CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1112)
Johann Joachim Kändler "Lato", Miśnia, XIX/XX w.
Figura porcelanowa z cyklu "Cztery Pory Roku", według projektu Johanna Joachima Kändlera

Ręcznie malowana, sygnowana znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni.

Wysokość: 15 cm

2 600 zł

19-07-2019
Nowość
Johann Joachim Kändler "Wiosna", Miśnia, XIX/XX w.

Wysokość: 15 cm

2 600 zł

19-07-2019
Nowość
Karafka, Francja, lata 1920-1930
Szklana karafka w oprawie ze srebra; punca Minerwa.

Wysokość: 28 cm

950 zł

18-07-2019
Nowość
Kabaret do przypraw, Mainz, Niemcy, ok. 1850 r.
Potrójny kabaret do przypraw z musztardnicą; szkło barwione, srebro puncowane pr. 13.

Wymiary: 12x16x7 cm

1 500 zł

18-07-2019
Nowość
PULM Peter (1882 - 1960)
„Holenderka szyjąca przy oknie”
Olej na płótnie, sygn. l. d. „P. Pulm”.
Wymiary w ramie: 62x52 cm (52x40 cm)

4 900 zł

17-07-2019
Nowość
Kabaret do przypraw, ok. 1900 r.
Secesyjny zestaw do przypraw z wbudowanym dzwonkiem na służbę. Szkło barwione w dekoracyjnej oprawie platerowej.

750 zł

17-07-2019
Nowość
Filiżanka śniadaniowa z dużym spodkiem; porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Średnica filiżanki: 11 cm

Wysokość filiżanki: 6 cm

Wymiary spodka: 25x16 cm

350 zł

16-07-2019
Nowość
TETMAJER Włodzimierz (1862 Harklowa - 1923 Kraków)
"Procesja", 1906 r.
Olej na sklejce, sygnowany i datowany pd. „W.T. 906”.

Wymiary w ramie: 36x42 cm (15x21 cm)

18 000 zł

16-07-2019
Nowość
Cążki do cukru; srebro pr. 12, sygnowane.

Długość: 13 cm

480 zł

15-07-2019
Nowość
Talerz porcelanowy, ręcznie malowany, częściowo złocony, sygnowany i opisany na rewersie.

Średnica: 26 cm

2 800 zł

15-07-2019
Nowość
Wazon, Rosenthal, 1937 r.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo srebrzona, sygnowana.

Wysokość: 29 cm

Średnica: 19 cm

1 500 zł

12-07-2019
Nowość
Ampla, Polska, ok. 1920 r.
Zelektryfikowana lampa ze szklanym kloszem, wykończona brązem złoconym.

1 900 zł

12-07-2019
Nowość
Taca, poł. XIX w.
Taca; plater na miedzi.

Wymiary: 25x32 cm

950 zł

11-07-2019
Nowość
Breitwieser Theodore (1847-1930)
„Odpoczynek”

4 300 zł

11-07-2019
Nowość
„Łyżwiarka”, początek XX wieku
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z marmuru. Sygnatura nieczytelna. Rzeźba w stylu wyrobów wiedeńskich.

Wysokość: 20 cm

1 500 zł

21-12-2018
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
„Chłopiec z koszem jagód”, Miśnia, XX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wysokość: 12 cm

2 200 zł

26-06-2019
Żyrandol, Francja, XIX w.

9 900 zł

04-02-2019
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
Żardiniera, Bourdois & Bloch, Paryż, 1887-1900
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wymiary: 13x44x26 cm

2 800 zł

02-05-2019
Srebro złocone, pr. 800, sygnowane, szkło bezbarwne, cięte. Wymiary: 35x16x15 cm
25-10-2017
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.

1 450 zł

13-03-2017
Żardiniera secesyjna, Niemcy, ok. 1909 r.
Żardiniera srebro pr. 800, szkło bezbarwne, sygnowana.

Szerokość 35 cm, wys. 13 cm.

4 500 zł

17-08-2018
Srebro, puncowane, szkło bezbarwne, cięte w rozetę.
Wymiary 29x20x10 cm.

4 300 zł

23-07-2018
Żardiniera secesyjna, Argit, Paryż , 1900
Secesyjna, elegancka żardiniera wykonana z plateru i szkła szlifowanego. Atrakcyjne paryskie dzieło z początku XX wieku z dekoracją z motywem bluszczu. Wysokość: 50x33x23 cm

2 200 zł

14-09-2018
/45
liczba obiektów: 1112