Warsaw Art Gallery
Centrum LIM
Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
22 630 50 50
info@warsawartgallery.com
poniedziałek - piątek: 10.00-20.00
sobota: 10.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (37)
Jan Wołek , " Brzeg ", 2006
30-12-2016
13-02-2017
22-12-2016
22-12-2016
FRĄCZEK Bartosz (ur.1974r. Częstochowa)
Z kocurem , 2017
olej na płótnie, 70x70 cm, sygnowany lewy dolny róg
27-05-2017
23-01-2017
WĄSOWSKA Beata (ur. 1955, Orzesze)

10-12-2016
STYCZYŃSKA Hanna
Wymiar z ramą : 48x58 cm

900 zł

13-02-2017
STYCZYŃSKA Hanna
Pantofelek , 2017
Hanna Styczyńska, rysunek akrylem na papierze, 30x20cm, praca sygnowana prawy dolny róg, dostępna w Warsaw Art Gallery
26-07-2017
TROJAN Henryk
Las mujeres libres , 2017
Olej na płótnie, 120x80 cm, sygnowany prawy dolny róg,
22-05-2017
MAŚLANKIEWICZ Jacek (ur. 1955)
obraz jest oprawiony
05-04-2017
31-01-2017
MICHALAK Jan
" Saturn pożerający własne dzieci", 2014,... , 2014
11-01-2017
MICHALAK Jan
30-12-2016
TARASIN Jan (1926-2009)
Magazyn , 1999
Jan Tarasin, "Magazyn", grafika autorska, unikatowa, sygnowana prawy dolny róg, oznaczona E/A (unikatowa seria odbitek pozostająca do dyspozycji artysty)
03-06-2017
WOŁEK Jan (ur. 1954r.)
"Woda". 2008 olej, płótno, 45x70 cm, sygnowany

4 800 zł

23-02-2017
WOŁEK Jan (ur. 1954r.)

4 600 zł

23-02-2017
WOŁEK Jan (ur. 1954r.)
" Cerkiew", 2007 olej, płótno, 55x46cm, sygnowany
Wymiar z ramą : 73x64 cm

4 600 zł

23-02-2017
JĘDRZEJAK Jerzy Wiktor
Martwa Natura z Miechunką , 2013
Wiktor Jędrzejak, "Martwa Natura z Miechunką", 10x12 cm (20x22 cm z ramą), sygnowany dolna krawędź, oryginalna autorska oprawa
05-06-2017
MYGA Julia
Odylia , 2017
Warsaw Art Gallery, Julia Myga, "Odylia", 2017, olej na płótnie, 60x50 cm, sygnowany prawy dolny róg;
10-06-2017
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
17-01-2017
BUŁKA MATŁACZ Katarzyna
"Wenecja" , 2013
Rzeźba wykonana z brązu, patynowana. Wysokość 33 cm. Rok powstania 2013. Sygnowana.
09-12-2016
BUŁKA MATŁACZ Katarzyna
" Złota rybka" , 2016, brąz, 33 cm, sygn.
13-12-2016
BUŁKA MATŁACZ Katarzyna
19-12-2016
BUŁKA MATŁACZ Katarzyna
19-12-2016
liczba obiektów: 37