ART DECORUM - sztuka współczesna
al. Kasztanowa 63
30-238 Kraków
+48 502 478 090
galeria@art-decorum.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (152)
JONIAK Juliusz (ur. 1925)
Cafe de France , 2018
olej na płótnie, 70x90, sygn.p.d.
07-12-2018
Nowość
ZWIERZCHOWSKI Andrzej (ur. 1954, Warszawa)
Doprowadzenie abstrakcji do expresji , 2013
olej na płótnie,150x200,2013
04-12-2018
Blok-miejsce urodzenia , 2008
olej na płótnie,152x200
26-10-2017
PAZDALSKA Anna
Pocałunek
brąz, marmur, wys.: 40cm, sygn.: APAZ
02-10-2018
PAZDALSKA Anna
Balbina i Hektor , 2014
brąz, marmur, wys.: 42cm
27-10-2017
BĘDKOWSKA Beata
Gdzieś daleko daleko III , 2010
akryl na płótnie, 60x80
11-12-2012
BĘDKOWSKA Beata
Gdzieś daleko daleko II , 2010
akryl na płótnie, 60x80
11-12-2012
BĘDKOWSKA Beata
Gdzieś daleko daleko I , 2010
akryl na płótnie, 60x80
11-12-2012
SALWIŃSKI Bogusz (ur. 1948)
Akt , 2008
92x204,technika mieszana na płycie
15-04-2016
SALWIŃSKI Bogusz (ur. 1948)
Akt
technika mieszana na płycie, 92x204, sygn.l.d.
07-02-2017
BATRUCH Diana (ur. 1988, Rzym)
Zajezdnia , 2016
olej na płótnie, 80x120
18-10-2016
Ulica nocą , 2013
olej na płótnie, 100x130, 2013
15-04-2016
Przystanek II , 2014
olej na płótnie, 60x40, 2014
08-02-2017
Pejzaż , 2014
olej na płótnie, 100x140cm
18-10-2016
Odbicia , 2013
olej na płótnie, 130x160cm, 2013
15-04-2016
Nokturn , 2014
olej na płótnie, 50x100, 2014
18-10-2016
Miasto , 2013
olej na płótnie, 70x100
15-10-2014
bez tytułu , 2013
olej na płótnie,
100x140
10-02-2016
BIENIAS Grzegorz (ur. 1958)
Łóżkownice 1 , 1994
olej na płótnie, 121x110
10-12-2012
BIENIAS Grzegorz (ur. 1958)
Nostalgia , 1997
olej i akryl na płótnie 60x85
08-12-2008
BIENIAS Grzegorz (ur. 1958)
Horoskop , 1998
akryl i olej na płótnie, 150x200
28-12-2008
RUDZKA-CYBISOWA Hanna (1897-1988)
Martwa natura z paterą i jabłkami , 1927
olej na płótnie naklejonym na tekturze, 23x28.5cm,sygn.p.d.
08-11-2013
WÓJCIK Henryk (1920 Sosnowiec - 2009 Kraków)
Polaryzacja , 1959
olej na płótnie 64x130
11-12-2012
Pejzaż , 1980
olej na płótnie 73x100
19-10-2006
Paryż , 1972
olej na płótnie 50x69
19-10-2006
/7
liczba obiektów: 152