ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (787)
Srebro, pr. 3(800), stalowe ostrza; 30 sztuk.; waga netto ok. 1070 g, z ostrzami 1300 g. Znakowanie: w owalu W, główka kobiety i 3, oraz FH (Hefra)- 800 i ostrza HEFRA stainless Poland. W pudełku Jubiler, Sztućce, Polska, Warszawa, Hefra, po 1963r.

3 800 zł

28-03-2017
Nowość
WIERCIEŃSKI Andrzej (1912 Lublin - 1987 Warszawa)
ilustracja do bajki Jana Brzechwy lata 70. XX w.
akwarela, tusz/papier, 26 x 44 cm : z teki rodzinnej sygnowany l.d. „W77”

650 zł

28-03-2017
Nowość
srebro złocone pr. 84, tempera, deska, wym. 18 x 15 cm., ikona w drewnianym złoconym kiocie, wym.: 25 x 22 cm puncowana; w prostokątach AA /1890 / 84 i św.Jerzy oraz w owalu сг. Moskwa, 1890 r.

2 500 zł

28-03-2017
Nowość
złoto próby 585, porcelana, szkło; śr. 5,5 cm., 94,8 g. sygn.: Na kopercie : w okręgu korona | w owalu: AUDEMARS FRERES | GENEVE &BRASSUS, w stojącym owalu: wiewiórka - punca szwajcarska dla próby złota Próba : 56|0,585 i numer 143218 . Stan bardzo dobry

9 500 zł

25-03-2017
Nowość
porcelana kremowa, śr.33 cm., Rajskie ptaki, sygn. drukiem zielenią chromu: korona/ Rosenthal/ SELB – Germany Winifred 1948 r. Niemcy, Selb (Bawaria), koncern Rosenthala model Winifred

200 zł

25-03-2017
Nowość
ŁĄTKOWSKI Piotr (czynny 1900 - 1944)
srebro złocone próby 84 (0,875), waga 247g; cechowana: w owalu P.Ł (Piotr Łątkowski) oraz oznaczenie próby srebra „Sr84”Warszawa,Piotr Łątkowski lata 1915-1920

700 zł

25-03-2017
Nowość
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 20 cm Sygnowane: niebieską farbą: pod koroną monogram wiązany AGR i data 1762 oraz V/20790/5. ogrodniczka, Niemcy, Turyngia, Volkstedt, Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik, lata 1915 – 1972.

600 zł

25-03-2017
Nowość
Porcelana, ażurowa, malowana podszkliwnie, złocenia; wys.12 cm, Sygnowana kobaltem wewnątrz U pod koroną UNTER | WEISS | BACH; wyciskiem 8815/0 Niemcy, Turyngia, VEB Unterweiübacher Werkstätten für Porzellankunst, po 1962r

450 zł

25-03-2017
Nowość
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Pejzaż letni z kapliczką
olej, tektura, wym. 50 x35 cm w ramie 62x48 cm. Kapliczka przy drodze sygn. p. d.: Wiktor Korecki

4 500 zł

23-03-2017
Nowość
„JEŻ 1974” , 1974
ilustracja , lata 70. XX w. akwarela, papier, 12 x15 cm sygnowany l.d.:W74 oraz ”7-I-74 i W74”

500 zł

22-03-2017
Nowość
Żubr na grzybobraniu ZOO 1958
ZOO 1958, ilustracja do bajki, akwarela, tusz/papier,wym. 18 x 25 cm. Żubr na grzybobraniu sygnowany: 'W58'

500 zł

22-03-2017
Nowość
Brosza złota z granatami pocz. XX w.
złoto, granaty fasetowane, złotnik ”HE” dł. 44 mm. szer.6,3 mm. masa: 3,6 g.

900 zł

21-03-2017
Nowość
PUCHAREK SREBRNY, Rosja, Moskwa 1880-1980.
Srebro, próba 84, waga 80 g, wys.13 cm., śr. wlewu 6,6 cm. Puncowane ; 84 i św. Jerzy oraz w prostokącie MB z gwiazdką. Moskwa lata1880-1980

600 zł

21-03-2017
Nowość
Patera Huta Józefina Szklarska Poręba
szkło kryształowe, bezbarwne, błękitne, żółte, szlifowane, fasetowane; wys. 13 cm, średnica 30 cm. Huta Józefina Szklarska Poręba , XIX/XX w.

450 zł

21-03-2017
Nowość
szkło kryształowe, bezbarwne, powlekane szkłem ametystowym, szlifowane, wys 5 cm. śr. 30 cm, Szklarska Poręba?, lata 30 ste. XX w.

370 zł

20-03-2017
Nowość
Dzban do napojów Polska XX w
szkło warstwowe, szlifowane, bezbarwne powlekane szkłem ametystowym. wys.: 29 cm. Polska XX w

300 zł

20-03-2017
Nowość
Łyżeczki srebrne Rytosztuka po 1963 r.
Srebro pr. 3, 6 szt. waga 61 g, dł.10,2 cm. cechowany; w owalu K, głowa kobiety w chuście i 3 cecha probierni Krakowskiej oraz RYT (Rytosztuka) Poznań, Spółdzielnia Rytosztuka, lata 60. XX w. (po 1963 r)

280 zł

20-03-2017
Nowość
srebro pr. 84, waga 39 g., wys. 3 cm. śr.6 cm. cechowana; monogram złotnika iщ (Cietinin Ilia Fomicz), cecha probierza A. Romanowa (1886-1894) z monogramem A.P i datą 1889,84, św. Jerzy oraz cecha Wileńska

350 zł

20-03-2017
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
ŻUBR
Wizytownik na biurko brąz patynowany, wys. całkowita 16 cm

800 zł

18-06-2014
Żardiniera srebrna Wiedeń 1872 - 1920
patera srebro pr 3, szkło, waga 584gr wym. 20x27x18 cm. sygn; cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A(Wiedeń) . Austro Węgry, Wiedeń lata 1872 – 1920

2 500 zł

26-11-2015
srebro próby 84,oryginalne szkło szlifowane, wys. 9,3 cm, szer. 28,5 cm, głęb. 12,3 cm; waga 207 g (bez wkładu). cech. w owalu L (Warszawa z lat 1908-15) , główka w kokoszniku zwrócona w prawo/ 84/ cecha probierni Warszawskiej z lat 1908-15 i W.H

2 100 zł

24-03-2015

1 100 zł

12-09-2016
Świecznik srebrny XIX w.

2 200 zł

16-09-2016
lichtarz, srebro próby 12 cechowane; w prostokątach Malcz kursywą, 12, w /Warszawie i w owalu kotwica znak warsztatowy, wys. 26 cm, szer. podstawy 10,5 cm; waga 294 g. Warszawa, złotnik Karol Malcz, lata 30.- 40 XIX w.

3 000 zł

03-03-2016
/32
liczba obiektów: 787