Antykwariat Garbary
ul. Grodzka 5
50-115 Wrocław
604 121 434
antykwariatgarbary@wp.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-17.00
sobota: 11.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (150)
HOFMAN Wlastimil (1881-1970)
Studium siedzącej kobiety , 1949
praca wykonana kredka na papierze o wym. 37 x 21 cm. Sygnowana monogramem i datowana 1949.

1 300 zł

21-10-2018
Nowość
HOFMAN Wlastimil (1881-1970)
"Droga do zagrody"
rysunek kredka na papierze o wym. 23,5 x 37,5 cm. Praca sygnowana wiązanym monogramem.

1 800 zł

21-10-2018
Nowość
HOFMAN Wlastimil (1881-1970)
PORTRET WŁASNY , 1896
wczesny autoportret artysty z 1896 roku. Rysunek ołówkiem na papierze o wym. 29 x 20 cm, sygnowany monogramem, datowany i opisany na dole po prawej. Na odwrocie szkic "Pejzaż z mostem", lawowany akwarelą i sygn. monogramem.

1 500 zł

20-10-2018
Nowość
KUKLA Stanisław (1919 Chojno - 1992 Golejewko)
"Zima na wsi"
obraz malowany techniką olejną na płótnie o wym. 27 x 35 cm, sygn p/d.

1 800 zł

19-10-2018
Nowość
"Sanie przed zagrodą"
obraz malowany techniką olejną na płótnie o wym.24 x 41 cm, sygn p/d.

1 600 zł

19-10-2018
Nowość
POZNAŃSKI Wiesław
"Tulipany w wazonie" , 1929
obraz malowany na grubym workowym płótnie o wym. 36 x 53 cm, sygn. i datowany p/d.

900 zł

19-10-2018
Nowość
RUDZKA-CYBISOWA Hanna (1897-1988)
Pejzaż z namiotem
obraz malowany techniką olejna na płótnie o wym. 49,5 x 69,5 cm, sygn p/d

8 000 zł

19-10-2018
Nowość
św. Grzegorz Wielki
rzeźba "św. Grzegorz Wielki" , drewno dębowe, wys. 72 cm. Europa Środkowa, Dolny Śląsk ? XVII/XVIII w. Brak pastorału w prawej dłoni.

9 000 zł

24-10-2016
ŚW. FLORIAN
rzeźba w drewnie polichromowana. wys. całkowita 39,5 cm. Europa Śr. XIX w.

1 800 zł

17-05-2017
Św. biskup

1 600 zł

22-01-2016
łyżeczka pamiątkowa XXX lat PRL , 1974
łyżeczki pamiątkowe wykonane z okazji XXX lecia PRL, srebro pr 3, masa 32,2 i 31,7 g HEFRA Warszawa 1974 r, 2 szt a 100 zł

100 zł

13-06-2018
łyżeczka do cukru , 1860
łyżeczka do cukru, srebro 12 łutowe, dekoracja grawerowana. L. Reid Kraków 1860 r. masa 19.8 g

300 zł

26-02-2018
ŁYŻKI I WIDELCE Z HERBEM JELITA
łyżki i widelce (po 6 sztuk) srebro 12 łutowe. Na trzonkach nakładki z herbem Jelita i monogramem WR. cechy dla srebra 12 ł. i szyszka (naśladownictwo znaków miejskich Augsburga).masa 1053g. Galicja, Lwów? 1 poł. XIX w 1/12

4 200 zł

24-03-2018
ŁYŻKA SREBRNA GOLDYNGA
Łyżka srebrna odlewana, grawerowana, złocona, niello. dł 21 cm, masa 49 g. Czerpak we wnętrzu złocony. Punca miejska Goldyngi i cecha kontrybucyjna (Kraków) z lat 1806-1807 wybite u nasady czerpaka. Kurlandia, Goldynga 1 poł. XVIII w

3 800 zł

18-03-2018
Łucjan Dańczak (1900-1931) Autoportret
grafika ( technika własna) na papierze o wym. 30 x 21 cm. Na odwrocie naklejka katalogowa prac artysty z numerem 0388

200 zł

15-09-2018
ŁUCJAN DAŃCZAK ( 1900-1931)... , 1921
obraz ol/pł o wym. 75 x 68 cm sygn. monogramem i datowany p/d

2 500 zł

28-06-2018
wazon i pojemnik Moser
wazon i pojemnik- szkło ołowiowe, miodowe , szlifowane z dekoracją trawioną i złoconą, wazon wys. 14,5 cm, pojemnik o śr. 14 cm. MOSER, Czecho-Słowacja okres międzywojenny XX w. ( sygnatura na dnie wazonu)

1 800 zł

24-10-2017
wazon biskwitowy
wazon biskwitowy z plastyczną dekoracją.wys. 29 cm, wnętrze szkliwione. Sygnatura na dnie Rosenthal/Kunstabtailung/ Selb

1 000 zł

10-04-2015
sygnet herbowy "Kot morski"
sygnet herbowy z grawerowanym herbem "Kot morski"srebro złocone, masa 16,5 g . Cecha krakowskiego UP i złotnika "JW" Polska Kraków okr. międzywojenny XX w.

980 zł

15-11-2017
SHINTO WAKIZASHI UJINOBU GAN
Shinto wakizashi, głownia shinogi zukuri, długosć 43,5 cm, trzpień 12,5 cm. hamon bardzo dobrze widoczny. Na trzpieniu sygnatura. Saya pokryta czarną laką. Tsuba (maru gata) żelazna inkrustowana złotem i srebrem.

8 000 zł

09-11-2016
sekretnik
sekretnik książkowy ( cztery skrzydła) Au 375, onyks, masa 15,2 g, 2 poł. XIX w

1 500 zł

19-03-2018
rzeźba "Leżący tygrys"
rzeźba w drewnie dębowym, częściowo barwiona. wys.12 cm, podstawa 14 x 18 cm cm. art deco, okres międzywojenny XX w

480 zł

24-10-2017
RAMA OBRAZOWA
rama drewno z gipsaturą wym. wewnętrzne 120 x 70,5 cm, wymiary całkowite 155 x 113,5 cm, szer. profilu 24 cm. 2 poł. XIX w.

6 000 zł

15-11-2017
Psy
rzeźba ceramiczna art deco z turkusową polewą z krakelurą wys.18 cm. model Louis Fontinelle, Francja okr.miedzywojenny XX w

1 200 zł

18-09-2015
Portret Pani Arnold -Boninger de domo Carstanjen
portret reprezentacyjny pani Arnold-Boninger de domo Carstanjen, olej na płótnie o wym. 129 x 84 cm, kopia portretu malarza sygnującego się monogramem JPL z 1795 wykonana w 2 poł. XIX w. Sygnatura kopisty nieczytelna.

9 000 zł

19-10-2017
/6
liczba obiektów: 150