Stricte Magda Melak
ul. Orfeusza 2
02-874 Warszawa
601 150 018
magda.melak@gmail.com
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (37)
NOWACKI Andrzej (ur. 1953, Rabka)
Relief , 2014
relief na pilśni, 64 x 64 cm, sygn.na odwrociu, 2014r.
26-11-2018
11.04.2010 , 2010
Relief, 11.04.2010, relief, płyta, sygn.na odwrociu " A.Nowacki, 11.04.2010", 2010r.

37 000 zł

11-01-2019
"12.06.05" , 2005
Andrzej NOWACKI, "12.06.05", 2005 r., akryl, relief/sklejka, płyta pilśniowa, 48 x 48 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '12.06.05 | A.NOWACKI | 2005
10-12-2018
ŚWIDERSKI Arkadiusz
Bez tytułu , 2018

technika własna akryl na płótnie, 70 x 70 cm, 2018r.

3 600 zł

02-10-2018
KIERMASZ Dorota (ur. 1979)
Podziały do kwadratu w błękitach
akryl na płótnie, MDF, 50 x 50 cm

2 100 zł

01-10-2018
KIERMASZ Dorota (ur. 1979)
Podział literalny z cyklu “Kompozycje” , 2015
akryl na płótnie, 100 x 80 cm, 2010/2015

2 500 zł

01-10-2018
KOPEĆ Eliza (ur. 1960)
Thirty-seven , 2018
akryl na płótnie, 110 x 110cm, sygn.na odwrociu, 2018 r.

15 000 zł

01-10-2018
KOPEĆ Eliza (ur. 1960)
RBBY , 2017
akryl na płótnie, 110 x 110cm, sygn.na odwrociu, 2017 r.

15 000 zł

01-10-2018
KOPEĆ Eliza (ur. 1960)
Oh my heart , 2018
akryl na płótnie, 110 x 110cm, 2018 r.

15 000 zł

01-10-2018
KOPEĆ Eliza (ur. 1960)
Celestial Objects , 2018
akryl na płótnie, 195 x 195 cm, 2018 r.

32 000 zł

01-10-2018
STRĄK Justyna (ur. 1987)
Strumień myśli
100×100 cm, olej na płótnie, 2018r.

4 500 zł

01-10-2018
STRĄK Justyna (ur. 1987)
Płynąc w nieznanym kierunku , 2018
110×110 cm, olej na płótnie, 2018r.

5 000 zł

01-10-2018
STRĄK Justyna (ur. 1987)
Przestrzeń , 2018
70×70 cm, olej na płótnie, 2018r.

3 000 zł

01-10-2018
STRĄK Justyna (ur. 1987)
Niebieska opowieść
śr. 50 cm, olej na płótnie, 2018r.

2 500 zł

01-10-2018
STRĄK Justyna (ur. 1987)
Chwila w błękitach , 2018

2 500 zł

01-10-2018
STAŃCZAK Kamil (ur. 1980, Puławy)
Kompozycja pływająca II , 2018
akryl na płótnie, 90 x 110 cm , sygn.2018r.

1 700 zł

01-10-2018
Kompozycja pływająca I , 2018

1 700 zł

01-10-2018
Bez tytułu , 2018
akryl na płótnie, 100 x 100 cm , sygn.2018

1 700 zł

01-10-2018
LEWOSZ Karolina
Triangle I
akryl na płótnie, 80 x 80 cm , sygn. na odwrociu

699 zł

01-10-2018
LEWOSZ Karolina
Form III
akryl na płótnie, 100 x 100 cm , sygn. na odwrociu

1 099 zł

01-10-2018
MISIAK Michał (ur. 1973)
Bez tytułu , 2009
tusz na papierze, rozmiar papieru 40 x 40 cm, rozmiar rysunku 19 x 11 cm, sygn. i dat. l.d MICHAŁ MISIAK 2004
21-10-2018
MISIAK Michał (ur. 1973)
Bez tytułu , 2009
tusz na papierze, rozmiar papieru 48 x 35cm, rozmiar rysunku 20 x 20 cm, sygn. i dat. l.d MICHAŁ MISIAK 2004
21-10-2018
MISIAK Michał (ur. 1973)
Bez tytułu , 2009
tusz na papierze, rozmiar papieru 48 x 35cm, rozmiar rysunku 20 x 20cm, sygn. i dat. l.d MICHAŁ MISIAK 2009
21-10-2018
MISIAK Michał (ur. 1973)
Bez tytułu , 2009
tusz na papierze, rozmiar papieru 48 x 35 cm, rozmiar rysunku 20 x 20 cm, sygn. i dat. l.d MICHAŁ MISIAK 2009
21-10-2018
MISIAK Michał (ur. 1973)
Bez tytułu , 2009
21-10-2018
liczba obiektów: 37