Antykwariat Garbary
ul. Grodzka 5
50-115 Wrocław
604 121 434
antykwariatgarbary@wp.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-17.00
sobota: 11.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (169)
FUCHS Erich (1890-1960)
"Letni deszcz" , 1912
akwaforta 20 x 51 odbita na grubym papierze o wym. 29 x 60 cm. Sygnowana i datowana p/d. Po lewej opis techniki i tytuł. Stan dwa rozdarcia w pasie marginesu po prawej.

680 zł

16-11-2017
Nowość
sygnet herbowy "Kot morski"
sygnet herbowy z grawerowanym herbem "Kot morski"srebro złocone, masa 16,5 g . Cecha krakowskiego UP i złotnika "JW" Polska Kraków okr. międzywojenny XX w.

980 zł

15-11-2017
Nowość
RAMA OBRAZOWA
rama drewno z gipsaturą wym. wewnętrzne 120 x 70,5 cm, wymiary całkowite 155 x 113,5 cm, szer. profilu 24 cm. 2 poł. XIX w.

6 000 zł

15-11-2017
Nowość
RAMA OBRAZOWA
ramy do obrazu, drewno z gipsaturą, wym wewnętrzne 25 x 40,5 cm. wym zewnętrzne 59,5 x 75 cm, szer. profilu 17 cm. 2 poł. XIX w 2 sztuki cena a 2500 zł

2 500 zł

15-11-2017
Nowość
MICHALIK Borys (1969)
Lot
pastel na papierze o wym. 48 x 64 cm. ( w świetle passe partout) sygnowany l/d, w oprawie.

980 zł

15-11-2017
Nowość
BUŁHAK Jan (1876-1950)
PRZYŁUKI POD MIŃSKIEM
fotografia na papierze 11 x 16 cm, na odwrocie odbite stemple- autorski, o zastrzeżeniu praw, oraz "Kolekcja Litwa nr 252" oraz ołówkiem odręcznie tytuł pracy

400 zł

14-11-2017
Nowość
BUŁHAK Jan (1876-1950)
Białorusinka
fotografia na papierze o wym. 13 x 10 cm, Na odwrocie pieczątki autora, o zastrzeżeniu praw autorskich oraz Kolekcja Litwa nr 359, oraz autorski napis ołówkiem "Typy ludowe /Białorusinka

400 zł

14-11-2017
Nowość
św. Grzegorz Wielki
rzeźba "św. Grzegorz Wielki" , drewno dębowe, wys. 72 cm. Europa Środkowa, Dolny Śląsk ? XVII/XVIII w. Brak pastorału w prawej dłoni.

9 000 zł

24-10-2016
ŚW. FLORIAN
rzeźba w drewnie polichromowana. wys. całkowita 39,5 cm. Europa Śr. XIX w.

1 800 zł

17-05-2017
Św. biskup

1 600 zł

22-01-2016
Zegar konsolowy w typie Boulle`a
drewno, szylkret, blacha mosiężna, brąz złocony, szkło;
zegar - wys. 102 cm,konsola - wys. 30 cm, Francja, Paryż, warsztat zegarmistrzowski Baltazarów XVIII/XIX w.drewniana szafka pokryta markieterią z szylkretu i blachy mosiężnej.

30 000 zł

17-11-2016
Widok portu w Szczecinie
akwaforta barwna na papierze o wym. 36 x 30 cm, sygnowana nieczytelnie ołówkiem pod wyciskiem p/d okres międzywojenny XX w

480 zł

26-01-2017
WIDOK PORTU W SZCZECINIE
akwaforta barwna na papierze o wym. 29,5 x 38 cm, sygnowana nieczytelnie ołówkiem pod wyciskiem p/d, okres międzywojenny XX w

480 zł

26-01-2017
wazon i pojemnik Moser
wazon i pojemnik- szkło ołowiowe, miodowe , szlifowane z dekoracją trawioną i złoconą, wazon wys. 14,5 cm, pojemnik o śr. 14 cm. MOSER, Czecho-Słowacja okres międzywojenny XX w. ( sygnatura na dnie wazonu)

1 800 zł

24-10-2017
wazon biskwitowy
wazon biskwitowy z plastyczną dekoracją.wys. 29 cm, wnętrze szkliwione. Sygnatura na dnie Rosenthal/Kunstabtailung/ Selb

1 000 zł

10-04-2015
talerz dekoracyjny
taca o średnicy 63 cm, mosiądz trybowany i grawerowany, napisy są cytatami z Pisma Świętego - Księga Rodzaju 49,22 na otoku wewnętrznym i Księga przysłów 6,6-9 na zewnętrznym. 2 poł. XIX w.

4 500 zł

04-03-2015
szabla karabela
Karabela, szabla o długości całkowitej 94 cm, Głownia zachodnioeuropejska o niewielkiej krzywiźnie z trzema strudzinami (dwie szerokie i wąska) z trawioną dekoracją przy zastawie powtarzaną na obu stronach z przedstawieniem miesiąca, słońca i dłoni

25 000 zł

12-04-2017
SHINTO WAKIZASHI UJINOBU GAN
Shinto wakizashi, głownia shinogi zukuri, długosć 43,5 cm, trzpień 12,5 cm. hamon bardzo dobrze widoczny. Na trzpieniu sygnatura. Saya pokryta czarną laką. Tsuba (maru gata) żelazna inkrustowana złotem i srebrem.

8 000 zł

09-11-2016
rzeźba "Leżący tygrys"
rzeźba w drewnie dębowym, częściowo barwiona. wys.12 cm, podstawa 14 x 18 cm cm. art deco, okres międzywojenny XX w

480 zł

24-10-2017
Psy
rzeźba ceramiczna art deco z turkusową polewą z krakelurą wys.18 cm. model Louis Fontinelle, Francja okr.miedzywojenny XX w

1 200 zł

18-09-2015
PRZEDWIOŚNIE W SUDETACH , 1946
pastel na kartonie o wym 24 x 28 cm. Sygnowany p/d Otto Mullere Hartau 46

1 000 zł

20-01-2017
Portret Pani Arnold -Boninger de domo Carstanjen
portret reprezentacyjny pani Arnold-Boninger de domo Carstanjen, olej na płótnie o wym. 129 x 84 cm, kopia portretu malarza sygnującego się monogramem JPL z 1795 wykonana w 2 poł. XIX w. Sygnatura kopisty nieczytelna.

9 000 zł

19-10-2017
Portret oficera
portret oficera, olej na płótnie o wym. 79 x 58 cm. Nieczytelna sygnatura p/d. Kopia osiemnastowiecznego portretu wykonana w 2 poł. XIX .

3 600 zł

07-06-2016
Popiersie chłopca
rzeźba w drewnie wys. 31 cm, sygn na podstawie "SEBL JOS." Czechy 1 ćw. XX w

2 800 zł

24-09-2016
polska szabla oficera piechoty wz 1917
szabla polska oficera piechoty wz. 1917 . Długość całkowita 84,5 cm.

6 000 zł

14-07-2016
/7
liczba obiektów: 169