CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (881)
Julian Szukiełowicz 'Kompozycja' , 1960
Olej na płótnie, 90x80 cm, sygnowany i datowany pd. "SZUK. 1960".
21-10-2017
Nowość
MACIĄG Ludwik (ur. 13.071920r. Kraków - zm. 7.08.2007 Gulczewo)
Skok przez przeszkodę , 1975
Olej na płótnie, sygnowany i datowany pd. "L.MACIĄG 1975".. Wymiary: 80x60 cm.
21-10-2017
Nowość
Para kaganków, Wiedeń, k. XIX w.
Para kaganków srebrnych z dekoracją roślinną i uchwytem, waga 250 g., wysokość 9 cm.

2 900 zł

20-10-2017
Nowość
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
W cygańskim taborze
Olej na płótnie sygnowany ld. "Juliusz Słabiak".
Wymiary w ramie: 63x92 cm (55x85 cm).
19-10-2017
Nowość
STUDENCKI Stanisław (1900 - 1944)
Głowa konia , 1929
Olej na kartonie, sygnowany i datowany pd. "St.Studencki 1929". Wymiary w ramie: 46x39 cm (30x24 cm)

2 900 zł

18-10-2017
Nowość
NOWICKI Marian (1904 - po 1939 Gusen)
Ułan i dziewczyna , 1934
Olej na kartonie, sygnowany i datowany ld. "Marjan Nowicki 1934". Wymiary w ramie: 46x35 cm (35x25 cm).
18-10-2017
Nowość
Cukiernica secesyjna, Wiedeń, ok. 1900 r.
Cukiernica secesyjna, srebro pr. 3, cecha austro-węgierska, waga 420 g, wymiary: 14x13x10 cm.
Cukiernica skrzynkowa, wewnątrz złocona, wsparta na czterech nóżkach, pokrywka ze sterczynką w formie ptaka siedzącego na gałęzi.

4 900 zł

17-10-2017
Nowość
Tadeusz Noskowski 'Zachód słońca', 1921 r.
Technika mieszana, sygnowana pd. "TAD. NOSKOWSKI 921".
Wymiary: 50x50 cm.
14-10-2017
Nowość
ZLATUSCHKA Josef (1879 – 1954 Wiedeń (?))
Miniatura, Wiedeń, 1923 r.
Miniatura malowana ręcznie, sygn. pd. "Zlatuschka 1923", wymiary w ramie: 20x15 cm (14x10 cm).

2 900 zł

13-10-2017
Nowość
POGORZELSKI Jan (około 1819 Warszawa - po 1851)
Patera na owoce morza, Warszawa, II poł. XIX w.
Patera na owoce morza w formie muszli, wsparta na trzech nóżkach z ruchomym uchwytem. Srebro pr. 84, sygn. "POGORZELSKI", waga 258 g. Wymiary: 16,5x19x16,5 cm.

2 800 zł

12-10-2017
Nowość
Żyrandol, Polska, ok. 1930 r.
Żyrandol z okresy międzywojennego. Mosiądz, klosze szklane. Długość 55 cm, średnica 80 cm.

1 800 zł

16-09-2015
Żyrandol, Niemcy, ok. 1930 r.
Żyrandol mosiężny na 5 żarówek, z oryginalnymi kloszami.

990 zł

16-09-2015
Żyrandol XIX w.
Żyrandol gazowy, zelektryfikowany. Mosiądz, szkło. Długość 70 cm, średnica 80 cm.

3 300 zł

16-09-2015
Żyrandol secesyjny, ok. 1910 r.
Żyrandol zelektryfikowany. Mosiądz, klosze szklane. Długość 106 cm, średnica 80cm.

4 900 zł

16-09-2015
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

16-09-2015
Żyrandol eklektyczny, Niemcy, k. XIX w.
Żyrandol na pięć żarówek; brąz, szkło szlifowane.

8 800 zł

16-09-2015
Żyrandol Art Deco, Polska, ok 1930 r.
Żyrandol mosiądz chromowany, szkła dwubarwne. Wysokość i szerokość ok. 60 cm.

1 950 zł

25-09-2015
Żyrandol Art Deco, Czechy, ok. 1920 r.
Żyrandol chromowany z oryginalnymi szkłami nitkowymi. Długość 90 cm.

3 900 zł

16-09-2015
Żyrandol - kandelabr wiszący, I poł. XIX w.
Żyrandol wiszący 6-świecowy (zelektryfikowany); brąz złocony. Długość ok. 140 cm.

5 400 zł

16-09-2015
Żardiniera w stylu empire, alpaka srebrzona, grube szkło; sygnowana: Szandrik, AE (Alpakka Ezüst) oraz symbol róży wpisane w romb; korpus prostopadłościenny wsparty na niskich nóżkach, zakończony uchwytami. Wymiary: 12x43x14 cm.

2 300 zł

21-09-2016
Żardiniera, Francja, pocz. XX w.
Plater, wysokość: 16 cm, długość: 46 cm, szerokość: 20 cm.

Żardiniera z wkładem na planie owalu, korpus wsparty na czterech nóżkach, z dekoracją roślinną. Na dłuższej osi para uchwytów.

1 250 zł

05-04-2017
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.

1 450 zł

13-03-2017
Żardiniera w stylu wyrobów Keller Frères. Stop metali srebrzony, szkła w stylu Loetza. Wysokość 33 cm, szer. 41 cm.

1 900 zł

09-09-2015
Patera cyna srebrzona, z wkładem szklanym szlifowanym. Sygnowana "Minerva znak wytwórcy Paris". Wymiary: 33x16x11 cm.

1 200 zł

09-09-2015
Żardiniera Koch&Bergfeld, Brema, ok. 1900 r.
Żardiniera srebro pr. 800, z wkładem szklanym, szlifowanym. Wymiary: 30x9x11 cm.

2 700 zł

10-09-2015
/36
liczba obiektów: 881