ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (727)
KAMIŃSKI Zygmunt (1888-1969)
Szkic do kompozycji ilustrowanej Pan Kowalski , 1926
ołówek, papier, wym. 21x29 cm (passe-partout)(43x34cm.); sygn. p.d.: Szkic do kompozycji ilustrowanej i l.d.1926r. Z. K

550 zł

15-12-2018
Nowość
WĄSOWICZ Dariusz (1910 Warszawa - 1973)
Warszawa Łazienki - Pałac na Wodzie
akwarela, papier passe-partout; 34 x 24 cm.(49x39cm.) sygn. p. d.: D. WĄSOWICZ.

950 zł

15-12-2018
Nowość
SZEMIOTH Kazimierz (pseud. Lucjan Kaszem) (1933 Warszawa - 1985 Warszawa)
PARA KONI ZAPRZĘŻONYCH DO WOZU,
akwarela, papier, passe partou, wym.; 18 x 16 cm Sygnowany p.d.: K.Szemioth 1974 r.

600 zł

15-12-2018
Nowość
MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
Pejzaż letni ze strumykiem
MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985) Pejzaż letni ze strumykiem olej/tektura, wym. 68x60 cm. (86x76cm.)sygnowany l.d.: K.Mackiewicz

6 000 zł

14-12-2018
Nowość
PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)
Pejzaż Miłosna
akwarela, papier, w passe-partout wiedeńskim, wym.10x8cm.(z ramą 23 x 22 cm.), sygnowany l.d. "J.Pawłowski Miłosna"

550 zł

13-12-2018
Nowość
ORŁOWSKI Aleksander (1777 Warszawa - 1832 Petersburg)
Portret męski w stylu rembrandtowskim , 1818
węgiel, biała kredka, wymiary 52x40 cm.,w świetle p-p., sygnowany po prawej w środku „18AO18” Mężczyzna w fantazyjnym stroju w typie Holenderskim XVII w.

19 000 zł

13-12-2018
Nowość
Kosz srebrny, srebro próby 3(800); wys. 9 cm, średni. 28,5 cm; waga 378 g. cecha probierni austriackiej, koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A, monogram złotnika AB. Austro-Węgry, Austria Wiedeń, Silberwarefabrik Alexander Birkl (zał. 1890),

1 700 zł

12-12-2018
Nowość
Patera srebrna z uchwytem XX w.
Kosz ażurowy srebrny XX w. , srebro waga 255 g wym;.29,5x17 cm., wys. 3 i 7cm.(14,5cm z rączką)

890 zł

12-12-2018
Nowość
Patera srebrna Kraków lata 30-ste XXw
srebro pr.3 waga 536 gr., wym; 37x29x5,5 cechowana : w prostokącie JS oraz w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni krakowskiej. Kraków, złotnik JS, po 1931r.

1 900 zł

12-12-2018
Nowość
srebro, pr. 830, wewnątrz złocone, waga 609 g, syg. 830 oraz S, w owalu trzy korony. Próba Szwedzka. Zestaw srebrny do kawy wym. dzbanka 18x20x9,5 cm, cukiernicy 6x8,5 cm, mlecznika 10,5x10,5x6 cm.

2 500 zł

12-12-2018
Nowość
MÊNE Pierre Jules (1810 - 1879)
brąz patynowany, wys. 42 cm., podstawa . 42x13 cm. Na podstawie sygn.: P.J. MĘNE, poniżej napis: F. BARBEDIENNE FONDEUR. Francja odlewnia: F. Barbedienne. Fondeur. (Ferdinand Barbedienne, lata 1810-1892)

15 000 zł

11-12-2018
Nowość
Cyna srebrzona, szkło, wys. 22 cm., śr. szkła. 26cm Puncowana: w owalu wokół sześcioramiennej gwiazdki B.HENNEBERG WARSZAWA, oraz nr. modelu 3218 Warszawa, Bracia Henneberg, ok. 1900r.

1 300 zł

11-12-2018
Nowość
Pejzaż zimowy
Pejzaż zimowy nad rzeką , olej na płótnie, wym. 65 x 50 cm. ( 80x65 cm.) sygnowany p.d.: K. Mackiewicz

4 800 zł

10-12-2018
Nowość
paterka wz. cebulowy (Zwiebelmuster), porcelana, kobalt, wym.30x20,5xt cm. Sygnowana kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze i 32, wyciskiem 773/128/A, Miśnia, Państwowa Manufaktura Porcelany, XIX w.

1 200 zł

10-12-2018
Nowość
Świecznik srebrny XIX w.

2 200 zł

10-12-2018
Nowość
PATERA PLATEROWA WARSZAWA FRAGET LATA 1896-1939
Patera platerowa Warszawa Fraget lata 1896-1939 , plater, szkło szlifowane śr. 26 cm., wys.29 cm. Mosiądz srebrzony, Puncowanie; w owalu FRAGET N PLAQE, w owalu skrzyżowane młotki, oraz nr. modelu 4804, plater Warszawa. Fraget. lata 1896-1939

1 400 zł

10-12-2018
Nowość
plater, śr.24cm.,wys.5 cm z pałąkiem 17,5 cm., sygn.: w trójkącie; WMF/gwiazdka /GALW/ /Warszawa / II/ B. Buch,; numer: 28. we współpracy z Wurttembergische Metallwarenfabrik. Warszawa, , wytwórnia Norblin, Br. Buch i T. Werner, secesja ,XIX/XX w.

500 zł

08-12-2018
Nowość
Świecznik srebrny M.Sztern Warszawa 1878

2 200 zł

08-12-2018
Nowość
Patera srebrna Kraków lata 30-ste XX wieku.
srebro pr.3, waga 420 gr, wym. 36,5x20x8,5 cm., cechowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni Krakowskiej oraz w prostokącie J?. Polska, Kraków lata 30-ste XX w.

1 700 zł

08-12-2018
Nowość
Zestaw srebrny do kawy, srebro, pr. 835, wewnątrz złocony, waga 1220 g, wym. dzbanka 20x25x13 cm, cukiernicy 12x14x10 cm, mlecznika 9,5x13,5x8 syg.; półksiężyc, korona , 835 oraz S, w owalu trzy korony. Próba pruska z lat 1888-1920 i Szwedzka.

4 300 zł

07-12-2018
Nowość
KOŻUCHOWSKi Jerzy (1893- 1967)
STRZELEC KONNY
Ułan na koniu Akwarela, papier, wym. 23,5 x30 cm.(36x42 cm.), Sygnowany l.d.: Jerzy Kożuchowski

990 zł

07-12-2018
Nowość
Patera srebrna secesyjna Niemcy, MHWilkens&Sohne
srebro pr 800, szklany wkład, waga. bez wkładu szklanego 612 gr., wys.32 cm śr. 23 cm. sygnowana; półksiężyc, korona , 800, S oraz nr. modelu 59 Niemcy, MHWilkens&Sohne ? secesja XIX/XX w.

5 300 zł

07-12-2018
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
Żardiniera srebrna Wiedeń 1872 - 1920
patera srebro pr 3, szkło, waga 584gr wym. 20x27x18 cm. sygn; cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A(Wiedeń) . Austro Węgry, Wiedeń lata 1872 – 1920

2 500 zł

26-11-2015

1 100 zł

12-09-2016
/30
liczba obiektów: 727