CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (382)
WAŁACH Jan (1884-1979)
"Zima w Istebnej" , 1928
olej na tekturze
79 x 66 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym roku: "J. Wałach | Istebna 1928.".

5 200 zł

13-06-2019
Nowość
ANERI (WEISSOWA Irena) (1888-1981)
"Kwitnące jabłonie"
olej na tekturze
30 x 36 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "aneri".

5 800 zł

13-06-2019
Nowość
"Pejzaż z Prowansji" , 1928
olej na tekturze
45,5 x 56,5 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "aneri 1928".

7 400 zł

13-06-2019
Nowość
LINDEMAN Emil (LINDEMANN) (1864-ok. 1945)
"W ogrodzie"
olej na tekturze
43 x 64 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "E. Lindeman".

6 500 zł

13-06-2019
Nowość
GEPPERT Eugeniusz (1890 Lwów - 1979 Wrocław)
"Idylla"
olej na płótnie
78 x 97 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Eugeniusz Geppert".

12 000 zł

13-06-2019
Nowość
SZANCENBACH Jan (Kraków 1928 - Kraków 1998)
"Zachód słońca nad zatoką" , 1981
gwasz na papierze
36 x 48 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Xancenbach | 1981".

4 200 zł

13-06-2019
Nowość
"Jesienne drzewa" , 1945
akwarela na papierze
48 x 38 cm
sygnowana i datowana w prawym, dolnym roku: "JAN SZANCENBACH 45".

3 600 zł

13-06-2019
Nowość
"Śpiący piesek II" , 1957
tusz na papierze
21 x 28 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Szancenbach | 57".

2 400 zł

13-06-2019
Nowość
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
"Łódź" , 2017
akryl na płótnie
46 x 55 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "2017 | E. DWURNIK".

24 500 zł

13-06-2019
Nowość
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
"Góralczyk (Autoportret)"
akwarela, gwasz na papierze
10,5 x 14,5 cm

3 200 zł

13-06-2019
Nowość
CITAK Józef (1921 - 2001)
"Portret Nikifora"
drewno lipowe, polichromowane
29 x 10 x 8 cm
Na podstawie wyryta sygnatura artysty: "Józef Citak".

2 400 zł

13-06-2019
Nowość
"Dorożka krakowska"
olej na płótnie
75 x 85 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Szancenbach".

16 500 zł

13-06-2019
Nowość
PACIOREK Katarzyna (ur. 1971, Kraków)
"Plac Mariacki" , 1923
olej na tekturze
49 x 58 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "St. Paciorek | Kraków 923.".

3 800 zł

13-06-2019
Nowość
PRIEBE Rudolf (1889-1956 Rudolfstadt)
"Spotkanie na morzu"
olej na płycie
60 x 80 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Priebe".

4 100 zł

13-06-2019
Nowość
"Przystań"
olej na płótnie
60 x 80 cm

3 800 zł

13-06-2019
Nowość
Wiesław Grzymalski (1891 - 1941) - "W sadzie"
olej na tekturze, 33 x 23,5 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "W GRZYMALSKI".

1 400 zł

01-03-2019
Tapiseria ze zwierzętami
wełna, osnowa lniana , 200 x 145 cm, Niderlandy lub Francja – XVII/XVIII wiek.

19 000 zł

31-05-2017
Tapiseria z czaplą
wełna, osnowa lniana, 252 x 180 cm, Niderlandy lub Francja – XVII/XVIII wiek.

32 000 zł

31-05-2017
Srebrny flakon / karafka
srebro próby 925, lata 20. XX wieku, wysokość (z zakrętką): 14 cm, szerokość: 13 cm, waga: 256 g.

1 200 zł

19-12-2016
Srebrna waza , 1840
srebro próby 12 łut, Austro-Węgry, Wiedeń – 1840 rok, wysokość (z pokrywą): 16 cm, szerokość (z uchwytami): 25 cm, średnica wlewu: 17 cm, waga: 1324,4 g.

3 900 zł

02-08-2018
Srebrna cukiernica
srebro próby 950, Francja - ok. 1915 rok, wysokość (z pokrywką): 18 cm, szerokość: 18,5 cm, waga: 466,5 g.

2 700 zł

19-01-2017
Plakieta ze sceną adoracji pasterzy
brąz patynowany, Augsburg - 2. Połowa XVIII wieku, 10 x 7,7 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu: "I:Q". Na odwrocie wydrapany znak własnościowy: "JM". Reliefowa plakieta ze sceną na tle architektury.

11 500 zł

17-11-2017
Para świeczników "Torreadorzy"
brąz patynowany, koniec XIX / początek XX wieku, wysokość: 25 cm, wymiary podstawy: 9 x 11 cm.

3 600 zł

13-04-2018
Para pałacowych figur
brąz patynowany, Europa Zachodnia (Francja?) - początek XX wieku, wysokość każdej z figur ok. 170 cm, średnica podstawy: 44 cm.

28 000 zł

25-10-2016
Pal Horvath (1936 - ) "Trzy kolory w superpozycji" , 2002
akryl na płycie, 2002 rok, 50 x 70 cm, opisany autorsko na odwrocie: "- 3 couleurs | (superpositions) | - 2002 | - 50 x 70 cm | - ACRYL sur MDF. | PAL HORVATH".

1 800 zł

27-10-2017
/16
liczba obiektów: 382