Galeria Giza

Chrzanów
500 854 053
galeria@galeriagiza.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (115)
olej na desce, /technika laserunkowa /,płatki złota 24 karatowego, wymiary 50×40 cm, z ramą 76×66 cm, rama jest ręcznie malowana przez autorkę oraz złocona 24 karatow

Informację o obrazie, Tel. 500854053
oraz na stronie, http://alfa.galeriagiza.pl/art
17-12-2017
Nowość
HAŁAS Józef (Nowy Sącz 1927-2015 Wrocław)
"Pejzaż Jasny - Góra" , 1966
olej na płótnie, technika własna, wymiary 100x120 cm

informacje o obrazie, tel 500854053
15-12-2017
Nowość
„M-z”, olej na płótnie, wymiary 70×70 cm , 2004
/ obraz jest reprodukowany w albumie „Józef Hałas”, autorstwa Andrzeja Jarosza, wydawnictwo akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu 2007

informacje o obrazie - tel 500864053
12-12-2017
Nowość
„M-J II”, olej na płótnie, wymiary 70×70 cm , 1998
/ obraz jest reprodukowany w katalogu „Józef Hałas Poszukiwania”, wydany z okazji retrospektywnej wystawy w Muzeum Architektury we Wrocławiu, 2014

informacje o obrazie tel-500854053
12-12-2017
Nowość
Kornel Wilczek, „Widok na morze”
olej na płótnie, wymiary 50×70 cm

Większy zestaw obrazów Kornela Wilczka

http://alfa.galeriagiza.pl/artysci_s/kornel-wilczek-zestaw-obrazow/

tel, 500854053
03-11-2017
Kornel Wilczek, „Miasto nie śpi”

tel, 500854053
03-11-2017
Kornel Wilczek, "Dobry początek"
olej na płótnie, wymiary 50×90 cm,

tel, 500854053
03-11-2017
Kornel Wilczek „Koniec zimy”

tel, 500854053
03-11-2017
2016-2017, olej na desce /technika laserunkowa /, wymiary 50×70 cm, z ramą 76×96 cm
24-07-2017
24-07-2017
Dawid Szymczyk, „Skakanka”
żywica, stal, podstawa ze sjenitu, wymiary 80x25x15 cm,

Większy zestaw prac na stronie,
http://alfa.galeriagiza.pl/artysci_s/dawid-szymczyk/

tel; 500854053
13-06-2017
Dawid Szymczyk, „Balansująca”
żywica akrylowa, podstawa ze sjenitu, wymiary 80x25x15 cm,

tel; 500854053
13-06-2017
SADOWSKI Andrzej Adam (ur. 1946)
1997, akryl na płótnie, wymiary 50x73 cm
14-10-2016
"Kreta-Matala-parking-czerwona honda goldwing"
1998, akryl na płótnie, wymiary 65x92cm
14-10-2016
"Kreta-Agios Nikolaos-port"
1999, akryl na płótnie, wymiary 38x55 cm
14-10-2016
CZECZOT Andrzej (1933 Kraków - 2012 Warszawa )
Z cyklu, „Suita Tańców Polskich – Chujawiak” , 1981
serigrafia, wymiary 18,2×13 cm, jedna z 10 prac zestawu z cyklu „Suita Tańców Polskich”,

większy zestaw prac na stronie;
http://alfa.galeriagiza.pl/artysci_s/andrzej-czeczot/
tel. 500854053
09-05-2017
Z cyklu, "Suita Tańców Polskich - Miotlarz", , 1981
serigrafia, wymiary 18,2x13 cm, jedna z 10 prac zestawu z cyklu „Suita Tańców Polskich”,

tel. 500854053
09-05-2017
UNIECHOWSKI Antoni (1903-1976)
„Pejzaż”
nie datowany, olej na płótnie, wymiary 50x66 cm
07-10-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
„Kwiat” , 1963
olej na płótnie, wymiary 48×48 cm,

Większy zestaw prac Barbary Jonscher na stronie,
http://alfa.galeriagiza.pl/artysci_s/barbara-jonscher/
Tel; 500854053
02-04-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
„Kwiaty spalone” , 1969

Tel; 500854053
02-04-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
„Jamnik”
nie datowany, olej na papierze naklejonym na tekturę, wymiary 50×69 cm,

Tel; 500854053
02-04-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
"Wisła w Kazimierzu" , 1975
olej na płótnie, wymiary 80x120 cm,

Tel; 500854053
02-04-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
"Przed Burzą"
nie datowany, olej na płótnie, wymiary 60 x 80 cm
02-04-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
"Kwiaty spalone II"
ok. 1969, olej na płótnie, wymiary 48x48 cm,

Tel; 500854053
02-04-2017
JONSCHER Barbara (1926-1986)
"Krajobraz ze światłem" , 1972
olej na płótnie, wymiary 81 x 100 cm,

Tel; 500854053
02-04-2017
/5
liczba obiektów: 115