CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (952)
Kałamarz porcelanowy, ręcznie malowany, sygnowany.

Wymiary: 7x28x15 cm

990 zł

22-06-2018
Nowość
Wiaderko dekorowane scenami mitologicznymi, z ruchomą rękojeścią.
Srebro pr. 800, wewnątrz złocone.
Waga 530 gram, wysokość 21 cm.

5 300 zł

21-06-2018
Nowość
Dzwonek stołowy, Norblin, Warszawa, przed 1918 r.
Plater, sygnowany na sercu "NORBLIN GALW WARSZAWA 1378".
Wysokość 10 cm.

750 zł

20-06-2018
Nowość
REYZNER Mieczysław (1861 - 1941)
Portret dziewczyny
Olej na płótnie, sygnowany pg. "Mieczysław Reyzner".

Wymiary w ramie: 52x40 cm (40x30 cm).

6 900 zł

20-06-2018
Nowość
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Zachód słońca
Olej na dykcie, sygnowany pd. "W.KORECKI"
Wymiary w ramie: 68x88 cm (50x70 cm).

6 900 zł

19-06-2018
Nowość
KORECKI Wiktor (1890-1980)
"Potok wczesną zimą"
Olej na dykcie, sygnowany ld. "Wiktor Korecki."

Wymiary w ramie: 52x77 cm (41x66 cm).

7 900 zł

15-06-2018
Nowość
HOFMAN Wlastimil (1881-1970)
Pejzaż z Tel Awiwu, 1943 r.
Olej o wymiarach 8x10 cm (w oprawie 18x20 cm).
15-06-2018
Nowość
Wizytownik, Wiedeń, ok. 1930 r.
Wizytownik marmurowy z figurką buldoga z brązu patynowanego.

Średnica: 22 cm.

1 200 zł

14-06-2018
Nowość
MASŁOWSKI Stanisław (1853-1926)
Kulig, 1926 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana pd. "ST. MASŁOWSKI 1926"

Wymiary w ramie: 43x54 cm (28x40 cm).

9 500 zł

13-06-2018
Nowość
SZEWCZENKO Konstanty (1910-1991)
Krakowianka
Olej na kartonie, sygnowany pd. "K.Szewczenko".

Wymiary w ramie: 40x30 cm (33x23 cm).

2 700 zł

13-06-2018
Nowość
Żardiniera w stylu empire, alpaka srebrzona, grube szkło; sygnowana: Szandrik, AE (Alpakka Ezüst) oraz symbol róży wpisane w romb; korpus prostopadłościenny wsparty na niskich nóżkach, zakończony uchwytami. Wymiary: 12x43x14 cm.
Obiekt został sprzedany

2 300 zł

21-09-2016
Srebro złocone, pr. 800, sygnowane, szkło bezbarwne, cięte. Wymiary: 35x16x15 cm
25-10-2017
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.

1 450 zł

13-03-2017
Żardiniera Koch&Bergfeld, Brema, ok. 1900 r.
Żardiniera srebro pr. 800, z wkładem szklanym, szlifowanym. Wymiary: 30x9x11 cm.

2 700 zł

10-09-2015
Żardiniera srebro pr. 800, sygnowana "MENARD". Wkład szkło bezbarwne, szlifowane. Wymiary: 44x22x16 cm.
Obiekt został sprzedany

9 600 zł

23-10-2017
Żardiniera Franz Mosgau, Berlin, ok. 1890 r.
Żardniera klasycystyczna. Srebro pr. 800, sygnowane, szkło szlifowane.

Wymiary: 12x33x14 cm.

5 500 zł

15-05-2018
Żardiniera Francja, XIX w.
Patera w stylu Ludwika XVI. Porcelana ręcznie malowana, oprawiona w brązy złocone.

Wymiary: 38x15x28 cm.

3 500 zł

08-03-2018
Żardiniera srebro pr. 800 z wkładem szklanym, szlifowanym; sygnowana: GES.GESCHÜTZT, półksiężyc, korona, 800, orzeł, HEISLER. Wymiary: 37x13X16cm.

8 200 zł

28-07-2016
Żardiniera ażurowa, Miśnia, XIX w.
Żardiniera porcelanowa, ręcznie malowana, sygnowana Miśnia, XIX w. Wysokość 11 cm, szerokość 33 cm, głębokość 20 cm.
Obiekt został sprzedany

3 500 zł

01-12-2017
Św. Krzysztof Mitrofan, I poł. XIX w.
Tempera na desce w ramie drewnianej, sygnowanej monogramem "LMB". Wymiary: 39x35 cm.
Obiekt został sprzedany

3 900 zł

29-05-2017
Łyżeczka, Moskwa, Rosja, k. XIX w.
Srebro grawerowane; puncowanie: próba 84, Św. Jerzy, monogram złotnika "C.M.". Waga 19 g, dł. 13,5 cm.

250 zł

13-10-2016
Zestaw śniadaniowy Miśnia, XX w.
Zestaw w składzie: filiżanka, podstawka (śr. 9cm) i talerzyk (śr. 15 cm). Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.
Obiekt został sprzedany

490 zł

13-11-2015
Obiekt został sprzedany

490 zł

13-11-2015

490 zł

13-11-2015

490 zł

13-11-2015
/39
liczba obiektów: 952