Postmoderna - Internetowa Galeria Sztuki
Broniewskiego 42
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
48 535 364 555
kontakt@postmoderna.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (109)
Lato
monotypia/papier, 62 x 42 cm (w ramie ze szkleniem); sygnowany i datowany p.d.

1 000 zł

12-10-2014
It`s time to get up
akryl/płótno, 70 x 60 cm; sygnowany i datowany p.d.

1 400 zł

12-10-2014
POLSKI THOMAS (Maciej Cieśla) (ur. 1988, Szczecin)
Dziewczyna opalająca się na ławce, Warszawa , 2016
technika mieszana na płótnie, 100 x 80 cm/
sygnowany p. d.

1 800 zł

02-05-2017
WISZNIEWSKA Aleksandra (ur. 1972, Wrocław)
PO016001530 Antynomia , 2016
węgiel, akryl na kartonie, 142 x 100 cm sygnowany p.d.;

2 100 zł

09-02-2017
P016001528 Siostrzane
węgiel, akryl na kartonie, 142 x 100 cm / sygnowany na froncie

2 100 zł

20-11-2016
Emocjonalne Zwierzę 8 - Białe na śniegu
węgiel/papier; 100 x 150 cm

2 000 zł

12-03-2015
Emocjonalne Zwierzę 7 - Małgosine zapatrzenie
węgiel/papier, 100 x 150 cm

2 000 zł

12-03-2015
Błękitny prysznic
węgiel/papier, 100 x 130 cm sygnowany na froncie

1 600 zł

12-03-2015
FRONCZAK Andrzej (ur. 1959, Brześć Kujawski)
Na metropolitarnym szlaku , 2015
technika własna na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: A. Fronczak `15

2 700 zł

28-07-2016
Miasto fabryczne , 2010
mix media, akryl/płyta podklejona płótnem, 70 x 90 cm
sygnowany p.d.: A. Fronczak 2010

2 100 zł

08-06-2016
FIGURSKA Anna (ur. 1990, Świdnica)
Game over
technika mieszana/płótno, 60 x 80 cm; sygnowany p.d.

1 300 zł

12-10-2014
KRÓL Anna (ur. 1984, Świdnica)
bez tytułu
olej, sklejka, 80 x 141 cm, niesygnowany

2 500 zł

07-01-2014
TWARDOWSKI Arkadiusz (K.I.M.)
Shamanizer
tusz,akryl/papier; dyptyk całość 70 x 100 cm (oprawione ze szkliwieniem)

1 800 zł

12-10-2014
BUGAJ-TOMASZEWSKA Beata Maria (ur. 1977)
Przewrót
olej/płótno, 60 x 60 cm; sygnowany p.d.

800 zł

12-10-2014
PORADA Daniel (ur. 1977)
Naga kobieta z jednorożcem w raju , 2016
akryl na płycie HDF (3mm); 70 x 50 cm; sygnowany

2 500 zł

20-04-2017
PORADA Daniel (ur. 1977)
Dama z gronostajem , 2017
akryl na płycie HDF 3mm; 100 x 70 cm/ sygnowany

3 000 zł

07-05-2017
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
MAGIK, 2013
akryl/płótno, 100 x 70 cm, sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: Dominik Smolik, Kraków 2013, "Magik"

1 400 zł

03-01-2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Leisure time (2013)
akryl/płótno, 70 x 100 cm; sygnowany na odwrociu

1 400 zł

16-02-2014
WAJBERG Dominika
FORMACJA, 2013
akryl/płótno, 90 x 110 cm sygnowany na odwrociu

2 300 zł

03-01-2014
HUL Edyta (ur. 1986)
Zwierzę 13-XVII , 2013
olej,akryl,technika własna/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: EDYTA HUL

3 500 zł

28-11-2015
ŻACZEK Elżbieta
bez tytułu, 2000
olej, płyta, 70 x 52, sygnowany p.d.: Żaczek 2000

500 zł

07-01-2014
WYJADŁOWSKI Erwin (ur. 1980 r., Proszowice)
bez tytułu
olej/płótno, 110 x 130 cm; opisany na odwrociu: Erwin Wyjadłowski, bez tytułu, olej na płótnie, 100 x 130 cm, 2010

3 400 zł

19-05-2014
ZWARYCZ Ewa (ur. 1980, Nysa)
bez tytułu, 2012
olej/ płótno, 38 x 55, opisany na odwrociu: Ewa Zwarycz 2012

1 200 zł

03-01-2014
ŻOCHOWSKA Ewa (ur. 1976)
Bestia
olej/płótno, 81,5 x 65,5 cm; sygnowany i datowany p.d.

1 500 zł

21-09-2014
MAŁKIEWICZ Grażyna (ur. 1987)
Autoportret
olej/płótno, 100 x 70 cm; sygnowany p.d.: Małk `11

1 400 zł

12-10-2014
/5
liczba obiektów: 109