Warsaw Art Gallery
Centrum LIM
Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
22 630 50 50
info@warsawartgallery.com
poniedziałek - piątek: 10.00-20.00
sobota: 10.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (111)
" Jabłko weneckie 2 ",
brąz patynowany, wysokość : 20cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
www.warsawartgallery.com
info@warsawartgallery.com
18-10-2018
Nowość
BUŁKA MATŁACZ Katarzyna
" Jabłko weneckie",
brąz patynowany, wysokość 15 cm
18-10-2018
Nowość
BUŁKA MATŁACZ Katarzyna
" Lodowy kwiat 2 ", 2018
szkło artystyczne, podstawa - drewno,
średnica 14,5 cm, wysokość 20 cm
17-10-2018
Nowość
BUŁKA MATŁACZ Katarzyna
" Lodowy kwiat ", , 2018
unikatowa misa -szkło artystyczne, podstawa-drewno
śr. misy 22,5 cm, śr. podstawy - 14,5 cm, wys.rzeźby - 20 cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
15-10-2018
Nowość
z cyklu " Warszawa nocą " -
" Q 22", akwarela, papier, 76x56 cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
14-07-2018
Z cyklu " Warszawa nocą " -
" Rondo 1", akwarela papier, 76x56 cm ( w świetle p-p),
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartrgallery.com,
14-07-2018
Michał BATKIEWICZ, Słoń, 2016
metal, wys. 60 cm
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com

4 500 zł

10-05-2018
Krystyna Hierowska - ' Wedding " , 1990
akwaforta, akwatinta, V/37/50, 40 x 33 cm
grafika datowana i sygnowana, p.d.,
oprawiona w złotą ramę, wymiary w ramie 60x52cm

1 200 zł

05-12-2017
Krystyna Hierowska , " 01" , 1993
akwaforta, akwatinta, II/22/50, 6 x 6,5 cm w świetle p-p,
datowana, sygnowana,p.d
wymiary w oprawie : 19,5 x 19 cm (czerwone p-p, czarna błyszcząca rama)

250 zł

06-12-2017
Krystyna Hierowska, " Museum of Andrzej Wajda", , 1994
Akwaforta, akwatinta, 15x24,5 cm w świetle p-p. datowana, sygnowana,
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com

600 zł

04-12-2017
Juliusz MARWEG, " Bez tytułu", 2017 , 2017
olej, płótno, 100x90cm, datowany, sygnowany
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
07-12-2017
Juliusz MARWEG, " Bez tytułu", 2014-2016,
olej, płótno, 100x90 cm, datowany, ssygnowany,
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
07-12-2017
Jerzy SUCHWALKO , Asyryjka, 2016
olej, płótno, 80x60 cm
Sygnowany, datowany, pr.d.
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
30-08-2018
Jan Wołek , " Brzeg ", 2006
30-12-2016
Henryk TROJAN, " Wnętrze z martwą naturą ",... , 2015
25-10-2017
HENRYK TROJAN, " Jak blisko do nieba ". 2017,... , 2017
25-10-2017
13-02-2017
DANIELE DONDE, "Audrey Hepburn", 2012, kolaż,... , 2012
Daniele Donde, Audrey Hepburn, 2012, 50x70cm (w świetle ramy), collage wykonany na płótnie, drewniana rama wykonana w manufakturze w Cremie, pokryta srebrem płatkowym, praca sygnowana.

5 500 zł

24-10-2017
22-12-2016
22-12-2016
City sunset , 2005
"City sunset", 2005, olej, płótno, 54x73 cm
Sygnowany i datowany, pr.do
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
09-08-2018
akryl, płótno, 92x73 cm, datowany, sygnowany,
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
09-02-2018
Adam Maruszczyk, Bez tytułu,
2015, akryl, płótno, szlag metal, 90x120 cm, sygnowany, datowany
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
18-01-2018
A view of the mountains
"A view of the mountains", olej, płótno, 54x73 cm
Sygnowany i datowany, pr.do
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
09-08-2018
WOJCIECHOWSKA-PAPROCKA Anna (ur. 1962)
Zatrzymać czas , 2016
29-08-2018
/5
liczba obiektów: 111