Galeria Po Prawej Stronie Wisły
Konopacka 15
03-428 Warszawa
22 618 08 37
info@poprawejstroniewisly.pl
wtorek - czwartek 14-17; piątek 14-18; sobota 11-15
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (59)
MATELSKA Waleria (ur. 1994, Borysów (Białoruś))
Erros. Miłość namiętna i romantyczna. Obraz... , 2018
Sygnatura znajduje się na odwrociu płótna.

4 500 zł

11-12-2018
Nowość
Ludus. Miłość egoistyczna. Obraz należy do... , 2018
Sygnatura z pełnym tytułem na odwrociu płótna.

4 500 zł

11-12-2018
Nowość
SUPIŃSKA Aleksandra
Sewilla Praca pochodzi z galerii sztuki Po... , 2015
Praca wykonana w technice sitodruku, na kartonie w nakładzie 3 sztuk. Praca oprawiona.

2 500 zł

11-01-2018
SUPIŃSKA Aleksandra
BIAŁYSTOK II Praca pochodzi z galerii sztuki... , 2017
Praca wykonana w technice sitodruku i ofsetu, na kartonie. Podpis na dole kartonu. Praca oprawiona.

1 500 zł

11-01-2018
SUPIŃSKA Aleksandra
BIAŁYSTOK I Praca pochodzi z galerii sztuki Po... , 2017
Praca wykonana w technice sitodruku i ofsetu, podpis i sygnatura na dole kartonu. Praca oprawiona.

1 500 zł

11-01-2018
KOPIJER Anna
"35" Praca pochodzi z Galerii Sztuki Po Prawej... , 2016
Technika akryl na płótnie, wymiary 100 x 120 cm, sygnatura w dolnym prawym rogu.

6 500 zł

19-09-2017
KOPIJER Anna
"34" Praca pochodzi z Galerii Sztuki Po Prawej... , 2016

6 500 zł

19-09-2017
KOPIJER Anna
"32" Praca pochodzi z Galerii Sztuki Po Prawej... , 2016

6 500 zł

19-09-2017
KOPIJER Anna
"31" Praca pochodzi z Galerii Sztuki Po Prawej... , 2016

6 500 zł

19-09-2017
KOPIJER Anna
"10" Praca pochodzi z Galerii Sztuki Po Prawej... , 2015
Technika akryl na płótnie, wymiary 80 x 100 cm, podpisany na odwrocie, na ramie.

4 000 zł

19-09-2017
TROJANOWSKA Anna (ur. 1978)
Schemat Randomizacji 03 praca dostępna w... , 2018
Litografia barwna, 7/10, sygnatura na dole pracy

2 400 zł

24-11-2018
TROJANOWSKA Anna (ur. 1978)
Schemat Randomizacji 02 praca dostępna w... , 2018
Litografia barwna, sygnatura na dole strony, nakład 9/10.

2 400 zł

30-11-2018
TROJANOWSKA Anna (ur. 1978)
Owoc Kamienia 09 Praca dostępna w galerii... , 2010
Litografia, matryca wykonana na kamieniu marmurowym, 9/10 sygnatura w prawym dolnym rogu.

2 400 zł

24-11-2018
TROJANOWSKA Anna (ur. 1978)
Owoc Kamienia 06 praca dostępna w galerii... , 2010
Litografia, matryca wykonana na kamieniu marmurowym, sygnatura na dole pracy

2 400 zł

24-11-2018
TROJANOWSKA Anna (ur. 1978)
Owoc Kamienia 02 praca dostępna w galerii... , 2010
Litografia, matryca wykonana na kamieniu marmurowym, sygnatura w dolnym prawym rogu, nakład 6/10.

2 400 zł

30-11-2018
TROJANOWSKA Anna (ur. 1978)
Dereferencje 08 praca dostępna w galerii... , 2017
Litografia, wykonana przy użyciu matrycy z kamienia marmurowego, 6/10. Sygnatura na dole pracy.

2 400 zł

30-11-2018
WOLSKA Anna (ur. 1971)
Przestrzenie Z Praca pochodzi z Galerii Sztuki... , 2016
Technika olej na płótnie, wymiary 100 x 120 cm, sygnatura na odwrocie obrazu.

6 900 zł

19-09-2017
WOLSKA Anna (ur. 1971)
Przestrzenie Praca pochodzi z Galerii Sztuki... , 2016

6 900 zł

19-09-2017
WOLSKA Anna (ur. 1971)
Technika olej na płótnie, wymiary 100 x 120 cm, sygnatura na odwrocie obrazu

6 900 zł

19-09-2017
WOLSKA Anna (ur. 1971)
Powidoki V Praca pochodzi z Galerii Sztuki Po... , 2016
Technika olej na płótnie, wymiary 100 x 110 cm, sygnatura na odwrocie obrazu

6 000 zł

19-09-2017
WOLSKA Anna (ur. 1971)
Powidoki III Praca pochodzi z Galerii Sztuki... , 2016
Technika olej na płótnie, wymiary 100 x 110 cm, sygnatura na odwrocie obrazu.

6 000 zł

19-09-2017
WOLSKA Anna (ur. 1971)
Powidoki II Praca pochodzi z Galerii Sztuki Po... , 2016

6 000 zł

19-09-2017
WOLSKA Anna (ur. 1971)
Powidoki I Praca pochodzi z Galerii Sztuki Po... , 2016
obraz namalowany w technice olej na płótnie, wymiary 100 x 110 cm, sygnatura na odwrocie obrazu.

6 000 zł

19-09-2017
SUPRYN Arkadiusz Tomasz (ur. 1952, Warszawa)
Abstrakcja Koniki szachowe Praca pochodzi z... , 2017
Obraz w technice olej na płótnie, wymiary 40 x 30 cm, sygnatura na rewersie pracy, oprawiony w czerwone ramy.
07-10-2017
Abstrakcja 3 Praca pochodzi z Galerii Sztuki... , 2017
Technika olej na płótnie, wymiary 30 x 40 cm, podpisany na odwrocie obrazu, obraz oprawiony w ramę drewnianą.
19-09-2017
/3
liczba obiektów: 59