Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
ul. Stefana Batorego 2
31-135 Kraków
+ 48 12 341 47 37
biuro@polskidomaukcyjny.com.pl
pon. - pt.: 10:00 - 17:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (156)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Zwierzę , 1973
litografia barwna/papier; wym.: 49,5 x 70 cm; sygn. i dat. p. d.: "Lebenstein 73" (ołówkiem)

oznaczenie l. d.: "11/100" (ołówkiem)

2 400 zł

08-11-2016
SAUDEK Jan (ur. 1935)
The Story of Flowers - zestaw pięciu fotografii
fotografie barwne, wym.: 29,5 x 24,7 cm; 29,3 x 24,8 cm; 29,7 x 24,5 cm; 29,2 x 24,6 cm; 29,3 x 24,4 cm; sygn. na każdej fotografii p. d.: "JAN SAUDEK"

23 600 zł

22-03-2019
SAUDEK Jan (ur. 1935)
New York, New York
fotografia barwna, wym.: 40,3 x 30,7 cm, sygn. p. d.: "JAN SAUDEK",
napis u dołu: "# 139/I - » New York, New York « Model print - PRINT FINISHED: OCTOBER 8, 1910"

* doliczana opłata droit de suite

11 000 zł

04-12-2018
SAUDEK Jan (ur. 1935)
Eine Liebe
fotografia czarno-biała, wym.: 40,4 x 29,9 cm, sygn. p. d.: "JAN SAUDEK", napis na środku: ">>Eine Liebe

14 000 zł

12-04-2018
SAUDEK Jan (ur. 1935)
David
fotografia czarno-biała, wym.: 30,1 x 26,5 cm, sygn. l. d.: "JAN SAUDEK"

6 200 zł

17-11-2017
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
monotypia - ebru/papier naklejony na tekturę, wym.: 67 x 45,3 cm św. p-p.

7 100 zł

22-03-2019
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
Koniunkcja - Czarny 3 , 1965
płótno, olej, płótno naklejone; wym.: 75 x 81 cm; sygn. p. d.: "J. GROCHOCKI"

sygn. i dat. na odwrocie: "JERZY GROCHOCKI / WARSZAWA / UL. SZASERÓW 111-30 / KONFRONTACJE JGrochocki / '65"

14 200 zł

08-11-2016
KAŁUCKI Jerzy (ur. 1931r.)
Troll , 1997
serigrafia barwna/papier, wym.: 69 x 49 cm w świetle ramy, sygn. i dat. p. d.: "J. Kałucki 97" (ołówkiem), tytuł i oznaczenie edycji l. d.: „Troll” 4/40 (ołówkiem), napis u dołu: "serigrafia" (ołówkiem)

4 300 zł

12-04-2018
KAŁUCKI Jerzy (ur. 1931r.)
Prognose , 1999
serigrafia, papier, wym.: 80,3 x 60 cm, sygn. i dat. p. d.: "J. Kałucki 1999" (ołówkiem)

napis u dołu: "serigraphié" (ołówkiem),
opis i oznaczenie egzemplarza l. d.: „Prognose” 9/35 (ołówkiem)

5 000 zł

04-12-2018
NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
Wnętrze sakralne
technika mieszana/papier; 33 x 23,3 cm w św. p-p., sygn. p. d.: „J. N.”

8 500 zł

20-12-2018
Szkice
ołówek/papier; 13,5 x 19,5 cm w św. p-p., sygn. l. d.: „J. N.”,
na odwrocie autorskie rysunki ołówkiem

7 200 zł

20-12-2018
Projekt wnętrza
tusz/papier; 21 x 29,2 cm w św. p-p., sygn. p. d.: „J. Nowosielski”

7 000 zł

20-12-2018
Projekt kościoła
ołówek, kredka/papier; 11,8 x 12 cm w św. p-p., sygn. p. d.: „J. N.”

3 500 zł

20-12-2018
PANEK Jerzy (1918-2001)
Portret w czapce
ołówek/papier w kratkę, wym.: 23,5 x 19,5 cm

1 800 zł

22-03-2019
PANEK Jerzy (1918-2001)
Czarny portret
akwarela/papier, wym.: ok. 23,6 x 19 cm

1 800 zł

03-12-2018
SKARŻYŃSKI Jerzy (1924 - 2004)
Przy księżycu , 1958
akwarela, tusz/papier, wym.: 30 x 46 cm w św. p-p., sygn. i dat p. d.: "Skarżyński / 58", sygn. i dat. na odwrocie: "Jerzy Skarżyński / 1958 / przy Księżycu”

4 000 zł

25-02-2016
MIRÓ Joan (1893 - 1983)
Mars
litografia barwna/papier, wym.: 34,6 x 24,5 cm w św. p-p., sygn. z płyty l. d.: "miró"
na odwrocie: "JoanMiró / Mars 1938 / l' été."

2 800 zł

22-03-2019
RÖDER Jochen (ur. 1935)
Texturale , 2006
akryl/płyta, wym.: 49,7 x 49,7 cm

na odwrocie nalepka z opisem: "Jochen Röder / Wilhelmstrasse 6 J. Ro... 56626 Andernach / Titel: Texturale Kompas. / Jahr 2006"

2 500 zł

27-06-2017
BEUYS Joseph (1921 - 1986)
Vitex agnus castus
offset, wym.: 59,5 x 43 cm w świetle ramy, sygn. l. d.: "Joseph Beuys" (ołówkiem)
oznaczenie edycji p. d.: "851/1000" (ołówkiem)

5 500 zł

22-03-2019
BEUYS Joseph (1921 - 1986)
Documenta 7 Expects Everybody To Do His Duty , 1982
offset/papier; wym.: 36,8 x 59,6 cm w św. p-p.; sygn. p. d.: "Joseph BEUYS" (długopisem)

4 100 zł

08-11-2016
ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)
Układy
technika mieszana, kolaż, wym.: 53,3 x 34,8 cm w świetle ramy, sygn. p. d.: "J. ROBAKOWSKI"

9 200 zł

12-04-2018
ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)
Przyjaciele , 1980
fotografia czarno-biała, wym.: 45,2 x 56,3 cm w świetle ramy, sygn. i dat. na odwrocie: "J. Robakowski / 80"

2 950 zł

11-05-2016
ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)
Portret podwójny , 1980
fotografia czarno-biała, wym.: 46,5 x 56,5 cm w świetle ramy, sygn. i dat. na odwrocie: "J. Robakowski / 80"

2 950 zł

11-05-2016
ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)
Ona , 1980
fotografia czarno-biała; wym.: 56,5 x 46,5 cm w św. p-p.; sygn. i dat. na odwrocie: "J. Robakowski / 80"

2 900 zł

06-06-2016
ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)
Model III
srebrny marker olejowy, papier; wym.: 70 x 50 cm;
na odwrocie nalepka z autorskim napisem: "III. J. Robakowski / 80 oraz MODEL III"

4 300 zł

06-06-2016
liczba obiektów: 156