-05-2016
ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)
Ona , 1980
fotografia czarno-biała; wym.: 56,5 x 46,5 cm w św. p-p.; sygn. i dat. na odwrocie: "J. Robakowski / 80"

2 900 zł

06-06-2016
ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)
Model III
srebrny marker olejowy, papier; wym.: 70 x 50 cm;
na odwrocie nalepka z autorskim napisem: "III. J. Robakowski / 80 oraz MODEL III"

4 300 zł

06-06-2016
ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)
Model II , 1980
srebrny marker olejowy/papier, wym.: 69,5 x 49,5 cm w świetle ramy, na odwrocie nalepka z autorskim napisem: "2. J. Robakowski / 80" oraz "MODEL 2"

4 150 zł

10-05-2016
ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)
Kwadrat niespełniony , 1983
technika własna/papier; wym.: 36 x 32,5 cm; sygn. i dat. p. d.: "J. Robakowski83" (ołówkiem)

4 300 zł

25-04-2017
ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)
Death Before Dishonor
fotografia czarno-biała; wym.: 57,3 x 47,5 cm w św. p-p.

2 900 zł

06-06-2016
BOŻEK Kacper (ur. 1974, Kraków)
Maniakalna potrzeba komfortu , 2016
akwaforta, akwatinta, sucha igła, wym.: 48 x 78,2 cm, sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XVI / XXI", napis dolny środek: MANIAKALNA POTRZEBA KOMFORTU

1 200 zł

21-12-2016
LARISCH Karol (1902-1935)
Martwa natura z owocami
olej/deska, wym.: 39 x 46,5 cm

12 000 zł

15-07-2015
LARISCH Karol (1902-1935)
Gracje
olej/płótno, wym.: 11,8 x 20,8 cm, na blejtramie oznaczenie: "177"

7 000 zł

25-02-2016
liczba obiektów: 126