Galeria Sztuki PERSONALART
Witkacego 2
95-100 Zgierz
519 499 630
galeria@personalart.pl
poniedziałek - piątek: 9.00-17.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (53)
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Ruszyć z posad bryłę świata , 2018
Olej na płótnie, format: 100 cm x 100 cm, 2018 r.

Więcej informacji na stronie Galerii: www.personalart.pl
tel: 519 499 630
23-10-2018
Nowość
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Na skraju jutra , 2018
Olej na płótnie, format: 120 cm x 100 cm, 2018 r.

tel: 519 499 630
23-10-2018
Nowość
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Rafy koralowe , 1996
Paletki przyklejone do płótna, akryl, olej, format: 100 cm x 120 cm, 1996 - 2006 r.

tel: 519 499 630
23-10-2018
Nowość
CIEMIERKIEWICZ Tadeusz
Abstrakcja bez tytułu 1 , 2018

tel: 519 499 630
19-10-2018
Nowość
CIEMIERKIEWICZ Tadeusz
Abstrakcja bez tytułu 2 , 2018
Olej na płótnie, format: 90 cm x 90 cm, 2018 r.

tel: 519 499 630
19-10-2018
Nowość
CIEMIERKIEWICZ Tadeusz
Abstrakcja bez tytułu 3 , 2018
Olej na płótnie, format: 80 cm x 80 cm, 2018 r.

tel: 519 499 630
19-10-2018
Nowość
SĘTKOWSKI Tomasz (ur. 1961 r.)
My friend the wind , 2018
Olej na płótnie naciągniętym na deskę, format: 50 x 40 cm, 2018 r. Obraz jest oprawiony, format w ramie: 78 cm x 68 cm.

tel: 519 499 630

14 000 zł

15-10-2018
Nowość
She's like the wind , 2018

tel: 519 499 630

14 000 zł

15-10-2018
Nowość
SŁABOŃ-URBANIAK Alicja (ur. 1962)
Szelest łabędzi , 2018
Olej/akryl na płótnie; Obraz jest oprawiony.

tel: 519 499 630
27-09-2018
Parada bialych koników , 2018
olej/akryl na płótnie, oprawiony

tel: 519 499 630
15-09-2018
Miasteczko w tulipanach , 2018
Olej akryl na płótnie, format: 70 cm x 50 cm; Obraz jest oprawiony, wymiary w ramie: 90 x 70 cm; F

Tel: 519 499 630
09-04-2018
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Nirwana - Landrynka
Obraz olejny na płótnie, format: 81 cm x 65 cm, 2011 r. Obraz jest oprawiony.

Tel: 519 499 630
09-04-2018
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Gorąca Wiosna , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 116 cm x 81 cm, 2018 r. sygn.p.d.: Beata Murawska

14-07-2018
MILIŃSKI Dariusz (ur.1957r.)
Ballada o wymuszeniu owocowania leniwego... , 2018
Olej na płótnie, format: 50 cm x 50 cm, 2018 r.

Tel: 519 499 630
09-04-2018
DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)
Zamek , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 55 cm x 46 cm, 2018 r.

tel: 519 499 630
15-09-2018
Wrocław - Inkografia , 2018
Inkografia nr 2/20, autorska edycja limitowana, sygnowana ołówkiem przez autora p.d., oznaczenie numeru edycji l.d.
21-07-2018
Wrocław , 2018

tel: 519 499 630
27-09-2018
Sopot , 2018

tel: 519 499 630
13-08-2018
Poznań , 2018

tel: 519 499 630
02-08-2018
Pomarańczowe tulipany , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 30 cm x 30 cm, 2018 r

14-07-2018
Nowy Jork - Inkografia , 2018
Inkografia nr 4/20, autorska edycja limitowana, sygnowana ołówkiem przez autora p.d., oznaczenie numeru edycji l.d.
21-07-2018
Manhattan , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 100 cm x 73 cm, 2018 r. Praca jest oprawiona, format w ramie 106 cm x 78 cm.

Tel: 519 499 630
27-06-2018
Czerwone tulipany II , 2018

Tel: 519 499 630
21-05-2018
Czerwone tulipany , 2018

14-07-2018
14-tu Kontrabasistów
Obraz olejny na płótnie, format: 55 cm x 46 cm, 2017 r.

tel: 519 499 630
27-04-2018
/3
liczba obiektów: 53