ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (756)
Cukiernica srebrna Lata 1929-1940
cukiernica skrzynkowa złocona wewnątrz, srebro, próby 800, waga: 330 g wym.; 12,5x9,5x7 cm. cechowana: w prostokącie: 800 | w trójkącie krzyż lotaryński na wzgórzu i cyfra 5. Czechosłowacja, Lata 1929-1940

1 700 zł

17-11-2017
Nowość
Cukiernica srebrna Kraków lata 30-ste XX w.,
srebro pr. 3 , waga 363 g., wym; 13x11x12cm. puncowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni Krakowskiej; oraz monogram „WS” (Władysław Sadcza) cukiernica skrzynkowa lata 30-ste XX w.

1 850 zł

16-11-2017
Nowość
Lampa sufitowa, lata 30. XX w.;
żyrandol, elektryczny jedno punktowy, szkło wielobarwne, matowe, średnica klosza 32 cm; sznur, mosiądz, wysokość: 45 cm.

650 zł

16-11-2017
Nowość
Zegar wiszący, drewno złocone, mosiądz, szkło; wys.57 cm, szer. 42 cm, głęb. 15 cm. Szwecja, Sztokholm, firma Rudolf Wennberg, pocz. XX w.

1 000 zł

16-11-2017
Nowość
TRĘBACZ Maurycy (1861 - 1941)
Portret kobiety, 1899
pastel, karton, wym. 64 x 80,5 ( z ramą secesyjną 86x64 cm ) sygn. l.g.: Maurycy Trębacz / Maj 1899

17 000 zł

13-11-2017
Nowość
złoto pr.56, diament, masa: 4,85 g. puncowany; w łopatce 56, prostopadle głowa kobiety i literka L(jota- znak warszawskiego urzędu probierczego z lat 1908-1915) i monogram złotnika T.B

900 zł

13-11-2017
Nowość
Pierścionek złoty z granatami i perełkami
Pierścionek 1poł. XX w. złoto pr. 585 „3”, perły, granaty, waga 6,2 g.

1 100 zł

13-11-2017
Nowość
CHOREMBALSKI Wawrzyniec (1888 Zawichost - 1965 Warszawa)
Park ze stawem
Pejzaż ze stawem olej, tektura wym. 49x36 cm.(56x42,5cm.) sygn. p.d.: W. CHOREMBALSKI

2 600 zł

10-11-2017
Nowość
złoto pr.56, szafir naturalny ok.1 ct, masa: 5,1 g. puncowana; w łopatce 56, prostopadle głowa kobiety i literka L(jota- znak warszawskiego urzędu probierczego z lat 1908-1915) sygnet

1 500 zł

10-11-2017
Nowość
złoto pr. "56",szafir 1 szt., diamenty 10 szt. masa: 3,4 g Rosja koniec XIX w.

1 700 zł

10-11-2017
Nowość
SERWETNIK SREBRNY , Lata 1880-1890
Srebro, Niello, próba 84, waga 28 g, wys.3,8 śr. 4,5 cm. w prostokącie 84 i dwugłowy orzeł Moskwa? lata ok.1880 -1890

360 zł

10-11-2017
Nowość
Srebro, próba 84, waga 46 g, wys. 4,2 śr. 4,7 cm. w owalu 84, głowa w kokoszniku, ИЛ.(J.Lebiedkin) Rosja, Moskwa, Lata 1899-1908

400 zł

10-11-2017
Nowość
Cukiernica skrzynkowa srebro pr. 3 , waga 170 g. złocona wewnątrz, wym; 12x9x7,3 cm. puncowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K? cecha probierni Krakowskiej; oraz monogram „SS” Polska lata 30-ste XX w.

1 500 zł

10-11-2017
Nowość
SERWETNIK SREBRNY Rosja, Petersburg XIX w
Srebro, próba 84, waga 23 g, wys. 3,5 cm, śr. 4,3 cm. puncowany;w prostokącie 84 i znak miasta Petersburg lata 1880 -1890

200 zł

09-11-2017
Nowość
Cukiernica z pałąkiem Rosja. Petersburg 1880 r
srebro pr. 84, waga: 199 g. złocona wewnątrz wys. 11 cm, śr. 12 cm. puncowana; w prostokącie 84|И gwiazdka З |1880 oraz w owalu P.K (Kochun Robert 1874-1883) Rosja. Petersburg 1880 r.

1 100 zł

09-11-2017
Nowość
Łyżka srebrna do kawioru Rosja, Petersburg, 1896r.
srebro, próba 84, czerpak wewnątrz złocony waga 25 g, dł. 12 cm. cechowana: w prostokącie A. Ш|1896 |w prostokącie 84| i znak miasta Petersburg, cecha w owalu PJS Rosja, Petersburg, 1896r.

220 zł

09-11-2017
Nowość
Cukiernica koszyk , srebro pr. 3, waga 155 gr. wys.; 5cm.(12cm.z rączką),śr.13 cm., puncowana; w prostokącie „JF” oraz w ściętym owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni Krakowskiej; Kraków lata 1921-1931

950 zł

09-11-2017
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
Żardiniera srebrna Wiedeń 1872 - 1920
patera srebro pr 3, szkło, waga 584gr wym. 20x27x18 cm. sygn; cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A(Wiedeń) . Austro Węgry, Wiedeń lata 1872 – 1920

2 500 zł

26-11-2015
srebro próby 84,oryginalne szkło szlifowane, wys. 9,3 cm, szer. 28,5 cm, głęb. 12,3 cm; waga 207 g (bez wkładu). cech. w owalu L (Warszawa z lat 1908-15) , główka w kokoszniku zwrócona w prawo/ 84/ cecha probierni Warszawskiej z lat 1908-15 i W.H
24-03-2015

1 100 zł

12-09-2016
Świecznik srebrny XIX w.

2 200 zł

16-09-2016
lichtarz, srebro próby 12 cechowane; w prostokątach Malcz kursywą, 12, w /Warszawie i w owalu kotwica znak warsztatowy, wys. 26 cm, szer. podstawy 10,5 cm; waga 294 g. Warszawa, złotnik Karol Malcz, lata 30.- 40 XIX w.

3 000 zł

03-03-2016
lichtarz srebro próby 830 cechowane; znak firmy, półksiężyc, korona i 830 S nr.7365 wys. 15 cm, szer. 25 cm, waga 220 g Niemcy, Brema, Wilkens & Söhne.

1 000 zł

04-03-2017
Świecznik srebrny M.Sztern Warszawa 1878
srebro pr. 84,waga 386 g. wys. 33 cm, podstawa 13x13. cm., sygn. w prostokącie М.ШTEPHБ / O.C./1878 i 84 , orzeł dwugłowy cecha probierni warszawskiej, znak warsztatowy lew w okręgu. Warszawa, złotnik M.Sztern , 1878, probierz O.C. ( czynny 1871-1896)

2 200 zł

29-02-2016
/31
liczba obiektów: 756