Warsaw Art Gallery
Centrum LIM
Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
22 630 50 50
info@warsawartgallery.com
poniedziałek - piątek: 10.00-20.00
sobota: 10.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (107)
CICHECKI Jerzy (ur. 1960, Trojanów)
" Kokardka", 2019
akryl, płótno, 30x24cm
info@warsawartgallery.com
Dostawa na terenie kraju gratis.

600 zł

17-04-2019
Nowość
z cyklu " Warszawa nocą " -
" Q 22", akwarela, papier, 76x56 cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
14-07-2018
Z cyklu " Warszawa nocą " -
" Rondo 1", akwarela papier, 76x56 cm ( w świetle p-p),
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartrgallery.com,
14-07-2018
Michał BATKIEWICZ, Słoń, 2016
metal, wys. 60 cm
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com

4 500 zł

10-05-2018
Krystyna Hierowska - ' Wedding " , 1990
akwaforta, akwatinta, V/37/50, 40 x 33 cm
grafika datowana i sygnowana, p.d.,
oprawiona w złotą ramę, wymiary w ramie 60x52cm

1 200 zł

05-12-2017
Krystyna Hierowska, " Museum of Andrzej Wajda", , 1994
Akwaforta, akwatinta, 15x24,5 cm w świetle p-p. datowana, sygnowana,
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com

600 zł

04-12-2017
ceramika artystyczna, wys. 50cm, szer. 23cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
www.warsawartgallery.com
infp@warsawartgallery.com
08-11-2018
2012, rzeżba ceramiczna, szkliwiona
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
www.warsawartgallery.com
info@warsawartgallery.com
i
08-11-2018
Jerzy SUCHWALKO , Asyryjka, 2016
olej, płótno, 80x60 cm
Sygnowany, datowany, pr.d.
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
30-08-2018
Jan Wołek , " Brzeg ", 2006
30-12-2016
Daniele Donde, " Marylin Glamour Lady", 2012
collage - technika własna, płótno, 70x50cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
Obiekt został sprzedany

4 500 zł

01-03-2019
Daniele Donde, " Lady Spring ", 2014 , 2014
collage - technika własna, płótno, 70x50 cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com

5 000 zł

01-03-2019
Daniele Donde, " Lady Perfume", 2014
collage -technika własna, na płótnie, 60x40cm ( w świetle p-p)
srebrna rama - 79c59cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com

4 500 zł

01-03-2019
Czesław Piotr Szczepański, " Manhattan II", 2017 , 2017
akryl, płótno, 50x50cm
info@warsawartgallery.com
ww.warsawartgallery.com
Obiekt został sprzedany
11-03-2019
Czesław Piotr Szczepański, " Kamienne Schodki... , 2017
akryl, płótno, 70x100cm
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
11-03-2019
Czesław Piotr Szczepański, " Dawny Manhattan",... , 2017
akryl, płótno, 70x70cm
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
11-03-2019
Czesław Piotr Szczepański , " Nowojorski loft... , 2016
akryl, płótno, 100x50cm,
Info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
11-03-2019
Czesław Piotr Szczepański , " Manhattan", 2017
akryl, płótno, 80x60cm
Obiekt został sprzedany
11-03-2019
Czesław Piotr Szczepański " Dachy Paryża", 2016 , 2016
akryl, płótno, 40x80cm
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
11-03-2019
City sunset , 2005
"City sunset", 2005, olej, płótno, 54x73 cm
Sygnowany i datowany, pr.do
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
09-08-2018
A view of the mountains
"A view of the mountains", olej, płótno, 54x73 cm
Sygnowany i datowany, pr.do
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
09-08-2018
"Ona i On ", 2018 , 2018
olej, płótno, 50x50cm
CERTYFAKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
11-02-2019
" Zamek Ujazdowski", 2018
akwarela, bawełna, 56x76 cm, sygn.dat.p.d.
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
www.warsawartgallery.com
info@warsawartgallery.com

2 600 zł

26-11-2018
" Jabłko weneckie 2 ",
brąz patynowany, wysokość : 20cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
www.warsawartgallery.com
info@warsawartgallery.com
18-10-2018
TROCHIM Anna Alicja (ur. 1952)
"Wspomnienie", 2013 , 2013
olej, płótno, 80x100cm
Sygnowany, datowany, na odwrociu
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www. warsawartgallery.com
13-11-2018
/5
liczba obiektów: 107