ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (741)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Piwonie w wazonie, l. 50. XX w.
olej/płótno, wymiary 61 x 46 cm sygnowany p.d.: Dominik

11 500 zł

20-04-2019
Nowość
TRZESZCZKOWSKI Antoni (1902-1977)
Olej, tektura, wym. 32x25cm. (38x31cm.) Sygnowany p. d.: Trzeszczkowski

3 800 zł

20-04-2019
Nowość
akwarela, gwasz, papier, passe-partout typu "wiedeńskiego" wym.; 30x22 cm.(z ramą 44x36cm.) sygnowany p. d.: Trzeszczkowski

3 600 zł

18-04-2019
Nowość
Napoleon na koniu
ołówek, papier, wym.; 13x13 cm.(z ramą 30x27cm.) sygnowany p. d.: Trzeszczkowski 11.7.76 z dedykacją

800 zł

18-04-2019
Nowość
srebro pr.800, waga łączna: 1210 g., cechowany 242FI oraz 800 cechy Włoskie, Florencja z lat 1944-1968, wymiary; taca 35x46 cm.(z uszami 56cm.) dzbanek wys. 23 i 23,5 cm, mlecznik 17 cm., cukiernica 14 cm. Włochy, Florencja, lata 1944-1968.

6 000 zł

18-04-2019
Nowość
RADKE Emil (1830 - 1867)
Solniczka srebrna Emil Radke, 1830-1867
srebro pr.84, waga.118 g. wym. 11,5x8x3 cm, sygn. Radke, cecha probierni warszawskiej ??/1864/84, dwugłowy orzeł, w prostokątach oraz w owalu kotwica znak warsztatowy Emila Radke Warszawa, złotnik Emil Radke (czynny 1832-1868),

1 100 zł

16-04-2019
Nowość
Paterka srebrna Wiedeń lata 1872-1920
srebro próby 3(800); wym. cm; waga 454 g. cecha probierni austriackiej, koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A, monogram złotnika SA. Austro-Węgry, Austria Wiedeń, lata 1872-1920

2 100 zł

16-04-2019
Nowość
srebro wym.24x14x17 cm; waga 238 g. cechowany; P. pod koroną; A pod koroną Hanau, Georg Roth & Company k. XIX w.

1 100 zł

16-04-2019
Nowość
Broszka złota z diamentami okres międzywojenny
Brosza , złoto, srebro, lenko szafir 5 ct. i 32 rozety diamentowe w oprawie srebrnej, wym.23x55 mm. okres międzywojenny.

3 300 zł

15-04-2019
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
Żardiniera srebrna Wiedeń 1872 - 1920
patera srebro pr 3, szkło, waga 584gr wym. 20x27x18 cm. sygn; cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A(Wiedeń) . Austro Węgry, Wiedeń lata 1872 – 1920

2 500 zł

26-11-2015

1 100 zł

12-09-2016

1 600 zł

16-01-2019
Świecznik srebrny XIX w.

2 200 zł

10-12-2018
Świecznik srebrny trójświecowy art deco Niemcy, Brema, Wilkens & Söhne., srebro próby 830, wys. 15 cm, szer. 25 cm, waga 220g. cechowane; znak firmy, półksiężyc, korona i 830 S nr.7365. lichtarz srebrny. Niemcy, Brema, Wilkens & Söhne.

950 zł

28-09-2018

1 100 zł

15-03-2018

900 zł

02-04-2019

650 zł

02-04-2019
Świecznik srebrny M.Sztern Warszawa 1878

2 200 zł

08-12-2018
Świecznik srebrny Berlin, lata 1820 – 1830

2 300 zł

23-01-2019
srebro, pr. 13, waga 224 g, wys. 23 cm śr. podstawy 13,7 cm, cechowane; cecha probierni wiedeńskiej z próbą 13, literą A i rokiem 18??, w prostokącie Schiffer oraz orzeł dwugłowy w owalu., lichtarz srebrny. Wiedeń, złotnik Franz Schiffer (czynny 1832-1854

1 400 zł

17-10-2018
Świecznik srebrny Austria, lata 1867-1872
srebro, pr. 4(750), waga 278 g, wys. 27 cm śr. Cechowany w pięcioboku głowa Diany z cyfrą 4, monogram złotnika WL? oraz w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 4 cecha probierni warszawskiej. lichtarz srebrny Austria, lata 1867-1872

1 500 zł

16-10-2018
srebro pr. 84, wys.35 cm; waga 324 g; cechowany; w owalu L, głowa kobiety w kokoszniku, 84 oraz I.S. Lichtarz srebrny Warszawa, Izrael Szekman (czynny 1891-1939), lata 1908-1915

1 300 zł

19-11-2018
Świecznik platerowy WMF
plater na mosiądzu, wym.19x27x11,5cm. Niemcy, , firma Württembergische Metallwarenfabrik, 1 poł.. XX w.

400 zł

25-11-2016
Łyżka z sitkiem, Cesarstwo Rosyjskie, Mitawa, 1848
Srebro, próba 84, waga 61 g; dł.22,3 cm Puncowanie: w prostokącie WFW, Л.3./1848 - cecha probierza Zyg Ludwig Chrystian (Ryga),84 oraz w kartuszu głowa jelenia znak miejski Mitawy. Łotwa Mitawa (od 1918 - Jełgawa) 1848 r.

450 zł

26-06-2018
/30
liczba obiektów: 741