CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (837)
SÜSSMEIER Josef (YOS pseud.) (1896 Rohr - 1971 Monachium)
Skaliste wybrzeże Amalfi
Olej na płótnie, sygnowany ld. "YOS München". Wymiary w ramie: 70x80 cm (50x60 cm).

6 800 zł

26-04-2017
Nowość
Fritz Klee 'Sowa", Hutschenreuther, ok. 1925 r.
Porcelana, ręcznie złocona, sygnowana. Wysokość 20 cm.

1 200 zł

25-04-2017
Nowość
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana. Wysokość 15 cm.

550 zł

23-04-2017
Nowość
Trzymacz heraldyczny, XIX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, malowany. Herb Taurogi (?)

2 500 zł

21-04-2017
Nowość
Solniczka, Franciszek Cmoch, Warszawa, l. 1908-15.
Srebro pr. 3.

1 200 zł

21-04-2017
Nowość
Krucyfiks secesyjny, WMF, ok. 1910 r.
Krucyfiks plater, sygnowany. Wysokość: 47 cm.

1 350 zł

19-04-2017
Nowość
Żyrandol, Polska, ok. 1930 r.
Żyrandol z okresy międzywojennego. Mosiądz, klosze szklane. Długość 55 cm, średnica 80 cm.

1 800 zł

16-09-2015
Żyrandol, Niemcy, ok. 1930 r.
Żyrandol mosiężny na 5 żarówek, z oryginalnymi kloszami.

990 zł

16-09-2015
Żyrandol XIX w.
Żyrandol gazowy, zelektryfikowany. Mosiądz, szkło. Długość 70 cm, średnica 80 cm.

3 300 zł

16-09-2015
Żyrandol secesyjny, ok. 1910 r.
Żyrandol zelektryfikowany. Mosiądz, klosze szklane. Długość 106 cm, średnica 80cm.

4 900 zł

16-09-2015
Żyrandol secesyjny, ok. 1900 r.
Żyrandol gazowy, zelektryfikowany. Mosiądz, klosze szklane. Długość 102 cm, średnica 77 cm.

3 600 zł

16-09-2015
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

16-09-2015
Żyrandol neoempirowy, pocz. XX w.
Żyrandol gazowy, zelektryfikowany. Mosiądz, klosze szklane. Długość 70 cm, średnica 50 cm.

1 650 zł

16-09-2015
Żyrandol eklektyczny, Niemcy, k. XIX w.
Żyrandol na pięć żarówek; brąz, szkło szlifowane.

8 800 zł

16-09-2015
Żyrandol Art Deco, Polska, ok 1930 r.
Żyrandol mosiądz chromowany, szkła dwubarwne. Wysokość i szerokość ok. 60 cm.

1 950 zł

25-09-2015
Żyrandol Art Deco, Czechy, ok. 1920 r.
Żyrandol chromowany z oryginalnymi szkłami nitkowymi. Długość 90 cm.

3 900 zł

16-09-2015
Żyrandol - kandelabr wiszący, I poł. XIX w.
Żyrandol wiszący 6-świecowy (zelektryfikowany); brąz złocony. Długość ok. 140 cm.

5 400 zł

16-09-2015
Żardiniera w stylu empire, alpaka srebrzona, grube szkło; sygnowana: Szandrik, AE (Alpakka Ezüst) oraz symbol róży wpisane w romb; korpus prostopadłościenny wsparty na niskich nóżkach, zakończony uchwytami. Wymiary: 12x43x14 cm.

2 300 zł

21-09-2016
Żardiniera, Francja, pocz. XX w.
Plater, wysokość: 16 cm, długość: 46 cm, szerokość: 20 cm.

Żardiniera z wkładem na planie owalu, korpus wsparty na czterech nóżkach, z dekoracją roślinną. Na dłuższej osi para uchwytów.

1 250 zł

05-04-2017
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.
Żardiniera w stylu wyrobów Keller Frères. Stop metali srebrzony, szkła w stylu Loetza. Wysokość 33 cm, szer. 41 cm.

1 900 zł

09-09-2015

1 450 zł

13-03-2017
Patera cyna srebrzona, z wkładem szklanym szlifowanym. Sygnowana "Minerva znak wytwórcy Paris". Wymiary: 33x16x11 cm.

1 200 zł

09-09-2015
Żardiniera Koch&Bergfeld, Brema, ok. 1900 r.
Żardiniera srebro pr. 800, z wkładem szklanym, szlifowanym. Wymiary: 30x9x11 cm.

2 700 zł

10-09-2015
Żardiniera srebro pr. 800 z wkładem szklanym, szlifowanym; sygnowana: GES.GESCHÜTZT, półksiężyc, korona, 800, orzeł, HEISLER. Wymiary: 37x13X16cm.

8 200 zł

28-07-2016
Łyżeczka, Moskwa, Rosja, k. XIX w.
Srebro grawerowane; puncowanie: próba 84, Św. Jerzy, monogram złotnika "C.M.". Waga 19 g, dł. 13,5 cm.

250 zł

13-10-2016
/34
liczba obiektów: 837