Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
ul. Kochanowskiego 18
40-035 Katowice
505 830 599
polonia@polonia-art.pl
poniedziałek - piątek: 11.00 - 17.00
sobota: 10.00 - 13.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (278)
JAKUBCZAK Piotr
Z cyklu lustra ,,Kantor”
Olej/płótno, 60 x 80 cm
Sygnowany l.d.
Opisany na odwrocie: Piotr Jakubczak|Kantor z cyklu lustra|60×80

4 000 zł

11-01-2019
Nowość
JAKUBCZAK Piotr
Z cyklu lustra ,,Jerzy Duda Gracz”
Olej/płótno, 70 x 100 cm
Sygnowany l.d.
Opisany na odwrocie: Piotr Jakubczak|,,Jerzy Duda Gracz”|z cyklu Lustra|2017|70×100

4 500 zł

11-01-2019
Nowość
RAPSA Krzysztof (ur. 1959)
technika własna, płótno, 80×60 cm
Sygnowany p.d.:,Rapsa’

3 500 zł

11-01-2019
Nowość
RAPSA Krzysztof (ur. 1959)
Sygnowany p.d.:,Rapsa’

3 500 zł

11-01-2019
Nowość
TARASIN Jan (1926-2009)
Akwarela, papier, 29,5 x 41,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany i datowany p.d: , JTarasin 91`

10 000 zł

11-01-2019
Nowość
TARASIN Jan (1926-2009)
Akwarela, papier, 39,5 x 29,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany i datowany p.d.: , JTarasin 91`

10 000 zł

10-01-2019
Nowość
TARASIN Jan (1926-2009)
Sygnowany i datowany p.d.: , JTarasin 90`

10 000 zł

10-01-2019
Nowość
TARASIN Jan (1926-2009)
Technika mieszana, 33,5 x 50 cm w świetle passe-partout
Sygnowany i datowany p.d.: , JTarasin 95`

10 000 zł

10-01-2019
Nowość
Zimowy obraz
Olej/płótno, 33x33cm
Sygnowany i datowany l.d.:,R.Bonczar 83’
10-01-2019
Nowość
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
Vincent i Paul
olej i akryl na płótnie ,wym.100×130 cm
sygnowany l.d.: ‚M Kamieński’
10-01-2019
Nowość
LONTY Sabina
Zmierzch, 1984
olej na płótnie ,wym.50x61 cm

5 500 zł

10-01-2019
Nowość
Moździerz
Mosiężny moździerz
Wymiary:
wysokość: 10 cm
średnica dolna: 8 cm , górna 11 cm
długość tłuczka: 19,5 cm

200 zł

10-01-2019
Nowość
Żyrandol
XX w. metalowy żyrandol z brązu z sześcioma gałęziami, ozdobiony białymi liliami
Wysokość 62cm, ramiona są wpisane w okrąg o średnicy 59 cm

2 500 zł

16-02-2018
Żyrandol
Żyrandol wiszący w stylu Coco Chanel lata 70
Wykonana z metalu. Odległość od sufitu wynosi 65 cm, ramiona są wpisane w okrąg o średnicy 50 cm

1 000 zł

17-02-2018
Żyrandol

2 500 zł

16-03-2018
Żyrandol
Wykonana z metalu
Odległość od sufitu wynosi 65 cm
ramiona są wpisane w okrąg o średnicy 50 cm

1 000 zł

16-03-2018
Świeczniki
Dwa mosiężne świeczniki jednoramienne
Wysokość: 25 cm
Wymiary podstawy: 9×9 cm

200 zł

05-01-2019
Świecznik
Mosiężny świecznik trójramienny, lata 20
Wysokość: 33cm

800 zł

15-09-2018
Ćmielów porcelanowa figurka, wzór z roku 1960
Projekt: Hanna Orthwein
Sygnowana zielonym drukiem: C w trójkącie | Ćmielów
Długość: 7cm, wysokość: 9cm

450 zł

15-09-2018
Zestaw śniadaniowy Winterling Roslau, Bavaria
Sygnatura stosowana w 1950 roku
Wysokość filiżanki 6,5cm , średnica 8,5cm
Średnica podstawka 15cm
Średnica talerza 19cm

120 zł

29-03-2018
Zestaw śniadaniowy Tułowice
Sygnatura stosowana w latach 20-30
Wysokość filiżanki 6cm , średnica 10cm
Średnica podstawka 14,5cm
Średnica talerza 20cm

260 zł

28-03-2018
Zestaw śniadaniowy Rosenthal Studio Line
Sygnatura stosowana w latach 60-tych
Wysokość filiżanki 8cm, średnica 8cm
Średnica podstawka 14,5cm
Średnica talerza 19cm

200 zł

14-09-2018
Zestaw Śniadaniowy
Sygnatura stosowana w latach 1972 -1988
Wysokość filiżanki 6,5cm , średnica 7,5cm
Średnica podstawka 13,5cm
Średnica talerza 19cm

150 zł

14-09-2018
Zegarek damski Hamilton Ventura 6335
Nr referencyjny: 6335 Koperta: Stal nierdzewna Materiał paska: skóra
Kolor paska: Czarny
Mechanizm: Kwarcowy Masa Około 28,5 g
Szerokość paska przy kopercie: 7mm
Długość paska: 19,5cm
Wodoodporność: 50m
18-07-2018
Zegar kominkowy
Francuski zegar kominkowy, portykowy XIX w.
Wymiary:wys.48cm

3 200 zł

24-02-2018
/12
liczba obiektów: 278