ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (777)
LIEBERMANN Ferdynand (1883 Judenbach - 1941 Monachium)
porcelana, farby podszkliwne, złocenia; wys. 14,5 cm, podst. śr. 9,5 cm; gąska klejona sygn. drukiem zielenią chromu: korona/ Rosenthal/ SELB – BAVARIA.nr. 537. Rosenthal, Ferdinand Liebermann (1893-1941), model 1910

450 zł

25-09-2017
Nowość
Patera porcelanowa Art Deco Tamara Łęmpicka
przedstawiająca reprodukcję obrazu „Autoportret Tamara w zielonym Bugatti T.DE LEMPICKA '' słynnej polskiej malarki Tamary Łęmpickiej porcelana wym.28,5x5 cm. syg. GOEBEL Artis Orbis Germany Auto Portrait Tamara de Lempicka nr. 323 II poł. XXw.

450 zł

25-09-2017
Nowość
Pierścionek złoty filigranowy Imago Artis
złoto pr. 3, waga łączna 4,9 g. ażurowy. puncowany; w owalu K, głowa rycerza i cyfra 3 , cecha probierni Krakowskiej z lat 1931-1963 Polska, Kraków, Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego "Imago artis" lata 1947-1963

1 100 zł

25-09-2017
Nowość
lichtarz plater; wys.18,5cm. Cechowany; w owalu B-cia. Henneberg/rozetka/Czajkowski/Warszawa w rąbie N i Galw. Warszawa Bracia Henneberg i Michał Czajkowski 1863-1872

550 zł

25-09-2017
Nowość
CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
akwarela, gwasz/papier, 33,5 x 24 cm w świetle ramy sygn. p.d.: Wł. Chmieliński na odwrociu dedykacja z 1947 r. oraz pieczęć: Obrazy - kupno i sprzedaż/Antoni Parkot, W-wa, Al. Jerozolimskie 27

2 200 zł

22-09-2017
Nowość
TYC Wacław (2. poł. XX w.)
Zyg. Rozwadowski wachmistrz 1915 , 1974
Akwarela, szkic rysunkowy; 35 x 30 cm w świetle oprawy Sygnowany l.d.: WacławTyc 1974 i ołówkiem p.g.:1915 Zyg. Rozwadowski wachmistrz

380 zł

21-09-2017
Nowość
TYC Wacław (2. poł. XX w.)
Kirasjer
Akwarela, szkic rysunkowy; 35 x 30 cm w świetle oprawy Sygnowany p.d.: WacławTyc i ołówkiem l.g.: EDebuille? 1878

350 zł

21-09-2017
Nowość
TYC Wacław (2. poł. XX w.)
Pułk 7 huzarów Kampania 1812
Akwarela, szkic rysunkowy; 35 x 30 cm w świetle oprawy Sygnowany l.d.: WacławTyc i ołówkiem p.g.: Pułk 7 huzarów Kampania 1812

350 zł

21-09-2017
Nowość
Dzbanek platerowy Norblin Warszawa XIX w.
Dzbanek platerowy Norblin Warszawa XIX w. plater na miedzi, drewno, wys. 19,5 cm, Warszawa lata 80-te XIX w. sygn; WARSZAWA/NORBLIN&Co

1 000 zł

21-09-2017
Nowość
Zegar męski kieszonkowy pozłacany, szkło; wym. śr. 4,8 cm. Szwajcaria, Doxa, lata 30-ste XX w.

600 zł

20-09-2017
Nowość
złoto pr. 3, waga 5,66 g. dł.20 cm. cechowany; złotnik WWJ oraz w prostokącie W, głowa rycerza i cyfra 3 , cecha probierni Warszawskiej po 1931 r. łańcuszek - wzór ankrowy, wisiorek ze strzelającym amorkiem i wisiorek z syreną

900 zł

20-09-2017
Nowość
BOROWICKI Władysław (1909 -1997)
Kirasjerzy odpoczynek
olej, płótno; wym.60 x 50 cm.(z ramą 74x65 cm.); sygn. p. d.: W. BOROWICKI

4 100 zł

18-09-2017
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
Żardiniera srebrna Wiedeń 1872 - 1920
patera srebro pr 3, szkło, waga 584gr wym. 20x27x18 cm. sygn; cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A(Wiedeń) . Austro Węgry, Wiedeń lata 1872 – 1920

2 500 zł

26-11-2015
srebro próby 84,oryginalne szkło szlifowane, wys. 9,3 cm, szer. 28,5 cm, głęb. 12,3 cm; waga 207 g (bez wkładu). cech. w owalu L (Warszawa z lat 1908-15) , główka w kokoszniku zwrócona w prawo/ 84/ cecha probierni Warszawskiej z lat 1908-15 i W.H

2 100 zł

24-03-2015

1 100 zł

12-09-2016
Świecznik srebrny XIX w.

2 200 zł

16-09-2016
lichtarz, srebro próby 12 cechowane; w prostokątach Malcz kursywą, 12, w /Warszawie i w owalu kotwica znak warsztatowy, wys. 26 cm, szer. podstawy 10,5 cm; waga 294 g. Warszawa, złotnik Karol Malcz, lata 30.- 40 XIX w.

3 000 zł

03-03-2016
lichtarz srebro próby 830 cechowane; znak firmy, półksiężyc, korona i 830 S nr.7365 wys. 15 cm, szer. 25 cm, waga 220 g Niemcy, Brema, Wilkens & Söhne.

1 000 zł

04-03-2017
Świecznik srebrny M.Sztern Warszawa 1878
srebro pr. 84,waga 386 g. wys. 33 cm, podstawa 13x13. cm., sygn. w prostokącie М.ШTEPHБ / O.C./1878 i 84 , orzeł dwugłowy cecha probierni warszawskiej, znak warsztatowy lew w okręgu. Warszawa, złotnik M.Sztern , 1878, probierz O.C. ( czynny 1871-1896)

2 200 zł

29-02-2016
Świecznik srebrny Jan Pogorzelski Warszawa 1880
srebro próby 84 cechowane POGORZELSKI w prostokącie, cecha probierni miejskiej z monogramem probierza OC , rokiem 1880, próbą, znakiem miejskim, znak warsztatowy - łeb łosia; wys. 21 cm, śr. podstawy 10 cm; waga 197 g. Warszawa,

1 600 zł

01-04-2016
Świecznik srebrny Gebrüder Kühn, k. XIX w.
srebro pr. 925 waga 202 g. wys. 29 cm. cechowany; półksiężyc, korona ,925 STERLING znak warsztatowy Niemcy, Schwäbisch Gmünd, firma Gebrüder Kühn (czynna od 1860), k. XIX w.

900 zł

10-12-2015
Świecznik srebrny Berlin, 1820 – 1830
Srebro, waga: 597 g., wys. 33,5 cm; podstawa 10,8 cm, Puncowany: w prostokącie GWH, w kole A, wężyk probierczy oraz w kole stojący niedźwiedź z literą K; Berlin 1 poł. XIX w.

2 200 zł

24-01-2017
lichtarz, srebro, pr. 13, waga 224 g, wys. 23 cm śr. podstawy 13,7 cm, cechowane; cecha probierni wiedeńskiej z próbą 13, literą A i rokiem 18??, w prostokącie Schiffer oraz orzeł dwugłowy w owalu. Wiedeń, złotnik Franz Schiffer (czynny 1832-1854)

1 500 zł

17-02-2016
Świecznik srebrny Austria, lata 1867-1872
lichtarz, srebro, pr. 4(750), waga 278 g, wys. 27 cm śr. Cechowany w pięcioboku głowa Diany z cyfrą 4, monogram złotnika WL? oraz w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 4 cecha probierni warszawskiej

1 900 zł

29-02-2016
/32
liczba obiektów: 777