ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (740)
Srebrna torebka balowa
srebro próby 800, o splocie kolczugowym, wys. 17 cm, szer. 17 cm; waga 234 g. cechowana; 800, motylek Niemcy? 1 ćw. XX w.

850 zł

18-07-2018
Nowość
srebro pr.84, waga 154 g., wym. 12,5x7 cm, dekoracja kwiatowa secesja Puncowana: Δ, głowa w kokoszniku, 84, i cecha złotnika "ИФ" Iwan Iwanowicz Futikin. Rosja, Moskwa po 1908r.

790 zł

17-07-2018
Nowość
srebro, pr. 84, wys. 8,5 cm. waga 137 gr. cech. w owalu 84, głowa w kokoszniku, ИЛ; MM złotnik Michaił Wasiliewicz Masłow, ИЛ probierz Iwan Siergiejewicz Liebiedkin. repunce Warszawa lata 30-ste XX w. pr 2. Rosja, Moskwa, secesja, lata1899-1908

1 000 zł

17-07-2018
Nowość
ORZEŁ NA SKALE k. XIX w.
Figura alabaster, marmur; wys. 52 cm, podstawa 18x17 cm. Europa k. XIX w.

3 800 zł

17-07-2018
Nowość
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
Zaprzęgi zimą Sanna
Sanna akwarela, papier, wym. 16 x 24 cm.(rama 36x44 cm.), sygn. l.d.: A. Setkowicz

1 900 zł

16-07-2018
Nowość
Zaprzęgi zimą
sanna z góralem akwarela, papier, wym. 15 x 23 cm.(rama 36x44 cm.), sygn. l.d.: A. Setkowicz

1 900 zł

13-07-2018
Nowość
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (ok. 1875 - 1946/47)
Scena zimowa z zaprzęgiem koni
Zima, tektura, olej za szybą; wym. 62 x 47 cm.(z ramą 48x34 cm.) Sygnowany p.d. Z Zygmuntowicz

5 500 zł

11-07-2018
Nowość
PATERA SREBRNA, Niemcy, Brema, ok. 1850
Srebro, złocona , waga 323 g; wym. 8 x 32 x 18 cm, Puncowanie: klucz

1 250 zł

10-07-2018
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
ŻUBR WARSZAWA, ZAKŁAD CZ. CHOJNOWSKIEGO, 1936-39
Figura, brąz patynowany, wym. 20x10x12,5 cm; na spodzie okrągła pieczęć: ODLEWNIA METALI / C. CHOJNOWSKI / WARSZAWA figura. Polska, Warszawa, Zakład Czesława Chojnowskiego,lata 1936-39

900 zł

14-12-2017
Żardiniera srebrna Wiedeń 1872 - 1920
patera srebro pr 3, szkło, waga 584gr wym. 20x27x18 cm. sygn; cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A(Wiedeń) . Austro Węgry, Wiedeń lata 1872 – 1920

2 500 zł

26-11-2015

1 100 zł

12-09-2016
Świecznik srebrny XIX w.

2 200 zł

16-09-2016
lichtarz, srebro próby 12 cechowane; w prostokątach Malcz kursywą, 12, w /Warszawie i w owalu kotwica znak warsztatowy, wys. 26 cm, szer. podstawy 10,5 cm; waga 294 g. Warszawa, złotnik Karol Malcz, lata 30.- 40 XIX w.

3 000 zł

03-03-2016
lichtarz srebro próby 830 cechowane; znak firmy, półksiężyc, korona i 830 S nr.7365 wys. 15 cm, szer. 25 cm, waga 220 g Niemcy, Brema, Wilkens & Söhne.

1 000 zł

04-03-2017

1 100 zł

15-03-2018
Świecznik srebrny M.Sztern Warszawa 1878
srebro pr. 84,waga 386 g. wys. 33 cm, podstawa 13x13. cm., sygn. w prostokącie М.ШTEPHБ / O.C./1878 i 84 , orzeł dwugłowy cecha probierni warszawskiej, znak warsztatowy lew w okręgu. Warszawa, złotnik M.Sztern , 1878, probierz O.C. ( czynny 1871-1896)

2 200 zł

29-02-2016
Świecznik srebrny Jan Pogorzelski Warszawa 1880
srebro próby 84 cechowane POGORZELSKI w prostokącie, cecha probierni miejskiej z monogramem probierza OC , rokiem 1880, próbą, znakiem miejskim, znak warsztatowy - łeb łosia; wys. 21 cm, śr. podstawy 10 cm; waga 197 g. Warszawa,

1 600 zł

01-04-2016
Świecznik srebrny Gebrüder Kühn, k. XIX w.
srebro pr. 925 waga 202 g. wys. 29 cm. cechowany; półksiężyc, korona ,925 STERLING znak warsztatowy Niemcy, Schwäbisch Gmünd, firma Gebrüder Kühn (czynna od 1860), k. XIX w.

900 zł

10-12-2015
Świecznik srebrny Berlin, 1820 – 1830
Srebro, waga: 597 g., wys. 33,5 cm; podstawa 10,8 cm, Puncowany: w prostokącie GWH, w kole A, wężyk probierczy oraz w kole stojący niedźwiedź z literą K; Berlin 1 poł. XIX w.

2 200 zł

24-01-2017
lichtarz, srebro, pr. 13, waga 224 g, wys. 23 cm śr. podstawy 13,7 cm, cechowane; cecha probierni wiedeńskiej z próbą 13, literą A i rokiem 18??, w prostokącie Schiffer oraz orzeł dwugłowy w owalu. Wiedeń, złotnik Franz Schiffer (czynny 1832-1854)

1 500 zł

17-02-2016
Świecznik srebrny Austria, lata 1867-1872
lichtarz, srebro, pr. 4(750), waga 278 g, wys. 27 cm śr. Cechowany w pięcioboku głowa Diany z cyfrą 4, monogram złotnika WL? oraz w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 4 cecha probierni warszawskiej

1 900 zł

29-02-2016
srebro pr. 84, wys.35 cm; waga 324 g; cechowany; w owalu L, głowa kobiety w kokoszniku, 84 oraz I.S. Lichtarz Warszawa, Izrael Szekman (czynny 1891-1939), lata 1908-1915

1 300 zł

04-03-2016
Świecznik srebrny
srebro pr 925.waga 85 g. wys. 11 cm. Cechowany; w prostokącie literka W/925/ głowa kobiety w chuście. Warszawa po 1986 r.

350 zł

09-04-2016
lichtarz plater; wys.18,5cm. Cechowany; w owalu B-cia. Henneberg/rozetka/Czajkowski/Warszawa w rąbie N i Galw. Warszawa Bracia Henneberg i Michał Czajkowski 1863-1872

550 zł

25-09-2017
/30
liczba obiektów: 740