CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (909)
St. Jackiewicz "Marszałek Piłsudski", 1937 r.
Brąz patynowany, sygnowany "St. Jackiewicz 37".
Wysokość 17 cm.

1 200 zł

17-12-2017
Nowość
ENS Karl
Papuga Ara, ok. 1930 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem wytwórni "ENS", wysokość 29 cm.

1 450 zł

15-12-2017
Nowość
KORECKI Wiktor (1890-1980)
"Zima", ok. 1930 r.
Olej na płótnie, sygnowany ld. "W.KORECKI". Wymiary w ramie 41x51 cm (30x40 cm).

3 900 zł

14-12-2017
Nowość
KÄRNER Theodor (1884 Hohenberg - 1966 Monachium)
"Dog niemiecki", Rosenthal, 1957 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana: znak firmowy Rosenthal, wycisk: "Prof Karner J". Wysokość 18 cm.

1 500 zł

13-12-2017
Nowość
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
"Lwowskie straganiarki"
Olej na kartonie, sygnowany pd. "E.Erb". Wymiary w ramie: 44x58 cm (35x50 cm).

14 000 zł

12-12-2017
Nowość
Pietro Toretti "Pejzaż śródziemnomorski"
Olej na płótnie, sygnowany ld."P.Toretti". Wymiary w ramie: 82x107 cm (53x79 cm).

12 000 zł

11-12-2017
Nowość
Szkło optycznie prążkowane; oprawa plater, sygnowany. Wkład szklany na lód. Wysokość 30 cm.

750 zł

10-12-2017
Nowość
HOLZMÜLLER Juliusz (1876 Bolechów - 1932 Lwów)
Ognisko przed domem
Akwarela na papierze, sygnowana ld.: "Juliusz Holzmüller".

1 900 zł

08-12-2017
Nowość
Żyrandol, Polska, ok. 1930 r.
Żyrandol z okresy międzywojennego. Mosiądz, klosze szklane. Długość 55 cm, średnica 80 cm.

1 800 zł

16-09-2015
Żyrandol, Niemcy, ok. 1930 r.
Żyrandol mosiężny na 5 żarówek, z oryginalnymi kloszami.

990 zł

16-09-2015
Żyrandol XIX w.
Żyrandol gazowy, zelektryfikowany. Mosiądz, szkło. Długość 70 cm, średnica 80 cm.

3 300 zł

16-09-2015
Żyrandol secesyjny, ok. 1910 r.
Żyrandol zelektryfikowany. Mosiądz, klosze szklane. Długość 106 cm, średnica 80cm.

4 900 zł

16-09-2015
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

16-09-2015
Żyrandol eklektyczny, Niemcy, k. XIX w.
Żyrandol na pięć żarówek; brąz, szkło szlifowane.

8 800 zł

16-09-2015
Żyrandol Art Deco, Polska, ok 1930 r.
Żyrandol mosiądz chromowany, szkła dwubarwne. Wysokość i szerokość ok. 60 cm.

1 950 zł

25-09-2015
Żyrandol Art Deco, Czechy, ok. 1920 r.
Żyrandol chromowany z oryginalnymi szkłami nitkowymi. Długość 90 cm.

3 900 zł

16-09-2015
Żyrandol - kandelabr wiszący, I poł. XIX w.
Żyrandol wiszący 6-świecowy (zelektryfikowany); brąz złocony. Długość ok. 140 cm.

5 400 zł

16-09-2015
Żardiniera w stylu empire, alpaka srebrzona, grube szkło; sygnowana: Szandrik, AE (Alpakka Ezüst) oraz symbol róży wpisane w romb; korpus prostopadłościenny wsparty na niskich nóżkach, zakończony uchwytami. Wymiary: 12x43x14 cm.

2 300 zł

21-09-2016
Żardiniera, Francja, pocz. XX w.
Plater, wysokość: 16 cm, długość: 46 cm, szerokość: 20 cm.

Żardiniera z wkładem na planie owalu, korpus wsparty na czterech nóżkach, z dekoracją roślinną. Na dłuższej osi para uchwytów.
Obiekt został sprzedany

1 250 zł

05-04-2017
Srebro złocone, pr. 800, sygnowane, szkło bezbarwne, cięte. Wymiary: 35x16x15 cm
25-10-2017
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.
Żardiniera w stylu wyrobów Keller Frères. Stop metali srebrzony, szkła w stylu Loetza. Wysokość 33 cm, szer. 41 cm.

1 900 zł

09-09-2015

1 450 zł

13-03-2017
Patera cyna srebrzona, z wkładem szklanym szlifowanym. Sygnowana "Minerva znak wytwórcy Paris". Wymiary: 33x16x11 cm.
Obiekt został sprzedany

1 200 zł

09-09-2015
Żardiniera Koch&Bergfeld, Brema, ok. 1900 r.
Żardiniera srebro pr. 800, z wkładem szklanym, szlifowanym. Wymiary: 30x9x11 cm.

2 700 zł

10-09-2015
Żardiniera srebro pr. 800, sygnowana "MENARD". Wkład szkło bezbarwne, szlifowane. Wymiary: 44x22x16 cm.

9 600 zł

23-10-2017
/37
liczba obiektów: 909