CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (382)
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Wesele krakowskie" , 1936
olej na sklejce, 55 x 80 cm, sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Jerzy Kossak | 1936".

21 000 zł

13-02-2019
Nowość
"Ułan z koniem" , 1942
olej na tekturze, 48 x 68 cm, sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Jerzy Kossak | 1942".

18 000 zł

13-02-2019
Nowość
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (ok. 1875 - 1946/47)
"Zimowa jazda"
olej na płótnie, 50 x 80 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Cz. Wasilewski".

17 500 zł

13-02-2019
Nowość
WITTIG Edward (1879-1941)
"Jesień"
brąz patynowany, 50 x 14 x 14 cm, sygnowany na podstawie: "E. Wittig | No 2".

7 500 zł

13-02-2019
Nowość
KONIECZNY Marian (1930 Jasionowo - 2017 Kraków)
"Nike" , 1989
brąz patynowany na marmurowej podstawie, 79 x 73 x 32 cm, sygnowany z tyłu: " II PF Konieczny 89".

18 000 zł

13-02-2019
Nowość
Franciszek Kaleta "Trębacz ułanów" , 1927
akwarela na papierze, 17 x 35 cm, sygnowana i datowana w lewym, dolnym rogu: ""F. KALETA. | 1927."

1 600 zł

13-02-2019
Nowość
CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
"Na polowanie"
olej na płótnie, 50 x 70 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Wł. Chmieliński".

9 500 zł

13-02-2019
Nowość
TRUSZ Iwan (1869 Wysocko-1940 Lwów)
"Ukwiecona łąka"
olej na tekturze, 16 x 26 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu: "I. Trusz".

11 500 zł

13-02-2019
Nowość
FAŁAT Julian (1853 Tuligłowy k. Przemyśla - 1929 Bystra k. Bielska Białej)
"Zamarznięty potok w Bystrej"
akwarela, gwasz na tekturze, 29,5 x 66 cm, sygnowana i opisana w lewym, dolnym rogu: "jFałat Bystra".

33 000 zł

13-02-2019
Nowość
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
"Grób Jadwigi" , 1911
autolitografia na papierze, 58 x 41 cm, sygnowana ołówkiem w prawym, dolnym rogu: "LWyczół".

6 400 zł

13-02-2019
Nowość
SZAŃKOWSKI Bolesław (1873 - 1953)
"Lustereczko"
olej na tekturze, 103 x 77 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Szańkowski".

24 000 zł

13-02-2019
Nowość
MEHOFFER Józef (1869 Ropczyce k. Lwowa - 1946 Wadowice)
"Chimera" , 1901
cynkografia na papierze, 13 x 14,5 cm, sygnowana monogramem na płycie w prawym, górnym rogu: "J.M.".

800 zł

13-02-2019
Nowość
"Kurza stopka" , 1911
autolitografia na papierze, 53 x 39 cm, sygnowana ołówkiem w prawym, dolnym rogu: "LWyczół".

6 200 zł

13-02-2019
Nowość
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
"Dwie trojki na śniegu"
olej na płótnie naklejonym na tekturę, 48 x 96 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "A. Setkowicz".

11 000 zł

13-02-2019
Nowość
Zegarek damski, naręczny OMEGA
białe złoto próby 750 (18 k), diamenty, firma OMEGA, Szwajcaria - około połowy XX wieku, średnica koperty: 18 mm, długość całkowita: 16 cm. Zegarek w okrągłej oprawie, tarcza bez cyfr, z napisem: "OMEGA | Geneve". Koperta dekorowana 24 diamentami.

9 500 zł

17-11-2017
Tapiseria ze zwierzętami
wełna, osnowa lniana , 200 x 145 cm, Niderlandy lub Francja – XVII/XVIII wiek.

19 000 zł

31-05-2017
Tapiseria z czaplą
wełna, osnowa lniana, 252 x 180 cm, Niderlandy lub Francja – XVII/XVIII wiek.

32 000 zł

31-05-2017
Stanisław Arcimowicz (1885 - 1968) "Żaglowce na... , 1958
technika własna (relief, olej) na sklejce, 1958 rok, 32 x 41 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "St. Arcimowicz". Na odwrocie opis ołówkiem: "5/V 1958 r | StArcimowicz".

1 500 zł

03-11-2017
Srebrny kufel , 1724
srebro próby 925, Anglia - Londyn, 1724 rok, wysokość: 17 cm, szerokość: 16 cm, średnica podstawy: 11,5 cm, waga: 625,3 g.
Kufel wykonany w całości ze srebra.

13 500 zł

20-04-2018
Srebrny flakon / karafka
srebro próby 925, lata 20. XX wieku, wysokość (z zakrętką): 14 cm, szerokość: 13 cm, waga: 256 g.

1 200 zł

19-12-2016
Srebrna waza , 1840
srebro próby 12 łut, Austro-Węgry, Wiedeń – 1840 rok, wysokość (z pokrywą): 16 cm, szerokość (z uchwytami): 25 cm, średnica wlewu: 17 cm, waga: 1324,4 g.

3 900 zł

02-08-2018
Srebrna cukiernica
srebro próby 950, Francja - ok. 1915 rok, wysokość (z pokrywką): 18 cm, szerokość: 18,5 cm, waga: 466,5 g.

2 700 zł

19-01-2017
Plakieta ze sceną adoracji pasterzy
brąz patynowany, Augsburg - 2. Połowa XVIII wieku, 10 x 7,7 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu: "I:Q". Na odwrocie wydrapany znak własnościowy: "JM". Reliefowa plakieta ze sceną na tle architektury.

11 500 zł

17-11-2017
Para świeczników "Torreadorzy"
brąz patynowany, koniec XIX / początek XX wieku, wysokość: 25 cm, wymiary podstawy: 9 x 11 cm.

3 600 zł

13-04-2018
Para pałacowych figur
brąz patynowany, Europa Zachodnia (Francja?) - początek XX wieku, wysokość każdej z figur ok. 170 cm, średnica podstawy: 44 cm.

28 000 zł

25-10-2016
/16
liczba obiektów: 382