Antyki na Mikołajskiej
ul. Mikołajska 10
31-027 Kraków
12 422 48 33
antykinamikolajskiej@gmail.com
pon. - pt.: 12.00 - 19.00
sob.: 12.00 - 17.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (41)
Świecznik szescioramienny drewniany złocony XVIII / XIX wym ok 83 na 73 cm
26-03-2015
Zegar obrazowy
Zegar obrazowy "-Wiedenczyk" Kwadransowy pierwsza połowa XIX wieku z pozytywką wymiary 60x40cm
20-11-2009
Tkanina Chińska I poł XIX
Tkanina Chińska I poł XIX wieku haftowana ręcznie jedwabną nitka motywy kwiatowe i sceny rodzajowe
12-11-2015
Tanka-Budda na lamie-Tybet
Tanka z Tybetu przedstawiająca Buddę jadącego na lamie, gwasz na płótnie, wym. 19x13,5 cm., XIX w.
01-05-2012
Półka na fajki
Półka na fajki, secesja wiedeńska. Półka drewniana, uchwyty mosiężne, ozdobny jedwab ręcznie malowany. Wymiary 68x50 cm.
17-07-2010
Lampa ArtDeco
Lampa w stylu ArtDeco, 5-cio ramienna, metal szkło.
20-04-2012
Karciak - Stół
Stół - Karciak Art Deco blat jest przekręcany na jednej stronie jest szachownica a na drugiej fornir makasar wym wys 72 cm boki 81 na 84 cm
26-03-2015
J Cieszkowicz "Walka z Kozakiem"
Obraz J. Cieszkowicz "Walka z Kozakiem" olej/płótno sygnowany prawy dół wymiary 36cm szerokość na 31.5 cm wysokość
14-12-2017
Artysta Nieznany "Portret Urszuli Czartoryskiej "
"Portret Urszuli Czartoryskiej " Artysta nieznany obraz nie sygnowany olej / płótno wymiary 75 cm szerokość 95 cm wysokość
14-12-2017
Aniołek barokowy
Aniołek barokowy, polichromowany, rzeźba drewniana, po konserwacji, wys. 65 cm.
16-12-2011
"Święci"
Obraz "Święci" olej płótno Artysta Nieznany XVII / XVIII wiek
09-06-2017
"Jezdziec"-Płaskorzezba Antoni Hajdecki
Płaskorzezba cynk "Jezdziec" wym 19 na 23.5 na odwrociu autorska nalepka
12-05-2015
ANERI (WEISSOWA Irena) (1888-1981)
Obraz Aneri Irena Weiss " Martwa Natura " olej - tektura
sygnowany prawy dół
09-06-2017
CZYNCIELOWA Aldona
Martwa natura , 1901
A. Czyncielowa"Martwa natura" - ol./pł., sygn. dat. p.d., wym. 47 x 23 cm.
04-03-2015
WNĘK Aleksandra Olga (ur. 1913r.)
Obraz Aleksandry Wnęk " Akt Kobiety " olej sklejka sygnowany prawa góra wym 70 cm na 98
26-08-2017
KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
Obraz Alfonsa Karpińskiego "Portret Kobiety"
Obraz Alfons Karpiński " Portret Kobiety" olej tektura sygnowany prawy środek na odwrocie opis mal. a. Karpiński Kraków Floriańska
28-12-2017
Martwa Natura
Alfons Karpiński "Róze w wazonie" olej sklejka wymiary 118 na 50 cm sygnowany prawy środek
26-03-2015
GABRYŚ Bogusław (1938 - 2013)
Wstrzymane Słońce , 2009
Płaskorzezba brąz "Wstrzymane Słońce" wym 28 na 21 cm dat 2009 rok
12-05-2015
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
"Święcenie" , 1935
Obraz Bronisławy Rychter-Janowskiej "Święcenie" olej tektura wymiary 31 cm szerokość na 39.5 cm wysokość sygnowany prawy dół datowany prawy dół 1935
23-12-2017
CHIPARUS Demetre Haralamb (1886 - 1947)
Rzeźba dziewczyny brąz
Rzeźba brąz przedstawia młodą dziewczynę sygnowana na podstawie " D.H.chiparus" wymiary wysokość 41cm z podstawą
05-12-2016
KRCHA Emil (1894-1972)
Martwa natura , 1944
Martwa natura - akw./pap., sygn. p.d., dat. Kraków 44, wym. 28x37 cm.
05-01-2011
KRCHA Emil (1894-1972)
Jesienn drzewa
Jesienne drzewa - ol./skl., sygn. p.d., wym 49x35 cm.
05-01-2011
WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz (1903 - 1966)
Obraz Feliks Kazimierz Wygrzewalski "Rybacy" olej tektura sygnowany prawy dół
09-06-2017
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
"Jezus"
Obraz Jerzego Dudy-Gracza "Jezus" olej płótno wymiary 84 cm na 180 cm sygnowany prawy dół w górnym prawym rogu rysunek kościoła i napis "...Droga jest światłością .... Jezus jest przy mnie ..Wierzę"
28-12-2017
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Obraz Jerzego Kossaka " Bitwa " , 1932
Obraz Jerzego Kossaka " Bitwa " sygnowany lewy dół dat 1932 ? olej tektura na odwrocie potwierdzenie autentycznaości przez Jerzego Kossaka oraz pieczątka
26-08-2017
liczba obiektów: 41