CONNAISSEUR
Grzybowska 12/14
00-132 Warszawa
0 601 22 44 22
galeria@connaisseur.art.pl
poniedziałek-piątek: 11:00-18:00
sobota: 11:00-14:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (50)
28-09-2017
Żelazko
Żelazko stalowe z drewniana zdjemowaną rączką, sygnowane na uchwycie. początek XX wieku. długość 16 cm
10-01-2018
św. Anna z Matką Boską i Jezusem;
mała forma rzeźbiarska, marmur, wysokość: 30 cm, Włochy,XVI/XVII wiek
10-06-2014
Zestaw do przypraw
Zestaw do oliwy i octu, srebro 925(Sterling),waga ok.400g,Anglia-Chester 1902 rok
07-12-2017
Wazon
Wazony"Calypso" ,porcelana malowana,projekt:Zbigniewa Śliwowska-Wawrzyniak, lata 50-te XXwieku,wys.36cm
na spodzie znak wytwórniĆmielów/made in Poland oraz nr.C.516-1041
12-09-2017
Waza
Waza do zupy z pokrywą ,Miśnia, okres Marcoliniego/1774-1814/
Przedmiot o efektownej dekoracji plastycznej oraz malarskiej.Zdobienia malarskie w formie ptaków i owadów.Sygnatura na spodzie wazy.
wym.wys.28cm dł.38cm
25-10-2017
Tkanina dekoracyjna
Fragment tkaniny dekoracyjnej/Buczacz/, technika zakardowa,złota nić metalowa,
wym.61cmX42cm,XIX/XX
28-02-2017
Talerzyk (spodek), fajans, ćmielów 1840-1850 rok
14-03-2018
Talerze
Para talerzy,porcelana,Misnia,okres Marcoliniego (1774-1814)
malowane w kwiaty, brzeg ażurowy,średnica 23cm
Stan zach.:bardzo dobry
20-03-2018
talerz
Talerz dekoracyjny.porcelana malowana w kwiaty,owoce i owady,brzeg azurowy,Berlin,4ćw.XVIII wieku
średnica 25cm,
stan zach.bardzo dobry
15-03-2018
Taca
Taca z uchwytami o dekoracyjnym obramowaniu,srebro 800,sygn.Bracia Leysen,Bruksela, waga2,60kg
wym.65cmX40cm, XIX/XX
Stan zach.bardzo dobry
04-10-2017
Szklanica, Bohemia, pocz. XVIII wieku
14-03-2018
Stolik
Stolik z szufladą ,Austria ok.1800,drewno intarsjowane z dekoracjami plastycznymi w drewnie
wym.48X75cm ,wys.76cm
stan zach.:dobry
21-11-2017
Sfinks
Rzeźba w brązie przedstawiająca akt kobiety; tytuł
:Sfinks, sygnowana na podstwie E.Wittig
odlew w brązie o wym.25X25X19cm
oryginalna patyna,pocz.XXwieku/prototyp z 1904 roku/
31-01-2017
25-04-2018
Sepet
Sepet, drewno pokryte laką, malowany w sceny chińskie oraz
w motywy roślinne, Chiny poł.XIX wieku
wym66cmX60cmX25cm
obiekt po konserwacji
13-10-2016
01-12-2015
Rzeźba Sw.Jan Chrzciciel
Rzexba w drewnie polichromowanym, Św.Jan Chrzciciel jako dziecko,XVIII wiek,Polska wys.postaci 34cm
/dorobiony fragmentprawej ręki i krzyżyk/
28-06-2017
Rzeźba Chrystusa
Rzeźba w drewnie polichromowanym,Postać ukrzyżowanego Chrystusa,XVIII wiek,Polska,wym.23cmX20cm
28-06-2017
Rzeźba
Rzeźba w drewnie polichromowanym na biało,/żardiniera?/
Śląsk, XVIII wiek, wys.86cm
21-09-2016
Para miniatur
Para miniatur malowanych na porcelanie/ sygn.Berlin/
miniatury przedstawiają zapewne parę małeńską z I poł.XIXwieku
oprawione w ramki z brązu złoconego
wym.15,5cmX15cm/w ramach/
26-01-2017
Para kinkietów
Para kinkietów dwuświecowych z brązu złoconego w stylu Ludwika XV, Francja XIX/XX wiek,wys.56cm
16-02-2017
Para fajansowych tykw, II połowa XIX wieku, Delft
09-12-2015
06-02-2018
Obraz Scena batalistyczna
Obraz,olej/płótno, Scena batalistyczna,Francja, XIX wiek
wym 36cmX68cm
sygnatura nieczytelna
23-06-2017
liczba obiektów: 50