ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (734)
srebro próba sterling (925), złocona, waga 235 g., wys.14 cm., cechowana; SB&S, lew kroczący i litera V oraz For Bailey Banks&Biddle Co. Phila ; Anglia, Birmingham, firma Samuel Blanckensee & Son Ltd. od 1899 r.1920r.

900 zł

20-04-2018
Nowość
figura porcelanowa, porcelana, 19x13x8 cm., sygn.:W | Wałbrzych|MADE IN POLAND Wałbrzych-(Tielsch,Altwasser) po 1952r.

300 zł

19-04-2018
Nowość
Figurka, dziewczynka, porcelana, farby naszkliwne; wys.15 cm,; sygn. zielenią chromu korona/W/1764/ GERMANY wycisk1533 model. Kurt Steiner, Niemcy, Wallendorf, VEB Wallendorfer Porzellanfabrik (zał. 1764), po 1964 r

350 zł

19-04-2018
Nowość
porcelana, farby naszkliwne matowe; wys. 25,5 cm,; sygn. zielenią chromu korona/W/1764/GERMANY model. Kurt Steiner, Niemcy, Wallendorf, VEB Wallendorfer Porzellanfabrik (zał. 1764), po 1964

450 zł

19-04-2018
Nowość
kobalt model Katharina zdobiona na zewnątrz kobaltem, ze złoceniami o formach floralnych; porcelana, kobalt naszkliwny, złocenia; wys.15 cm, śr. 13,5 cm; Niemcy, Weimar, manufaktura Weimar Porzellan, 2 ćw. XX w.

280 zł

19-04-2018
Nowość
DOBRIAK Michał (1904-2001)
Latem nad Strugą, 1952
olej na płótnie 67x38 cm.(77x49cm) na odwrocie naklejka ;Wystawa obrazów Michała Dobriaka , Kalisz Muzeum 15 II - 8 III 1953 ,technika olej l.p.86 tytuł "Latem nad strugą" sygn. p.d. "M.Dobriak 1952"

5 300 zł

17-04-2018
Nowość
Filiżanka porcelanowa Czechy Loket Elbogen
porcelana biała, złocona, Filiżanka wys.5,5cm. śr.9,3 cm. spodek śr.15 cm., sygn. drukiem zielenią chromu; zbrojne ramię i napis EPIAG, Czechy, Loket (Elbogen), wytwórnia Epiag, okres międzywojenny.

130 zł

17-04-2018
Nowość
Porcelana, nadruk barwny, złocenie, w składzie 4 filiżanki wys.5cm., śr.5cm, spodków, talerzyków po4szt. (śr. 10,5 i 17 cm), cukiernica 9,5x14x9 cm. Syg. złotym drukiem: H.W Altrohlau junior Made in Czechoslovakia

500 zł

16-04-2018
Nowość
Srebro, pr. 3, stalowe ostrza; 83 szt.; waga netto 3070 g, z ostrzami 3650 g. Znakowanie: w owalu W, główka kobiety i 3, ostrza nierdzewne. stan idealny. Sztućce, Polska, Warszawa, Hefra, po 1963r

11 000 zł

16-04-2018
Nowość
Wazon porcelanowy Hutschenreuter po.1916r.
porcelana , kobalt ręcznie malowany wys. 12,5 cm., śr.14cm. sygn. Hutschenreuther/Selb/LHS/Germany/ Kunstabteilung. Germany fabryka porcelany Lorenza Hutschenreuthera. po 1916

550 zł

16-04-2018
Nowość
kaczuszka, figura, porcelana, wym.6,5x9 cm. Sygnowana zielenią chromu podszkliwnie pod koroną skrzyżowane dwie róże i napis Rosenthal Germany, model nr 380, Joas da Silva Lata 50-te XXw.

500 zł

13-04-2018
Nowość
porcelana biała wys.9,5 cm. śr. 18 cm. sygn. kobaltem: pionowa kreska i litery KPM. Śląsk, Wałbrzych, fabryka porcelany "Krister"(Carla Kristera), ok.1860-1890.

390 zł

12-04-2018
Nowość
ZIOMEK-KOWALEWSKA Maria (1905-1975)
KAZIMIERZ
Olej, płótno, 65 x 55 cm.(64x74 cm.) Sygn. p. d.: Ziomek Kowalewska M; na odwrocie nalepka: Biuro wystaw artystycznych Sopot Powstańców Warszawy 2/4/6 Polska wystawa; XX lecie Okręgu ZPAP Rok 1967 adres. Abrahama 23m3 autor. Ziomek Kowalewska Maria

3 000 zł

12-04-2018
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
ŻUBR WARSZAWA, ZAKŁAD CZ. CHOJNOWSKIEGO, 1936-39
Figura, brąz patynowany, wym. 20x10x12,5 cm; na spodzie okrągła pieczęć: ODLEWNIA METALI / C. CHOJNOWSKI / WARSZAWA figura. Polska, Warszawa, Zakład Czesława Chojnowskiego,lata 1936-39

900 zł

14-12-2017
Żardiniera srebrna Wiedeń 1872 - 1920
patera srebro pr 3, szkło, waga 584gr wym. 20x27x18 cm. sygn; cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A(Wiedeń) . Austro Węgry, Wiedeń lata 1872 – 1920

2 500 zł

26-11-2015

1 100 zł

12-09-2016
Świecznik srebrny XIX w.

2 200 zł

16-09-2016
lichtarz, srebro próby 12 cechowane; w prostokątach Malcz kursywą, 12, w /Warszawie i w owalu kotwica znak warsztatowy, wys. 26 cm, szer. podstawy 10,5 cm; waga 294 g. Warszawa, złotnik Karol Malcz, lata 30.- 40 XIX w.

3 000 zł

03-03-2016
lichtarz srebro próby 830 cechowane; znak firmy, półksiężyc, korona i 830 S nr.7365 wys. 15 cm, szer. 25 cm, waga 220 g Niemcy, Brema, Wilkens & Söhne.

1 000 zł

04-03-2017

1 100 zł

15-03-2018
Świecznik srebrny M.Sztern Warszawa 1878
srebro pr. 84,waga 386 g. wys. 33 cm, podstawa 13x13. cm., sygn. w prostokącie М.ШTEPHБ / O.C./1878 i 84 , orzeł dwugłowy cecha probierni warszawskiej, znak warsztatowy lew w okręgu. Warszawa, złotnik M.Sztern , 1878, probierz O.C. ( czynny 1871-1896)

2 200 zł

29-02-2016
Świecznik srebrny Jan Pogorzelski Warszawa 1880
srebro próby 84 cechowane POGORZELSKI w prostokącie, cecha probierni miejskiej z monogramem probierza OC , rokiem 1880, próbą, znakiem miejskim, znak warsztatowy - łeb łosia; wys. 21 cm, śr. podstawy 10 cm; waga 197 g. Warszawa,

1 600 zł

01-04-2016
Świecznik srebrny Gebrüder Kühn, k. XIX w.
srebro pr. 925 waga 202 g. wys. 29 cm. cechowany; półksiężyc, korona ,925 STERLING znak warsztatowy Niemcy, Schwäbisch Gmünd, firma Gebrüder Kühn (czynna od 1860), k. XIX w.

900 zł

10-12-2015
Świecznik srebrny Berlin, 1820 – 1830
Srebro, waga: 597 g., wys. 33,5 cm; podstawa 10,8 cm, Puncowany: w prostokącie GWH, w kole A, wężyk probierczy oraz w kole stojący niedźwiedź z literą K; Berlin 1 poł. XIX w.

2 200 zł

24-01-2017
/30
liczba obiektów: 734