Galeria MILANO
Al. Waszyngtona 2a
03-910 Warszawa
22 617 54 03
milano@milano.arts.pl
poniedziałek-piątek: 11.00-19.00
soboty: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (99)
FORGO Arpad
16HF1 Bipolar , 2015
akryl, płótno, sznurek, fotogram, 45x21x5 cm

3 400 zł

15-02-2017
Nowość
TARASIN Jan (1926-2009)
Gestnienie , 2002
praca sygnowana przez autora, format pracy 70x48 cm

20 000 zł

13-02-2017
Nowość
Marta Szulc, bez tytułu , 2016

670 zł

13-02-2017
Nowość
STANOWSKI Mariusz (ur. 1951r.)
Plaża P , 2003
akryl na płótnie, kolaż; 116x82 cm

15 000 zł

11-02-2017
Nowość
FORGO Arpad
K9 , 2016
obiekt, akryl na desce, sznurek, 91x31x5 cm

4 200 zł

11-02-2017
Nowość
FORGO Arpad
Banana Fortress , 2015
obiekt,akryl na płótnie, drewno,31x31x4 cm

1 840 zł

11-02-2017
Nowość
Pl.Zbawiciela,, 46x 55 cm, olej, płótno , 2016
Plac Zbawiciela, olej, płótno, 46 cmx 55 cm

7 000 zł

21-09-2016
Moduły III, 160 cm x 130 cm, akryl, płótno , 2014
160x130cm, akryl na płótnie

15 000 zł

10-11-2015
Gil Kuno,Zosia II, fotografia 20.5 cm x29.5 cm , 2016
Gil Kuno, fotografia 20.5 cm x 29.5 cm pod płytą akrylową gr. 7 mm

1 200 zł

11-06-2016
SOSNOWSKA Agnieszka
Self Portrait, Breaking Piles, fotografia... , 2012
fotografia czarno-biała 1/10,srebrowa- Selenium Toned Silver Gelatin Print, format 25.5x9 cm,w p-p 35.5x28 cm
autor Agnieszka Sosnowska

1 100 zł

09-08-2013
BIELAWSKI Andrzej (ur. 1949 Miłosna k/Warszawy)
Morze, wydruk nałozonych na siebie 7 zdjęć... , 2008
wydruk nałozonych na siebie 7 zdjec morza, gablota 117x117x 5 cm, rama aluminium/ szkło

3 000 zł

24-10-2012
bez tytułu, 180 cmx135 cm , 2011
3 prace płótno, bibuła, akryl, wosk pszczeli każda po 26 000,-

26 000 zł

19-11-2016
ORBACZEWSKA Anna (ur. 1974, Bydgoszcz)
bez tytułu, 150 x120 cm, olej, płótno , 2015
150x120cm

7 000 zł

30-07-2015
bez tytułu, 120x100 cm , 2015
120 cmx100 cm olej/płótno

5 800 zł

09-06-2016
PABIŚ Anna (ur. 1984)
z cyklu A Rose Has No Teeth, fotografia na pcv... , 2010
fotografia na pcv / 5 mm/, 110x80

1 250 zł

09-03-2011
FORGO Arpad
4SZ1TK , 2015
54x110x4 cm, akryl, płótno, 2015

12 700 zł

08-02-2017
FORGO Arpad
3S3B1O1K1L , 2016
obiekt, 50x50x4 cm, akryl, płotno,konstrukcja z drewna

6 900 zł

08-02-2017
FORGO Arpad
2C , 2016
obiekt, 45 x 55 x 4 cm, akryl, płótno formowane, 2016

5 500 zł

08-02-2017
DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)
Poznań - Wilda, 30x40 cm , 2016
akryl na płótnie, 30x40 cm

3 500 zł

26-10-2016
MARKOWSKI Eugeniusz (1912 Warszawa - 2007 Warszawa)
Spotkanie z koniem,120 cm x 90 cm, olej, płótno , 1974
1974r, 120 cm x 90 cm, olej, płótno, sygnatura: prawy dolny róg

50 000 zł

20-02-2015
Quella, 135x80 cm , olej na płótnie , 1996
1996 r, 135x80 cm, olej, płótno, sygnatura w lewym dolnym rogu

67 000 zł

20-02-2015
Moralitet-kol-1, 100x130 cm, olej, płótno , 1973
1973r, olej, płótno, 100cm x 130cm, sygnatura prawy górny róg

67 000 zł

20-02-2015
Koło 2, 110 cm x 135 cm, olej, płótno , 1983
1983r, 110 cm x135 cm, olej, płótno, sygnatura: prawy górny róg

67 000 zł

20-02-2015
bez tytułu, gwasz, karton, 44x61 cm
gwasz, karton, 44x61 cm

8 100 zł

15-01-2008
CIEPIELEWSKA Ewa (ur. 1960)
Amy Winehouse,30x40 cm, akryl/ płótno , 2013
30x40 cm akryl/ płótno

2 500 zł

14-03-2013
/4
liczba obiektów: 99