Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
ul. Stefana Batorego 2
31-135 Kraków
+ 48 12 341 47 37
biuro@polskidomaukcyjny.com.pl
pon. - pt.: 10:00 - 17:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (147)
LASZCZKA Konstanty (1865-1956)
Portret Józefa Brzezińskiego
płaskorzeźba, drzewo, wys. 53 cm, sygn. i dedykacja l.d.: „Józefowi Brzezińskiemu / K.Laszczka”

10 650 zł

10-05-2016
TWARDOWSKI Lech (ur. 1952)
Projekt 1 , 1994
technika mieszana, wym.: 21,5 x 21,5 cm, sygn. i dat. na odwrocie: "Lech Twardowski / Wrocław 1994"

1 300 zł

23-10-2015
TWARDOWSKI Lech (ur. 1952)
Projekt , 1994

1 300 zł

23-10-2015
GĘDŁEK Ludwik (Kraków 1847 - Wiedeń 1904)
Konie na puszcie
olej/płótno, wym.: 68,5 x 121 cm, sygn. p. d.: "L. Gedłek Wien"

65 000 zł

03-12-2018
RADULESCU Magdalena
Wspomnienie-portret zbiorowy
gwasz/papier, wym.: 36 x 52,5 cm w św. p-p., sygn. dolny środek: "Magdalena Rădulescu"

2 500 zł

16-07-2015
BÖTTCHER Manfred Richard
Karton , 1993
akryl, collage, technika własna; wym.: 42,5 x 41 cm;
napis i dat. p. d.: "SMlchr?93" (słabo czytelnie)
na odwrocie opis pracy: "MANFRED RICHARD BÖTTCHER / KARTON, 1993, ACRYL / ACRYLCOLLAGE / NR. 2030"

4 600 zł

06-06-2016
PIECHOWSKI Marek (ur. 1968, Tarnobrzeg)
Kameleon , 1997
olej/płótno, wym.: 64 x 79 cm w świetle ramy, sygn. i dat. u dołu: "M. PIECHOWSKI 97", na odwrocie pieczęcie: "WOJEWÓDZKI URZĄD / OCHRONY ZABYTKÓW W KRAKOWIE / Przedmiot nie podlega / zakazowi wywozu za granicę"

4 300 zł

12-04-2018
DAWSKA Maria (1909-1993)
Kompozycja organiczna , 1971
olej, papier naklejony na płótno, wym.: 73,5 x 73,2 cm, sygn. i dat. l. d.: "Maria Dawska 71"

4 200 zł

16-07-2015
BICZAK Marlena (ur. 1989)
Pod spodem , 2014
akwatinta; wym.: 78 x 107,3 cm; sygn. i dat. p. d.: "M. Biczak 2014" (ołówkiem)

1 000 zł

25-04-2017
MISIAK Michał (ur. 1973)
i-4 , 2011
olej/płótno; wym.: 100 x 100 cm; sygn. na odwrocie: "MM MICHAŁ MISIAK 2011 / "i-4" / OLEJ / 100 x 100 cm"

12 700 zł

06-06-2016
JANIKOWSKI Mieczysław Tadeusz (1912 - 1968)
Obiekt
płyta laminowana ryta, sklejka; wym.: 10,3 x 10,3 cm

2 300 zł

25-04-2017
Abstrakcja
olej/płótno naklejone na sklejkę; wym.: 12 x 10,5 cm

na odwrocie pieczątka autorska: "M. T. JANIKOWSKI"

2 300 zł

25-04-2017
WIŚNIEWSKI Mieczysław (1929 - 2018)
Układ AA/3
technika mieszana/płótno, wym.: 55,5 x 46 cm, na odwrocie napis: "Mieczysław / Wiśniewski / TORUŃ / „UKŁAD AA / 3 / 55 x 46 / 1987"

9 500 zł

10-05-2016
DUCHOWSKI Mirosław (ur. 1948)
Transformacja (D) 2 , 1985
olej/pianka lateksowa, wym.: 167,8 x 95,5 cm

9 800 zł

17-11-2017
KISLING Mojżesz (1891-1953)
Portrety - zestaw dwóch prac
litografia barwna/papier, wym.: 36,7 x 27 cm w świetle ramy (wymiar każdego z dwóch arkuszy)

2 200 zł

12-04-2018
ROY Reinhard (ur. 1948)
Czerń i biel
olej/płótno; wym.: 79,5 x 90 cm, sygn. i dat. p. d.: "R84"

10 400 zł

06-06-2016
FILLIOU Robert (1926 Sauve, Francja - 1987 Les Eyzies, Francja)
Modern Video Model
offset/karton; wym.: 64 x 48 cm; sygn. u góry: "R FILLIOU"

4 100 zł

08-11-2016
MADEYSKI Roman (1919 - 1972)
Senna , 1964
olej/płyta pilśniowa, wym.: 65,2 x 81 cm, sygn. i dat. p. d.: "R. M. 64.", na odwrocie:
- "ROMAN MADEYSKI 1964 / SENNA";
- nalepka z opisem: "ROMAN MADEYSKI / olej Komp. Własna / Tyt. Senna.wym. 66x81 cm".;
- nalepka galeryjna

3 100 zł

25-06-2018
DALI Salvador (1904-1989)
Z cyklu: Po 50 latach surrealizmu , 1974
Wieniec laurowy szczęścia

akwaforta, ręcznie pokolorowana szablonem, typografia, papier bawełniany Arches, wym.: ok. 30,3 × 40 cm (odcisk płyty); ok. 49 × 65,8 cm (arkusz), sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

* doliczana opłata droit de suite

7 100 zł

04-12-2018
DALI Salvador (1904-1989)
Z cyklu: nasze dziedzictwo historyczne, Król... , 1975
sucha igła, szablon, papier bawełniany Arches, wym.: ok. 56,3 × 39,8 cm (odcisk płyty), ok. 65,5 × 50,3 cm (arkusz), sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem), oznaczenie egzemplarza l. d.: "392/400" (ołówkiem), znak wodny p. d.: "ARCHES / FRANCE"

7 400 zł

25-06-2018
HIRSCHENBERG Samuel (1865 Łódź – 1908 Jerozolima)
Chłopiec roznoszący macę , 1896
olej/płótno, wym.: 82 x 54 cm, sygn. i dat. l. d.: "S. Hirszenberg – Łódź 1896"

160 000 zł

01-03-2016
FIJAŁKOWSKI Stanisław (ur. 1922)
Teka Xylon 63 , 1984
technika własna (szlachetny wydruk linorytu)/papier; wym.: 49,5 x 34,5 cm (3 arkusze podwójne i 1 pojedynczy)

Praca posiada wystawiony dokument potwierdzający autentyczność przez wydawcę XYLON Zürich.

2 400 zł

08-11-2016
ŁABĘCKI Stanisław (ur. 1935)
MMVIII – 2 , 2008
akryl/płyta, wym.: 60 x 60 cm
na odwrocie opis pracy: "STANISŁAW ŁABĘCKI / MMVIII – 2 / ACRYL 60 X 59,5 cm / 2008".

5 800 zł

23-10-2015
CYBULSKI Tadeusz (1878 - 1954)
Portret męski p. S.P.
olej/płótno, wym.: 94 x 75,5 cm, sygn. l. d.: „Cybulski Tadeusz" (słabo czytelne)

6 000 zł

15-07-2016
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Pejzaż abstrakcyjny , 1956
technika mieszana/papier, wym.: 38 x 52,3 cm w św. p-p., sygn. i dat. p. d.: "Dominik 1956"

8 300 zł

10-05-2016
liczba obiektów: 147