Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Grodzka 17
09-402 Płock
506 048 959
galeriagrodzka@poczta.onet.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (429)
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
"Fontanna na Placu Św. Piotra w Rzymie"
olej, tektura 33 x 23 cm sygn. p.d.: Bronis. Rychter Janowska
16-09-2017
Nowość
Żyrandol
brąz pocz. XX w. wys. 75 cm śr. 65 cm

6 500 zł

03-07-2007
Żyrandol
brąz złocony 4 ćwierć XIX w. wys. 103 cm śr. 42 cm

15 000 zł

30-11-2012
Żyrandol
brąz złocony przełom XIX/XX w. wys. 90 cm śr. 80cm

9 000 zł

23-12-2009
Żyrandol
szkło lata 50-60 XX w. dł. 54 cm śr. 55 cm

1 500 zł

30-04-2013
Żardiniera
Norblin metal srebrzony, szkło wys. 14 cm szer. 47 cm gł. 17 cm

3 500 zł

12-03-2015
Żardiniera
srebro pr. 800 ; szkło 4 ćwierć XIX w. wys. 12,5 cm dł. 41 cm gł. 14,5 cm

4 500 zł

22-09-2016
Świeczniki-para
brąz, szkło Bohemia I połowa XIX w. wys. 25 cm

2 500 zł

04-05-2011
Świeczniki secesyjne
sygn. VERIT N.B.W. 1908-1914 stop cynowy, srebrzony wys. 24 cm numer modelu: 0698
04-07-2017
Świeczniki - para
srebro pr. 3 ok. 1920 waga 390 g wys. 28,5 cm

3 500 zł

12-10-2009
Świeczniki

3 500 zł

24-01-2014
Łyżki
sztuk 2 srebro, kość pocz. XIX w. dł. 31,5 cm

1 500 zł

26-09-2011
Łyżka do sosu
srebro pr. 12 Plewiński waga 45g dł. 19 cm
04-09-2014
Łyżka
srebro złocone JURST waga 35g II poł. XIX w. dł. 17 cm

450 zł

11-08-2011
Łyżka
srebro pr. 800 waga 44g II poł. XIX w. dł. 19,5 cm

300 zł

11-08-2011
Łyżeczki - sztuk 6
Rosja srebro pr. 800 waga 75 g

900 zł

01-06-2009
Łyżeczki
srebro pr. 84 sygn. T. Werner waga 300 g dł. 15,5 cm (8 sztuk)

1 200 zł

12-01-2017
Łyżeczki
srebro pr. 3 waga 190g (sztuk 6)

900 zł

27-05-2011
Łyżeczka
Moskwa srebro pr. 84 waga 32g

600 zł

09-06-2011
Łyżeczka
srebro pocz. XIX w. waga 19g dł. 12 cm

700 zł

04-08-2016
Zestaw dla palaczy
Chiny brąz, emalia XIX/XX w.

1 800 zł

26-06-2014
Zegarek naręczny damski
SWISS MADE złoto pr. 375
03-08-2017
Zegarek naręczny damski
diamenty, platyna waga 19,6 g

3 500 zł

13-12-2016
Zegar konsolowy
w stylu Charles'a Boulle'a kon. XVIII w. konstrukcja debowa, brąz złocony, szylkret wys. 86 cm

25 000 zł

22-01-2015
Zegar kominkowy
porcelana I połowa XIX w. wys. 21,5 cm szer. 22 cm gł. 9 cm

2 500 zł

21-12-2011
/18
liczba obiektów: 429