ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (729)
Puncowanie; w owalu FRAGET N PLAQUE orzeł carski wybijany od 1896, dwa skrzyżowane młotki i cyrkiel w owalu - znak warsztatowy oraz nr. modelu 3449,VIII, plater. Polska, Warszawa, Fraget, Lata 1896-1915.

1 600 zł

16-02-2019
Nowość
Solniczki szklano srebrne szt. 10 po 1888r.
Solniczki zestaw 10 szt., srebro, złocone próby 800 , szkło szlifowane ; wys. 3,5 cm, szer. 6,5 cm, głęb. 3,5 cm. Niemcy, k. XIX w.

1 900 zł

15-02-2019
Nowość
srebro pr. 3, waga 28 g. wys.6 cm. cechowana; w ściętym owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej oraz w prostokącie "KiM" Krupski i Matulewicz, Warszawa lata 1921-1931

210 zł

15-02-2019
Nowość
Kubek srebrny lata 1908-1917
srebro pr. 84, wys. 6 cm; waga 25 g, Puncowanie: w owalu: Δ , głowa kobiety w kokoszniku, 84 i monogram И. Х. kieliszek, Rosja, Moskwa lata po 1908r.

230 zł

15-02-2019
Nowość
Kieliszek srebrny Ignatij Pawłowicz Sazikow lata 1908-1917 , srebropr. 84, wys. 9 cm; waga 39 g, Puncowanie: w owalu: Δ , głowa kobiety w kokoszniku, 84 И.C - monogram Ignatij Pawłowicz Sazikow, kubek, Rosja, Moskwa lata po 1908r.

370 zł

15-02-2019
Nowość
Srebro, próba 84, waga 50 g; wys.7 mm, śr.6 mm. Puncowany: w owalu, γ, głowa kobiety w kokoszniku, 84.oraz ИЕЗ -Israel Jesiejewicz Zachodier .Rosja, Kijów, Israel Jesiejewicz Zachodier po1908r.

450 zł

15-02-2019
Nowość
GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)
Góral na tle gór
pastel, papier, wym. 46 × 62 cm (z ramą 69x52 cm.) w świetle oprawy sygn. p. d.: słabo widoczna dedykacja.

2 000 zł

14-02-2019
Nowość
Taca platerowa Norblin Warszawa 2 poł. XIX w
plater, wym.40x24 cm. , cechowana w owalu; NORBLIN i Ska / Galw. / WARSZAWA/A i nr 2177; Warszawa, Norblin , lata 1897-1914

700 zł

14-02-2019
Nowość
SZEWCZENKO Konstanty (1910-1991)
GŁOWA ARABA
Olej, tektura; wym.31x21 cm w świetle oprawy, Sygnowany l.d.: K. SZEWCZENKO

1 300 zł

13-02-2019
Nowość
Pierścionek. Złoto, próba 585, waga. 4 g, perła kultywowana szt.2 diamenty akanty 6 szt. po 0.02ct (0,12ct) cechowany; W, głowa rycerza i cyfra 3 , cecha probierni Warszawskiej po. 1931.

1 100 zł

12-02-2019
Nowość
Broszka złota z perłami
Brosza złota z perłami złoto pr. 14k (585) waga 4,15 g. 4,7x3cm.

650 zł

12-02-2019
Nowość
porcelana biała , w kwiaty, złocona, malowana, talerzy 30szt., 2 wazy,4 półmiski, sosjerka i patera na nóżce, 38 elementów. sygnowana; odwrócone LHR razem wycisk w masie. Niemcy, Selb, Porzellanfabrik L. Hutschenreuther, Lata 1865-1872.

3 900 zł

08-02-2019
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
Żardiniera srebrna Wiedeń 1872 - 1920
patera srebro pr 3, szkło, waga 584gr wym. 20x27x18 cm. sygn; cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A(Wiedeń) . Austro Węgry, Wiedeń lata 1872 – 1920

2 500 zł

26-11-2015

1 100 zł

12-09-2016

1 600 zł

16-01-2019
Świecznik srebrny XIX w.

2 200 zł

10-12-2018
Świecznik srebrny trójświecowy art deco Niemcy, Brema, Wilkens & Söhne., srebro próby 830, wys. 15 cm, szer. 25 cm, waga 220g. cechowane; znak firmy, półksiężyc, korona i 830 S nr.7365. lichtarz srebrny. Niemcy, Brema, Wilkens & Söhne.

950 zł

28-09-2018

1 100 zł

15-03-2018
Świecznik srebrny M.Sztern Warszawa 1878

2 200 zł

08-12-2018
Świecznik srebrny Berlin, lata 1820 – 1830

2 300 zł

23-01-2019
srebro, pr. 13, waga 224 g, wys. 23 cm śr. podstawy 13,7 cm, cechowane; cecha probierni wiedeńskiej z próbą 13, literą A i rokiem 18??, w prostokącie Schiffer oraz orzeł dwugłowy w owalu., lichtarz srebrny. Wiedeń, złotnik Franz Schiffer (czynny 1832-1854

1 400 zł

17-10-2018
Świecznik srebrny Austria, lata 1867-1872
srebro, pr. 4(750), waga 278 g, wys. 27 cm śr. Cechowany w pięcioboku głowa Diany z cyfrą 4, monogram złotnika WL? oraz w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 4 cecha probierni warszawskiej. lichtarz srebrny Austria, lata 1867-1872

1 500 zł

16-10-2018
srebro pr. 84, wys.35 cm; waga 324 g; cechowany; w owalu L, głowa kobiety w kokoszniku, 84 oraz I.S. Lichtarz srebrny Warszawa, Izrael Szekman (czynny 1891-1939), lata 1908-1915

1 300 zł

19-11-2018
Świecznik platerowy WMF
plater na mosiądzu, wym.19x27x11,5cm. Niemcy, , firma Württembergische Metallwarenfabrik, 1 poł.. XX w.

400 zł

25-11-2016
/30
liczba obiektów: 729