Galeria Rafał Kucharski - Fine art
Rafał Kucharski
sprzedaż-kupno-komis
Al. Witosa 31/114
C.H. Panorama
00-710 Warszawa
22 640 11 45
galeriarafal@gmail.com
poniedziałek-piątek: 11.00-18.30
sobota: 11.00-16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (119)
ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)
Obraz pochodzi z rodziny malarza Antoniego Mikołajczyka,obdarowanego przez Robakowskiego obrazem z nr.10.Artysta wykonał 24 obrazy,które powierzył przyjaciołom.Motywem do rozpoczęcia akcji„Podanie ręki”była data 13.12.81r.,dzień ogłoszenia stanu wojennego

12 000 zł

22-09-2017
Nowość
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
Perseusz
rzeźba z brązu patynowanego. Wymiary: wysokość rzeźby 37 cm, wysokość z postumentem 47 cm. Sygnowana Mitoraj, oraz numerowana A.74/1000 HC.

33 000 zł

21-09-2017
Nowość
ŻARDINIERA SREBRNA
wkład szklany, wymiary: wysokość 12 cm, średnica 15,5 cm. Prusy, Liegnitz (Legnica) przed 1886 r.

2 400 zł

20-04-2017
ZEGAR KOMINKOWY, ART DECO, Belgia, ok. 1930 r.
marmurowa obudowa z dekoracją o wzorze kwiatowym w postaci emalii, wymiary: 14 cm x 33 cm x 10 cm, mechanizm sygnowany na tarczy Grotlendieck/Bruxelles.Nakręcany kluczykiem.
Reprodukowany w: Hubner-Wojciechowska , "Art deco. Przewodnik dla kolekcjonerów"

4 500 zł

15-03-2017
Z CYKLU CZTERTY PORY ROKU - LATO
olej na płótnie,
wymiary: 57,5 x 113 cm,
Europa Zachodnia, 1 poł. XIX w.

15 000 zł

14-02-2017
WIZYTOWNIK ART DECO
brąz, wkład marmurowy. Wymiary: wysokość 15 cm , szerokość 41 cm , głębokość 22 cm. Niemcy, lata 20,30 - te XX wieku

6 500 zł

23-05-2017
WAZON FLET
szkło przezroczyste, rżnięte, złocone, ręcznie malowane w motywy kwiatowe. Wymiary: wysokość 32,7 cm , średnica podstawy 11,7 cm , średnica wlewu 7,5 cm. Czechy XIX/XX wiek.

1 200 zł

03-02-2017
TALERZ PORCELANOWY, SEVRES
ręcznie malowany, złocenia. Średnica 26 cm. Miniatura z wizerunkiem Marii Antoniny, sygnowana Delacroix. Francja, do 1848 roku.

1 700 zł

29-03-2017
TALERZ PORCELANOWY, MIŚNIA
ręcznie malowany, złocenia. Średnica 30,2 cm. Niemcy, Miśnia, lata 30-te XX wieku.
Obiekt został sprzedany

1 200 zł

23-02-2017
TACA PLATEROWA, FRAGET
owalna, z uchwytami, giloszowana,
wymiary: 50 cm x 74,5 cm.
Puncowanie: dwugłowy orzeł/2/w otoku:FRAGET W WARSZAWIE/ skrzyżowane młotki/GALW./7.
Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. Fraget 1880-1915.
Obiekt został sprzedany

2 500 zł

02-02-2017
SZAFKA ART DECO, l. 30-te XX w.
kostrukcja sosnowa, okleina - palisander, marmurowy blat. Wymiary: wys. 54 cm, szer. 65 cm, głęb. 29 cm.

2 200 zł

03-04-2017
Płaszczyzna przedniej części pokryta napisami w formie 3 kolumn (imiona i nazw. będące listą darczyńców). Na tylnej ściance wiersz w j.niem., mający motywować obdarowanego do dalszego działania i kontynuowania rozpoczętej pracy oraz daty 1880-1890.

27 000 zł

15-05-2017
Serwantka neorokokowa
Wybrzuszona na froncie i bokach, jednoskrzydłowa, przeszklona, malowana na złoto, dekorowana na ramiakach wicią z drobnymi różyczkami, w zwieńczeniu dobrze zachowana malatura. Wsparta na czterech wysmukłych kabriolowych nogach. Wewnątrz dwie szklane półki. Wymiary: wysokość 172 cm, szerokość 81 cm, głębokość 50 cm. Europa Zachodnia, około 1880 roku. (Mebel do drobnej pracy konserwatorskiej).

19 500 zł

25-02-2014
SEKRETARZYK
Fornir jesion, intarsjowany. Blat uchylny. Wewnątrz skrytka oraz liczne półeczki. Wymiary: wysokość 99 cm, szerokość 82 cm, głębokość 47 cm. Europa Środkowa, 1870-1880.

16 500 zł

10-03-2017
PUZDRO SREBRNE
srebro pr. 800, wymiary: szerokość 14,5 cm x głębokość 10,5 x wysokość 5 cm, waga 350 gr.
Puncowane: półksiężyc/korona/800.
Niemcy, po 1886 roku.

2 400 zł

06-02-2017
Putto
Drewno lipowe malowane na biało. Wymiary: wysokość 60 cm, szerokość 30 cm. Stan zachowania: brakujące palce u stóp i rąk,pierwotna naturalistyczna polichromia widoczna jest jedynie częściowo spod wtórnej malatury. Europa Środkowa (Polska?), połowa XVII wieku.

9 500 zł

25-02-2014
para obrazów, olej na tekturze, wymiary: 30,8 cm x 30,8 cm, nie sygnowane.

4 800 zł

06-06-2017
PODWÓJNA SOLNICZKA
srebro, waga 140 gr., wymiary: wysokość 12,5 cm, szerokość 16 cm. Austria XIX/XX w.

1 300 zł

02-05-2017
PATERA SREBRNA
srebro pr. 800, waga 415 gr, wymiary: wysokość 12 cm , średnica 23,5 cm.
Puncowana 800, oraz litera T wpisana w literę M.
Theodore Müller, Weimar, czynny w latach 1863-1940.

2 400 zł

06-02-2017
PARA WAZ DEKORACYJNYCH Z POKRYWAMI
wysokość 41 cm, Chiny XVIII/XIX.

12 000 zł

04-07-2012
PARA SREBRNYCH ŻARDINIER
sr. pr. 800, szklany wkład, wymiary jednej : wysokość 8 cm, szerokość 19,8 cm. Niemcy, złotnik Hugo Böhm, akt. 1887.

2 200 zł

19-04-2017
PARA SREBRNYCH LICHTARZY
srebro pr. 12, waga 855 gr., wymiary: wysokość 33,5 cm, podstawa 17 x 17 cm. Polska 2 poł. XIX w.
Obiekt został sprzedany

2 800 zł

10-04-2017
KOSZYK DO LODU ZE SZCZYPCAMI
szkło przezroczyste, rżnięte, srebro pr. 800. Wymiary: wysokość 17 cm, średnica 13 cm. Niemcy 1 połowa XX w.

1 200 zł

20-03-2017
Komplet mebli w stylu Ludwika Filipa
złożony z kanapy, 2 foteli i 6 krzeseł oraz stołu. Materiał: masyw orzech, okucia z brązu złoconego. Wymiary: kanapa – wysokość 112 cm x szerokość 145 cm x głębokość 60cm; fotele – 101 x 63 x 53 cm, krzesła - 95 x 45 x 46 cm; stół - 73 x 107 x 70 cm. Europa Środkowa, ok. 1870-1880.

17 000 zł

31-01-2014
KOMPLET - PATERA I DWA WAZONY
Szkło fioletowe, szlifowane. Korpus patery i wazonów ozdobiony złoconą dekoracją figuralną.
Wymiary patery - wysokość: 18 cm, średnica 19 cm, wymiary wazonu - wysokość: 24 cm, średnica 6 cm.
Moser, lata 30-te XX wieku.

4 800 zł

13-02-2017
/5
liczba obiektów: 119