CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1023)
Guanyin, Chiny, XIX w.
Figura wyrzeźbiona w kości słoniowej, rytowana, barwiona.

Wysokość: 21 cm

4 600 zł

18-03-2019
Nowość
Porcelana ręcznie malowana, złocona; sygnowana.

Wysokość: 26 cm

3 900 zł

18-03-2019
Nowość
Karl Himelstoss „Kaczątko”, Rosenthal
Porcelanowa ręcznie malowana figura, sygnowana znakiem firmowym i nazwiskiem autora.

Wysokość: 20 cm

1 300 zł

15-03-2019
Nowość
STRUZIK Zdzisław (1934 - 2004)
"Przestrzeń szczęścia", 1990 r.
Olej na płótnie, na rewersie zatytułowana ołówkiem "Przestrzeń szczęścia", sygn. pd. "Z. Struzik 90".

Wymiary: 65x82 cm

4 200 zł

15-03-2019
Nowość
"Drzewa", 1989 r.
Olej na płótnie, sygn. pd. "Z. Struzik 89".

Wymiary: 65x81 cm

2 500 zł

14-03-2019
Nowość
"Na wsi", 1989 r.

Wymiary: 66x81 cm

2 500 zł

14-03-2019
Nowość
Cynkoryt na papierze, sygnowany i datowany l.d. “P.S. 1969 XII”, „Noli tangere circulos meos…”, p.d. „Plugor Sandor P.S.”

Wymiary w ramie: 80x47 cm (65x32 cm)

1 900 zł

13-03-2019
Nowość
"Tajemniczy dom", 1990 r.
Olej na płótnie, sygn. pd. "Z. Struzik 90".

Wymiary: 64x73 cm

2 500 zł

13-03-2019
Nowość
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (ok. 1875 - 1946/47)
"Sanna”
Olej na kartonie, sygnowany pd. "Cz. Wasilewski”.

Wymiary w ramie: 53x68 cm (33x48 cm)

9 900 zł

12-03-2019
Nowość
GILOT Francoise (ur. 1921, Neuilly-sur-Seine)
“W cyrku”, 1975 r.
Litografia, sygnowana l.d. „Françoise Gilot, ś.d. „au cirque”, p.d „artist's proof”.

Wymiary w ramie: 104x84 (80x60)

5 900 zł

12-03-2019
Nowość
Rene Gourdon „Madonna”, Francja, XX w.
Mahoń, kość słoniowa, sygn. „R.Gourdon”.

Wysokość: 24 cm

Rene Gourdon (1910-1992) – francuski rzeźbiarz tworzący rzeźby o tematyce religijnej.

2 900 zł

11-03-2019
Nowość
"Sur La Pierre", 1972 r.
Litografia, sygnowana l.d “E.A.”, p.d. „Françoise Gilot”.

Wymiary w ramie: 48x46 (28x22)

2 900 zł

11-03-2019
Nowość
Skarbonka plater, 1904 r.
Skarbonka dziecięca grawerowana; na spodzie dedykacja „Onkel Ludwig 14.9.1904.”

Wysokość: 9 cm

550 zł

10-03-2019
Nowość
„Łyżwiarka”, początek XX wieku
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z marmuru. Sygnatura nieczytelna. Rzeźba w stylu wyrobów wiedeńskich.

Wysokość: 20 cm

1 500 zł

21-12-2018
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
„Dzieci z owieczką i ptakiem”, Miśnia , 1850
Figurka porcelanowa ręcznie malowana, sygnowana znakiem Miśnieńskiej Manufaktury Porcelany.

Wysokość: 16 cm

4 900 zł

26-10-2018
Żyrandol, Francja, XIX w.

9 900 zł

04-02-2019
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
Srebro złocone, pr. 800, sygnowane, szkło bezbarwne, cięte. Wymiary: 35x16x15 cm
25-10-2017
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.

1 450 zł

13-03-2017
Żardiniera secesyjna, Niemcy, ok. 1909 r.
Żardiniera srebro pr. 800, szkło bezbarwne, sygnowana.

Szerokość 35 cm, wys. 13 cm.

4 500 zł

17-08-2018
Srebro, puncowane, szkło bezbarwne, cięte w rozetę.
Wymiary 29x20x10 cm.

4 300 zł

23-07-2018
Żardiniera secesyjna, Argit, Paryż , 1900
Secesyjna, elegancka żardiniera wykonana z plateru i szkła szlifowanego. Atrakcyjne paryskie dzieło z początku XX wieku z dekoracją z motywem bluszczu. Wysokość: 50x33x23 cm

2 200 zł

14-09-2018
Żardiniera plater, Wiskemann, Belgia, ok. 1930 r.
Plater, sygnowany. Szkło bezbarwne , cięte.
Wymiary: 30x24x10 cm

2 200 zł

24-07-2018
Żardiniera Koch&Bergfeld, Brema, ok. 1900 r.
Żardiniera srebro pr. 800, z wkładem szklanym, szlifowanym. Wymiary: 30x9x11 cm.

2 700 zł

10-09-2015
/41
liczba obiektów: 1023