ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (747)
FRAGET Józef (1797-1867)
plater sygn. Warszawa|Fraget|Plaqeue|, znak firmowy w owalu dwa skrzyżowane młoteczki, numer katalogowy 2293 i 118, w prostokącie Galw, w owalu N kabaret-solniczka. Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. Fraget, Lata 1851-1870

550 zł

20-02-2017
Nowość
FRAGET Józef (1797-1867)
plater, mosiądz srebrzony, złocony, ażurowy, wym.36x23x6 cm. Puncowana; w owalu FRAGET / litera N / PLAQUE, znak firmowy skrzyżowane młoteczki i model nr.1165. Warszawa Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. Fraget lata 1896-1939

850 zł

20-02-2017
Nowość
Dzbanek do wina , Niemcy 1888-1920
szkło szlifowane ; srebro pr. 800; wys. 28 cm, sygnowany; półksiężyc, korona , 800 oraz kupiec A.Guttentag Niemcy 1888-1920

1 200 zł

15-02-2017
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
ŻUBR
Wizytownik na biurko brąz patynowany, wys. całkowita 16 cm

800 zł

18-06-2014
Żardiniera srebrna Wiedeń 1872 - 1920
patera srebro pr 3, szkło, waga 584gr wym. 20x27x18 cm. sygn; cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A(Wiedeń) . Austro Węgry, Wiedeń lata 1872 – 1920

2 500 zł

26-11-2015
srebro próby 84,oryginalne szkło szlifowane, wys. 9,3 cm, szer. 28,5 cm, głęb. 12,3 cm; waga 207 g (bez wkładu). cech. w owalu L (Warszawa z lat 1908-15) , główka w kokoszniku zwrócona w prawo/ 84/ cecha probierni Warszawskiej z lat 1908-15 i W.H

2 100 zł

24-03-2015

1 100 zł

12-09-2016
Świecznik srebrny XIX w.

2 200 zł

16-09-2016
lichtarz, srebro próby 12 cechowane; w prostokątach Malcz kursywą, 12, w /Warszawie i w owalu kotwica znak warsztatowy, wys. 26 cm, szer. podstawy 10,5 cm; waga 294 g. Warszawa, złotnik Karol Malcz, lata 30.- 40 XIX w.

3 000 zł

03-03-2016
Świecznik srebrny M.Sztern Warszawa 1878
srebro pr. 84,waga 386 g. wys. 33 cm, podstawa 13x13. cm., sygn. w prostokącie М.ШTEPHБ / O.C./1878 i 84 , orzeł dwugłowy cecha probierni warszawskiej, znak warsztatowy lew w okręgu. Warszawa, złotnik M.Sztern , 1878, probierz O.C. ( czynny 1871-1896)

2 200 zł

29-02-2016
Świecznik srebrny Jan Pogorzelski Warszawa 1880
srebro próby 84 cechowane POGORZELSKI w prostokącie, cecha probierni miejskiej z monogramem probierza OC , rokiem 1880, próbą, znakiem miejskim, znak warsztatowy - łeb łosia; wys. 21 cm, śr. podstawy 10 cm; waga 197 g. Warszawa,

1 600 zł

01-04-2016
Świecznik srebrny Gebrüder Kühn, k. XIX w.
srebro pr. 925 waga 202 g. wys. 29 cm. cechowany; półksiężyc, korona ,925 STERLING znak warsztatowy Niemcy, Schwäbisch Gmünd, firma Gebrüder Kühn (czynna od 1860), k. XIX w.

900 zł

10-12-2015
Świecznik srebrny Berlin, 1820 – 1830
Srebro, waga: 597 g., wys. 33,5 cm; podstawa 10,8 cm, Puncowany: w prostokącie GWH, w kole A, wężyk probierczy oraz w kole stojący niedźwiedź z literą K; Berlin 1 poł. XIX w.

2 200 zł

24-01-2017
lichtarz, srebro, pr. 13, waga 224 g, wys. 23 cm śr. podstawy 13,7 cm, cechowane; cecha probierni wiedeńskiej z próbą 13, literą A i rokiem 18??, w prostokącie Schiffer oraz orzeł dwugłowy w owalu. Wiedeń, złotnik Franz Schiffer (czynny 1832-1854)

1 500 zł

17-02-2016
Świecznik srebrny Austria, lata 1867-1872
lichtarz, srebro, pr. 4(750), waga 278 g, wys. 27 cm śr. Cechowany w pięcioboku głowa Diany z cyfrą 4, monogram złotnika WL? oraz w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 4 cecha probierni warszawskiej

1 900 zł

29-02-2016
srebro pr. 84, wys.35 cm; waga 324 g; cechowany; w owalu L, głowa kobiety w kokoszniku, 84 oraz I.S. Lichtarz Warszawa, Izrael Szekman (czynny 1891-1939), lata 1908-1915

1 300 zł

04-03-2016
Świecznik srebrny
srebro pr 925.waga 85 g. wys. 11 cm. Cechowany; w prostokącie literka W/925/ głowa kobiety w chuście. Warszawa po 1986 r.

350 zł

09-04-2016
plater; wys.18,5cm. Cechowany; w owalu B-cia. Henneberg/rozetka/Czajkowski/Warszawa w rąbie N i Galw. Warszawa Bracia Henneberg i Michał Czajkowski 1863-1872

550 zł

11-07-2016
Świecznik platerowy WMF
plater na mosiądzu, wym.19x27x11,5cm. Niemcy, , firma Württembergische Metallwarenfabrik, 1 poł.. XX w.

400 zł

25-11-2016
Świecznik Art Deco WMF 1935 - 1965
trzyświecowy o szer.42cm i wys. 9cm.

350 zł

19-06-2007
srebro pr.84 waga 172g.6 szt. cechowane; znak warsztatowy w owalu syrenka warszawska cecha imienna F.J. w prostokącie oraz F.Jarzemski oraz 84, głowa kobiety w kokoszniku i AB (AP) Warszawa Franciszek Jarzemski lata1899-1908

700 zł

19-12-2016
srebro próby 800 dł.18 cm. waga.46 g. cechowana; półksiężyc, korona, 800, znak warsztatowy orzeł,. Niemcy, Heilbronn Bruckmann&Sohne (zał.1806r)

200 zł

19-12-2016
Łyżka srebrna półmiskowa Strzegom ok. 1850 r.
srebro złocone, waga 80g.dł.24,5 cm. cechowana w okręgu skrzyżowany miecz i klucz oraz monogram złotnika „IAL” Strzegom ok. 1850 r.

380 zł

18-01-2016
zestaw sztućców do kruszonu na 6 os– koktajli , srebro, próba 916, waga 152 g, dł. 26,2 cm. cechowane: C, gwiazdka z sierpem i młotem, 916 oraz 2K. Związek Radziecki, Jekaterynburg (Swierdłowsk), po 1958

600 zł

18-03-2016
/30
liczba obiektów: 747