Galeria Giza

500 854 053
galeria@galeriagiza.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (102)
BRZOZOWSKI Tadeusz (1918-1987)
"Trzy akty" , 1940
kredki, ołówek, wymiary 18x21 cm, sygnowany na odwrocie,
T.Brzozowski
23-04-2017
Nowość
"Portret" , 1940
tusz, akwarela, wymiary 19,5x15 cm, sygnowany na odwrocie,
Tade Brzozowski z dopiskiem "Ohej załoga"
23-04-2017
Nowość
MALINA Marian (1922-1985)
„Trzy figury” , 1956
drzeworyt /odbitka ręczna/, wymiary 52.6x37.8 cm
19-04-2017
Nowość
MALINA Marian (1922-1985)
"Kompozycja-agresja" , 1959
drzeworyt, /odbitka ręczna/, wymiary 67x49,4 cm
19-04-2017
Nowość
MALINA Marian (1922-1985)
"Kompozycja z postacią odchodzącą" , 1964
drzeworyt, /odbitka ręczna/, wymiary 70x57,5 cm
19-04-2017
Nowość
MALINA Marian (1922-1985)
"Tors" , 1959
monotypia, wymiary 69,4x49,3 cm
19-04-2017
Nowość
MALINA Marian (1922-1985)
"Kobieta z parasolką" , 1959
cellografia, /odbitka ręczna/, wymiary 54,9,39,9 cm
19-04-2017
Nowość
MALINA Marian (1922-1985)
"Plecy kosmonauty" , 1971
linoryt, wymiary 56,4x76,3 cm
19-04-2017
Nowość
MALINA Marian (1922-1985)
„Rzeźnik” , 1957
drzeworyt /odbitka ręczna/, wymiary 47.2x32.5 cm
19-04-2017
Nowość
MALINA Marian (1922-1985)
„Bez tytułu” , 1957
drzeworyt /odbitka ręczna/, wymiary 25.2x53.8 cm
19-04-2017
Nowość
"Płaszcz miłosiernego Samarytanina X"
1986 olej na płótnie, wymiary 50 x 95 cm
13-12-2016
"Midnight"
Lawrence Morgan, "Midnight", 2015, dyptyk, technika własna, akryl, ołówek na płycie, wymiary 118x134 cm, Lawrence Morgan ukończył Sztuki Piękne w Southampton Institute w roku 2001, uzyskując dyplom z wyróżnieniem.
18-10-2016
"Cloud"
Lawrence Morgan, "Cloud", 2015, technika własna, akryl, ołówek na płycie, wymiary 96x118 cm, Lawrence Morgan ukończył Sztuki Piękne w Southampton Institute w roku 2001, uzyskując dyplom z wyróżnieniem.
18-10-2016
"Bar"
20013, olej, akryl na płótnie, wymiary 90x110 cm, obraz na motywach "Baru w Folies Bergere", Edouard'a Manet'a
23-10-2016
SADOWSKI Andrzej Adam (ur. 1946)
1997, akryl na płótnie, wymiary 50x73 cm
14-10-2016
"Kreta-Matala-parking-czerwona honda goldwing"
1998, akryl na płótnie, wymiary 65x92cm
14-10-2016
"Kreta-Agios Nikolaos-port"
1999, akryl na płótnie, wymiary 38x55 cm
14-10-2016
JONSCHER Barbara (1926-1986)
„Kwiat” , 1963
olej na płótnie, wymiary 48×48 cm
02-04-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
„Kwiaty spalone” , 1969
02-04-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
„Jamnik”
nie datowany, olej na papierze naklejonym na tekturę, wymiary 50×69 cm
02-04-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
nie datowany, olej na płótnie, wymiary 61×46 cm
02-04-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
"Wisła w Kazimierzu", 1975, olej na płótnie,... , 1975
Barbara Jonscher "Wisła w Kazimierzu", 1975, olej na płótnie, wymiary 80x120 cm
02-04-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
nie datowany, olej na płótnie, wymiary 48x48 cm
02-04-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
"Przed Burzą"
nie datowany, olej na płótnie, wymiary 60 x 80 cm
02-04-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
"Kwiaty spalone II"
ok. 1969, olej na płótnie, wymiary 48x48 cm
02-04-2017
/5
liczba obiektów: 102