Galeria Giza

Chrzanów
500 854 053
galeria@galeriagiza.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (98)
NITKA Zdzisław (ur. 1962)
"Pejzaż górski z orłami” , 1994
olej na płótnie, wymiary 60×172 cm

Większy zestaw obrazów Zdzisława Nitki na stronie
http://alfa.galeriagiza.pl/artysci_s/zdzislaw-nitka-3/

tel, 500854053
20-10-2017
Nowość
NITKA Zdzisław (ur. 1962)
„Mężczyźni nad martwym orłem” , 2007
olej na płótnie, wymiary 120×150 cm, /obraz jest reprodukowany w albumie „Zdzisław Nitka”, autorstwa Andrzeja Jarosza, wydanym przez Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Geperta we Wrocławiu, Wrocław 2014
20-10-2017
Nowość
2016-2017, olej na desce /technika laserunkowa /, wymiary 50×70 cm, z ramą 76×96 cm
24-07-2017
2016-2017, olej na desce, /technika laserunkowa /,płatki złota 24 karatowego, wymiary 50×40 cm, z ramą 76×66 cm, rama jest ręcznie malowana przez autorkę oraz złocona 24 karatowym złotem
24-07-2017
Dawid Szymczyk, „Skakanka”
żywica, stal, podstawa ze sjenitu, wymiary 80x25x15 cm,

Większy zestaw prac na stronie,
http://alfa.galeriagiza.pl/artysci_s/dawid-szymczyk/

tel; 500854053
13-06-2017
Dawid Szymczyk, „Balansująca”
żywica akrylowa, podstawa ze sjenitu, wymiary 80x25x15 cm,

tel; 500854053
13-06-2017
SADOWSKI Andrzej Adam (ur. 1946)
1997, akryl na płótnie, wymiary 50x73 cm
14-10-2016
"Kreta-Matala-parking-czerwona honda goldwing"
1998, akryl na płótnie, wymiary 65x92cm
14-10-2016
"Kreta-Agios Nikolaos-port"
1999, akryl na płótnie, wymiary 38x55 cm
14-10-2016
CZECZOT Andrzej (1933 Kraków - 2012 Warszawa )
Z cyklu, „Suita Tańców Polskich – Chujawiak” , 1981
serigrafia, wymiary 18,2×13 cm, jedna z 10 prac zestawu z cyklu „Suita Tańców Polskich”,

większy zestaw prac na stronie;
http://alfa.galeriagiza.pl/artysci_s/andrzej-czeczot/
tel. 500854053
09-05-2017
Z cyklu, "Suita Tańców Polskich - Miotlarz", , 1981
serigrafia, wymiary 18,2x13 cm, jedna z 10 prac zestawu z cyklu „Suita Tańców Polskich”,

tel. 500854053
09-05-2017
UNIECHOWSKI Antoni (1903-1976)
„Pejzaż”
nie datowany, olej na płótnie, wymiary 50x66 cm
07-10-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
„Kwiat” , 1963
olej na płótnie, wymiary 48×48 cm,

Większy zestaw prac Barbary Jonscher na stronie,
http://alfa.galeriagiza.pl/artysci_s/barbara-jonscher/
Tel; 500854053
02-04-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
„Kwiaty spalone” , 1969

Tel; 500854053
02-04-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
„Jamnik”
nie datowany, olej na papierze naklejonym na tekturę, wymiary 50×69 cm,

Tel; 500854053
02-04-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
"Wisła w Kazimierzu" , 1975
olej na płótnie, wymiary 80x120 cm,

Tel; 500854053
02-04-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
"Przed Burzą"
nie datowany, olej na płótnie, wymiary 60 x 80 cm
02-04-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
"Kwiaty spalone II"
ok. 1969, olej na płótnie, wymiary 48x48 cm,

Tel; 500854053
02-04-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
"Krajobraz ze światłem" , 1972
olej na płótnie, wymiary 81 x 100 cm,

Tel; 500854053
02-04-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
"Bez tytułu, (bukiet ugrowy)"
nie datowany, olej na płótnie, wymiary 55x46 cm,

Tel; 500854053
02-04-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
"Bez tytułu (Tatry, Mnich)"
nie datowany, olej na płótnie, wymiary 60x45 cm,

Tel; 500854053
02-04-2017
RADOSZ Bartłomiej (ur. 1988)
"Bez tytułu"
2016, akryl na płótnie, wymiary 70x70 cm
26-02-2017
RADOSZ Bartłomiej (ur. 1988)
"Bez tytułu"
2016, akryl na płótnie, wymiary 149x100 cm
26-02-2017
RADOSZ Bartłomiej (ur. 1988)
"Bez tytułu" , 2016
2016, akryl na płótnie, wymiary 100x80 cm
26-02-2017
DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)
„Czyn”
„Czyn”, 1977, olej na płótnie, wymiary 114×146 cm, / obraz
jest reprodukowany w albumie „Edward Dwurnik Retrospektive” , Wurttembergischer Kunsttverein Stuttgart, 1994
18-09-2016
/4
liczba obiektów: 98