Dom Aukcyjny Clemens
ul. Piotra Michałowskiego 7 lok. 4
31-126 Kraków
600 180 714
kontakt@clemens.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (33)
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852-1936)
Fragment Kaplicy Wazów na Wawelu , 1915
Autolitografia na papierze.
Wymiary: 48,5x35,5 cm (w świetle passe-partout).
Sygnowana odręcznie ołówkiem l.d.: "rysunek oryginalny" (napis kolekcjonerski) / "L. Wyczół" (sygnatura oryginalna, autorska).
18-02-2017
Nowość
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
Przekupki, scena zimowa
Olej na tekturze
Wymiary: 51x43 cm
Sygnowany p.d. E. Erb. Na odwrocie napis: "l. b. Targowica"
15-02-2017
Nowość
Żaglowiec na pełnym morzu

Martin Franz Glüsing (Fräncis-Glüsing)
Olej na dykcie
Wymiary: 70x50 cm
Sygnowany l.d. Fräncis-Glüsing

28-03-2016
Łodzie rybackie

Olej na płótnie
Wymiary: 80x40 cm
Sygnowany l.d. A. Mariani

08-04-2016
Wawel

Olej na płótnie
Wymiary: 74x36cm
Sygnowany p.d. monogramem C.P.

24-05-2016
Szkoła włoska

Szkoła włoska, XIX w.
Olej na płótnie
Wymiary: 40x27 cm
Sygnowany p.d.

19-04-2016
Scena rodzajowa

Olej na tekturze
Wymiary: 78x46 cm
Sygnowany p.d.

24-03-2016
Portret Pierrot

Anna Lent
Pastel na kartonie
Wymiary: owal 53x45 cm
Znaki: Sygnowany p.d. A. Lent

29-04-2016
Pejzaż zimowy , 1922

Olej na płótnie
Wymiary: 58x51 cm
Sygnowany l.d.

22-03-2016
Pejzaż ze sztafażem

Charles Donzel (1824-1889) krąg
Olej na płótnie dublowanym
Wymiary: 50x40 cm

31-03-2016
Pejzaż z owcami

Olej na płótnie
Wymiary: 50x49 cm
Sygnowany p.d.

17-05-2016
Pejzaż z fiordami

Olej na płótnie
Wymiary: 88x61 cm
Sygnowany p.d.

09-04-2016
Pejzaż portowy

Olej na desce
Wymiary: 50x49 cm
Sygnowany p.d. A. Roak (?)

21-03-2016
Pejzaż o świcie , 1889

Olej na płótnie
Wymiary: 79x61 cm
Sygnowany l.d. P de Decker

26-04-2016
Pejzaż Merkendorf

Heinrich Kohnert (1850 - 1905)
Olej na desce
Wymiary: 80x49 cm
Sygnowany l.d.

14-04-2016

Olej na płótnie
Wymiary: 40x55 cm
Sygnowany p.d. A. FELIX-SCHULZE

29-04-2016

Henri Jean Lefortier (1819-1886) krąg
Olej na płótnie
Wymiary: 90x68 cm

05-05-2016
Krasnale

Autor nieznany, XIXw.
Olej na desce
Wymiary: 28x36 cm
Sygnowany p.d.

25-04-2016
Konie , 1941

Oldřich Szebinovský (1897-1967)
Olej na płótnie
Wymiary: 41x32 cm
Sygnowany p.d. Szebinovský 1941r

26-04-2016
Gwiazdy betlejemskie

Mikaelovitch Kuziemski (1882 - 1973)
Olej na płótnie
Wymiary: 60x40 cm
Znaki: Sygnowany p.d. M. Kuziemski

10-05-2016
Filokaktus w donicy z Kolonii (Keulse pot )

Olej na płótnie
Wymiary: 70x60 cm
Sygnowany p.d. R. Tesar

07-05-2016
Akt kobiecy

Stanisław Bender (1882 -1975)
Sangwina na papierze
Wymiary: 70x39 cm
Sygnowany p.g. Bender

20-05-2016
Abstrakcja , 1997

Olej na kartonie
Wymiary: 27x27 cm

20-05-2016
NEUMANN Abraham (1873 Sierpc (Mazowsze) - 1942 Kraków)
Pejzaż zimowy - Podhale , 1923
Olej na tekturze
Wymiary: 49x34 cm
Sygnowany l.d. "A. Neuman 1923"
10-02-2017
JĘDRZEJEWSKI Aleksander (1903-1974)
Dworek z ogrodem

Olej na płótnie
Wymiary: 65x59 cm
Sygnowany p.d. A. Jędrzejewski

01-04-2016
liczba obiektów: 33