Galeria Sztuki PERSONALART
Witkacego 2
95-100 Zgierz
519 499 630
galeria@personalart.pl
poniedziałek - piątek: 9.00-17.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (59)
PĄGOWSKA Teresa (1929 Warszawa - 2007 Warszawa)
Postać , 1985
sygn. l.d.: TP. na odwrocie na płótnie sygn.: TERESA PĄGOWSKA 1985 | POSTAĆ | 80 x 80; Technika: akryl, tempera

Więcej informacji na stronie Galerii: www.personalart.pl
tel: 519 499 630
13-12-2018
Nowość
NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
Akt na różowym tle, 1998 r.
serigrafia barwna/papier: numer edycji 29/50. Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich.

tel: 519 499 630
10-12-2018
Nowość
Akt z miastem, 1999 r.
serigrafia barwna/papier,: numer edycji 6/60. Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich.
tel: 519 499 630
10-12-2018
Nowość
Akt, 1997 r.
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem: numer edycji 46/50. Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich.
tel: 519 499 630
10-12-2018
Nowość
SŁABOŃ-URBANIAK Alicja (ur. 1962)
Szelest łabędzi , 2018
Olej/akryl na płótnie; Obraz jest oprawiony.

tel: 519 499 630
27-09-2018
Parada bialych koników , 2018
olej/akryl na płótnie, oprawiony

tel: 519 499 630
15-09-2018
Miasteczko w tulipanach , 2018
Olej akryl na płótnie, format: 70 cm x 50 cm; Obraz jest oprawiony, wymiary w ramie: 90 x 70 cm; F

Tel: 519 499 630
09-04-2018
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Nirwana - Landrynka
Obraz olejny na płótnie, format: 81 cm x 65 cm, 2011 r. Obraz jest oprawiony.

Tel: 519 499 630
09-04-2018
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Gorąca Wiosna , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 116 cm x 81 cm, 2018 r. sygn.p.d.: Beata Murawska

14-07-2018
MILIŃSKI Dariusz (ur.1957r.)
Ballada o wymuszeniu owocowania leniwego... , 2018
Olej na płótnie, format: 50 cm x 50 cm, 2018 r.

Tel: 519 499 630
09-04-2018
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Wrzosowe tulipany , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 30 cm x 30 cm, 2018 r.

tel: 519 499 630
10-11-2018
Wrocław - Inkografia , 2018
Inkografia nr 2/20, autorska edycja limitowana, sygnowana ołówkiem przez autora p.d., oznaczenie numeru edycji l.d.
21-07-2018
Wrocław , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 55 cm x 46 cm, 2018 r.

tel: 519 499 630
27-09-2018
Sopot , 2018

tel: 519 499 630
13-08-2018
Poznań , 2018

tel: 519 499 630
02-08-2018
Poznań , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 46 cm x 55 cm, 2018 r. Obraz jest oprawiony. Zdjęcie obrazu w oprawie znajduje się poniżej zdjęcia głównego.

04-12-2018
Pomarańczowe tulipany , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 30 cm x 30 cm, 2018 r

14-07-2018
Manhattan - Inkografia , 2018
Inkografia/ Giclee nr 6/50, autorska edycja limitowana, sygnowana ołówkiem przez autora p.d., oznaczenie numeru edycji l.d.
tel: 519 499 630
31-10-2018
Manhattan , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 100 cm x 73 cm, 2018 r. Praca jest oprawiona, format w ramie 106 cm x 78 cm.

Tel: 519 499 630
27-06-2018
Czerwone tulipany II , 2018

Tel: 519 499 630
21-05-2018
Czerwone tulipany , 2018

14-07-2018
Czerwone tulipany , 2018

tel: 519 499 630
10-11-2018
14-tu Kontrabasistów
Obraz olejny na płótnie, format: 55 cm x 46 cm, 2017 r.

tel: 519 499 630
27-04-2018
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
Le Grepol , 1978
Brąz patynowany, wys 30 cm, sygn. u dołu: Mitoraj, edycja autorska: E/A

Tel: 519 499 630
28-03-2018
Głowa w draperii
brąz srebrzony, podstawa drewniana, wysokość z podst.: 11,5 cm sygn. p.d.: IGOR MITORAJ na odwrocie: Bouillet | CHRISTOFLE | punca [w kwadracie]: FRANCE
22-03-2018
/3
liczba obiektów: 59