Malarstwopolskie.pl
CH. Panorama, Al. Witosa 31, Ip., galerie nr 125 i 126
00-710 Warszawa
502630650
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (220)
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Młyn nad Rawką o zachodzie słońca 1930 r.
Olej na płótnie sygnowany i datowany prawy dolny
WKorecki 1930r.

Kolekcja wczesnych prac Koreckiego na stronie galerii :
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333
15-12-2018
Nowość
CIESZKOWSKI Henryk (1832-1895)
Pejzaż z piniami
Olej na płótnie,58 cm x 99 cm, sygnowany prawy dolny: Cieszkowski Roma 1884

Więcej prac o tej tematyce na stronie :
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.,(22)4233333
14-12-2018
Nowość
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (ok. 1875 - 1946/47)
W drodze na targ
Olej na płótnie, 50x80cm
sygnowany prawy dolny Cz.Wasilewski

Kolekcja prac Cz.Wasilewskiego do kupienia w galerii :
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333
14-12-2018
Nowość
SZEWCZENKO Konstanty (1910-1991)
Czerpanie wody z Nilu
Olej na płótnie , 23x33cm,
sygnowany prawy dolny K.Szewczenko

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333

3 400 zł

14-12-2018
Nowość
NOWICKI Jan Marian (1876-1955)
Puk puk w okieneczko
olej na desce, 49x39cm, sygnowany lewy dolny: Marian Nowicki

Więcej prac o zbliżonej tematyce w galerii MalarstwoPolskie.pl
( www.MalarstwoPolskie.pl) tel.(22)4233333

3 900 zł

11-12-2018
Nowość
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Chaty na skraju wsi w zimową noc
Olej na płótnie, sygnowany lewy dolny: Wiktor Korecki

Kolekcja prac Wiktora Koreckiego
do kupienia na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333
10-12-2018
Nowość
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
Tatry zimą - Zakopane, Czerwone Wierchy
Olej na płótnie, 44x94cm, sygnowany lewy dolny: A.Setkowicz

Więcej prac z kategorii Tatry/Podhale na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333
09-12-2018
Nowość
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Dziewczynki nad rozlewiskiem
Olej na płycie, 60x60cm, sygnowany prawy dolny: Wiktor Korecki

Kolekcja prac tego malarza do kupienia online na stronie galerii:

www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333
08-12-2018
Nowość
CIECZKIEWICZ Edmund (1872 - 1958)
Dziewczyna na łące
Olej na tekturze, sygnowany lewy dolny: E.Cieczkiewicz

Więcej prac o tej tematyce na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333
08-12-2018
Nowość
FAŁAT Julian (1853 Tuligłowy k. Przemyśla - 1929 Bystra k. Bielska Białej)
Gwasz, akwarela 34x94cm
Sygnowany prawy dolny: JFałat Polesie

Szerszy opis i lepsze zdjęcia na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333
08-12-2018
Nowość
KOSSAK Wojciech (Paryż 1856 - Kraków 1942)
Ułan z koniem w Łazienkach Królewskich 1936r. , 1936
Olej na płótnie 166 x 122cm,
sygn. p.d.: Wojciech Kossak 1936

Lepsze zdjęcia i więcej prac o tej tematyce na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333
07-12-2018
Nowość
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Dziki nad strumieniem zimą
Olej, płótno 50x70cm
Sygnowany l.d. : Wiktor Korecki

Więcej kolekcjonerskich prac Wiktora Koreckiego na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333
07-12-2018
Nowość
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Droga przez las zimą
Olej na płótnie 87,5x57,5cm
Sygnowany lewy dolny : Wiktor Korecki

Więcej kolekcjonerskich prac tego malarza na stronie:

www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333
07-12-2018
Nowość
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Zima na Morawach 1945r.
Olej na płycie, sygnowany prawy dolny: Viktor Korecky 1945

Więcej kolekcjonerskich obrazów Wiktora Koreckiego na stronie galerii:

www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333
06-12-2018
Nowość
Żołnierz i dziewczyna
olej, tektura, 38x46cm, sygn. l.d.: Jerzy Kossak 26

Na odwrociu dedykacja okolicznościowa z 1926r.

Kontakt: tel.(22)4233333

Więcej prac o zbliżonej tematyce na :

www.MalarstwoPolskie.pl
23-08-2017
Łodzie 1937r.

Olej, płótno, 50x70cm, sygn. l.g.: G.Mendoly 37

7 450 zł

27-07-2015
Zakole rzeki

Olej, płótno, sygn. p.d.: Osiecki

4 900 zł

27-07-2015
Więcej prac Wiktora Koreckiego na stronie:

www.malarstwopolskie.pl

tel.(22)4233333
21-03-2017
Widok znad Morskiego Oka
olej na płótnie, 105x135cm, sygn. p.d.: K.Szmyt, Zakopane
13-06-2017
Wesoła jazda
62 x 93 cm, olej, płótno, niesygnowany

Autor nierozpoznany, I poł. XXw.

Praca inspirowana malarstwem A. Wierusza-Kowalskiego

www.MalarstwoPolskie.pl

1 900 zł

21-09-2017
Ustka - Elewator , 1960

4 900 zł

27-07-2015
Prawda jest taka , 1978
Teresa Maria Szumigaj
Prawda jest taka
olej, płótno, 136 x 88 cm
30-11-2016
Polowanie par force Oskar Merte , 1923
Olej na płótnie dublowanym, po konserwacji.
Sygnowany prawy dolny O.Merte Munchen 1923
70x100cm

Więcej prac o tej tematyce na www.MalarstwoPolskie.pl

Kontakt Tel. 22 4233333
02-12-2018
Pejzaż nadwodny , 1929

Sygn. p.d.: W.Korecki 1929r.

20-04-2015

121x98cm, olej, płótno, Okazała ażurowa rama. Kopia jednej z najbardziej znanych prac Fritza Zubera-Buhlera (1822-1896), szwajcarskiego przedstawiciela akademizmu. Oryginał w galerii Porczyńskich w Warszawie.

29-12-2013
/9
liczba obiektów: 220