Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
ul. Stefana Batorego 2
31-135 Kraków
+ 48 12 341 47 37
biuro@polskidomaukcyjny.com.pl
pon. - pt.: 10:00 - 17:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (156)
ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)
Model II , 1980
srebrny marker olejowy/papier, wym.: 69,5 x 49,5 cm w świetle ramy, na odwrocie nalepka z autorskim napisem: "2. J. Robakowski / 80" oraz "MODEL 2"

4 150 zł

10-05-2016
ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)
Kwadrat niespełniony , 1983
technika własna/papier; wym.: 36 x 32,5 cm; sygn. i dat. p. d.: "J. Robakowski83" (ołówkiem)

4 300 zł

25-04-2017
ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)
Death Before Dishonor
fotografia czarno-biała; wym.: 57,3 x 47,5 cm w św. p-p.

2 900 zł

06-06-2016
BOŻEK Kacper (ur. 1974, Kraków)
Maniakalna potrzeba komfortu , 2016
akwaforta, akwatinta, sucha igła, wym.: 48 x 78,2 cm, sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XVI / XXI", napis dolny środek: MANIAKALNA POTRZEBA KOMFORTU

1 200 zł

21-12-2016
LARISCH Karol (1902-1935)
Martwa natura z owocami
olej/deska, wym.: 39 x 46,5 cm

12 000 zł

15-07-2015
LARISCH Karol (1902-1935)
Gracje
olej/płótno, wym.: 11,8 x 20,8 cm, na blejtramie oznaczenie: "177"

7 000 zł

25-02-2016
KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)
Abstrakcja
serigrafia; wym.: 60 x 60 cm; sygn. u dołu: "Koji Kamoji",
nr odbitki: "52/55"

2 100 zł

06-06-2016
LASZCZKA Konstanty (1865-1956)
Portret Józefa Brzezińskiego
płaskorzeźba, drzewo, wys. 53 cm, sygn. i dedykacja l.d.: „Józefowi Brzezińskiemu / K.Laszczka”

10 650 zł

10-05-2016
TWARDOWSKI Lech (ur. 1952)
Projekt 1 , 1994
technika mieszana, wym.: 21,5 x 21,5 cm, sygn. i dat. na odwrocie: "Lech Twardowski / Wrocław 1994"

1 300 zł

23-10-2015
TWARDOWSKI Lech (ur. 1952)
Projekt , 1994

1 300 zł

23-10-2015
GETZ Leon (1896-1971)
Miasto nocą , 1964
akwarela/papier, wym.: 29,2 x 64 cm w świetle ramy, sygn. i dat. p. d.: "L.GETZ.64"

3 000 zł

22-03-2019
GĘDŁEK Ludwik (Kraków 1847 - Wiedeń 1904)
Konie na puszcie
olej/płótno, wym.: 68,5 x 121 cm, sygn. p. d.: "L. Gedłek Wien"

65 000 zł

03-12-2018
RADULESCU Magdalena
Wspomnienie-portret zbiorowy
gwasz/papier, wym.: 36 x 52,5 cm w św. p-p., sygn. dolny środek: "Magdalena Rădulescu"

2 500 zł

16-07-2015
BÖTTCHER Manfred Richard
Karton , 1993
akryl, collage, technika własna; wym.: 42,5 x 41 cm;
napis i dat. p. d.: "SMlchr?93" (słabo czytelnie)
na odwrocie opis pracy: "MANFRED RICHARD BÖTTCHER / KARTON, 1993, ACRYL / ACRYLCOLLAGE / NR. 2030"

4 600 zł

06-06-2016
PIECHOWSKI Marek (ur. 1968, Tarnobrzeg)
Kameleon , 1997
olej/płótno, wym.: 64 x 79 cm w świetle ramy, sygn. i dat. u dołu: "M. PIECHOWSKI 97", na odwrocie pieczęcie: "WOJEWÓDZKI URZĄD / OCHRONY ZABYTKÓW W KRAKOWIE / Przedmiot nie podlega / zakazowi wywozu za granicę"

4 300 zł

12-04-2018
DAWSKA Maria (1909-1993)
Kompozycja organiczna , 1971
olej, papier naklejony na płótno, wym.: 73,5 x 73,2 cm, sygn. i dat. l. d.: "Maria Dawska 71"

4 200 zł

16-07-2015
BICZAK Marlena (ur. 1989)
Pod spodem , 2014
akwatinta; wym.: 78 x 107,3 cm; sygn. i dat. p. d.: "M. Biczak 2014" (ołówkiem)

1 000 zł

25-04-2017
JANIKOWSKI Mieczysław Tadeusz (1912 - 1968)
Obiekt
płyta laminowana ryta, sklejka; wym.: 10,3 x 10,3 cm

2 300 zł

25-04-2017
Abstrakcja
olej/płótno naklejone na sklejkę; wym.: 12 x 10,5 cm

na odwrocie pieczątka autorska: "M. T. JANIKOWSKI"

2 300 zł

25-04-2017
WIŚNIEWSKI Mieczysław (1929 - 2018)
Układ AA/3
technika mieszana/płótno, wym.: 55,5 x 46 cm, na odwrocie napis: "Mieczysław / Wiśniewski / TORUŃ / „UKŁAD AA / 3 / 55 x 46 / 1987"

9 500 zł

10-05-2016
DUCHOWSKI Mirosław (ur. 1948)
Transformacja (D) 2 , 1985
olej/pianka lateksowa, wym.: 167,8 x 95,5 cm

9 800 zł

17-11-2017
KISLING Mojżesz (1891-1953)
Portrety - zestaw dwóch prac
litografia barwna/papier, wym.: 36,7 x 27 cm w świetle ramy (wymiar każdego z dwóch arkuszy)

2 200 zł

12-04-2018
ROY Reinhard (ur. 1948)
Czerń i biel
olej/płótno; wym.: 79,5 x 90 cm, sygn. i dat. p. d.: "R84"

10 400 zł

06-06-2016
FILLIOU Robert (1926 Sauve, Francja - 1987 Les Eyzies, Francja)
Modern Video Model
offset/karton; wym.: 64 x 48 cm; sygn. u góry: "R FILLIOU"

4 100 zł

08-11-2016
MADEYSKI Roman (1919 - 1972)
Senna , 1964
olej/płyta pilśniowa, wym.: 65,2 x 81 cm, sygn. i dat. p. d.: "R. M. 64.", na odwrocie:
- "ROMAN MADEYSKI 1964 / SENNA";
- nalepka z opisem: "ROMAN MADEYSKI / olej Komp. Własna / Tyt. Senna.wym. 66x81 cm".;
- nalepka galeryjna

3 100 zł

25-06-2018
liczba obiektów: 156