ARTEMIS - Galeria Sztuki
Poselska 15
31-002 Kraków
12 422 03 94
galeria@artemis.art.pl
wtorek - piątek: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (204)
KURYLUK Ewa (ur. 1946, Kraków)
Bluzka w paski , 1975
akryl, kolaż na pilśni, wym. 100x100 cm

39 000 zł

12-12-2018
Nowość
CHROMY Bronisław (1925 Leńcze - 2017 Kraków)
Sowa
brąz patynowany, wys. 34 cm

4 500 zł

08-12-2018
Nowość
Madonna
brąz patynowany, kamień półszlachetny, wys. 42 cm

4 200 zł

08-12-2018
Nowość
Chart
brąz patynowany, wys. 31 cm

3 800 zł

08-12-2018
Nowość
MYJAK Adam (ur. 1947r.)
Głowa
brąz, wys. 50 cm, sygnowany na podstawie

27 000 zł

11-01-2018
WĄSOWSKA Agata (ur. 1972)
Przestrzeń , 2014
akryl, płótno, wym. 50x60 cm

1 250 zł

11-12-2014
ZIĘBLIŃSKI Andrzej (ur. 1946r.)
Identyfikacja , 1977
akryl, płótno, wym. 60x73 cm

4 200 zł

26-03-2007
KARPOWICZ-WESTNER Anna (ur. 1951 Kraków)
Zima w Szczebrzeszynie , 2008
olej, płótno, wym. 80x100 cm, oprawiony

15 500 zł

07-09-2018
Violoncello , 2012
olej, płótno, wym. 100x90 cm, oprawiony

16 000 zł

13-06-2018
Biały zamek , 2017
olej, płótno, wym. 33x41 cm, oprawiony

5 800 zł

13-06-2018
CZAPIGA-DROHOMIRECKA Barbara (ur. 1976)
Kompozycja z martwych natur , 2018
olej, płótno wym. 100x100 cm

3 900 zł

09-05-2018
GAWDZIK-BRZOZOWSKA Barbara (Katowice, 1927-2010, Zakopane)
Anastazja , 1991
rysunek, tusz, piórko, papier, wym. 46,5x32 cm, oprawiony

1 700 zł

05-09-2018
JARMOLIŃSKI Bartek (ur. 1975, Łódź)
Judith , 2007
akryl, płótno, wym. 90x71 cm

3 300 zł

10-02-2011
CZAPSKA Beata
Armadyllo, 2014
brąz, patyna klasyczna, długość 33 cm, wys. 15,5 cm

16 000 zł

20-02-2015
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
Spiżarnia , 2004
olej, płótno, wym. 90x65cm

3 200 zł

30-08-2011
MRÓZ Daniel (1917-1993)
Świat idzie ku lepszemu , 1972
cienkopis, piórko, papier, wym. 24,5x22,7 cm

3 900 zł

02-03-2018
LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta (ur. 1926, Przemyśl)
Siedząca tyłem , 1956

tusz, gwasz, papier, wym. 39x27,5 cm

1 700 zł

29-11-2012
Kraj-obraz rzeka , 2014

olej, płótno, wym. 110x160 cm

18 000 zł

20-06-2015
Kraj-obraz piękny słoneczny dzień , 2013
olej, płótno, wym. 190x110 cm

18 000 zł

20-06-2015
MILCZAREK Dariusz (ur. 1985)
Schody , 2016
tempera żółtkowa, płótno, wym. 60x60 cm

3 500 zł

26-10-2016
MILCZAREK Dariusz (ur. 1985)
bez tytułu , 2016
tempera żółtkowa, płótno, wym. 90x120 cm

6 000 zł

30-11-2016
GEPPERT Eugeniusz (1890 Lwów - 1979 Wrocław)
Akt , 1977
olej, płótno, wym. 116x90 cm

12 000 zł

11-06-2016
MUCHA Eugeniusz (1927 - 2012)
Veraikon , 2007
tempera, płótno, wym. 80x80 cm

8 900 zł

09-03-2016
MUCHA Eugeniusz (1927 - 2012)
Troska, przed 1980
olej, płótno, wym. 81x50 cm, oprawiony

9 800 zł

09-03-2016
MUCHA Eugeniusz (1927 - 2012)
Spotkanie, niedatowany
olej, blacha, wym. 50x41 cm

8 500 zł

09-03-2016
/9
liczba obiektów: 204