Antykwariat Garbary
ul. Grodzka 5
50-115 Wrocław
71 307 00 59
antykwariatgarbary@wp.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-17.00
sobota: 11.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (107)
WICHMANN Georg (1876-1944)
Pejzaż zimowy
Pejzaż zimowy, olej na płótnie naklejonym na tekturę o wym. 40,5 x 31,5 cm, sygn p/d

4 400 zł

14-02-2017
Nowość
NICKISCH Alfred (1872 Święte koło Środy - 1948 Bamberg)
"Pejzaż karkonoski"
obraz malowany techniką olejną na płycie o wym. 37,5 x 50 cm. Sygnowany czerwona farbą l/d.

3 600 zł

14-02-2017
Nowość
HOFMAN Wlastimil (1881-1970)
Arab z Katamon , 1943
Arab z Katamon, rysunek piórkiem na papierze o wym. 29 x 22 cm sygnowany i datowany 1943.

1 800 zł

13-02-2017
Nowość
Zima w górach
obraz malowany techn. olejną na płótnie naklejonym na tekturę o wym. 32 x 42 cm. Sygn. czerwona farbą l/d

4 400 zł

13-02-2017
Nowość
Pejzaż karkonoski
obraz malowany techniką olejną na tekturze o wym. 28,5 x 42,5 cm. sygnowany p/d

4 000 zł

13-02-2017
Nowość
św. Grzegorz Wielki
rzeźba "św. Grzegorz Wielki" , drewno dębowe, wys. 72 cm. Europa Środkowa, Dolny Śląsk ? XVII/XVIII w. Brak pastorału w prawej dłoni.

9 000 zł

24-10-2016
Św. biskup

1 600 zł

22-01-2016
Zegar konsolowy w typie Boulle`a
drewno, szylkret, blacha mosiężna, brąz złocony, szkło;
zegar - wys. 102 cm,konsola - wys. 30 cm, Francja, Paryż, warsztat zegarmistrzowski Baltazarów XVIII/XIX w.drewniana szafka pokryta markieterią z szylkretu i blachy mosiężnej.

30 000 zł

17-11-2016
WIDOK PORTU W SZCZECINIE
akwaforta barwna na papierze o wym. 29,5 x 38 cm, sygnowana nieczytelnie ołówkiem pod wyciskiem p/d, okres międzywojenny XX w

480 zł

26-01-2017
Widok portu w Szczecinie
akwaforta barwna na papierze o wym. 36 x 30 cm, sygnowana nieczytelnie ołówkiem pod wyciskiem p/d okres międzywojenny XX w

480 zł

26-01-2017
wazon biskwitowy
wazon biskwitowy z plastyczną dekoracją.wys. 29 cm, wnętrze szkliwione. Sygnatura na dnie Rosenthal/Kunstabtailung/ Selb

1 000 zł

10-04-2015
Toaletka
Toaletka drewno fornirowane mahoniem i czeczotą, z nerkowym blatem i ruchomym lustrem i szufladą. 1 ćw. XX w.

680 zł

07-11-2016
talerz dekoracyjny
taca o średnicy 63 cm, mosiądz trybowany i grawerowany, napisy są cytatami z Pisma Świętego - Księga Rodzaju 49,22 na otoku wewnętrznym i Księga przysłów 6,6-9 na zewnętrznym. 2 poł. XIX w.

4 500 zł

04-03-2015
SHINTO WAKIZASHI UJINOBU GAN
Shinto wakizashi, głownia shinogi zukuri, długosć 43,5 cm, trzpień 12,5 cm. hamon bardzo dobrze widoczny. Na trzpieniu sygnatura. Saya pokryta czarną laką. Tsuba (maru gata) żelazna inkrustowana złotem i srebrem.

8 000 zł

09-11-2016
rzeźba Święty
Rzeźba w drewnie, wys.35,5 cm złocona i polichromowana na złoceniu. Brak prawej dłoni. Rzeźba ustawiona na wielobocznej późniejszej podstawie.

3 200 zł

22-11-2016
RUDOLF HLAVICA (1897-1971) " JEŹDZIEC"
rzeźba fajans wys. 52 cm. Sygnatura artysty na podstawie. Na dnie znak wytwórni. Czechy PEXIDER LETOVICE

980 zł

02-11-2016
Psy
rzeźba ceramiczna art deco z turkusową polewą z krakelurą wys.18 cm. model Louis Fontinelle, Francja okr.miedzywojenny XX w

1 200 zł

18-09-2015
PRZEDWIOŚNIE W SUDETACH , 1946
pastel na kartonie o wym 24 x 28 cm. Sygnowany p/d Otto Mullere Hartau 46

1 400 zł

20-01-2017
Portret oficera
portret oficera, olej na płótnie o wym. 79 x 58 cm. Nieczytelna sygnatura p/d. Kopia osiemnastowiecznego portretu wykonana w 2 poł. XIX .

3 600 zł

07-06-2016
Popiersie chłopca
rzeźba w drewnie wys. 31 cm, sygn na podstawie "SEBL JOS." Czechy 1 ćw. XX w

2 800 zł

24-09-2016
polska szabla oficera piechoty wz 1917
szabla polska oficera piechoty wz. 1917 . Długość całkowita 84,5 cm.

6 800 zł

14-07-2016
PIERŚCIONEK ZŁOTO 750 Z DIAMENTAMI
pierścionek Au 750 ,masa 2,610, diamenty 1 -),27 ct Si1, JCTCR + 12 rozet diamentowych

Dołączona aktualna wycena jubilerska z pełnym opisem.

2 100 zł

06-10-2016
patera secesyjna
Patera secesyjna . Podstawa z figurą flecisty w renesansowym stroju, odlewana ze srebra pr 800 i cyzelowana , masa ok.500 g. Szkło zielone iryzujące. Wys.- 37 cm . Sygnatura n a podstawie. NIEMCY BRUCKMANN & SÖHNE - Heilbronn p. XX w

7 000 zł

17-09-2016
patera ażurowa
patera ażurowa wykonana ze srebra pr 830, masa 516,7 g. średnica 33 cm. Niemcy XIX / XX w

2 800 zł

10-09-2015
papierośnica srebrna
papierośnica nagrodowa za 1 miejsce w zawodach hippicznych 22 pułku artylerii lekkiej w 1933 r. Srebro 900, złocenie, masa 146,4 g. Polska Lwów lata 30 te XX w. We wnętrzu dedykacja "22 pa.l. "Barbarka"1933/I nagroda".

980 zł

23-12-2015
/5
liczba obiektów: 107