Antyki na Mikołajskiej
ul. Mikołajska 10
31-027 Kraków
12 422 48 33
antykinamikolajskiej@gmail.com
pon. - pt.: 12.00 - 19.00
sob.: 12.00 - 17.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (39)
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Wesele Krakowskie" , 1936
Obraz Jerzego Kossaka " Wesele Krakowskie " olej sklejka sygnowany prawy dół datowany 936 prawy dół wymiary szer 78 na 53 cm
18-10-2018
Nowość
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
"Święcone" , 1935
Obraz Bronisława Rychter-Janowska "Święcone" olej tektura sygnowany prawy dół datowany 1935 prawy dół wymiary 41 cm na 32.5 cm na odwrociu szkic "Głowa Rycerza"
18-10-2018
Nowość
RYBKOWSKI Tadeusz (1848 Kielce - 1926 Lwów)
"Niedziela na wsi"
Obraz Tadeusz Rybkowski "Niedziela na wsi" olej płótno tektura sygnowany prawy dół napis "Niedziela na wsi" prawy dół wymiary 34.5 cm wysokość 50 cm szerokość
18-10-2018
Nowość
MICHAŁOWSKI Piotr (Kraków 1800 - Krzyżtoporzyce k. Krakowa 1855)
"Portret szwagra Eustachego Wąsowicza"
Obraz Piotra Michałowskiego "Portret szwagra Eustachego Wąsowicza" olej płótno wym 48 cm na 58 cm na odwrociu naklejka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie
18-10-2018
Nowość
KOWALSKI Leon (1870-1937)
"Portret Kobiety"
Obraz Leona Kowalskiego "Portret Kobiety" olej płótno sygnowany prawy dół napis prawy dół "Cale d Azur" wymiary wysokość 67.5 cm szerokość 94 cm
18-10-2018
Nowość
Świecznik szescioramienny drewniany złocony XVIII / XIX wym ok 83 na 73 cm
26-03-2015
Tkanina Chińska I poł XIX
Tkanina Chińska I poł XIX wieku haftowana ręcznie jedwabną nitka motywy kwiatowe i sceny rodzajowe
12-11-2015
Rynek Krakowski , 2000
Obraz J. Wójcika "Rynek Krakowski" olej płótno sygnowany lewy dół datowany lewy dół 2000 rok wymiary 63 cm wysokość 53 cm szerokość
17-07-2018
Półka na fajki
Półka na fajki, secesja wiedeńska. Półka drewniana, uchwyty mosiężne, ozdobny jedwab ręcznie malowany. Wymiary 68x50 cm.
17-07-2010
Karciak - Stół
Stół - Karciak Art Deco blat jest przekręcany na jednej stronie jest szachownica a na drugiej fornir makasar wym wys 72 cm boki 81 na 84 cm
26-03-2015
Ikona Deesis
Ikona "Deesis" Rosja północna XVII / XVII wiek tempera deska stan dobry wymiary 29cm wysokość 23 cm szerokość
17-07-2018
Fotel Biedermeier 1820 - 1830 rok
Fotel Biedermeier 1820 - 1830 rok fornirowany orzechem poręcze i nogi - lite drzewo wymiary wysokość 99 cm szerokość 59 cm
17-07-2018
Aniołek barokowy
Aniołek barokowy, polichromowany, rzeźba drewniana, po konserwacji, wys. 65 cm.
16-12-2011
"Święci"
Obraz "Święci" olej płótno Artysta Nieznany XVII / XVIII wiek
09-06-2017
"Jezdziec"-Płaskorzezba Antoni Hajdecki
Płaskorzezba cynk "Jezdziec" wym 19 na 23.5 na odwrociu autorska nalepka
12-05-2015
ANERI (WEISSOWA Irena) (1888-1981)
"Kwiaty w wazonie"
Obraz Irena Weeisowa - Aneri "Kwiaty w wazonie" olej tektura sygnowany prawy dół wymiary 61.5 wysokość 46 cm szerokość
15-03-2018
CZYNCIELOWA Aldona
Martwa natura , 1901
A. Czyncielowa"Martwa natura" - ol./pł., sygn. dat. p.d., wym. 47 x 23 cm.
04-03-2015
KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
Obraz Alfonsa Karpińskiego "Portret Kobiety"
Obraz Alfons Karpiński " Portret Kobiety" olej tektura sygnowany prawy środek na odwrocie opis mal. a. Karpiński Kraków Floriańska
28-12-2017
Martwa Natura
Alfons Karpiński "Róze w wazonie" olej sklejka wymiary 118 na 50 cm sygnowany prawy środek
26-03-2015
GABRYŚ Bogusław (1938 - 2013)
Wstrzymane Słońce , 2009
Płaskorzezba brąz "Wstrzymane Słońce" wym 28 na 21 cm dat 2009 rok
12-05-2015
CHIPARUS Demetre Haralamb (1886 - 1947)
Rzeźba dziewczyny brąz
Rzeźba brąz przedstawia młodą dziewczynę sygnowana na podstawie " D.H.chiparus" wymiary wysokość 41cm z podstawą
05-12-2016
KRCHA Emil (1894-1972)
Martwa natura , 1944
Martwa natura - akw./pap., sygn. p.d., dat. Kraków 44, wym. 28x37 cm.
05-01-2011
KRCHA Emil (1894-1972)
Jesienn drzewa
Jesienne drzewa - ol./skl., sygn. p.d., wym 49x35 cm.
05-01-2011
TUKAN-WOLSKI Eugeniusz (ur. 1928 Pińsk)
"Kościółek"
Obraz Eugeniusz Tukan-Wolski "Kościółek" technika mieszana papier sygnowany lewy dół wymiary 32 cm wysokość 22 cm szerokość
15-03-2018
WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz (1903 - 1966)
Obraz Feliks Kazimierz Wygrzewalski "Rybacy" olej tektura sygnowany prawy dół
09-06-2017
liczba obiektów: 39