Galeria MILANO
Al. Waszyngtona 2a
03-910 Warszawa
22 617 54 03
milano@milano.arts.pl
poniedziałek-piątek: 11.00-19.00
soboty: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (102)
WKD Warszawa Śródmieście, 61x45 cm , 2017

2 000 zł

09-01-2018
Przyczyna mojego feminizmu wątpi w mój... , 2016

25 000 zł

09-01-2018
Palmy , olej na płótnie, szkliste wykończenie,... , 2018
Palmy, olej na płótnie, szkliste wykończenie, 170 x 100 cm, 2018 r.

6 000 zł

05-04-2018
Melancholia, 60x80 cm, olej, płótno , 2016
13-10-2017
Marta Szulc, bez tytułu , 2016

670 zł

13-02-2017
Gil Kuno,Zosia II, fotografia 20.5 cm x29.5 cm , 2016
Gil Kuno, fotografia 20.5 cm x 29.5 cm pod płytą akrylową gr. 7 mm

1 200 zł

11-06-2016
ZAWA&WORPUS (Hanna Cywińska, Wiesław Budziejewski)
kompozycja trzech boksów, 37 cm x 36 cm x 7,5... , 2016
podana cena za trzy sztuki

4 000 zł

01-03-2018
Beta 1/2E akryl, deska, 72 cm x 72 cm x 7,5 cm , 2015
Beta 1/2E akryl, deska, 72 cm x 72 cm x 7,5 cm

5 400 zł

01-03-2018
4 szt w formacie 50 cm x 50 cm każda, akryl,... , 2018
cena za jedną pracę

1 350 zł

01-03-2018
2 sztuki, I ching: "Kou" i "Ken 52" deska,... , 2013
podana cena za jedną pracę

5 000 zł

01-03-2018
"bez tytułu" dibond, akryl, drewno, 74 cm x 94 cm , 2017
"bez tytułu" dibond, akryl, print, 74 cm x 94 cm , podana cena za jedną pracę

3 400 zł

01-03-2018
SOSNOWSKA Agnieszka
Self Portrait, Breaking Piles, fotografia... , 2012
fotografia czarno-biała 1/10,srebrowa- Selenium Toned Silver Gelatin Print, format 25.5x9 cm,w p-p 35.5x28 cm
autor Agnieszka Sosnowska

1 100 zł

09-08-2013
BIELAWSKI Andrzej (ur. 1949 Miłosna k/Warszawy)
Morze, wydruk nałozonych na siebie 7 zdjęć... , 2008
wydruk nałozonych na siebie 7 zdjec morza, gablota 117x117x 5 cm, rama aluminium/ szkło

3 700 zł

24-10-2012
ORBACZEWSKA Anna (ur. 1974, Bydgoszcz)
bez tytułu, 170 x 200cm, olej, płótno , 2017
bez tytułu, 170 x 200cm, olej, płótno nowy

12 000 zł

15-11-2017
PABIŚ Anna (ur. 1984)
z cyklu A Rose Has No Teeth, fotografia na pcv... , 2010
fotografia na pcv / 5 mm/, 110x80

1 250 zł

09-03-2011
DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)
Wisienki, 24 x 33 cm , 2017
"Wisienki" akryl, płótno, 24 x 33 cm

2 500 zł

15-11-2017
MARKOWSKI Eugeniusz (1912 Warszawa - 2007 Warszawa)
Spotkanie z koniem,120 cm x 90 cm, olej, płótno , 1974
1974r, 120 cm x 90 cm, olej, płótno, sygnatura: prawy dolny róg

50 000 zł

20-02-2015
Quella, 135x80 cm , olej na płótnie , 1996
1996 r, 135x80 cm, olej, płótno, sygnatura w lewym dolnym rogu

67 000 zł

20-02-2015
Moralitet-kol-1, 100x130 cm, olej, płótno , 1973
1973r, olej, płótno, 100cm x 130cm, sygnatura prawy górny róg

67 000 zł

20-02-2015
Koło 2, 110 cm x 135 cm, olej, płótno , 1983
1983r, 110 cm x135 cm, olej, płótno, sygnatura: prawy górny róg

67 000 zł

20-02-2015
bez tytułu, gwasz, karton, 44x61 cm
gwasz, karton, 44x61 cm

8 100 zł

15-01-2008
CIEPIELEWSKA Ewa (ur. 1960)
Amy Winehouse,30x40 cm, akryl/ płótno , 2013
30x40 cm akryl/ płótno

2 500 zł

14-03-2013
TRAFNA Ewa (ur. 1958 r., Warszawa)
bez tytułu
obraz olej, 40x130 cm

7 200 zł

15-01-2008
BIEGANIK Grażyna
Nr 24. olej na płótnie, 40x50cm, 2018 r. , 2018

2 500 zł

23-05-2018
BIEGANIK Grażyna
nr 2. olej na płótnie 110x90cm, 2018r , 2018
nr 2. olej na płótnie 110x90cm, 2018r

5 000 zł

23-05-2018
/5
liczba obiektów: 102