Galeria Stalowa
Stalowa 26
03-426 Warszawa
22 380 34 43
galeria@stalowa.art.pl
codziennie 12:00-19:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (348)
Martwa natura - Happy Budda, wersja 1 , 2016
olej na płótnie
120 x 120 cm

4 000 zł

27-05-2016
Kompozycja z dziewczyną, jamnikiem... , 2016
olej, akryl, płótno
100 x 70 cm

1 000 zł

14-06-2016
Częstotliwość III , 2016
akryl, płyta HDF
69 x 50 cm

3 000 zł

11-04-2016
WSIOŁKOWSKI Adam (ur. 1949, Kraków)
Zjawisko XIII H , 1991
rok: 1991
technika: olej, akryl, płótno
wymiary: 80 x 40 cm

13 330 zł

27-09-2015
Zjawisko XIII G , 1991
rok: 1991
technika: olej, akryl, płótno
wymiary: 80 x 40 cm

13 330 zł

27-09-2015
ŻAK-BIEŁOWA Agnieszka (ur. 1982, Warszawa)
Wenecja , 2015
olej, płótno
70 x 50 cm

5 000 zł

13-05-2015
Santa Claus , 2014
olej, płótno
150 x 110 cm

10 000 zł

13-05-2015
Royal Family , 2013
olej na płótnie, 50 x 80 cm

4 500 zł

14-03-2015
Queen , 2013
olej na płótnie, 60 x 50 cm

3 500 zł

14-03-2015
Psy – King Charles Spaniels , 2013
olej, płótno
100 x 81 cm

5 830 zł

13-05-2015
Primavera II , 2011
olej, płótno
130 x 160 cm

11 000 zł

15-07-2016
Merry go round 6 , 2014
olej, płótno
130 x 160 cm

10 000 zł

13-05-2015
Merry go round 2 , 2014
olej, płótno
80 x 100 cm

4 170 zł

13-05-2015
Merry go round , 2014
130 x 160 cm, olej na płótnie

13 000 zł

19-04-2015
Mała karuzela , 2016
olej, płótno
55 x 90 cm

4 000 zł

08-06-2016
Konik , 2014
olej, płótno
150 x 110 cm

10 000 zł

13-05-2015
Karuzela IV , 2014
olej, płótno
130 x160 cm

10 000 zł

13-05-2015
Karuzela II , 2013
olej, płótno
120 x 90 cm

5 000 zł

13-05-2015
Golf , 2011
cykl: Dolce vita rok: 2011 technika: olej, płótno wymiary: 150 x 130 cm

9 200 zł

23-11-2014
Campo di Fiori III , 2013
rok: 2013 technika: olej, płótno wymiary: 150 x 130 cm

10 000 zł

23-11-2014
Campo di Fiori II , 2013
170 x 140 cm, olej na płótnie

11 000 zł

19-04-2015
Campo di Fiori , 2013
rok: 2013 technika: olej, płótno wymiary: 110 x 130 cm

10 000 zł

23-11-2014
Bez tytułu , 2007
olej, płyta MDF
średnica 100 cm

5 830 zł

13-05-2015
BRUDZIŃSKA Anna (ur. 1974, Gliwice)
Przekroje ognia VIII , 2003
technika: technika własna, płótno wymiary: 139 x 199 cm

10 000 zł

14-11-2013
KARAPUDA Arkadiusz (ur. 1981, Żyrardów)
Zachód słońca w hotelu Admiral , 2013
technika: olej, pasta woskowa, płótno wymiary: 95 x 81

5 000 zł

14-11-2013
/14
liczba obiektów: 348