Antykwariat Garbary
ul. Grodzka 5
50-115 Wrocław
604 121 434
antykwariatgarbary@wp.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-17.00
sobota: 11.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (147)
Portret damy
obraz malowany techniką olejną na płótnie o wym. 53 x 41 cm,
Europa Środkowa 1 ćw. XIX w.

4 000 zł

17-04-2018
Nowość
św. Grzegorz Wielki
rzeźba "św. Grzegorz Wielki" , drewno dębowe, wys. 72 cm. Europa Środkowa, Dolny Śląsk ? XVII/XVIII w. Brak pastorału w prawej dłoni.

9 000 zł

24-10-2016
ŚW. FLORIAN
rzeźba w drewnie polichromowana. wys. całkowita 39,5 cm. Europa Śr. XIX w.

1 800 zł

17-05-2017
Św. biskup

1 600 zł

22-01-2016
łyżeczka do cukru , 1860
łyżeczka do cukru, srebro 12 łutowe, dekoracja grawerowana. L. Reid Kraków 1860 r. masa 19.8 g

300 zł

26-02-2018
ŁYŻKI I WIDELCE Z HERBEM JELITA
łyżki i widelce (po 6 sztuk) srebro 12 łutowe. Na trzonkach nakładki z herbem Jelita i monogramem WR. cechy dla srebra 12 ł. i szyszka (naśladownictwo znaków miejskich Augsburga).masa 1053g. Galicja, Lwów? 1 poł. XIX w 1/12

4 200 zł

24-03-2018
ŁYŻKA SREBRNA GOLDYNGA
Łyżka srebrna odlewana, grawerowana, złocona, niello. dł 21 cm, masa 49 g. Czerpak we wnętrzu złocony. Punca miejska Goldyngi i cecha kontrybucyjna (Kraków) z lat 1806-1807 wybite u nasady czerpaka. Kurlandia, Goldynga 1 poł. XVIII w

4 800 zł

18-03-2018
wazon i pojemnik Moser
wazon i pojemnik- szkło ołowiowe, miodowe , szlifowane z dekoracją trawioną i złoconą, wazon wys. 14,5 cm, pojemnik o śr. 14 cm. MOSER, Czecho-Słowacja okres międzywojenny XX w. ( sygnatura na dnie wazonu)

1 800 zł

24-10-2017
wazon biskwitowy
wazon biskwitowy z plastyczną dekoracją.wys. 29 cm, wnętrze szkliwione. Sygnatura na dnie Rosenthal/Kunstabtailung/ Selb

1 000 zł

10-04-2015
sygnet herbowy "Kot morski"
sygnet herbowy z grawerowanym herbem "Kot morski"srebro złocone, masa 16,5 g . Cecha krakowskiego UP i złotnika "JW" Polska Kraków okr. międzywojenny XX w.

980 zł

15-11-2017
spinka do włosów
spinka do włosów, mosiądz, szylkret i koral naturalny, szer 6,5 cm, Europa Środkowa 4 ćw. XIX w.

320 zł

08-03-2018
SHINTO WAKIZASHI UJINOBU GAN
Shinto wakizashi, głownia shinogi zukuri, długosć 43,5 cm, trzpień 12,5 cm. hamon bardzo dobrze widoczny. Na trzpieniu sygnatura. Saya pokryta czarną laką. Tsuba (maru gata) żelazna inkrustowana złotem i srebrem.

8 000 zł

09-11-2016
sekretnik
sekretnik książkowy ( cztery skrzydła) Au 375, onyks, masa 15,2 g, 2 poł. XIX w

1 500 zł

19-03-2018
rzeźba "Leżący tygrys"
rzeźba w drewnie dębowym, częściowo barwiona. wys.12 cm, podstawa 14 x 18 cm cm. art deco, okres międzywojenny XX w

480 zł

24-10-2017
RAMA OBRAZOWA
rama drewno z gipsaturą wym. wewnętrzne 120 x 70,5 cm, wymiary całkowite 155 x 113,5 cm, szer. profilu 24 cm. 2 poł. XIX w.

6 000 zł

15-11-2017
Psy
rzeźba ceramiczna art deco z turkusową polewą z krakelurą wys.18 cm. model Louis Fontinelle, Francja okr.miedzywojenny XX w

1 200 zł

18-09-2015
PRZEDWIOŚNIE W SUDETACH , 1946
pastel na kartonie o wym 24 x 28 cm. Sygnowany p/d Otto Mullere Hartau 46

1 000 zł

20-01-2017
Portret Pani Arnold -Boninger de domo Carstanjen
portret reprezentacyjny pani Arnold-Boninger de domo Carstanjen, olej na płótnie o wym. 129 x 84 cm, kopia portretu malarza sygnującego się monogramem JPL z 1795 wykonana w 2 poł. XIX w. Sygnatura kopisty nieczytelna.

9 000 zł

19-10-2017
Portret oficera
portret oficera, olej na płótnie o wym. 79 x 58 cm. Nieczytelna sygnatura p/d. Kopia osiemnastowiecznego portretu wykonana w 2 poł. XIX .

3 600 zł

07-06-2016
Popiersie chłopca
rzeźba w drewnie wys. 31 cm, sygn na podstawie "SEBL JOS." Czechy 1 ćw. XX w

2 800 zł

24-09-2016
polska szabla oficera piechoty wz 1917
szabla polska oficera piechoty wz. 1917 . Długość całkowita 84,5 cm.

5 400 zł

14-07-2016
plakieta Józef Piłsudski
plakieta cynowa, patynowana, średnica 85 mm. Na odwrocie literka "L" i wyryty monogram "P.A" Polska okr. międzywojenny XX w

320 zł

11-05-2017
Lufa stalowa, oksydowana dług. 230 mm (z warkoczem - 305 mm), kal. 13 mm, gwintowana, na zewnątrz ośmiogranna na całej długości.Zamek kapiszonowy.Lufa sygnowana "H.GRZYBOWSKI/KONIGL OBERBUCHSENMACHER/IN DANZIG". Stalowa blacha zamkowa,kurek i kabłąk

6 800 zł

07-11-2017
PEJZAZ GÓRNOŚLĄSKI , 1927
olej na płótnie o wym. 60,5 x 70 cm. Sygnowany i datowany p/d.

4 000 zł

12-10-2017
patera secesyjna
Patera secesyjna . Podstawa z figurą flecisty w renesansowym stroju, odlewana ze srebra pr 800 i cyzelowana , masa ok.500 g. Szkło zielone iryzujące. Wys.- 37 cm . Sygnatura n a podstawie. NIEMCY BRUCKMANN & SÖHNE - Heilbronn p. XX w

7 000 zł

17-09-2016
/6
liczba obiektów: 147