Warsaw Art Gallery
Centrum LIM
Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
22 630 50 50
info@warsawartgallery.com
poniedziałek - piątek: 10.00-20.00
sobota: 10.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (69)
MICHALAK Jan
" Colosseum", 2013
olej, płótno, 64x76 cm, datowany, sygnowany
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCi
13-12-2017
Nowość
WRÓBEL Grzegorz
' Kamienica Wilhelma Rakmana", 2015
akwarela, papier, 70 x 50 cm w świetle p-p.,
datowana, sygnowana,
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

3 200 zł

11-12-2017
Nowość
WRÓBEL Grzegorz
"Pasaż Wiecha", 2015
akwarela, papier, 55x75 cm w świetle p-p.,
datowana, sygnowana
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

1 800 zł

11-12-2017
Nowość
WRÓBEL Grzegorz
" Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie", 2016
akwarela, papier, 56x76 cm w świetle p-p.,
sygnowana, datowana
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOSCI

2 200 zł

11-12-2017
Nowość
WRÓBEL Grzegorz
" Warszawski Hard Rock ", 2014
akwarela, papier, 70x50 cm ( w świetle p-p.)

1 700 zł

11-12-2017
Nowość
Krystyna HIEROWSKA, - " Amor" , 2001
Akwaforta, akwatinta, V/35/50, 16,5 x 14 cm, datowana, sygnowana.
Grafika oprawiona w czerwone passe-partout'u i czarną ramę.
info@warsawartgallery,com
www.warsawartgallery.com

600 zł

04-12-2017
Krystyna HIEROWSKA, " T" , , 1993
akwaforta, akwatinta, II/41/50, 5 x 6 cm w świetle p-p,
datowana, swygnowana, p.d,
wymiary w oprawie : 17,5 x 18,5 cm ( czerwone p-p, czarna błyszcząca rama)

250 zł

06-12-2017
Krystyna Hierowska - ' Wedding " , 1990
akwaforta, akwatinta, V/37/50, 40 x 33 cm
grafika datowana i sygnowana, p.d.,
oprawiona w złotą ramę, wymiary w ramie 60x52cm

1 200 zł

05-12-2017
Krystyna HIEROWSKA - " Exl. Scott", , 2002
akwaforta, akwatinta, V/28/50, 16.5 x 14 cm w świetle p-p,

600 zł

04-12-2017
Krystyna Hierowska , " 01" , 1993
akwaforta, akwatinta, II/22/50, 6 x 6,5 cm w świetle p-p,
datowana, sygnowana,p.d
wymiary w oprawie : 19,5 x 19 cm (czerwone p-p, czarna błyszcząca rama)

250 zł

06-12-2017
Krystyna Hierowska, " Museum of Andrzej Wajda", , 1994
Akwaforta, akwatinta, 15x24,5 cm w świetle p-p. datowana, sygnowana,
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com

600 zł

04-12-2017
Juliusz MARWEG, " Bez tytułu", 2017 , 2017
olej, płótno, 100x90cm, datowany, sygnowany
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
07-12-2017
Juliusz MARWEG, " Bez tytułu", 2014-2016,
olej, płótno, 100x90 cm, datowany, ssygnowany,
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
07-12-2017
Jan Wołek , " Brzeg ", 2006
30-12-2016
Jacek LIPOWCZAN , " Miałeś chamie złoty róg", 2017
olej, deska, 56 x 75 cmw świetle ramy
Wymiar w ramie: 75 x 92 cm
08-12-2017
Nowość
Henryk TROJAN, " Wnętrze z martwą naturą ",... , 2015
25-10-2017
HENRYK TROJAN, " Jak blisko do nieba ". 2017,... , 2017
25-10-2017
13-02-2017
DANIELE DONDE, "Audrey Hepburn", 2012, kolaż,... , 2012
Daniele Donde, Audrey Hepburn, 2012, 50x70cm (w świetle ramy), collage wykonany na płótnie, drewniana rama wykonana w manufakturze w Cremie, pokryta srebrem płatkowym, praca sygnowana.

5 500 zł

24-10-2017
22-12-2016
22-12-2016
WOJCIECHOWSKA-PAPROCKA Anna (ur. 1962)
" Spotkanie dwóch serc ". , 2016
akryl, papier, 25 x 25 cm w oprawie,

450 zł

28-11-2017
" Księżycoe anioły", 2016, akryl, karton, 30x30... , 2016

1 800 zł

28-11-2017
" Kobieta po horyzont", 2017, akryl, płótno,... , 2017

2 600 zł

28-11-2017
" Jedyna Lady", 2017. akryl. płótno, 73x50 cm... , 2017
28-11-2017
/3
liczba obiektów: 69