Galeria Sztuki PERSONALART
Witkacego 2
95-100 Zgierz
519 499 630
galeria@personalart.pl
poniedziałek - piątek: 9.00-17.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (36)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Gorąca Wiosna , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 116 cm x 81 cm, 2018 r. sygn.p.d.: Beata Murawska

Więcej informacji na stronie Galerii: www.personalart.pl
14-07-2018
Nowość
DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)
Czerwone tulipany , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 55 cm x 46 cm, 2018 r.

14-07-2018
Nowość
Pomarańczowe tulipany , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 30 cm x 30 cm, 2018 r

14-07-2018
Nowość
SŁABOŃ-URBANIAK Alicja (ur. 1962)
Miasteczko w tulipanach , 2018
Olej akryl na płótnie, format: 70 cm x 50 cm; Obraz jest oprawiony, wymiary w ramie: 90 x 70 cm; F

Tel: 519 499 630
09-04-2018
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Nirwana - Landrynka
Obraz olejny na płótnie, format: 81 cm x 65 cm, 2011 r. Obraz jest oprawiony.

Tel: 519 499 630
09-04-2018
MILIŃSKI Dariusz (ur.1957r.)
Ballada o wymuszeniu owocowania leniwego... , 2018
Olej na płótnie, format: 50 cm x 50 cm, 2018 r.

Tel: 519 499 630
09-04-2018
Poznań , 2018

tel: 519 499 630
05-04-2018
Plac Trzech Krzyży , 2018

tel: 519 499 630
11-05-2018
Manhattan , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 100 cm x 73 cm, 2018 r. Praca jest oprawiona, format w ramie 106 cm x 78 cm.

Tel: 519 499 630
27-06-2018
Gdańsk , 2018

Tel: 519 499 630
21-05-2018
Czerwone tulipany II , 2018

Tel: 519 499 630
21-05-2018
14-tu Kontrabasistów
Obraz olejny na płótnie, format: 55 cm x 46 cm, 2017 r.

tel: 519 499 630
27-04-2018
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
Le Grepol , 1978
Brąz patynowany, wys 30 cm, sygn. u dołu: Mitoraj, edycja autorska: E/A

Tel: 519 499 630
28-03-2018
Głowa w draperii
brąz srebrzony, podstawa drewniana, wysokość z podst.: 11,5 cm sygn. p.d.: IGOR MITORAJ na odwrocie: Bouillet | CHRISTOFLE | punca [w kwadracie]: FRANCE
22-03-2018
Asklepios
brąz patynowany, trawertyn, 47 x 28 x 10 cm (wymiary z podstawą) sygnowany u dołu: 'MITORAJ' opisany na odwrociu: 'C. 399/1000 H.C.'

tel: 519 499 630
15-06-2018
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Powrót z miasta , 2018
Obraz olejny na płótnie, wymiary: 55 x 46 cm, 2018 sygn. p.d.: J. Pałucha 18

Tel: 519 499 630
05-04-2018
TARASIN Jan (1926-2009)
Zapis III , 1993
oprawiony, sygnowany i datowany l.d: 'JTarasin 93' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Zapis III" Jan Tarasin 93;
02-07-2018
TARASIN Jan (1926-2009)
Przedmioty , 1993
akwarela/gwasz/papier, sygnowany i datowany l.d: 'JTarasin 93' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Przedmioty" Jan Tarasin 93;
02-07-2018
NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
Półakt, 1997
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1997 r.”, l.d.: edycja autorska e/a format serigrafii bez oprawy: 83 cm × 44 cm Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich
tel: 519 499 630
20-04-2018
Kobiety z lustrem , 1997
Kobiety z lustrem, 1997 r. serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1997 r.”, l.d.: EA 90 cm × 70 cm
tel: 519 499 630
07-03-2018
Akt z miastem , 1999
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1999 r.”, l.d.: numer edycji 53/60 format serigrafii bez oprawy: 87 cm × 70 cm Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich
21-05-2018
Akt , 1998
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1998 r.”, l.d.: numer edycji 41/50 format serigrafii bez oprawy: 85,5cm × 70cm
07-03-2018
Abstrakcja czerwona , 1995
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1995 r.”, l.d.: EA format serigrafii bez oprawy: 70 cm × 85 cm
tel: 519 499 630
07-03-2018
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Akt , 2013
olej, juta, 81,5 cm x 77 cm w świetle oprawy, format w ramie 97 cm x 104 cm, sygn. p.d.: SARAPATA/ 13

tel: 519 499 630
13-04-2018
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
Ti amo , 2017
Olej na płótnie, format: 50 cm 40 cm, 2018 r. Obraz jest oprawiony.
tel: 519 499 630
18-03-2018
liczba obiektów: 36