Galeria MILANO
Al. Waszyngtona 2a
03-910 Warszawa
22 617 54 03
milano@milano.arts.pl
poniedziałek-piątek: 11.00-19.00
soboty: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (100)
ORBACZEWSKA Anna (ur. 1974, Bydgoszcz)
bez tytułu, olej, płótno, 50 x 70 cm , 2017
bez tytułu, olej, płótno, 50 x 70 cm

2 000 zł

15-11-2017
Nowość
bez tytułu, 100 x 100 cm, olej, płótno , 2017
bez tytułu, 100 x 100 cm, olej, płótno

5 500 zł

15-11-2017
Nowość
Ociekający, 100 x 120 cm, olej, płótno , 2017
Ociekający, 100 x 120 cm, olej, płótno

6 000 zł

15-11-2017
Nowość
bez tytułu, 100 x 130 cm, olej, płótno
bez tytułu, 100 x130 cm, olej, płótno

6 000 zł

15-11-2017
Nowość
bez tytułu, 170 x 200cm, olej, płótno , 2017
bez tytułu, 170 x 200cm, olej, płótno nowy

12 000 zł

15-11-2017
Nowość
DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)
Wisienki, 24 x 33 cm , 2017
"Wisienki" akryl, płótno, 24 x 33 cm

2 500 zł

15-11-2017
Nowość
Matura 2003, 24 x 33 cm , 2017

2 500 zł

15-11-2017
Nowość
Sekret, olej, płótno, 80x60 cm , 2017
19-10-2017
Melancholia, 60x80 cm, olej, płótno , 2016
13-10-2017
Marta Szulc, bez tytułu , 2016

670 zł

13-02-2017
Gil Kuno,Zosia II, fotografia 20.5 cm x29.5 cm , 2016
Gil Kuno, fotografia 20.5 cm x 29.5 cm pod płytą akrylową gr. 7 mm

1 200 zł

11-06-2016
ZAWA&WORPUS (Hanna Cywińska, Wiesław Budziejewski)
tablica XVII "sort" 124,5 cm x 94,5 cm x 7,5 cm , 2015
Zawa&Worpus tablica XVII sort
124,5 cm x 94,5 cm x 7,5 cm

15 000 zł

29-06-2017
SOSNOWSKA Agnieszka
Self Portrait, Breaking Piles, fotografia... , 2012
fotografia czarno-biała 1/10,srebrowa- Selenium Toned Silver Gelatin Print, format 25.5x9 cm,w p-p 35.5x28 cm
autor Agnieszka Sosnowska

1 100 zł

09-08-2013
BIELAWSKI Andrzej (ur. 1949 Miłosna k/Warszawy)
Morze, wydruk nałozonych na siebie 7 zdjęć... , 2008
wydruk nałozonych na siebie 7 zdjec morza, gablota 117x117x 5 cm, rama aluminium/ szkło

3 700 zł

24-10-2012
PABIŚ Anna (ur. 1984)
z cyklu A Rose Has No Teeth, fotografia na pcv... , 2010
fotografia na pcv / 5 mm/, 110x80

1 250 zł

09-03-2011
Poznań - Wilda, 30x40 cm , 2016
akryl na płótnie, 30x40 cm

3 500 zł

26-10-2016
MARKOWSKI Eugeniusz (1912 Warszawa - 2007 Warszawa)
Spotkanie z koniem,120 cm x 90 cm, olej, płótno , 1974
1974r, 120 cm x 90 cm, olej, płótno, sygnatura: prawy dolny róg

50 000 zł

20-02-2015
Quella, 135x80 cm , olej na płótnie , 1996
1996 r, 135x80 cm, olej, płótno, sygnatura w lewym dolnym rogu

67 000 zł

20-02-2015
Moralitet-kol-1, 100x130 cm, olej, płótno , 1973
1973r, olej, płótno, 100cm x 130cm, sygnatura prawy górny róg

67 000 zł

20-02-2015
Koło 2, 110 cm x 135 cm, olej, płótno , 1983
1983r, 110 cm x135 cm, olej, płótno, sygnatura: prawy górny róg

67 000 zł

20-02-2015
bez tytułu, gwasz, karton, 44x61 cm
gwasz, karton, 44x61 cm

8 100 zł

15-01-2008
CIEPIELEWSKA Ewa (ur. 1960)
Amy Winehouse,30x40 cm, akryl/ płótno , 2013
30x40 cm akryl/ płótno

2 500 zł

14-03-2013
TRAFNA Ewa (ur. 1958 r., Warszawa)
bez tytułu
obraz olej, 40x130 cm

7 200 zł

15-01-2008
BIEGANIK Grażyna
Tryptyk z cyklu "Pejzaże", 3 x 50x50cm, 2017 , 2017
Tryptyk z cyklu "Pejzaże", 3 x 50x50cm, 2017

5 550 zł

19-09-2017
ZAWA-CYWIŃSKA Hanna (ur. 1939)
Scripts , 2014
124x94x7,5 cm, sklejka, drewno, akryl, grafit, laka

15 000 zł

24-03-2017
/4
liczba obiektów: 100