Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej
ul. Świętokrzyska 32
00-116 Warszawa
galeria@napiorkowska.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-19.00
sobota: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (310)
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
Wenus , 2018
Rzeźba z brązu, wysokość 30 cm, sygnowana i numerowana
17-04-2019
Nowość
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
Księżniczka wiatru , 2006
Rzeźba z brązu, wysokość 30,5 cm, sygnowana i numerowana
17-04-2019
Nowość
WISZNIEWSKA-DOMAŃSKA Joanna (ur. 1946, Łódź)
Prezent , 2010
Własna technika graficzna na papierze, wymiary zadruku: 11 x 15 cm, sygnowana
17-04-2019
Nowość
Dwoje i dwie księgi II , 2018
Własna technika graficzna na papierze, wymiary zadruku: 10 x 14 cm, sygnowana
17-04-2019
Nowość
Dwa tulipany , 2013
Własna technika graficzna na papierze, wymiary zadruku: 10 x 15 cm, sygnowana
17-04-2019
Nowość
Człowiek z piórem , 2008
Własna technika graficzna na papierze, wymiary zadruku: 10,5 x 15 cm, sygnowana
17-04-2019
Nowość
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Pies
Rzeźba drewniana, 38,5 x 30 x 12 cm
17-04-2019
Nowość
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Kłus
Gwasz i tempera na papierze, wymiary w oprawie 51 x 68 cm, sygnowany
17-04-2019
Nowość
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Jamnik
Rzeźba drewniana, ok. 28 x 68 x 13 cm
17-04-2019
Nowość
SZAJNA Józef (1922, Rzeszów - 2008, Warszawa)
Para , 2002
Rysunek na papierze, 40 x 29 cm, sygnowany
17-04-2019
Nowość
Kochankowie
Rysunek na papierze, 29 x 18 cm, sygnowany
17-04-2019
Nowość
STAROWIEYSKI Franciszek (1930 Bratkówka k. Krosna - 2009 Warszawa)
Akty , 1984
Rysunek na papierze, 29 x 42 cm

Potwierdzona autentyczność na recto pracy : T. Starowieyska (z pieczęcią).
17-04-2019
Nowość
OKRASSA Marek (ur. 1975)
Bar , 2018
Olej na płótnie, 100 x 90 cm, sygnowany
17-04-2019
Nowość
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Krasnobród - Pamiętanie , 1999
Olej, akryl na płótnie, 70 x 100 cm, sygnowany i numerowany
17-04-2019
Nowość
GAWRON Piotr (ur. 1943, Bytom)
Para , 2016
Rzeźba brązowa, wys. 36 cm
15-04-2019
Nowość
Wąż
Węgiel + ołówek na papierze, 29,5 x 42 cm

Praca wyceniona w oprawie we włoskie ramy i passe-partout.
15-04-2019
Nowość
POP DOR (praca dwustronna)

15-04-2019
Nowość
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Biały koń
Inkografia na papierze, 25 x 19 cm (zadruk), sygnowana
15-04-2019
Nowość
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Konie
Gwasz + tempera na papierze, 42 x 60 cm, sygnowany
15-04-2019
Nowość
On i róża , 2014
Grafika na papierze, 26 x 34 cm, sygnowana
15-04-2019
Nowość
Baletnica (Konspiracyjny wybór)
Inkografia na papierze, 62 x 44 cm, sygnowana
15-04-2019
Nowość
Akty , 1985
Ołówek i węgiel na papierze, 29,5 x 42 cm

15-04-2019
Nowość
Kot
Inkografia na papierze, 64 x 44 cm, sygnowana
15-04-2019
Nowość
Interwał , 1985
Olej + technika mieszana na płótnie, 160 x 200 cm, sygnowany
15-04-2019
Nowość
Mona Liza , 1974
Kolaż na papierze, 42 x 30 cm, sygnowany
15-04-2019
Nowość
/13
liczba obiektów: 310