Antykwariat Garbary
ul. Grodzka 5
50-115 Wrocław
71 307 00 59
antykwariatgarbary@wp.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-17.00
sobota: 11.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (129)
LORENTOWICZ Irena (1904 - 1985)
ULICZKA
olej na płótnie naklejonym na tekturę o wym 26,5 x 21,5 cm sygn. l/d IRENA/LORENTOWICZ

1 200 zł

18-05-2017
Nowość
POŹNIAK Marian (ur. 1928 r.)
"NAD ODRĄ"
obraz malowany techniką olejną na płótnie o wym 38 x 64 cm. Sygnowany p/g "M.Pozniak" Na krosnach naklejka wystawowa z tytułem pracy. Obraz z lat. 60-tych XX w.

2 500 zł

18-05-2017
Nowość
ŚW. FLORIAN
rzeźba w drewnie polichromowana. wys. całkowita 39,5 cm. Europa Śr. XIX w.

1 800 zł

17-05-2017
Nowość
św. Grzegorz Wielki
rzeźba "św. Grzegorz Wielki" , drewno dębowe, wys. 72 cm. Europa Środkowa, Dolny Śląsk ? XVII/XVIII w. Brak pastorału w prawej dłoni.

9 000 zł

24-10-2016
Św. biskup

1 600 zł

22-01-2016
Zegar konsolowy w typie Boulle`a
drewno, szylkret, blacha mosiężna, brąz złocony, szkło;
zegar - wys. 102 cm,konsola - wys. 30 cm, Francja, Paryż, warsztat zegarmistrzowski Baltazarów XVIII/XIX w.drewniana szafka pokryta markieterią z szylkretu i blachy mosiężnej.

30 000 zł

17-11-2016
Widok portu w Szczecinie
akwaforta barwna na papierze o wym. 36 x 30 cm, sygnowana nieczytelnie ołówkiem pod wyciskiem p/d okres międzywojenny XX w

480 zł

26-01-2017
WIDOK PORTU W SZCZECINIE
akwaforta barwna na papierze o wym. 29,5 x 38 cm, sygnowana nieczytelnie ołówkiem pod wyciskiem p/d, okres międzywojenny XX w

480 zł

26-01-2017
wazon biskwitowy
wazon biskwitowy z plastyczną dekoracją.wys. 29 cm, wnętrze szkliwione. Sygnatura na dnie Rosenthal/Kunstabtailung/ Selb

1 000 zł

10-04-2015
Toaletka
Toaletka drewno fornirowane mahoniem i czeczotą, z nerkowym blatem i ruchomym lustrem i szufladą. 1 ćw. XX w.

680 zł

07-11-2016
talerz dekoracyjny
taca o średnicy 63 cm, mosiądz trybowany i grawerowany, napisy są cytatami z Pisma Świętego - Księga Rodzaju 49,22 na otoku wewnętrznym i Księga przysłów 6,6-9 na zewnętrznym. 2 poł. XIX w.

4 500 zł

04-03-2015
szabla karabela
Karabela, szabla o długości całkowitej 94 cm, Głownia zachodnioeuropejska o niewielkiej krzywiźnie z trzema strudzinami (dwie szerokie i wąska) z trawioną dekoracją przy zastawie powtarzaną na obu stronach z przedstawieniem miesiąca, słońca i dłoni

25 000 zł

12-04-2017
szabla huzarska
Szabla huzarska węgierska długość 91 cm. Głownia o lekkiej krzywiźnie , bardzo szeroka 45 mm, z bogato trawioną dekoracją o tematyce religijnej . Oprawa zamknięta, mosiężna z głowicą w formie maski lwa i perełkowaniem na osłonie.

15 000 zł

12-04-2017
SHINTO WAKIZASHI UJINOBU GAN
Shinto wakizashi, głownia shinogi zukuri, długosć 43,5 cm, trzpień 12,5 cm. hamon bardzo dobrze widoczny. Na trzpieniu sygnatura. Saya pokryta czarną laką. Tsuba (maru gata) żelazna inkrustowana złotem i srebrem.

8 000 zł

09-11-2016
rzeźba Święty
Rzeźba w drewnie, wys.35,5 cm złocona i polichromowana na złoceniu. Brak prawej dłoni. Rzeźba ustawiona na wielobocznej późniejszej podstawie.

2 000 zł

22-11-2016
Psy
rzeźba ceramiczna art deco z turkusową polewą z krakelurą wys.18 cm. model Louis Fontinelle, Francja okr.miedzywojenny XX w

1 200 zł

18-09-2015
PRZEDWIOŚNIE W SUDETACH , 1946
pastel na kartonie o wym 24 x 28 cm. Sygnowany p/d Otto Mullere Hartau 46

1 000 zł

20-01-2017
Portret oficera
portret oficera, olej na płótnie o wym. 79 x 58 cm. Nieczytelna sygnatura p/d. Kopia osiemnastowiecznego portretu wykonana w 2 poł. XIX .

3 600 zł

07-06-2016
Popiersie chłopca
rzeźba w drewnie wys. 31 cm, sygn na podstawie "SEBL JOS." Czechy 1 ćw. XX w

2 800 zł

24-09-2016
polska szabla oficera piechoty wz 1917
szabla polska oficera piechoty wz. 1917 . Długość całkowita 84,5 cm.

6 000 zł

14-07-2016
plakieta ks.Józef Poniatowski
plakieta odlana z brązu średnica 15,5 cm. Sygnowana na odwrocie W.Z.B. 02/ 237

600 zł

11-05-2017
plakieta Józef Piłsudski
plakieta cynowa, patynowana, średnica 85 mm. Na odwrocie literka "L" i wyryty monogram "P.A" Polska okr. międzywojenny XX w

320 zł

11-05-2017
PIERŚCIONEK ZŁOTO 750 Z DIAMENTAMI
pierścionek Au 750 ,masa 2,610, diamenty 1 -),27 ct Si1, JCTCR + 12 rozet diamentowych

Dołączona aktualna wycena jubilerska z pełnym opisem.

2 100 zł

06-10-2016
patera secesyjna
Patera secesyjna . Podstawa z figurą flecisty w renesansowym stroju, odlewana ze srebra pr 800 i cyzelowana , masa ok.500 g. Szkło zielone iryzujące. Wys.- 37 cm . Sygnatura n a podstawie. NIEMCY BRUCKMANN & SÖHNE - Heilbronn p. XX w

7 000 zł

17-09-2016
patera ażurowa
patera ażurowa wykonana ze srebra pr 830, masa 516,7 g. średnica 33 cm. Niemcy XIX / XX w

2 800 zł

10-09-2015
/6
liczba obiektów: 129