ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (756)
porcelana, farby naszkliwne, wys. 14 cm śr. 11,5 cm. i 8 cm.; sygn. kobaltem podszkl.: między datami 1710 i 1910 skrzyżowane miecze oraz wyciski 139,Q22,8. Zdobiony zielonymi liśćmi winogron Niemcy, Miśnia, rocznica 200 lat istnienia zakładu 1710-1910

700 zł

20-07-2017
Nowość
porcelana, kobalt, dekoracja kwiatowa z owadami. sygnowana kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze z gwiazdką oraz wycisk Z i 40. wym. 22x18 cm. Miśnia, lata 1774 - 1814 (okres Marcoliniego)

650 zł

20-07-2017
Nowość
Filiżanka do kawy porcelanowa Rosenthal lata 1920
Filiżanka do małej kawy złocona, kobalt, filiżanka wys.5,3 cm, śr.5 cm, spodek śr. 10,5 i 15,5 cm, Sygnowana; zielenią chromu podszkliwnie pod koroną napis Rosenthal/Selb Bawaria mokka

170 zł

18-07-2017
Nowość
srebro, pr. 835, szkło-lustro, wys. 25,5 cm, szer. 14 cm.. cechowane; półksiężyc, korona , 835 S, znak warsztatowy (LW) Niemcy, Pforzheim, Lutz & Weiss (zał. 1882)

380 zł

17-07-2017
Nowość
Srebro, pr. 3, stalowe ostrza; 24 sztuk (zestaw po 6 noży, widelców, łyżek, łyżeczek); waga netto ok. 930 g, z ostrzami 1230 g. Znakowanie: w owalu W, główka kobiety i 3, oraz FH (Hefra) i ostrza HEFRA stainless. Sztućce, Polska, Warszawa, Hefra, po 1963r

3 600 zł

17-07-2017
Nowość
złocona, kobalt, filiżanka wys.5,5 cm, śr.9,5 cm, spodek śr. 14,5 cm, Sygnowana; zielenią chromu podszkliwnie pod koroną napis Rosenthal/Selb Bawaria AIDA

160 zł

14-07-2017
Nowość
Filiżanka do kawy Kuzniecow po 1891
Filiżanka do kawy Kuzniecow porcelana, filiżanka wys. 4,5 cm, śr. 6,3 cm; spodek, śr. 11,8 cm. sygnowana; niebieską farbą naszkliwnie stempel: pod dwugłowym orłem napis T ba | M.C.KY3HEЏOBA | Д. Ф. Rosja, Kuzniecow, po 1891

300 zł

14-07-2017
Nowość
Filiżanka porcelanowa lata 1920-1940
Filiżanka do kawy, porcelana, złocona, filiżanka wys.5 cm, śr.5 cm, spodek śr. 10,5 cm, Sygnowana; napis Czechoslovakia lata 1920-1940

120 zł

14-07-2017
Nowość
Filiżanka porcelanowa Rosenthal lata 1922-1923
Filiżanka do kawy złocona, dekoracja kwiatowa, filiżanka wys.5,6 cm, śr. 5 cm, spodek śr. 10,5 cm, Sygnowana zielenią chromu podszkliwnie pod koroną napis Rosenthal/Selb Bawaria

150 zł

14-07-2017
Nowość
Zestaw do kawy , Śląsk, Tułowice, lata 1904-1938
porcelana, kalkomania, dekoracja w róże, tacka, cukiernica, mlecznik, sygn. drukiem zielonym: w dwudzielnym wieńcu z gwiazdką wpisane litery RS , Suhl . Śląsk, Tułowice (Tillowitz), Fabryka Porcelany Reinholda i Erharda Schlagelmilcha lata 1904-1938

400 zł

14-07-2017
Nowość
złoto pr. 3, waga 46,8 gr., dł. 20,5 cm. w prostokącie; W, głowa rycerza i cyfra 3 , cecha probierni Warszawskiej po1931r. oraz imiennik złotnika J.K

5 150 zł

13-07-2017
Nowość
Talerz porcelanowy ażurowy Miśnia, Lata 1860-1924
Talerz Miśnia z dekoracją kwiatową i owadami , porcelana, farby naszkliwne, złocenia; śr.20 cm; sygn. kobaltem podszkl.: skrzyżowane. miecze , ryte: nr. 90/56, Niemcy, Miśnia, Lata 1860-1924

450 zł

12-07-2017
Nowość
brąz patynowany, wym.28,5 x 31 x 17 cm; na spodzie okrągła pieczęć: ODLEWNIA METALI / C. CHOJNOWSKI / WARSZAWA Polska, Warszawa, Zakład Czesława Chojnowskiego, 1936-39

1 650 zł

12-07-2017
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
Żardiniera srebrna Wiedeń 1872 - 1920
patera srebro pr 3, szkło, waga 584gr wym. 20x27x18 cm. sygn; cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A(Wiedeń) . Austro Węgry, Wiedeń lata 1872 – 1920

2 500 zł

26-11-2015
srebro próby 84,oryginalne szkło szlifowane, wys. 9,3 cm, szer. 28,5 cm, głęb. 12,3 cm; waga 207 g (bez wkładu). cech. w owalu L (Warszawa z lat 1908-15) , główka w kokoszniku zwrócona w prawo/ 84/ cecha probierni Warszawskiej z lat 1908-15 i W.H

2 100 zł

24-03-2015

1 100 zł

12-09-2016
Świecznik srebrny XIX w.

2 200 zł

16-09-2016
lichtarz, srebro próby 12 cechowane; w prostokątach Malcz kursywą, 12, w /Warszawie i w owalu kotwica znak warsztatowy, wys. 26 cm, szer. podstawy 10,5 cm; waga 294 g. Warszawa, złotnik Karol Malcz, lata 30.- 40 XIX w.

3 000 zł

03-03-2016
lichtarz srebro próby 830 cechowane; znak firmy, półksiężyc, korona i 830 S nr.7365 wys. 15 cm, szer. 25 cm, waga 220 g Niemcy, Brema, Wilkens & Söhne.

1 000 zł

04-03-2017
Świecznik srebrny M.Sztern Warszawa 1878
srebro pr. 84,waga 386 g. wys. 33 cm, podstawa 13x13. cm., sygn. w prostokącie М.ШTEPHБ / O.C./1878 i 84 , orzeł dwugłowy cecha probierni warszawskiej, znak warsztatowy lew w okręgu. Warszawa, złotnik M.Sztern , 1878, probierz O.C. ( czynny 1871-1896)

2 200 zł

29-02-2016
Świecznik srebrny Jan Pogorzelski Warszawa 1880
srebro próby 84 cechowane POGORZELSKI w prostokącie, cecha probierni miejskiej z monogramem probierza OC , rokiem 1880, próbą, znakiem miejskim, znak warsztatowy - łeb łosia; wys. 21 cm, śr. podstawy 10 cm; waga 197 g. Warszawa,

1 600 zł

01-04-2016
Świecznik srebrny Gebrüder Kühn, k. XIX w.
srebro pr. 925 waga 202 g. wys. 29 cm. cechowany; półksiężyc, korona ,925 STERLING znak warsztatowy Niemcy, Schwäbisch Gmünd, firma Gebrüder Kühn (czynna od 1860), k. XIX w.

900 zł

10-12-2015
Świecznik srebrny Berlin, 1820 – 1830
Srebro, waga: 597 g., wys. 33,5 cm; podstawa 10,8 cm, Puncowany: w prostokącie GWH, w kole A, wężyk probierczy oraz w kole stojący niedźwiedź z literą K; Berlin 1 poł. XIX w.

2 200 zł

24-01-2017
lichtarz, srebro, pr. 13, waga 224 g, wys. 23 cm śr. podstawy 13,7 cm, cechowane; cecha probierni wiedeńskiej z próbą 13, literą A i rokiem 18??, w prostokącie Schiffer oraz orzeł dwugłowy w owalu. Wiedeń, złotnik Franz Schiffer (czynny 1832-1854)

1 500 zł

17-02-2016
/31
liczba obiektów: 756