CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (941)
Miecz Dha, Birma, Dynastia Konbaung (1752-1885)
Miecz o głowni zakrzywionej, ostrzonej jednostronnie, z kanelurami. Rękojeść z kości słoniowej i srebra. Okucia i dekoracja pochwy srebrne (piękna stara patyna), bogato dekorowane. Pochwa z dwóch łączonych kawałków lekkiego egzotycznego drzewa. Sygnowany.

6 500 zł

17-09-2018
Nowość
ENS Karl
Jamnik , 1945
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem wytwórni "ENS".
Wysokość 18 cm. Długość 24 cm.

1 200 zł

17-09-2018
Nowość
Anioł , 1850
Niemiecka rzeźba neogotycka, dębowa, częściowo złocona.
Wysokość: 60 cm

3 300 zł

15-09-2018
Nowość
Żardiniera secesyjna, Argit, Paryż , 1900
Secesyjna, elegancka żardiniera wykonana z plateru i szkła szlifowanego. Atrakcyjne paryskie dzieło z początku XX wieku z dekoracją z motywem bluszczu. Wysokość: 50x33x23 cm

2 200 zł

14-09-2018
Nowość
THOMSEN Christian (1860 Kolding - 1921 Kopenhaga)
Chłopiec na koźle, Royal Copenhagen , 1968
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem firmowym.

1 200 zł

13-09-2018
Nowość
Louis Mascré “Pierrot” , 1920
Rzeźba z brązu, sygnowana „MASCRE L.”
Wysokość: 32cm

2 900 zł

12-09-2018
Nowość
Tantalus, Sheffield, k. XIX w.
Wiktoriański zestaw do prezentacji alkoholu, składa się z trzech kryształowych karafek umieszczonych w obudowie wykonanej z plateru, która posiada ruchomy uchwyt, zamykany na kluczyk.

Wymiary: 30x34x10 cm

2 900 zł

11-09-2018
Nowość
KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
"Żabusia" , 1924
Olej na kartonie, sygnowany i datowany p.d. „a. Karpiński 1924”, opisany na odwrocie: „Żabusia”/mal.1924 a.karpiński/Kraków ul.Floriańska 19. Wymiary w ramie: 47x62 cm (23x40cm)
Studia Żabusi/Żabuni są reprodukowane w katalogu wystawy: Alfons Karpiński 1

14 000 zł

10-09-2018
Nowość
„Pejzaż włoski”, Rzym , 1883
Olej na płótnie, sygn., opisany i dat. p.d. „H.Cieszkowski” Roma 1883".
Wymiary w ramie: 86x120 cm (68x98 cm)

29 000 zł

05-09-2018
Srebro złocone, pr. 800, sygnowane, szkło bezbarwne, cięte. Wymiary: 35x16x15 cm
25-10-2017
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.

1 450 zł

13-03-2017
Żardiniera secesyjna, Niemcy, ok. 1909 r.
Żardiniera srebro pr. 800, szkło bezbarwne, sygnowana.

Szerokość 35 cm, wys. 13 cm.

4 500 zł

17-08-2018
Srebro, puncowane, szkło bezbarwne, cięte w rozetę.
Wymiary 29x20x10 cm.

4 300 zł

23-07-2018
Żardiniera plater, Wiskemann, Belgia, ok. 1930 r.
Plater, sygnowany. Szkło bezbarwne , cięte.
Wymiary: 30x24x10 cm

2 200 zł

24-07-2018
Żardiniera Koch&Bergfeld, Brema, ok. 1900 r.
Żardiniera srebro pr. 800, z wkładem szklanym, szlifowanym. Wymiary: 30x9x11 cm.

2 700 zł

10-09-2015
Żardiniera Franz Mosgau, Berlin, ok. 1890 r.
Żardniera klasycystyczna. Srebro pr. 800, sygnowane, szkło szlifowane.

Wymiary: 12x33x14 cm.

5 500 zł

15-05-2018
Żardiniera srebro pr. 800 z wkładem szklanym, szlifowanym; sygnowana: GES.GESCHÜTZT, półksiężyc, korona, 800, orzeł, HEISLER. Wymiary: 37x13X16cm.

8 200 zł

28-07-2016
Łyżeczka, Moskwa, Rosja, k. XIX w.
Srebro grawerowane; puncowanie: próba 84, Św. Jerzy, monogram złotnika "C.M.". Waga 19 g, dł. 13,5 cm.

250 zł

13-10-2016
Zestaw śniadaniowy Miśnia, XX w.
Zestaw w składzie: filiżanka, podstawka (śr. 9cm) i talerzyk (śr. 15 cm). Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

490 zł

13-11-2015

490 zł

13-11-2015

490 zł

13-11-2015

490 zł

13-11-2015
Zestaw do konfitur, Rosenthal Moliere, ok. 1945 r.
Porcelana dekorowana złotem, sygnowana. Średnice 20 i 10 cm.

750 zł

16-09-2017
Zestaw do alkoholi, Czechy, ok. 1930 r.
Zestaw w składzie karafka+6 kieliszków. Szkło barwione w masie, szlifowane.

1 700 zł

08-10-2015
Zestaw do alkoholi, Czechy, I poł. XX w.
Zestaw do alkoholi: karafka i 6 kieliszków, szkło barwione fioletowe, szlifowane. Wysokość karafki: 20 cm.

660 zł

01-03-2017
/38
liczba obiektów: 941