Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
ul. Stefana Batorego 2
31-135 Kraków
+ 48 12 341 47 37
biuro@polskidomaukcyjny.com.pl
pon. - pt.: 10:00 - 17:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (126)
ŁABĘCKI Stanisław (ur. 1935)
MMVIII – 2 , 2008
akryl/płyta, wym.: 60 x 60 cm
na odwrocie opis pracy: "STANISŁAW ŁABĘCKI / MMVIII – 2 / ACRYL 60 X 59,5 cm / 2008".

5 800 zł

23-10-2015
GIEROWSKI Stefan (ur. 1925, Częstochowa)
Chmury
akwarela/karton, wym.: 73,5 x 50,5 cm w św. p-p.

16 000 zł

25-06-2018
CYBULSKI Tadeusz (1878 - 1954)
Portret męski p. S.P.
olej/płótno, wym.: 94 x 75,5 cm, sygn. l. d.: „Cybulski Tadeusz" (słabo czytelne)

6 000 zł

15-07-2016
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Pejzaż abstrakcyjny , 1956
technika mieszana/papier, wym.: 38 x 52,3 cm w św. p-p., sygn. i dat. p. d.: "Dominik 1956"

8 300 zł

10-05-2016
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Kompozycja , 1956
akwarela na podrysowaniu ołówkiem/papier, wym.: 37,7 x 55 cm w św. p-p., sygn. i dat. p. d.: "Dominik 1956"

8 600 zł

29-02-2016
AXENTOWICZ Teodor (1859 - 1938)
Dama w kapeluszu
pastel, gwasz/tektura, wym.: 64,8 x 49,3 cm, sygn. prawy środek: "T. Axentowicz"

20 100 zł

03-12-2018
HEIMANN Timo (1933 - 2005)
Diagonal , 1993
sitodruk/papier czerpany, wym.: 64,8 x 50 cm, sygn., dat. i oznaczenie egzemplarza u dołu: "20/25 / heimann / 1993"

1 770 zł

11-05-2016
KONART Tomasz (ur. 1955, Warszawa)
Warszawa , 1988
technika własna; wym.: 50 x 33 cm; sygn. i dat. na odwrocie: "Tomasz / Konart / „Warszawa” / 1988"

3 100 zł

25-04-2017
Inside A4 , 1985
relief, płyta, tektura, wym.: 50,4 x 55,9 cm, na odwrocie napis: "Tomasz Konart „Inside” 1985 A4"

7 100 zł

10-05-2016
ARENA Vincenzo
Kompozycja czarno-biała , 1974
technika graficzna, wym.: 48,5 x 41 cm w św. p-p., sygn. i dat. p. d.: "ARENA / 1974"
oznaczenie l. d.: "84/100"

1 050 zł

23-10-2015
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Zima
olej/płótno, wym.: 50 x 69,7 cm, sygn. p. d.: "WIKTOR KORECKI"

4 200 zł

27-06-2017
VELTEN Wilhelm (1847 - 1929)
Koński targ
olej/płótno, wym.: 55,4 x 80,4 cm, sygn. p. d.: "W.Velten / München"

U dołu ramy tabliczka z opisem pracy: "WILLEM VELTEN, MUNICH / „THE HORSE MARKET”, na odwrocie nalepki z oznaczeniami: "1689" i "A6091".

57 500 zł

22-10-2015
WODZINOWSKI Wincenty (1866-1940)
Wiosna
olej/tektura, wym.: 72 x 48 cm w świetle ramy, sygn. p. d.: "W Wodzinowski"

7 100 zł

12-04-2018
FANGOR Wojciech (1922 Warszawa - 2015 Warszawa)
Kompozycja kolorowa , 1970
kredka, pastel/papier, wym.: 50 x 70 cm w św. p-p., sygn. i dat. p. d.: "Fangor 70"

Praca posiada szkło muzealne.

* doliczana opłata droit de suite

53 100 zł

03-12-2018
STRZEMIŃSKI Władysław (1893 Mińsk Litewski - 1952 Łódź)
Projekt IX , 1948
technika mieszana/papier, wym.: 41,9 x 29,7 cm, sygn. na odwrocie: "W. Strz" (ołówkiem)

nalepka z napisem l. d.: "Władysław Strzemiński / Projekt IX 1948";

pieczęć z napisem p. d. (słabo czytelny): "Projekt tkaniny / Łódź 5 VII. 1948"

120 000 zł

03-12-2018
GOSTOMSKI Zbigniew (Bydgoszcz, 1932-2017, Warszawa)
Drzwi , 2001
technika mieszana/papier, wym.: 34 x 27,7 cm w św. p-p., sygn. i dat. p. d.: "Z Gostomski 2001" (ołówkiem)

3 100 zł

27-06-2017
JASKIERSKI Zbigniew (1928-1969)
Klepsydra , 1967
tempera/papier, wym.: 64,2 x 33 cm w św. p-p., sygn. p. d.: "Z. JASKIERSKI"

2 500 zł

25-06-2018
LIBERA Zbigniew (ur. 1959)
Tak, to jest to co myślisz, że jest I , 2017
fotografia czarno-biała, odbitka żelatynowo-srebrowa, papier fotograficzny, wym.: 38,5 x 56 cm, sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Zbigniew Libera 2017 / Tak, to jest to co myślisz, że jest / 040 3/3"

11 100 zł

12-04-2018
LIBERA Zbigniew (ur. 1959)
fotografia barwna (odbitka) na papierze fotograficznym matowym (Kodak Royal Paper), wym.: 15,1 x 21,5 cm, sygn. i dat. na odwrocie na wklejce: "Zbigniew Libera / 1996 / KZL Lego Ap" (ołówkiem)

3 500 zł

04-12-2018
LIBERA Zbigniew (ur. 1959)
Porażka w przełaju - z cyklu: Pozytywy , 2004
fotografia barwna, wym.: ok. 16,4 x 23,5 cm, sygn. i dat. na odwrocie: "Zbigniew Libera / porażka w przełaju ap 1 / 2004"

6 200 zł

12-04-2018
LIBERA Zbigniew (ur. 1959)
przed 2000 r., wydruk/papier bezkwasowy, wym.: 80 x 68 cm w św. p-p., sygn. i oznaczenie edycji p. d.: "Zbigniew Libera / Lego CC ap", opakowanie: "6773"

80 000 zł

12-04-2018
LIBERA Zbigniew (ur. 1959)
Cud - z cyklu: Pozytywy , 2004
fotografia barwna, wym.: ok. 17,4 x 22,7 cm, sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Mniejsze / Zbigniew Libera / cud ap 1 2004"

6 150 zł

25-06-2018
PRONASZKO Zbigniew (1885 Debreczyn -1958 Kraków)
Portret żony
olej/płótno, wym.: 96 x 77 cm w świetle ramy

18 500 zł

23-10-2015
ROKITA Zuzanna (ur. 1988)
"Bez tytułu" , 2015
fotografia czarno-biała; wym.: 60,8 x 50,4 cm; sygn. i dat. na odwrocie: "ZUZANNA ROKITA, 2015"

1 000 zł

25-04-2017
LANDAU Zygmunt (Sigmond) (Łódź 1898 - 1962 Tel Aviv)
Autoportret z paletą
olej/płótno, wym.: 92 x 60 cm, sygn. p. d.: "Landau"

25 300 zł

26-02-2016
liczba obiektów: 126