CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (985)
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
"Pałac na wodzie"
Akwarela na papierze, sygn.pd. "M.Puchalski".

Wymiary w ramie: 14x16 cm.

450 zł

18-01-2019
Nowość
Mapa Królestwa Polskiego, 1820 r.
Mapa Królestwa Polskiego, Wielkiego Księstwa Poznańskiego i Wolnego Miasta Kraków oraz Prus Zachodnich (z Gdańskiem) i Wschodnich po Kongresie Wiedeńskim w 1815 r..
Wymiary w ramie: 49x56 cm (34x42 cm).

1 400 zł

17-01-2019
Nowość
Wędkarz, Japonia, okres Meiji (1868 – 1912)
Figura okimono, wyrzeźbiona w kości słoniowej, rytowana, barwiona, sygnowana.
Wysokość figury: 22 cm
Wysokość figury z wędką: 42 cm

8 800 zł

16-01-2019
Nowość
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
Nowość
HRYNKOWSKI Jan Piotr (Hryńkowski) (1891 - 1971)
Kwiaty w niebieskim wazonie
Gwasz na papierze, sygnowany pd. "J. Hrynkowski".
Wymiary w ramie: 60x48 cm (44x28 cm)

2 200 zł

14-01-2019
Nowość
Talerz, Aleksander Popow, Moskwa, 1811-1860
Porcelana, ręcznie malowana, sygnowana znakiem Fabryki Porcelany Aleksandra Popowa z lat 1811-1860.

Przykład inspiracji porcelaną chińską.

Średnica: 26 cm

2 200 zł

14-01-2019
Nowość
Wazon, Kuzniecow, koniec XIX w.
Porcelana, ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wysokość: 20 cm

Fabrykę w Budach założył w 1878 roku Matwiej Sidirowicz Kuzniecow - wnuk Jakowa Kuzniecowa znanego jako ojciec tradycyjnej rosyjskiej ceramiki.

450 zł

11-01-2019
Nowość
„Łyżwiarka”, początek XX wieku
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z marmuru. Sygnatura nieczytelna. Rzeźba w stylu wyrobów wiedeńskich.

Wysokość: 20 cm

1 500 zł

21-12-2018
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
„Dzieci z owieczką i ptakiem”, Miśnia , 1850
Figurka porcelanowa ręcznie malowana, sygnowana znakiem Miśnieńskiej Manufaktury Porcelany.

Wysokość: 16 cm

4 900 zł

26-10-2018
Srebro złocone, pr. 800, sygnowane, szkło bezbarwne, cięte. Wymiary: 35x16x15 cm
25-10-2017
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.

1 450 zł

13-03-2017
Żardiniera secesyjna, Niemcy, ok. 1909 r.
Żardiniera srebro pr. 800, szkło bezbarwne, sygnowana.

Szerokość 35 cm, wys. 13 cm.

4 500 zł

17-08-2018
Srebro, puncowane, szkło bezbarwne, cięte w rozetę.
Wymiary 29x20x10 cm.

4 300 zł

23-07-2018
Żardiniera secesyjna, Argit, Paryż , 1900
Secesyjna, elegancka żardiniera wykonana z plateru i szkła szlifowanego. Atrakcyjne paryskie dzieło z początku XX wieku z dekoracją z motywem bluszczu. Wysokość: 50x33x23 cm

2 200 zł

14-09-2018
Żardiniera plater, Wiskemann, Belgia, ok. 1930 r.
Plater, sygnowany. Szkło bezbarwne , cięte.
Wymiary: 30x24x10 cm

2 200 zł

24-07-2018
Żardiniera Koch&Bergfeld, Brema, ok. 1900 r.
Żardiniera srebro pr. 800, z wkładem szklanym, szlifowanym. Wymiary: 30x9x11 cm.

2 700 zł

10-09-2015
Żardiniera Franz Mosgau, Berlin, ok. 1890 r.
Żardniera klasycystyczna. Srebro pr. 800, sygnowane, szkło szlifowane.

Wymiary: 12x33x14 cm.

5 500 zł

15-05-2018
Żardiniera srebro pr. 800 z wkładem szklanym, szlifowanym; sygnowana: GES.GESCHÜTZT, półksiężyc, korona, 800, orzeł, HEISLER. Wymiary: 37x13X16cm.

8 200 zł

28-07-2016
Łyżeczka, Moskwa, Rosja, k. XIX w.
Srebro grawerowane; puncowanie: próba 84, Św. Jerzy, monogram złotnika "C.M.". Waga 19 g, dł. 13,5 cm.

250 zł

13-10-2016
Zestaw śniadaniowy Miśnia, XX w.
Zestaw w składzie: filiżanka, podstawka (śr. 9cm) i talerzyk (śr. 15 cm). Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

490 zł

13-11-2015

490 zł

13-11-2015

490 zł

13-11-2015

490 zł

13-11-2015
Zestaw do przypraw, Joseph Rodgers & Sons,... , 1880
Kabaret do przypraw, kryształ, plater, sygnowany znakiem firmowym.

Wysokość 23 cm.

990 zł

20-09-2018
/40
liczba obiektów: 985