Galeria K - Antyki i Dzieła Sztuki Krzysztof Baran
3 Maja 23
37-700 Przemyśl
601 207 730
galeriak@wp.pl
poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (23)
Zastawa srebrna dla 12 osób w skrzyni
Austro-Węgry, I poł. XX w. srebro 800
89 szt: 7 kpl po 12 szt (łyżeczki: do kawy, do herbaty; obiadowe: łyżki, widelce, noże;do przystawek: widelce, noże) oraz 5 szt środka stołu (chochla, chochelka, łopatka do ciast, widelec, łyżka)
waga ok.5000g
26-01-2016
Zastawa platerowa dla 12 osób
ALEKTO SCHULZ MARKE, art deco
141 elementów, w tym 10 kpl. po 12szt. oraz 21 elementów środka stołu (złocone)
skrzynia dębowa
01-02-2012
Smaczny posiłek, PESKEUT KÁLIAIM
sygn.p.d:'PESKEUT KÁLIAIM'
olej płótno
90x70cm

4 500 zł

03-06-2013
styl Napoleona III
paryska wytwórnia porcelany, sygnatura - znak wyciskany od spodu w masie
08-11-2012
Myśliwy arabski , XXw.
brąz, wys.73cm, szer.62cm
sygn. na podstawie 'Barye'
29-03-2011
DZIERZENCKI Eugeniusz (1905 Warszawa - 1990 Sopot)
Łodzie na morzu
sygn.ld.'E.Dzierzencki'
olej płótno
50x69cm
02-09-2017
Łodzie na brzegu , 1977
sygn.ld.'E.Dzierzencki/ 1977'
olej płótno
49x69cm
02-09-2017
Chaty przy nadmorskiej skarpie
sygn.pd.'E.Dzierzencki'
olej płótno
59x79cm
02-09-2017
TRUSZ Iwan (1869 Wysocko-1940 Lwów)
Via Appia
sygn.p.d.'Iw.Trusz'
olej tektura
42x34,5cm
23-03-2015
PESKE Jean (Jan Mirosław) PESKÉ, PESZKE (ur. 1870 Golta - zm. 1949 Le Mans)
Pejzaż z La Faviere, 1918
sygn. l.d.: Peske
olej płótno
45x55cm
23-07-2018
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Odwrót spod Moskwy , 1922
sygn.p.d. 'Jerzy Kossak 1922'
olej płótno
95x140cm
15-12-2018
POTRZEBOWSKI Jerzy (1921-1974)
Przed dworem
sygn.p.d. 'Jerzy Potrzebowski'
olej płótno<50x71cm
15-12-2018
GĘDŁEK Ludwik (Kraków 1847 - Wiedeń 1904)
Obóz Kozaków
sygn.p.d.'L.Gędłek'
olej płótno
32x63cm
15-12-2018
LESZKO Ludwik (1890-1957)
Pejzaż zimowy z potokiem , 1912
sygn. p.d.'Leszko /1912'
olej tektura
60x72cm
02-09-2010
CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
Ulica Długa w Warszawie
sygn.p.d. 'Wł.Chmieliński'
olej płótno
35x50cm
15-12-2018
Ulica Brzozowa w Warszawie
sygn.p.d. 'Wł.Chmieliński'
olej płótno
35x50cm
15-12-2018
FILIPKIEWICZ Stefan (1879 Tarnów -1944 obóz koncentracyjny Mauthausen-Gusen)
Pejzaż tatrzański , 1931
sygn.pd.'Stefan Filipkiewicz 1931'
akwarela
36x45cm
02-09-2017
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
Ślady , 2002
sygn. p.d. 'TOMASZ TATARCZYK / 2002'
olej papier
70x100cm
07-04-2019
WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
Modelka
sygn.l.d. 'WWeiss'
olej płótno
63x97,5cm
15-12-2018
TERLIKOWSKI Włodzimierz (1873 Poraj -1951 Paryż)
Sekwana , 1922
sygn.p.d.:'1922/W.de Terlikowski'
olej płótno
54x65cm
18-02-2014
Pejzaż z Hiszpanii , 1930
sygn. i dat. pośrodku u dołu:'W.de Terlikowski 1930'olej płótno47x60cm
13-12-2011
MENKES Zygmunt Józef (Sigmund, Sigmond) (1896 Lwów -1986 Riverdale)
Martwa natura z ananasem i winogronami
sygn.p.d. 'Menkes'
olej płótno
66x56cm
15-12-2018
Atelier artysty, lata 20. XX wieku
sygn. po lewej 'Menkes'
olej płótno
130x86cm
na odwrociu nalepka z wystawy artysty w Galerie d'art.Le Portigue, Bd Raspail 99, Paryż 1928
23-07-2018
liczba obiektów: 23