CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (863)
Kufel rezerwisty, Aachen, 1901 r.
Kufel wojskowy rezerwisty piechoty, czterdziestego regimentu w Aachen. Porcelana zdobiona scenami wojskowymi, pokrywa cynowa. Wysokość 20 cm.

1 990 zł

18-08-2017
Nowość
Przycisk do papieru, II poł. XIX w.
Przycisk do papieru, podstawa z czerwonego marmuru, figurka z brązu. Wymiary: 7x7x4 cm.

280 zł

18-08-2017
Nowość
KLINKOSCH Josef Karl
Karafka srebrna, Wiedeń, ok. 1850 r.
Karafka ze szkła krzyształowego w oprawie srebrnej. Wysokość 27 cm.

2 300 zł

17-08-2017
Nowość
GORNIK Friedrich (1877-1943)
Popielniczka z psem
Brąz odlewany, cyzelowany, patynowany; wysokość 15 cm. Sygnowany na podstawie: F Gornik; w prostokątnym obrysie znak wytwórni AR.

1 900 zł

17-08-2017
Nowość
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
"Lwowskie przekupki"
Olej na kartonie, sygnowany pd. "E.Erb". Wymiary w ramie: 48x63 cm (35x50 cm).

12 000 zł

16-08-2017
Nowość
KORECKI Wiktor (1890-1980)
"Zima w lesie"
Olej na kartonie, sygn.ld: "WIKTOR KORECKI". Wymiary w ramie: 48x63 cm (35x50 cm).

7 500 zł

16-08-2017
Nowość
Kropielnica, Francja, ok. 1900 r.
Kropielnica, marmur, mosiądz, emalia komórkowa. Wysokość 20 cm.

780 zł

14-08-2017
Nowość
Plater, sygnowany "Walker&Hall Sheffield England".
Wymiary: 23x22x15 cm.

1 900 zł

12-08-2017
Nowość
Dzban na wodę, Piccinini, Modena, poł. XX w.
Srebro pr. 800, ręcznie puklowane, sygnowane. Wysokość 23 cm, waga 810 gram.

4 800 zł

12-08-2017
Nowość
Srebro cechowane, sygnowane "Debain". Wysokość 25 cm.

2 200 zł

12-08-2017
Nowość
Żyrandol, Polska, ok. 1930 r.
Żyrandol z okresy międzywojennego. Mosiądz, klosze szklane. Długość 55 cm, średnica 80 cm.

1 800 zł

16-09-2015
Żyrandol, Niemcy, ok. 1930 r.
Żyrandol mosiężny na 5 żarówek, z oryginalnymi kloszami.

990 zł

16-09-2015
Żyrandol XIX w.
Żyrandol gazowy, zelektryfikowany. Mosiądz, szkło. Długość 70 cm, średnica 80 cm.

3 300 zł

16-09-2015
Żyrandol secesyjny, ok. 1910 r.
Żyrandol zelektryfikowany. Mosiądz, klosze szklane. Długość 106 cm, średnica 80cm.

4 900 zł

16-09-2015
Żyrandol secesyjny, ok. 1900 r.
Żyrandol gazowy, zelektryfikowany. Mosiądz, klosze szklane. Długość 102 cm, średnica 77 cm.

3 600 zł

16-09-2015
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

16-09-2015
Żyrandol neoempirowy, pocz. XX w.
Żyrandol gazowy, zelektryfikowany. Mosiądz, klosze szklane. Długość 70 cm, średnica 50 cm.

1 650 zł

16-09-2015
Żyrandol eklektyczny, Niemcy, k. XIX w.
Żyrandol na pięć żarówek; brąz, szkło szlifowane.

8 800 zł

16-09-2015
Żyrandol Art Deco, Polska, ok 1930 r.
Żyrandol mosiądz chromowany, szkła dwubarwne. Wysokość i szerokość ok. 60 cm.

1 950 zł

25-09-2015
Żyrandol Art Deco, Czechy, ok. 1920 r.
Żyrandol chromowany z oryginalnymi szkłami nitkowymi. Długość 90 cm.

3 900 zł

16-09-2015
Żyrandol - kandelabr wiszący, I poł. XIX w.
Żyrandol wiszący 6-świecowy (zelektryfikowany); brąz złocony. Długość ok. 140 cm.

5 400 zł

16-09-2015
Żardiniera w stylu empire, alpaka srebrzona, grube szkło; sygnowana: Szandrik, AE (Alpakka Ezüst) oraz symbol róży wpisane w romb; korpus prostopadłościenny wsparty na niskich nóżkach, zakończony uchwytami. Wymiary: 12x43x14 cm.

2 300 zł

21-09-2016
Żardiniera, Francja, pocz. XX w.
Plater, wysokość: 16 cm, długość: 46 cm, szerokość: 20 cm.

Żardiniera z wkładem na planie owalu, korpus wsparty na czterech nóżkach, z dekoracją roślinną. Na dłuższej osi para uchwytów.

1 250 zł

05-04-2017
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.
Żardiniera w stylu wyrobów Keller Frères. Stop metali srebrzony, szkła w stylu Loetza. Wysokość 33 cm, szer. 41 cm.

1 900 zł

09-09-2015

1 450 zł

13-03-2017
/35
liczba obiektów: 863