ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (757)
Broszka złota z ametystem Rosja II poł. XIX w.
Brosza. złoto pr. "56", ametyst, waga 5,8 g. wym. 5,7x1,5 cm Rosja k.XIX w.

2 100 zł

26-05-2017
Nowość
rubin, szmaragd, złoto pr. 3 waga 5,5 g. wym. 3x2,3 cm. wisior wewnątrz miejsce na fotografię cechowany; złotnik MK oraz w prostokącie W, głowa rycerza i cyfra 3 , cecha probierni Warszawskiej po1931r.

1 200 zł

26-05-2017
Nowość
PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
Rozmowa Dzbanków 1959 r.
tusz/papier, wym. 41 x 28 cm. w świetle passe – part out, za szkłem (57x46cm.) sygnowany l.d.: PODSADECKI 26.4.1959 i p.d. Rozmowa dzbanków

1 300 zł

25-05-2017
Nowość
Srebro, próba 3, monogramy złote, rubin, waga 203 g. wym. 12 x 8,5 cm Puncowanie: KiM, 3, głowa kobiety w chuście, W cecha probierni Warszawskiej z lat 1921-1931. Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz.

580 zł

25-05-2017
Nowość
zestaw noży na 12 os. Plater,12szt. dług. nóża 16,5 cm. Puncowane: NORBLIN i Ska. BM. Polska, Warszawa, Norblin ok. 1900 r.

350 zł

25-05-2017
Nowość
Szczypce srebrne do ciast
Szczypce srebrne do ciasta srebro pr.800 waga.55 cm. dł. 17 cm. puncowane ; 800, korona , półksiężyc. Niemcy lata 1888-1920

250 zł

25-05-2017
Nowość
ORELSKI (właściwie Dmitro POTOROKA) (1897 – 1962)
Wzburzone morze
olej na płótnie, wym. 92x60 cm.(104x72cm.), sygnowany l.d. "Orelski", Studiował w Szkole Sztuk Pięknych w Petersburgu. Pseudonim Orelski przyjął od nazwy swojego majątku Orele

2 500 zł

24-05-2017
Nowość
Plater, stal nierdzewna (ostrza); w składzie 12 łyżek, 12 widelców, 12 noży,12 łyżek,12 łyżeczek razem 60 sztuk. Puncowanie: NORBLIN i Ska BM, na ostrzach: NORBLIN i Ska NIERDZEWNE fason borówka, Polska, Warszawa, Norblin, ok. 1900r

2 200 zł

22-05-2017
Nowość
TRZESZCZKOWSKI Antoni (1902-1977)
Księstwo Warszawskie Gen. Józef Chłopicki
gwarz, passe-partaut wiedeńskie z nakładką francuską wym.; 14×13 cm.(33x29cm.) sygnowany p. d.: Trzeszczkowski

2 300 zł

21-05-2017
Nowość
wisior, wewnątrz miejsce na fotografię, złoto pr. 3, rubiny 2 szt., szafir, waga 6,6 g. wym. 3,2x2,5 cm.cechowany; złotnik IG oraz w prostokącie W, głowa rycerza i cyfra 3 , cecha probierni Warszawskiej po 1931 r.

1 400 zł

19-05-2017
Nowość
porcelana ręcznie malowana, dekoracja kwiatowa, zestaw: 2 dzbanki, cukiernica, mlecznik, 11 filiżanek i spodków. Sygnowane kobaltem podszkliwnie: berło, czerwoną farbą nadruk naszkliwny: jabłko królewskie nad literami KPM; czarną farbą :70/58 od124do140

2 500 zł

19-05-2017
Nowość
KACZOR-BATOWSKI Stanisław (1866 Lwów -1946 Lwów)
Portret z koniem
Gwasz, Ołówek, papier, wym.38 x 29 cm, .sygn. l.d.:St Batowski

2 100 zł

19-05-2017
Nowość
Kałamarz porcelanowy Miśnia lata 1815-1860
porcelana ręcznie malowana, złocona, wys. 9 cm., śr. 10 cm , Sygn.: podszkliwnie kobaltem, skrzyżowane miecze i wycisk w masie . oraz napis: Königs Weinberg. Niemcy, Saksonia, Miśnia lata 1815-1860

650 zł

19-05-2017
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
ŻUBR
Wizytownik na biurko brąz patynowany, wys. całkowita 16 cm

800 zł

18-06-2014
Żardiniera srebrna Wiedeń 1872 - 1920
patera srebro pr 3, szkło, waga 584gr wym. 20x27x18 cm. sygn; cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A(Wiedeń) . Austro Węgry, Wiedeń lata 1872 – 1920

2 500 zł

26-11-2015
srebro próby 84,oryginalne szkło szlifowane, wys. 9,3 cm, szer. 28,5 cm, głęb. 12,3 cm; waga 207 g (bez wkładu). cech. w owalu L (Warszawa z lat 1908-15) , główka w kokoszniku zwrócona w prawo/ 84/ cecha probierni Warszawskiej z lat 1908-15 i W.H

2 100 zł

24-03-2015

1 100 zł

12-09-2016
Świecznik srebrny XIX w.

2 200 zł

16-09-2016
lichtarz, srebro próby 12 cechowane; w prostokątach Malcz kursywą, 12, w /Warszawie i w owalu kotwica znak warsztatowy, wys. 26 cm, szer. podstawy 10,5 cm; waga 294 g. Warszawa, złotnik Karol Malcz, lata 30.- 40 XIX w.

3 000 zł

03-03-2016
lichtarz srebro próby 830 cechowane; znak firmy, półksiężyc, korona i 830 S nr.7365 wys. 15 cm, szer. 25 cm, waga 220 g Niemcy, Brema, Wilkens & Söhne.

1 000 zł

04-03-2017
Świecznik srebrny M.Sztern Warszawa 1878
srebro pr. 84,waga 386 g. wys. 33 cm, podstawa 13x13. cm., sygn. w prostokącie М.ШTEPHБ / O.C./1878 i 84 , orzeł dwugłowy cecha probierni warszawskiej, znak warsztatowy lew w okręgu. Warszawa, złotnik M.Sztern , 1878, probierz O.C. ( czynny 1871-1896)

2 200 zł

29-02-2016
Świecznik srebrny Jan Pogorzelski Warszawa 1880
srebro próby 84 cechowane POGORZELSKI w prostokącie, cecha probierni miejskiej z monogramem probierza OC , rokiem 1880, próbą, znakiem miejskim, znak warsztatowy - łeb łosia; wys. 21 cm, śr. podstawy 10 cm; waga 197 g. Warszawa,

1 600 zł

01-04-2016
Świecznik srebrny Gebrüder Kühn, k. XIX w.
srebro pr. 925 waga 202 g. wys. 29 cm. cechowany; półksiężyc, korona ,925 STERLING znak warsztatowy Niemcy, Schwäbisch Gmünd, firma Gebrüder Kühn (czynna od 1860), k. XIX w.

900 zł

10-12-2015
Świecznik srebrny Berlin, 1820 – 1830
Srebro, waga: 597 g., wys. 33,5 cm; podstawa 10,8 cm, Puncowany: w prostokącie GWH, w kole A, wężyk probierczy oraz w kole stojący niedźwiedź z literą K; Berlin 1 poł. XIX w.

2 200 zł

24-01-2017
/31
liczba obiektów: 757