Dom Aukcyjny Clemens
ul. Piotra Michałowskiego 7 lok. 4
31-126 Kraków
600 180 714
kontakt@clemens.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5)
Zaprzęg konny
Fotografia barwna/papier.
Wymiary w świetle passe-partout: 19x33 cm.
Odbitka numerowana - p.d. 97

500 zł

03-05-2017
BRACH Józef
Łodzie na Bałtyku
Akwarela na papierze
Wymiary: 43x29cm
Sygnatura p.d. "J. Brach"

1 400 zł

29-04-2017
BRACH Józef
Polesie
Akwarela na papierze
Wymiary: 33,5x24 cm
Sygnatura l.d. "J.Brach"

1 800 zł

12-04-2017
BRACH Józef
Ogrójec przy kościele św. Barbary w Krakowie
Akwarela na papierze
Wymiary: 48x33 cm
Sygnowany l.d. "J. Brach"

2 300 zł

14-04-2017
VASARELY Victor (1906 Pécs - 1997 Paryż)
TRIDIM-P
Serigrafia barwna/papier.
Wymiary: 26x26 cm
Edycja limitowana - z tyłu p.d. numer "6-A"
29-05-2017
liczba obiektów: 5