Galeria Sztuki PERSONALART
Witkacego 2
95-100 Zgierz
519 499 630
galeria@personalart.pl
poniedziałek - piątek: 9.00-17.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (138)
SŁABOŃ-URBANIAK Alicja (ur. 1962)
Żółta wieś , 2017
Olej na płótnie, format: 20 cm x 20 cm, 2017 r. Obraz jest oprawiony. Zdjęcie obrazu w ramie znajduje się poniżej zdjęcia głównego.
21-04-2017
Wioseczka , 2017

21-04-2017
Mała wieś , 2017

Olej na płótnie, format: 25 cm x 25 cm; Obraz jest oprawiony w ramę. Zdjęcie obrazu w ramie znajduje się poniżej zdjęcia głównego.

21-04-2017
ZDANOWICZ Andrzej
Łuk 2 , 2016
Linearna wewnętrzna przestrzeń łuku
12-03-2017
ZDANOWICZ Andrzej
Łuk 1 , 2016
12-03-2017
ZDANOWICZ Andrzej
Poranek , 2016
Niewyrażalny labirynt przedmiotów i refleksji z poprzedniego dnia.
12-03-2017
ZDANOWICZ Andrzej
Listopad , 2017
Architektura przeszyta listopadowym powietrzem
12-03-2017
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Zimowe marzenie , 2016

Obraz olejny na płótnie, format: 65 cm x 54 cm, 2016 r.

11-02-2016
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Tulipany na szczęście , 2016

11-02-2016
JARZEMSKA-MISZTALSKA Bogna (ur. 1979)
z cyklu ogrody - Lato

technika: olej na płótnie, format: 120 cm x 130 cm

6 500 zł

06-11-2014
Wiosenne inspiracje , 2015

Obraz olejny na płótnie, format: 100 cm x 120 cm, 2015 r.

5 100 zł

28-05-2015
KIERZKOWSKI Bronisław (1924-1993)
Kompozycja , 1975
sygn. sygn. p.d. KIERZKOWSKI praca z teki Konfrontacje 1960-1975 wydanej przez Galerię Sztuki Współczesnej "Zapiecek" w 1975 r.
12-01-2017
MILIŃSKI Dariusz (ur.1957r.)
Z cyklu lotnicy I , 2017
akwarela na papierze, piórko, format: 29 cm x 21 cm, 2017 r. praca oprawiona, format w ramie: 40,5 cm x 32,5 cm

Więcej na stronie galerii www.personalart.pl
tel: 519 499 630
08-12-2017
MILIŃSKI Dariusz (ur.1957r.)
Magiczny sprzedawca I , 2017

tel: 519 499 630
08-12-2017
MILIŃSKI Dariusz (ur.1957r.)
Magiczny sprzedawca , 2017

tel: 519 499 630
08-12-2017
DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)
Zamek od strony Wisły , 2015

Obraz olejny na płótnie, format: 65 cm x 81 cm, 2015 r.

01-12-2015
Wrocław , 2017
Obraz olejny na płótnie, format: 55 cm x 46 cm, 2017 r.

06-11-2017
Warszawa , 2017
Olej na płótnie, format: 60 cm x 50 cm, 2017 r.
31-01-2017
Sopot , 2017

www.personalart.pl
tel: 519499630
12-07-2017
Sopot , 2017

tel. 519 499 630
15-11-2017
Sadyba , 2017
Obraz olejny na płótnie, format: 30 cm x 40 cm, 2017 r.

tel: 519 499 630
08-12-2017
Różowe tulipany , 2015

Obraz olejny na płótnie, format: 46 cm x 55 cm, 2015 r.

23-05-2015
Poznań , 2015

18-12-2015
Plac Zbawiciela , 2017

tel: 519 499 630
30-11-2017
Plac Zamkowy , 2017

tel: 519 499 630
08-12-2017
/6
liczba obiektów: 138