Warsaw Art Gallery
Centrum LIM
Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
22 630 50 50
info@warsawartgallery.com
poniedziałek - piątek: 10.00-20.00
sobota: 10.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (121)
Robert WORLD, " Prince", 2017
olej, płótno, 100x70cm
sygn., dat. na odwrociu
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
www.warsawartgallery.com
11-12-2018
Nowość
STYCZYŃSKA Hanna
" Sen o młodości", 2017 , 2017
akryl, olej, płótno, 89x69 cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCIi
nfo@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery
10-12-2018
Nowość
STYCZYŃSKA Hanna
" Wiosna", 2013
olej, płótno, 93x80cm ( w świetle ramy)
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
10-12-2018
Nowość
STYCZYŃSKA Hanna
" Kołysanka", 2017
olej, płótno, 80x30 cm ( w świetle ramy), rama ozdobiona przez artystkę.
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com

2 400 zł

10-12-2018
Nowość
STYCZYŃSKA Hanna
"Posłaniec", 2017
olej, płótno, 80x30 cm ( w świetle oprawy),
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
10-12-2018
Nowość
z cyklu " Warszawa nocą " -
" Q 22", akwarela, papier, 76x56 cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
14-07-2018
Z cyklu " Warszawa nocą " -
" Rondo 1", akwarela papier, 76x56 cm ( w świetle p-p),
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartrgallery.com,
14-07-2018
Michał BATKIEWICZ, Słoń, 2016
metal, wys. 60 cm
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com

4 500 zł

10-05-2018
Krystyna Hierowska - ' Wedding " , 1990
akwaforta, akwatinta, V/37/50, 40 x 33 cm
grafika datowana i sygnowana, p.d.,
oprawiona w złotą ramę, wymiary w ramie 60x52cm

1 200 zł

05-12-2017
Krystyna Hierowska , " 01" , 1993
akwaforta, akwatinta, II/22/50, 6 x 6,5 cm w świetle p-p,
datowana, sygnowana,p.d
wymiary w oprawie : 19,5 x 19 cm (czerwone p-p, czarna błyszcząca rama)

250 zł

06-12-2017
Krystyna Hierowska, " Museum of Andrzej Wajda", , 1994
Akwaforta, akwatinta, 15x24,5 cm w świetle p-p. datowana, sygnowana,
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com

600 zł

04-12-2017
ceramika artystyczna, wys. 50cm, szer. 23cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
www.warsawartgallery.com
infp@warsawartgallery.com
08-11-2018
2012, rzeżba ceramiczna, szkliwiona
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
www.warsawartgallery.com
info@warsawartgallery.com
i
08-11-2018
Jerzy SUCHWALKO , Asyryjka, 2016
olej, płótno, 80x60 cm
Sygnowany, datowany, pr.d.
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
30-08-2018
Jan Wołek , " Brzeg ", 2006
30-12-2016
Henryk TROJAN, " Wnętrze z martwą naturą ",... , 2015
25-10-2017
13-02-2017
DANIELE DONDE, "Audrey Hepburn", 2012, kolaż,... , 2012
Daniele Donde, Audrey Hepburn, 2012, 50x70cm (w świetle ramy), collage wykonany na płótnie, drewniana rama wykonana w manufakturze w Cremie, pokryta srebrem płatkowym, praca sygnowana.

5 500 zł

24-10-2017
22-12-2016
22-12-2016
City sunset , 2005
"City sunset", 2005, olej, płótno, 54x73 cm
Sygnowany i datowany, pr.do
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
09-08-2018
akryl, płótno, 92x73 cm, datowany, sygnowany,
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
09-02-2018
Adam Maruszczyk, Bez tytułu,
2015, akryl, płótno, szlag metal, 90x120 cm, sygnowany, datowany
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
18-01-2018
A view of the mountains
"A view of the mountains", olej, płótno, 54x73 cm
Sygnowany i datowany, pr.do
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
09-08-2018
" Zamek Ujazdowski", 2018
akwarela, bawełna, 56x76 cm, sygn.dat.p.d.
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
www.warsawartgallery.com
info@warsawartgallery.com

2 200 zł

26-11-2018
/5
liczba obiektów: 121