Warsaw Art Gallery
Centrum LIM
Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
22 630 50 50
info@warsawartgallery.com
poniedziałek - piątek: 10.00-20.00
sobota: 10.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (75)
Michał BATKIEWICZ, Słoń, 2016
metal, wys. 60 cm
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com

4 500 zł

10-05-2018
Krystyna Hierowska - ' Wedding " , 1990
akwaforta, akwatinta, V/37/50, 40 x 33 cm
grafika datowana i sygnowana, p.d.,
oprawiona w złotą ramę, wymiary w ramie 60x52cm

1 200 zł

05-12-2017
Krystyna Hierowska , " 01" , 1993
akwaforta, akwatinta, II/22/50, 6 x 6,5 cm w świetle p-p,
datowana, sygnowana,p.d
wymiary w oprawie : 19,5 x 19 cm (czerwone p-p, czarna błyszcząca rama)

250 zł

06-12-2017
Krystyna Hierowska, " Museum of Andrzej Wajda", , 1994
Akwaforta, akwatinta, 15x24,5 cm w świetle p-p. datowana, sygnowana,
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com

600 zł

04-12-2017
Juliusz MARWEG, " Bez tytułu", 2017 , 2017
olej, płótno, 100x90cm, datowany, sygnowany
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
07-12-2017
Juliusz MARWEG, " Bez tytułu", 2014-2016,
olej, płótno, 100x90 cm, datowany, ssygnowany,
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
07-12-2017
Jan Wołek , " Brzeg ", 2006
30-12-2016
Jacek LIPOWCZAN , " Miałeś chamie złoty róg", 2017
olej, deska, 56 x 75 cmw świetle ramy
Wymiar w ramie: 75 x 92 cm
08-12-2017
Henryk TROJAN, " Wnętrze z martwą naturą ",... , 2015
25-10-2017
HENRYK TROJAN, " Jak blisko do nieba ". 2017,... , 2017
25-10-2017
13-02-2017
DANIELE DONDE, "Audrey Hepburn", 2012, kolaż,... , 2012
Daniele Donde, Audrey Hepburn, 2012, 50x70cm (w świetle ramy), collage wykonany na płótnie, drewniana rama wykonana w manufakturze w Cremie, pokryta srebrem płatkowym, praca sygnowana.

5 500 zł

24-10-2017
22-12-2016
22-12-2016
akryl, płótno, 92x73 cm, datowany, sygnowany,
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
09-02-2018
Adam Maruszczyk, Bez tytułu,
2015, akryl, płótno, szlag metal, 90x120 cm, sygnowany, datowany
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
18-01-2018
WOJCIECHOWSKA-PAPROCKA Anna (ur. 1962)
" Spotkanie dwóch serc ". , 2016
akryl, papier, 25 x 25 cm w oprawie,

450 zł

28-11-2017
" Księżycoe anioły", 2016, akryl, karton, 30x30... , 2016

1 800 zł

28-11-2017
" Kobieta po horyzont", 2017, akryl, płótno,... , 2017

2 600 zł

28-11-2017
" Jedyna Lady", 2017. akryl. płótno, 73x50 cm... , 2017
28-11-2017
FRĄCZEK Bartosz (ur.1974r. Częstochowa)
"Laguna Zadar", 2017,
olej, płótno, 120 x 150 cm, datowany, sygnowany,
CERTFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
www.warsawartgallery.com
info@warsawartgallery.com
24-02-2018
"Czerwona parasolka", 2013 olej, płótno,... , 2013
04-09-2017
" Nowy York", 2012
olej, płótno, 150 x 120 cm, datowany, sygnowany
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
www.warsawartgallery.com
info@warsawartgallery.com
22-02-2018
" Nocny tramwaj", 2016
olej, płótno, 90 x 120 cm, datowany, sygnowany
CERTFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
www.warsawartgallery.com
info@warsawartgallery.com
24-02-2018
" Miasto", 2016, olej, płótno, 70x80 cm , 2016
04-09-2017
/3
liczba obiektów: 75