CONNAISSEUR
Grzybowska 12/14
00-132 Warszawa
0 601 22 44 22
galeria@connaisseur.art.pl
poniedziałek-piątek: 11:00-18:00
sobota: 11:00-14:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (50)
św. Anna z Matką Boską i Jezusem;
mała forma rzeźbiarska, marmur, wysokość: 30 cm, Włochy,XVI/XVII wiek
10-06-2014
Święty Józef, drewno woskowane, Europa, XIX wiek
07-03-2016
zegar kaflowy
Zegar kaflowy wykonany w brązie, ok.1700roku
Mechanizm sygnowany Albrecht Erb/1630-1705/ Wiedeń
wym.12X12cm wys.9cm
13-09-2016
Wisior
Wisior ,srebro złocone ,dekorowany granatami,turkusami,lapis lazuli,Austro_Węgry XIX wiek
Przedmiot w typie biżuterii barokowej
średnica 3cm
17-03-2017
20-07-2016
Wazon Rock'n Roll , 1957
Wazon ,Rock'n Roll,proj.D.Duszniak, porcelana malowana,Wawel,1957 rok wys.24,4cm
25-04-2017
Tkanina dekoracyjna
Fragment tkaniny dekoracyjnej/Buczacz/, technika zakardowa,złota nić metalowa,
wym.61cmX42cm,XIX/XX
28-02-2017
14-04-2016
Stoliki
Trzy stoliki tzw.pomocniki wkładane jeden w drugi,Chiny,XIX/XX, drewno egzotyczne, wym.34X34cm wys.64cm/największy/
18-05-2017
Sfinks
Rzeźba w brązie przedstawiająca akt kobiety; tytuł
:Sfinks, sygnowana na podstwie E.Wittig
odlew w brązie o wym.25X25X19cm
oryginalna patyna,pocz.XXwieku/prototyp z 1904 roku/
31-01-2017
Serwis dla lalek
Serwis dla lalek,po1945 roku,,porcelana złocona, sygnowanaĆ w trójkącie/Cmielów/
25-04-2017
Sepet
Sepet, drewno pokryte laką, malowany w sceny chińskie oraz
w motywy roślinne, Chiny poł.XIX wieku
wym66cmX60cmX25cm
obiekt po konserwacji
13-10-2016
20-10-2015
01-12-2015
Rzeźba Sw.Jan Chrzciciel
Rzexba w drewnie polichromowanym, Św.Jan Chrzciciel jako dziecko,XVIII wiek,Polska wys.postaci 34cm
/dorobiony fragmentprawej ręki i krzyżyk/
28-06-2017
Rzeźba Chrystusa
Rzeźba w drewnie polichromowanym,Postać ukrzyżowanego Chrystusa,XVIII wiek,Polska,wym.23cmX20cm
28-06-2017
Rzeźba
Rzeźba w drewnie polichromowanym na biało,/żardiniera?/
Śląsk, XVIII wiek, wys.86cm
21-09-2016
Portret kobiety
Obraz,.,pastel/papier,wym.50X35cm,Portret kobiety,sygn. lewy dół T.Axentowicz
12-04-2017
Patera
Patera z brązu w styllu empirowym, wkład kryształowy, pocz.XIX wieku ,Francja
02-03-2017
Para solniczek
Para solniczek wykonanych w srebrze/próba 1/, waga 258g.
Paryż ,I ćw.XIX wieku
Czarki i łyżeczki złocone
14-12-2016
04-05-2016
Para miniatur
Para miniatur malowanych na porcelanie/ sygn.Berlin/
miniatury przedstawiają zapewne parę małeńską z I poł.XIXwieku
oprawione w ramki z brązu złoconego
wym.15,5cmX15cm/w ramach/
26-01-2017
Para kinkietów
Para kinkietów dwuświecowych z brązu złoconego w stylu Ludwika XV, Francja XIX/XX wiek,wys.56cm
16-02-2017
Para główek Amorków
Para główek Amorków, drewno polichromowane,złocone,XVIII wiek,
Śląsk, wym5,5cmX6cm
17-03-2017
Para fajansowych tykw, II połowa XIX wieku, Delft
09-12-2015
liczba obiektów: 50