CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (817)
Patera koszyk, Niemcy, k. XIX w.
Koszyk ażurowy, srebro pr. 800. Wymiary: wys.:20 cm, gł.: 10 cm, szer.: 16 cm.

2 500 zł

24-03-2017
Nowość
Kielich srebrny, Europa Zachodnia, 1779 r.
Srebrny kielich na wysokiej stopie; wewnątrz stopy moneta; na brzuścu złocony herb kartuszowy; datowany: 1779 r. Waga: 160 gr.; wysokość: 14 cm, średnica stopy: 10 cm.

1 600 zł

24-03-2017
Nowość
Lampa podłogowa, k. XIX w.
Lampa podłogowa oryginalnie gazowa, zelektryfikowana; majolika, brąz cyzelowany. Wymiary: 177x50 cm.

5 500 zł

24-03-2017
Nowość
MOREAU Auguste (Dijon 1834 - Malesherbes 1917)
Lampa secesyjna
Lampka secesyjna, podstawa w formie postaci kobiety trzymającej instrument muzyczny, sygn. "Aug. Moreau". Wysokość: 50 cm.

990 zł

24-03-2017
Nowość
Zegar ścienny, k. XIX w.
Zegar ścienny, szafkowy. Wymiary: wys.: 93 cm, szer.: 39 cm, gł.:15 cm.

1 850 zł

22-03-2017
Nowość
Zegar ścienny, k. XIX w.
Zegar ścienny, szafkowy. Wymiary: wys.: 102 cm, szer.: 40 cm, gł.: 18 cm.

2 200 zł

22-03-2017
Nowość
Zegar ścienny, ok. 1910 r.
Zegar ścienny, szafkowy. Wymiary: wys.: 85 cm, szer.: 40 cm, gł.: 19 cm.

1 950 zł

22-03-2017
Nowość
FAŁAT Julian (1853 Tuligłowy k. Przemyśla - 1929 Bystra k. Bielska Białej)
Autolitografia/papier, sygnowana na kamieniu l.d.: 'J Fałat Nieśwież'. Wymiary w ramie: 45x59 cm (28x42 cm).
Praca pochodzi z teki "I Teka myśliwska - łosie i niedźwiedzie. 8 autolitografii barwnych" Toruń 1919-1920. Wydawnictwo artystyczne "Sztuka"

2 200 zł

21-03-2017
Nowość
Paterka George Davidson&Co, po 1889 r.
Szkło uranowe, prasowane, tzw. "primrose". Wymiary: 9x24x6 cm.

330 zł

20-03-2017
Nowość
Szkło prasowane, tzw. "pearlline". Wymiary: 15x17 cm.

440 zł

20-03-2017
Nowość
Żyrandol, Polska, ok. 1930 r.
Żyrandol z okresy międzywojennego. Mosiądz, klosze szklane. Długość 55 cm, średnica 80 cm.

1 800 zł

16-09-2015
Żyrandol, Niemcy, ok. 1930 r.
Żyrandol mosiężny na 5 żarówek, z oryginalnymi kloszami.

990 zł

16-09-2015
Żyrandol XIX w.
Żyrandol gazowy, zelektryfikowany. Mosiądz, szkło. Długość 70 cm, średnica 80 cm.

3 300 zł

16-09-2015
Żyrandol secesyjny, ok. 1910 r.
Żyrandol zelektryfikowany. Mosiądz, klosze szklane. Długość 106 cm, średnica 80cm.

4 900 zł

16-09-2015
Żyrandol secesyjny, ok. 1900 r.
Żyrandol gazowy, zelektryfikowany. Mosiądz, klosze szklane. Długość 102 cm, średnica 77 cm.

3 600 zł

16-09-2015
Żyrandol Pałacowy, Włochy, XIX/XX w.
Żyrandol 12-ramienny, kryształowy z wyposażenia dworu (pałacu) w Oborach, z okresu posiadania hrabiów Potulickich. Wysokość 150 cm, średnica 85 cm.

22 000 zł

25-11-2016
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

16-09-2015
Żyrandol neoempirowy, pocz. XX w.
Żyrandol gazowy, zelektryfikowany. Mosiądz, klosze szklane. Długość 70 cm, średnica 50 cm.

1 650 zł

16-09-2015
Żyrandol eklektyczny, Niemcy, k. XIX w.
Żyrandol na pięć żarówek; brąz, szkło szlifowane.

8 800 zł

16-09-2015
Żyrandol Art Deco, Polska, ok 1930 r.
Żyrandol mosiądz chromowany, szkła dwubarwne. Wysokość i szerokość ok. 60 cm.

1 950 zł

25-09-2015
Żyrandol Art Deco, Czechy, ok. 1920 r.
Żyrandol chromowany z oryginalnymi szkłami nitkowymi. Długość 90 cm.

3 900 zł

16-09-2015
Żyrandol - kandelabr wiszący, I poł. XIX w.
Żyrandol wiszący 6-świecowy (zelektryfikowany); brąz złocony. Długość ok. 140 cm.

5 400 zł

16-09-2015
Żardiniera w stylu empire, alpaka srebrzona, grube szkło; sygnowana: Szandrik, AE (Alpakka Ezüst) oraz symbol róży wpisane w romb; korpus prostopadłościenny wsparty na niskich nóżkach, zakończony uchwytami. Wymiary: 12x43x14 cm.

2 300 zł

21-09-2016
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.

1 450 zł

13-03-2017
Żardiniera w stylu wyrobów Keller Frères. Stop metali srebrzony, szkła w stylu Loetza. Wysokość 33 cm, szer. 41 cm.

1 900 zł

09-09-2015
/33
liczba obiektów: 817