Galeria Sztuki PERSONALART
Boya-Żeleńskiego 38/12
95-100 Zgierz
519 499 630
galeria@personalart.pl
poniedziałek - piątek: 9.00-17.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (117)
DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)
Plac Zamkowy , 2017
Obraz olejny na płótnie, format: 55 cm x 46 cm, 2017 r.

Więcej na stronie galerii www.personalart.pl
tel. 519 499 630
15-11-2017
Nowość
Sopot , 2017

tel. 519 499 630
15-11-2017
Nowość
SŁABOŃ-URBANIAK Alicja (ur. 1962)
Żółta wieś , 2017
Olej na płótnie, format: 20 cm x 20 cm, 2017 r. Obraz jest oprawiony. Zdjęcie obrazu w ramie znajduje się poniżej zdjęcia głównego.
21-04-2017
Wioseczka , 2017

21-04-2017
Mała wieś , 2017

Olej na płótnie, format: 25 cm x 25 cm; Obraz jest oprawiony w ramę. Zdjęcie obrazu w ramie znajduje się poniżej zdjęcia głównego.

21-04-2017
ZDANOWICZ Andrzej
Łuk 2 , 2016
Linearna wewnętrzna przestrzeń łuku
12-03-2017
ZDANOWICZ Andrzej
Łuk 1 , 2016
12-03-2017
ZDANOWICZ Andrzej
Poranek , 2016
Niewyrażalny labirynt przedmiotów i refleksji z poprzedniego dnia.
12-03-2017
ZDANOWICZ Andrzej
Listopad , 2017
Architektura przeszyta listopadowym powietrzem
12-03-2017
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Zimowe marzenie , 2016

Obraz olejny na płótnie, format: 65 cm x 54 cm, 2016 r.

11-02-2016
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Tulipany na szczęście , 2016

11-02-2016
JARZEMSKA-MISZTALSKA Bogna (ur. 1979)
z cyklu ogrody - Lato

technika: olej na płótnie, format: 120 cm x 130 cm

6 500 zł

06-11-2014
Wiosenne inspiracje , 2015

Obraz olejny na płótnie, format: 100 cm x 120 cm, 2015 r.

5 100 zł

28-05-2015
KIERZKOWSKI Bronisław (1924-1993)
Kompozycja , 1975
sygn. sygn. p.d. KIERZKOWSKI praca z teki Konfrontacje 1960-1975 wydanej przez Galerię Sztuki Współczesnej "Zapiecek" w 1975 r.
12-01-2017
Zamek od strony Wisły , 2015

Obraz olejny na płótnie, format: 65 cm x 81 cm, 2015 r.

01-12-2015
Wrocław , 2017

06-11-2017
Warszawa , 2017
Olej na płótnie, format: 60 cm x 50 cm, 2017 r.
31-01-2017
Sopot , 2017

www.personalart.pl
tel: 519499630
12-07-2017
Różowe tulipany , 2015

Obraz olejny na płótnie, format: 46 cm x 55 cm, 2015 r.

23-05-2015
Poznań , 2015

18-12-2015
Plac Zamkowy , 2017
olej na płótnie, format: 50 cm x 60 cm, 2017 r.

Więcej na stronie Galerii www.personalart.pl
14-06-2017
Plac Teatralny , 2016

Obraz olejny na płótnie, format: 55 cm x 46 cm, 2016 r.

26-04-2017
Obraz nr 41 , 2001
technika własna/płótno, format: 150 x 150 cm, 2001 r.
15-04-2017
Obraz nr 345 , 2015
Olej na płótnie, format: 146 x 114 cm, 2015 r.

30-05-2017
Most Siekierkowski , 2015
Obraz olejny na płótnie, format: 81 cm x 65 cm, 2015 r.

09-05-2017
/5
liczba obiektów: 117