CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (964)
Kropielniczka, Francja
Kropielnica z zawieszką, onyks, emalia komórkowa.

Wymiary: 25x16 cm.

850 zł

15-11-2018
Nowość
"Delikatność", Francja, pocz. XX w.
Figura z gipsu palonego, polichromowana.

Wymiary: 53 cm x 36 cm

1 900 zł

14-11-2018
Nowość
ENS Karl
Papuga, 1919-39 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem wytwórni "ENS".

Wysokość: 39 cm

2 900 zł

13-11-2018
Nowość
Bomboniera dwuuszna z nakrywką.
Srebro grawerowane, pr. 13 łut, inicjały złotnika "OD".
Wysokość 20 cm, waga 390 gram.

3 900 zł

12-11-2018
Nowość
Kielich kiduszowy, Fjodor Iwanow, Moskwa, 1880 r.
Srebro złocone, grawerowane, puncowane.
Wysokość 11 cm, waga 98 gram.
10-11-2018
Nowość
TUREK Franciszek (1882 Kraków - 1947 Kraków)
Łubin w wazonie, 1936 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana dśr.: "FrTurek 17636".
Wymiary w ramie: 76x56 cm.

2 200 zł

09-11-2018
Nowość
Karafka do wina, William Leuchars & Son, Londyn , 1888
Wiktoriańska karafka do wina.

Szkło kryształowe, cięte, w oprawie srebrnej, sygnowana.

Wysokość 24 cm.

5 500 zł

09-11-2018
Nowość
KASARAB Józef (1906 - ?)
W ogrodzie, 1943 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana pd. : "J. Kasarab 1943"
Wymiary w ramie: 52x67 cm (34x50 cm)

2 800 zł

08-11-2018
Nowość
Wiaderko na lód, Isfahan, Persja, l. 1920-40
Wiaderko na lód, srebro pr. 84, puncowane.

Bogata, grawerowana dekoracja z elementami fauny i flory.

Wysokość z ruchomym pałąkiem 27 cm, średnica 17 cm. Waga ok. 680 gram.

8 500 zł

08-11-2018
Nowość
Zegar portykowy, Wiedeń, ok. 1820 r.
Zegar kominkowy w stylu Empire.

Wymiary: 53x32x10 cm.

Obudowa drewno, częściowo złocone, alabaster, brąz, szkło. Tarcza mosiężna z emaliowanym pierścieniem godzin arabskich, z figurą amora ostrzącego strzałę (ruchoma podczas wybijania).

8 500 zł

07-11-2018
Nowość
„Dzieci z owieczką i ptakiem”, Miśnia , 1850
Figurka porcelanowa ręcznie malowana, sygnowana znakiem Miśnieńskiej Manufaktury Porcelany.

Wysokość: 16 cm

4 900 zł

26-10-2018
Srebro złocone, pr. 800, sygnowane, szkło bezbarwne, cięte. Wymiary: 35x16x15 cm
25-10-2017
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.

1 450 zł

13-03-2017
Żardiniera secesyjna, Niemcy, ok. 1909 r.
Żardiniera srebro pr. 800, szkło bezbarwne, sygnowana.

Szerokość 35 cm, wys. 13 cm.

4 500 zł

17-08-2018
Srebro, puncowane, szkło bezbarwne, cięte w rozetę.
Wymiary 29x20x10 cm.

4 300 zł

23-07-2018
Żardiniera secesyjna, Argit, Paryż , 1900
Secesyjna, elegancka żardiniera wykonana z plateru i szkła szlifowanego. Atrakcyjne paryskie dzieło z początku XX wieku z dekoracją z motywem bluszczu. Wysokość: 50x33x23 cm

2 200 zł

14-09-2018
Żardiniera plater, Wiskemann, Belgia, ok. 1930 r.
Plater, sygnowany. Szkło bezbarwne , cięte.
Wymiary: 30x24x10 cm

2 200 zł

24-07-2018
Żardiniera Koch&Bergfeld, Brema, ok. 1900 r.
Żardiniera srebro pr. 800, z wkładem szklanym, szlifowanym. Wymiary: 30x9x11 cm.

2 700 zł

10-09-2015
Żardiniera Franz Mosgau, Berlin, ok. 1890 r.
Żardniera klasycystyczna. Srebro pr. 800, sygnowane, szkło szlifowane.

Wymiary: 12x33x14 cm.

5 500 zł

15-05-2018
Żardiniera srebro pr. 800 z wkładem szklanym, szlifowanym; sygnowana: GES.GESCHÜTZT, półksiężyc, korona, 800, orzeł, HEISLER. Wymiary: 37x13X16cm.

8 200 zł

28-07-2016
Łyżeczka, Moskwa, Rosja, k. XIX w.
Srebro grawerowane; puncowanie: próba 84, Św. Jerzy, monogram złotnika "C.M.". Waga 19 g, dł. 13,5 cm.

250 zł

13-10-2016
Zestaw śniadaniowy Miśnia, XX w.
Zestaw w składzie: filiżanka, podstawka (śr. 9cm) i talerzyk (śr. 15 cm). Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

490 zł

13-11-2015

490 zł

13-11-2015

490 zł

13-11-2015

490 zł

13-11-2015
/39
liczba obiektów: 964