Dom Aukcyjny Clemens
ul. Piotra Michałowskiego 7 lok. 4
31-126 Kraków
600 180 714
kontakt@clemens.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (12)
Zaprzęg konny
Fotografia barwna/papier.
Wymiary w świetle passe-partout: 19x33 cm.
Odbitka numerowana - p.d. 97

500 zł

03-05-2017
NEUMANN Abraham (1873 Sierpc (Mazowsze) - 1942 Kraków)
Pejzaż zimowy - Podhale , 1923
Olej na tekturze
Wymiary: 49x34 cm
Sygnowany l.d. "A. Neuman 1923"
14-04-2017
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
Przekupki, scena zimowa
Olej na tekturze
Wymiary: 51x43 cm
Sygnowany p.d. E. Erb. Na odwrocie napis: "l. b. Targowica"
19-04-2017
WYGRZYWALSKI Feliks Michał (1875 - 1944)
Nad Bosforem
Technika mieszana; gwasz z akwarelą na kartonie.
Wymiary: 98x68 cm
Sygnowany p.d. F.M. Wygrzywalski "Nad Bosforem"
21-04-2017
Bajka
Olej na płótnie
Wymiary: 99x89 cm
Sygnowany l.d. F.M. Wygrzywlski "bajka"
14-04-2017
BRACH Józef
Łodzie na Bałtyku
Akwarela na papierze
Wymiary: 43x29cm
Sygnatura p.d. "J. Brach"

1 400 zł

29-04-2017
BRACH Józef
Polesie
Akwarela na papierze
Wymiary: 33,5x24 cm
Sygnatura l.d. "J.Brach"

1 800 zł

12-04-2017
BRACH Józef
Po obfitych deszczach
Akwarela na papierze
Wymiary: 48x33cm
Sygnatura p.d. "J. Brach"
Obiekt został sprzedany

1 800 zł

21-04-2017
BRACH Józef
Ogrójec przy kościele św. Barbary w Krakowie
Akwarela na papierze
Wymiary: 48x33 cm
Sygnowany l.d. "J. Brach"

2 300 zł

14-04-2017
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852-1936)
Fragment Kaplicy Wazów na Wawelu , 1915
Autolitografia na papierze.
Wymiary: 48,5x35,5 cm (w świetle passe-partout).
Sygnowana odręcznie ołówkiem l.d.: "rysunek oryginalny" (napis kolekcjonerski) / "L. Wyczół" (sygnatura oryginalna, autorska).
29-04-2017
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Morskie oko
Olej na tekturze
Wymiary: 47x33 cm
Sygnowany p.d. ST. GAŁEK
14-04-2017
VASARELY Victor (1906 Pécs - 1997 Paryż)
TRIDIM-P
Serigrafia barwna/papier.
Wymiary: 26x26 cm
Edycja limitowana - z tyłu p.d. numer "6-A"
29-05-2017
liczba obiektów: 12