CONNAISSEUR
Grzybowska 12/14
00-132 Warszawa
0 601 22 44 22
galeria@connaisseur.art.pl
poniedziałek-piątek: 11:00-18:00
sobota: 11:00-14:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (51)
Wazon Rock'n Roll , 1957
Wazon ,Rock'n Roll,proj.D.Duszniak, porcelana malowana,Wawel,1957 rok wys.24,4cm
25-04-2017
Nowość
Serwis dla lalek
Serwis dla lalek,po1945 roku,,porcelana złocona, sygnowanaĆ w trójkącie/Cmielów/
25-04-2017
Nowość
Indyk , 1956
Figurka Indyk,porcelana malowana, projekt:Mieczysłąw Naruszewicz, Ćmielów ,1956 wym.8,5cm szer.11,4cm
25-04-2017
Nowość
STRYJEŃSKA Zofia (1894-1976)
Strój ludowy , 1939
Strój ludowy,tabl.29,pochoir ręcznie kolorowany gwaszem/papier,sygn.p.d.Z.Stryjeńska,1939rok
wym.50cmX39.5cm
21-04-2017
Nowość
STRYJEŃSKA Zofia (1894-1976)
Strój ludowy z Żywiecczyzny
tabl.15, pochoir ręcznie kolorowany gwaszem/papier, wym. 50 x 39,5 cm,
sygn. p.d. Z.Stryjeńska.
Praca pochodzi z Teki: Z.Stryjeńska, Polish peasants costumes, wydanej w Nicei w 1939 roku
21-04-2017
Nowość
św. Anna z Matką Boską i Jezusem;
mała forma rzeźbiarska, marmur, wysokość: 30 cm, Włochy,XVI/XVII wiek
10-06-2014
Święty Józef, drewno woskowane, Europa, XIX wiek
07-03-2016
zegar kaflowy
Zegar kaflowy wykonany w brązie, ok.1700roku
Mechanizm sygnowany Albrecht Erb/1630-1705/ Wiedeń
wym.12X12cm wys.9cm
13-09-2016
Wnętrze , 1640
wg.opinii Pani Hanny Benesz obraz można przypisać BartholomeusowiMolenaerowi/Haarlem1618-1650/
Znakomity przykład XVII wiecznej szkoły haarlemskiej.
15-02-2017
Wisior
Wisior ,srebro złocone ,dekorowany granatami,turkusami,lapis lazuli,Austro_Węgry XIX wiek
Przedmiot w typie biżuterii barokowej
średnica 3cm
17-03-2017
20-07-2016
Wazon Art Deco, szkło, lata 20 XX wieku, Francja
23-05-2016
Tkanina dekoracyjna
Fragment tkaniny dekoracyjnej/Buczacz/, technika zakardowa,złota nić metalowa,
wym.61cmX42cm,XIX/XX
28-02-2017
14-04-2016
Sfinks
Rzeźba w brązie przedstawiająca akt kobiety; tytuł
:Sfinks, sygnowana na podstwie E.Wittig
odlew w brązie o wym.25X25X19cm
oryginalna patyna,pocz.XXwieku/prototyp z 1904 roku/
31-01-2017
Sepet
Sepet, drewno pokryte laką, malowany w sceny chińskie oraz
w motywy roślinne, Chiny poł.XIX wieku
wym66cmX60cmX25cm
obiekt po konserwacji
13-10-2016
20-10-2015
01-12-2015
Rzeźba
Rzeźba w drewnie polichromowanym na biało,/żardiniera?/
Śląsk, XVIII wiek, wys.86cm
21-09-2016
Portret kobiety
Obraz,.,pastel/papier,wym.50X35cm,Portret kobiety,sygn. lewy dół T.Axentowicz
12-04-2017
Patera
Patera z brązu w styllu empirowym, wkład kryształowy, pocz.XIX wieku ,Francja
02-03-2017
Para solniczek
Para solniczek wykonanych w srebrze/próba 1/, waga 258g.
Paryż ,I ćw.XIX wieku
Czarki i łyżeczki złocone
14-12-2016
04-05-2016
Para miniatur
Para miniatur malowanych na porcelanie/ sygn.Berlin/
miniatury przedstawiają zapewne parę małeńską z I poł.XIXwieku
oprawione w ramki z brązu złoconego
wym.15,5cmX15cm/w ramach/
26-01-2017
Para kinkietów
Para kinkietów dwuświecowych z brązu złoconego w stylu Ludwika XV, Francja XIX/XX wiek,wys.56cm
16-02-2017
/3
liczba obiektów: 51