Warsaw Art Gallery
Centrum LIM
Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
22 630 50 50
info@warsawartgallery.com
poniedziałek - piątek: 10.00-20.00
sobota: 10.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (114)
SKARZYŃSKA Monika
" Drzewo - połączeni", 2013 , 2013
olej, płótno, 160x65cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
18-02-2019
Nowość
SKARZYŃSKA Monika
" Konfetti", 2012
olej, płótno, 140x90cm
18-02-2019
Nowość
STĘPNIAK Małgorzata (ur. 1973, Częstochowa)
" Spotkanie", 2018 , 2018
olej, płótno, 50x70cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www.warsaartgallery.com
11-02-2019
Nowość
"Ona i On ", 2018 , 2018
olej, płótno, 50x50cm
CERTYFAKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
11-02-2019
Nowość
"Ona i On", 2018 , 2018
olej, płótno, 100x80 cm
CERTYFAKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
11-02-2019
Nowość
z cyklu " Warszawa nocą " -
" Q 22", akwarela, papier, 76x56 cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
14-07-2018
Z cyklu " Warszawa nocą " -
" Rondo 1", akwarela papier, 76x56 cm ( w świetle p-p),
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartrgallery.com,
14-07-2018
Robert WORLD, " Prince", 2017
olej, płótno, 100x70cm
sygn., dat. na odwrociu
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
www.warsawartgallery.com
11-12-2018
Michał BATKIEWICZ, Słoń, 2016
metal, wys. 60 cm
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com

4 500 zł

10-05-2018
Krystyna Hierowska - ' Wedding " , 1990
akwaforta, akwatinta, V/37/50, 40 x 33 cm
grafika datowana i sygnowana, p.d.,
oprawiona w złotą ramę, wymiary w ramie 60x52cm

1 200 zł

05-12-2017
Krystyna Hierowska, " Museum of Andrzej Wajda", , 1994
Akwaforta, akwatinta, 15x24,5 cm w świetle p-p. datowana, sygnowana,
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com

600 zł

04-12-2017
ceramika artystyczna, wys. 50cm, szer. 23cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
www.warsawartgallery.com
infp@warsawartgallery.com
08-11-2018
2012, rzeżba ceramiczna, szkliwiona
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
www.warsawartgallery.com
info@warsawartgallery.com
i
08-11-2018
Jerzy SUCHWALKO , Asyryjka, 2016
olej, płótno, 80x60 cm
Sygnowany, datowany, pr.d.
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
30-08-2018
Jan Wołek , " Brzeg ", 2006
30-12-2016
Jacek Lipowczan -"W drodze do lepszego świata",... , 2019
olej na desce. 100x100 cm ( w oprawie 120x120 cm)
29-01-2019
City sunset , 2005
"City sunset", 2005, olej, płótno, 54x73 cm
Sygnowany i datowany, pr.do
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
09-08-2018
A view of the mountains
"A view of the mountains", olej, płótno, 54x73 cm
Sygnowany i datowany, pr.do
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
09-08-2018
" Zamek Ujazdowski", 2018
akwarela, bawełna, 56x76 cm, sygn.dat.p.d.
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
www.warsawartgallery.com
info@warsawartgallery.com

2 600 zł

26-11-2018
" Jabłko weneckie 2 ",
brąz patynowany, wysokość : 20cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
www.warsawartgallery.com
info@warsawartgallery.com
18-10-2018
TROCHIM Anna Alicja (ur. 1952)
"Wspomnienie", 2013 , 2013
olej, płótno, 80x100cm
Sygnowany, datowany, na odwrociu
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www. warsawartgallery.com
13-11-2018
WOJCIECHOWSKA-PAPROCKA Anna (ur. 1962)
"Qultura", 2016 , 2016
akryl, karton, 45x45cm ( w świetle p-pI), 65x65cm ( w oprawie)
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
28-01-2019
" Spotkanie dwóch serc ". , 2016
akryl, papier, 25 x 25 cm w oprawie,

450 zł

28-11-2017
" Jedyna Lady", 2017. akryl. płótno, 73x50 cm... , 2017
28-11-2017
" Dwa światy", 2016 , 2016
akryl, karton, 45x5 cm ( wświetle p-p)., 65x65cn ( w oprawie)
CERTYFIKATA AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
28-01-2019
/5
liczba obiektów: 114