ART DECORUM - sztuka współczesna
al. Kasztanowa 63
30-238 Kraków
+48 502 478 090
galeria@art-decorum.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (164)
JONIAK Juliusz (ur. 1925)
Le Baux de Provence , 2016
olej na płótnie, 70x90, 2016
22-03-2017
Nowość
KOSTENKO Anna (ur. 1975, Kijów)
Żółte sieci , 2010
olej na płótnie, 60x70
14-05-2014
Sen 2 , 1997
olej na płótnie, 90x100, sygn.l.d.
22-09-2013
Portret kobiety , 2012
olej na płótnie, 70x60,sygn.p.d.
14-05-2014
Pejzaż irlandzki-po deszczu , 2010
olej na płótnie, 60x80, sygn.l.d.
14-05-2014
BĘDKOWSKA Beata
Gdzieś daleko daleko III , 2010
akryl na płótnie, 60x80
11-12-2012
BĘDKOWSKA Beata
Gdzieś daleko daleko II , 2010
akryl na płótnie, 60x80
11-12-2012
BĘDKOWSKA Beata
Gdzieś daleko daleko I , 2010
akryl na płótnie, 60x80
11-12-2012
SALWIŃSKI Bogusz (ur. 1948)
Akt
technika mieszana na płycie, 92x204, sygn.l.d.
07-02-2017
SALWIŃSKI Bogusz (ur. 1948)
Akt , 2008
92x204,technika mieszana na płycie
15-04-2016
ZĄBKOWSKA-WODNICKA Cecylia
Stok , 2004
olej na płótnie 74x90
22-02-2006
BATRUCH Diana (ur. 1988)
Zajezdnia , 2016
olej na płótnie, 80x120
18-10-2016
BATRUCH Diana (ur. 1988)
Ulica nocą , 2013
olej na płótnie, 100x130, 2013
15-04-2016
BATRUCH Diana (ur. 1988)
Przystanek II , 2014
olej na płótnie, 60x40, 2014
08-02-2017
BATRUCH Diana (ur. 1988)
Pejzaż , 2014
olej na płótnie, 100x140cm
29-12-2014
BATRUCH Diana (ur. 1988)
Pejzaż , 2014
olej na płótnie, 100x140cm
18-10-2016
BATRUCH Diana (ur. 1988)
Odbicia , 2013
olej na płótnie, 130x160cm, 2013
15-04-2016
BATRUCH Diana (ur. 1988)
Nokturn , 2014
olej na płótnie, 50x100, 2014
18-10-2016
BATRUCH Diana (ur. 1988)
Miasto , 2013
olej na płótnie, 70x100
15-10-2014
BATRUCH Diana (ur. 1988)
bez tytułu , 2013
olej na płótnie,
100x140
10-02-2016
GERLACH Eugeniusz (ur. 1941, Bieniawa k. Tarnopola)
Łuczniczka , 2012
olej na płótnie, 100x100, 2012
07-02-2017
Martwa natura z koszykiem owoców , 2008
olej i akryl na płótnie, 2008, 85x59
07-02-2017
Madonna z dzieciątkiem , 2015
olej i akryl na płótnie, 2015, 63x63
19-10-2016
Akt futurystyczny , 2015
olej i akryl na płótnie, 125x60,2015
19-10-2016
BIENIAS Grzegorz (ur. 1958)
Łóżkownice 1 , 1994
olej na płótnie, 121x110
10-12-2012
/7
liczba obiektów: 164